SiteGround Recenze Web Hosting

SiteGround Recenze Web Hosting

Už jsme viděli, co služby WordPress Managed Hosting mohou udělat pro lidi, kteří potřebují pomocnou ruku v tomto procesu, buď proto, že se musí zaměřit na své návrhy nebo projekty, nebo protože nemají dostatečné znalosti o této záležitosti. Ať už je to jakkoli, služby WordPress Managed Hosting nejsou pro každého. Někteří z nás chtějí čas od času zasahovat do kódu nebo jen chtějí optimalizovat naše weby způsobem, který není na spravovaných službách možný. Pro tento druh uživatelů mohou být obecné hostingové služby dobrou alternativou. Dnes se chystám zkontrolovat SiteGround, obecnou hostingovou službu založenou na populárním softwaru cPanel.


Funkce SiteGround Hosting

SiteGround nabízí spoustu možností pro hostování vašeho webu WordPress nebo jakéhokoli jiného webového serveru. Vyberte si ze sdíleného, ​​cloudového, vyhrazeného, ​​prodejce nebo dokonce prémiového podnikového hostingu – pro každou webovou stránku existuje plán. A samozřejmě si můžete vždy vybrat spravovaný plán WordPress.

Zobrazit plány SiteGround

Nabízejí také možnosti nalezené u jiných spravovaných služeb WordPress Hosting. Krása SiteGround spočívá v tom, že si můžete buď pomoci, nebo si uděláte všechno sami.

Jakmile se rozhodnete, jaký je váš profil, můžete pokračovat a pracovat s hlavním panelem. U tohoto článku budu dělat všechno sám, protože to je jedna z dobrých věcí na webuGround v tom, že nebudou omezovat to, co můžete se svými soubory a / nebo věcmi, které nahrajete..

Ovládací panel účtu

Hlavní panel vám umožní nakonfigurovat vaši primární doménu, DNS účtu a vaše cPanel pověření.

Na rozdíl od mnoha služeb, SiteGround vám umožňuje změnit primární doménu kolikrát chcete. To je velké plus, jak nemusíte hostit konkrétní doménu. Vytváříte v podstatě prázdný účet, který lze použít pro jakýkoli projekt, který chcete. Hlavní řídicí panel se stará o proces přiřazování vaší domény k cPanel.

Pro tuto recenzi jsme bez problémů vyměnili testovací doménu z wpexplorer.com na thetechieblog.com a účet byl okamžitě změněn a poté byl přístupný přes cPanel.

Extra hostingové služby

SiteGround se nezastaví, nabídne docela dost dalších služeb od prémiové podpory po prémiovou záložní službu a certifikáty Wildcard díky zahrnutí Let’s Encrypt.

Jednou z mnoha předností všech těchto dalších služeb, které SiteGround nabízí, je zahrnutí vyhrazených IP, které lze z tohoto panelu snadno objednat spolu se zahrnutím placených služeb Cloudflare. To vám umožní mít velmi silný zážitek z hostování v centrálním systému správy. Zahrnutí služby Cloudflare je pěkným přidaným bonusem, což je v kombinaci se specializovanými službami IP a zálohování pro zákazníky velmi dobré. Pokud si myslíte, že je toho příliš, SiteGround vás překvapí ještě jednou další službou a tím je SG Site Scanner a Malware monitoring. Protože se jedná o obecnou hostingovou službu, přidání této zvláštní kontroly je velmi užitečné.

Pojďme zašifrovat SSL zdarma

Přidání vaší domény a instalace certifikátu je hračka, protože SiteGround nyní umožňuje šifrování SSL zdarma.

Změna datového centra? Žádný problém!

Myslíte si, že SiteGround se tam zastaví, ale ne, dokonce vám nabídnou možnost výměny Datacentra. Samozřejmě, cena za tuto akci je, ale to vám umožní snadno změnit umístění vašeho webu na vhodnější místo pro případ, že to váš zákazník nebo váš projekt potřebuje..

Placený plán CloudFlare vám umožní mít bránu firewall webových aplikací a pokročilé funkce kromě funkce SiteGround umožňuje použít zdarma CDN k urychlení WordPress.

Starý dobrý cPanel

SiteGround je založen na dobrém starém softwaru cPanel, který zvládne všechny hlavní úkoly. I když cPanel nemusí být nejrychlejší může tu být zkušenost, protože je stále založena na Apache a poskytuje pohodlný způsob, jak zvládnout všechny vaše potřeby hostingu.

Siteground implementuje vlastní téma, které odpovídá stylu jejich dashboardu tím, že volá cPanel z uvnitř SiteGround Dashboard.

Přestože jsou všechny hlavní funkce tam a cPanel se zdají aktualizované, SiteGround by mohl použít nějakou revizi rozhraní a využít výhod nového stylu cPanel, protože současný je docela starý. Během analýzy však nebyly zjištěny žádné problémy s výkonem a byl jsem schopen udělat téměř všechno, co jsem na svém webu chtěl. Ruční vytváření mé databáze, import obsahu, vytváření FTP účtů, zpracování e-mailů, pomocí vestavěného průzkumníka cPanel a odesílání souborů WordPress. To je vše kousek dortu mít cPanel jako ovládací panel.

Výkon hostování na webu

SiteGround jako služba Managed WordPress zprůměrovala docela dobré číslo z lokality San Jose.

Pokud se podíváte na skutečný čas First Time to Byte, uvidíte poměrně solidní průměrnou dobu 300 ms, což je více než dobré, pokud jde o cPanel založený na Apache. Zajímavější je, že SiteGround skutečně používá NGINX jako proxy mechanismus za Apache který vysvětluje více než přijatelný výsledek.

Testování podle GTMetrix potvrdilo moje očekávání.

Protože SiteGround je služba spravovaného hostování WordPress, nabízejí dynamickou mezipaměť optimalizovanou pro WordPress. Uživatel ji však musí nakonfigurovat sám. Je zřejmé, že skóre stránek Pagespeed a Yslow jsou nízké, protože stránky ve výchozím nastavení běží celkem bez jakéhokoli vyrovnávacího mechanismu kromě zpětného proxy serveru NGINX, který implementuje SiteGround. Ale zkontrolujte plně nabitý čas, je to skvělé! SiteGround se podařilo dostat pod 2,5 s v GTMetrix, což je celkem dobré, protože se jedná o obecnou hostingovou službu.

Zabalení

SiteGround vybudoval službu s mnoha dalšími funkcemi. Mít cPanel jako backend je pěkné a včetně zálohování, bezplatné funkce SSL a Cloudflare je velké plus. SiteGround se tam však nezastaví, nabízí další skenování malwaru, prémiovou podporu a činí tak s úrovní výkonu, která je více než v pořádku, aby dokonce konkurovala jiným slušným službám spravovaným WordPress.. Pokud chcete dobrou a cenově dostupnou službu, která není nijak omezující a má dobrý výkon, je těžké je nedoporučovat. Jinými slovy, SiteGround rocks.

Další informace o webuGround

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
    Like this post? Please share to your friends:
    Adblock
    detector
    map