Selz WordPress Recenze eCommerce Plugin

Selz WordPress Recenze eCommerce Plugin

Jste nadšeni, že můžete začít svůj vlastní internetový obchod. Máte hlavní plán, skvělé produkty a můžete téměř cítit peníze, které se valí.


Znám ten pocit; nic není tak vzrušující jako spuštění elektronického obchodu. I když nevíte, co se s vaším obchodem v budoucnu stane, nemůžete se dočkat, až začnete prodávat svou první položku..

Ale jste zaseknutí; nemůžete si vybrat dokonalé řešení z mnoha platformy elektronického obchodování tam venku. Slyšeli jste, že váš přítel mluvil deset o tuctu o WooCommerce, ale než jste se mohli pohnout, někdo jiný doporučil Ninja Shop.

Další chlap přísahal u Shopify, ale vaše hledání stále nikam nevede. Musíte se rozhodnout o nejlepší platformě elektronického obchodování, abyste ušetřili čas, peníze a úsilí. A pokud jste jako mnoho jiných majitelů obchodu s elektronickým obchodem, chcete jen to nejlepší a nic jiného.

Pokud některá část tohoto intro zní jako vy, vítejte a cítíte se jako doma. Při dnešním podávání budu přezkoumávat Selz, výkonná platforma elektronického obchodování, kterou lze snadno integrovat s WordPress.

Než se dostaneme na konec, budete mít lepší představu o tom, proč na Selze provozuje své obchody více než 120 000 obchodníků.

To zní dobře? Skvělý. Pojďme začít podnikat.

Co je Selz?

Selz wordpress elektronického obchodování

Selz byl uveden do provozu v roce 2013 Martinem Rushem hostovaná platforma elektronického obchodování velmi podobně jako Shopify, ale s trochou extra kopu. Co tím myslím je platforma dělá super-duper snadné vytvořit online obchod, vložit tlačítka koupit na svůj stávající web nebo prodat na své stránce Facebook.

Selz přichází s vynikajícím drag-and-drop obchod stavitel, který dělá vytváření estores vánek. Kromě toho vám tento nástroj nabízí mnoho témat, která můžete přizpůsobit obsahu svého srdce. Selz přichází s celou řadou funkcí, které vám pomohou sladit obchod, takže vytváření a provozování vašeho internetového obchodu je stejně snadné jako A, B, C.

Právě díky této jedinečné směsi designu a funkčnosti je Selz dokonalým partnerem v oblasti elektronického obchodování, který máte ve svém koutku při vytváření internetového obchodu svých snů..

V následujících sekcích zdůrazňuji funkce, díky nimž je Selz úžasnou platformou elektronického obchodování. Dále vám ukážu, jak přesně integrovat platformu s webem WordPress, abyste mohli okamžitě začít prodávat.

Čtěte dál a dozvíte se více.

Funkce Selz

funkce Selz

Nyní se podívejme na funkce dostupné v Selzu. Osobně jdu na platformu elektronického obchodování, která nabízí funkce, které pokryjí všechny mé potřeby. Pokud se snadno používá, tím lépe. Naštěstí pro vás je Selz dodáván s tunou funkcí a snadno se používá.

Pokud se musím dostat na kódovou stránku věcí, jdu s platformou, kterou si mohu značně přizpůsobit, něco jako WooCommerce. Pokud jste začátečník a potřebujete jednoduchá, ale výkonná platforma elektronického obchodování, která nevyžaduje kódování, Selz má záda.

Intuitivní tvůrce obchodu Drag-and-Drop

Tvůrce obchodu drag-and-drop je pravděpodobně hlavní prodejní místo Selze. Použití je neuvěřitelně snadné a nevyžaduje žádné znalosti kódování ani návrhu. Během několika minut můžete vytvořit krásný obchod, který odpovídá vaší značce. Samotný tento tvůrce obchodu vám ušetří spoustu času a peněz.

Kromě toho vám Selz nabízí předplatné s více než 20 profesionálně vytvořenými tématy. Tato témata reagují a jsou připravena pro mobilní zařízení, což znamená, že vaši zákazníci budou mít úžasný zážitek z nakupování bez ohledu na zařízení, které používají. Témata můžete přizpůsobit a upravit tak, aby doplňovaly vaši značku a zaměřovaly se na vaše produkty.

Dále si můžete zaregistrovat vlastní název domény u Selz nebo použít existující název domény. Dobrý název domény je snadno rozpoznatelný a perfektní pro vaše marketingové / brandingové účely. Zkombinujte dobré doménové jméno a integrovanou optimalizaci SEO společnosti Selz a přilákáte z vyhledávačů více návštěvníků.

Kromě toho budete rádi, že každý obchod Selz je dodáván s bezplatným certifikátem SSL pro všechny stránky, nejen stránku pokladny, jako některé jiné platformy elektronického obchodování. To znamená, že informace a transakce vašeho zákazníka jsou v bezpečí od prvního dne, což zvyšuje důvěru.

Pokud si myslíte, že jste to všechno slyšeli, mýlíte se, protože Selz vám nabízí výkonnou platformu pro blogování. Díky této funkci můžete ve vyhledávačích publikovat obsah, řídit SEO a zvyšovat hodnocení. Nemusíte zřídit blog jinde; Selz vám nabízí výkonné funkce pro blogování, které vám pomohou rozvíjet vaše podnikání.

Prodáváme všude

Selz vám nabízí několik prodejních možností na rozdíl od jiných platforem elektronického obchodování. Díky bezpečnému a racionálnímu procesu nákupů a placení můžete své zboží prodávat přímo z vašeho internetového obchodu Selz.

Pokud již máte web WordPress, můžete své produkty přidat přidáním krásných tlačítek, widgetů nebo celého obchodu. Vaši návštěvníci webu nebudou muset opustit váš stávající web, aby si ho mohli koupit.

Pokud to nestačí, elektronická obchodní platforma Selz vám umožní prodávat na Facebooku jediným kliknutím. Facebook shop je snadno nastavitelný, připravený pro mobilní zařízení a produkty ve vaší FB shop synchronizaci automaticky. Vytvoření obchodu Facebook také odemkne výkonné reklamní funkce, což může znamenat rozdíl mezi úspěchem a neúspěchem.

Vestavěné platební možnosti

Když je váš obchod v provozu, nechcete, aby se vám bránily problémy s platební bránou. Chlapi za Selzem chápou, jak to může být obrovský problém, takže pro vás zpracovávají všechny hlavní kreditní karty a platby PayPal. Poté převedou prostředky na váš bankovní účet, aniž by vás nutily používat další účty.

Kromě toho vám platební nástroj Selz pomůže vypočítat daně automaticky, což vám ušetří spoustu času a bolesti hlavy. Mezi daně patří daň z obratu v USA a DPH v EU. Rozloučte se s manuálním výpočtem daní a zaměřte se na růst svého podnikání.

Aby vám ušetřil ještě více času a dodal profesionální dojem, umožňuje vám Selz automaticky vytvářet faktury pro své zákazníky. Kromě toho můžete automaticky odesílat e-maily s potvrzením objednávky. Pokud jste netušili, e-maily s potvrzením objednávky jsou ideální pro vzestupné a propagační účely.

Vynikající možnosti platby

Nejprve Selz přichází s výkonným nákupním vozíkem, který obsahuje všechny funkce, které potřebujete. Například zákazníci mohou do svého košíku bez námahy přidat více produktů a platit, aniž by šli na jiný web, což je skvělé pro uživatelský zážitek a budování důvěry.

Kromě toho vám Selz nabízí více než 100 různých měn a spoustu vlastních polí, abyste shromáždili spoustu informací o svém zákazníkovi při pokladně. Tyto informace se mohou pohybovat od doručovací adresy, sociálních účtů po podrobnosti o dárcích a podobně.

Se společností Selz nekončí podnikání po úspěšné pokladně. Po dokončení nákupu můžete zákazníka snadno přesměrovat na libovolnou stránku. Tuto příležitost můžete využít k tomu, abyste svým zákazníkům přinesli vlastní stránky s poděkováním, exkluzivní obsah atd.

Opuštěné vozíky jsou pro mnoho podnikatelů velkým problémem. Selz vám umožňuje posílat zákazníkům e-maily s opuštěným vozíkem, aby se zvýšila vaše konverze. Pomocí této funkce můžete svým zákazníkům posílat pobídky a speciální nabídky a přesvědčit je, aby nákup dokončili.

Úžasné možnosti plnění objednávek

Mnoho prodejců se potýká s plněním objednávky, zejména když máte mnoho objednávek ke zpracování a odeslání. Když začnete získávat stále více objednávek, potřebujete systém, který zefektivní celý proces vyřizování objednávek. To je přesně to, co vám Selz nabízí.

Získáte nástroje, jako jsou oznámení objednávek, SKU, integrace zásilek a zpracování náhrad. Při placení můžete svým zákazníkům snadno nabídnout přepravní sazby a možnosti v reálném čase. Kromě toho se můžete spojit s hlavními poskytovateli lodní dopravy, jako jsou DHL, Fedex, UPS, Australia Post a Deutsche Post..

V případě potřeby můžete své možnosti přepravy dále přizpůsobit, což znamená, že můžete předdefinovat vnitrostátní a mezinárodní přepravní pravidla na základě obsahu položky nebo objednávky. To také znamená, že můžete nastavit manuální sazby pro další přizpůsobení možností dopravy.

Špičková správa zásob

Selz vám nabízí krásný řídicí panel pro správu inventáře jako šéf. Pro začátek můžete prodávat vše, co chcete, ať už jde o digitální produkty, fyzické zboží nebo služby. Pokud to zní úžasně, budete rádi, když víte, že pro své produkty můžete snadno vytvořit jakékoli varianty, jako je barva, velikost a hmotnost.

Selz navíc podporuje více obrázků produktů, což znamená, že svým zákazníkům můžete ukázat každý úhel, který potřebují k informovanému rozhodnutí. Kromě toho můžete ke správě svého obsahu přidat kategorie produktů a podadresáře, jakož i nabídky a stránky.

Dále vám Selz umožňuje nastavit a sledovat úroveň vašich zásob. Pokud vyprodáte, platforma automaticky pozastaví prodej bez vašeho zapojení. Kromě toho Selz přichází s Zaplaťte, co chcete (PWYW) funkce, která umožňuje kupujícím zvolit si vlastní ceny.

Staňte se digitální ninja

Selz vám umožňuje prodávat jako šéf. Platforma obsahuje všechny funkce, které potřebujete k profesionálnímu prodeji aplikací, kurzů, e-knih, videí atd. Můžete automaticky dodávat digitální produkty svým zákazníkům prostřednictvím Kindle, Dropbox nebo e-mailu. Dále můžete své produkty chránit licenčními klíči.

Se Selzem nemáte omezení týkající se hostingu nebo šířky pásma, což znamená, že můžete prodávat tolik digitálních produktů, kolik si přejete. Pokud máte aktualizace, můžete automaticky poslat e-mailem předchozím kupujícím a nechat je stáhnout bez dalších poplatků.

Většina lidí, kteří od vás budou nakupovat, získá profesionální vibraci, která je charakteristická pro hlavní maloobchodníky v elektronickém obchodování. Nemusíte vymýšlet řešení ad hoc k prodeji; Každá funkce, kterou potřebujete k vybudování profesionálního obchodu, je k dispozici v Selzu.

Analýza v reálném čase

Sledování výkonnosti vašeho obchodu je nanejvýš důležité, zejména pokud chcete svým zákazníkům nabídnout lepší uživatelský dojem a podpořit podnikání. Selz přichází s analytikou v reálném čase, aby tomu pomohl. Pro začátek můžete vidět, odkud zákazníci přišli a jak našli váš obchod.

Kromě toho můžete sledovat statistiky prodeje a připojit se k oblíbeným analytickým nástrojům, jako jsou Google Analytics a Bing Analytics. Kromě toho můžete exportovat své údaje o provozu a prodeji do souboru CSV pro budoucí použití a použití. To také znamená, že můžete importovat svá data do jakéhokoli jiného externího systému. Není to tak úžasné?

Integrace, integrace a další integrace

Selz je král integrací. Tato platforma vám nabízí integraci jedním kliknutím s oblíbenými aplikacemi a službami, jako jsou MailChimp, AWeber a Campaign Monitor. Stačí stisknout tlačítko a wham-bam, vaše integrace běží jako dobře naolejovaný stroj.

Budujte vztahy se zákazníky

Získání zákazníků není snadná práce. Inteligentní vlastník firmy zná tuto skutečnost a neúnavně pracuje na budování produktivních vztahů se zákazníky, které vedou k opakování obchodu. Selz vám v této oblasti nabízí spoustu možností, abyste mohli s našimi značkami spokojeně spolupracovat.

Mluvím o funkcích, jako je integrace e-mailového marketingu, která vám umožní rozšířit seznam e-mailů při prodeji. E-mailový marketing je skvělý způsob remarketingu pro stávající zákazníky a vytváření nových perspektiv. Je to také skvělý způsob, jak šířit svou značku.

Kromě toho Selz přichází s generátorem slev a kuponů, který vám pomůže odměnit věrnost a udržovat zdravé vztahy se zákazníky. Koneckonců, všichni milují slevu nebo dopravu zdarma! Dále můžete použít aplikace jako Disqus a Yopto k povzbuzení konverzace na vašich produktových stránkách a ukázat sociální důkazy.

Kromě toho Selz přichází s podrobnými profily zákazníků a vestavěnými zprávami, což je ideální pro vzájemnou interakci s kupujícím.

Podpora 24/7

Pracujete tak tvrdě, abyste svým uživatelům poskytovali nejlepší zkušenosti a produkty. Z tohoto důvodu si zasloužíte skvělý tým podpory, který vám pomůže, když se něco pokazí. Tímto způsobem se můžete zaměřit na své zákazníky, a ne nudné technické práce.

Selz vám nabízí nepřetržitou živou podporu všech placených plánů v reálném čase. Kromě toho si můžete přečíst úžasné odborné příručky a dostat se před křivku učení. Navíc máte plný přístup do centra nápovědy, což znamená, že máte v daném okamžiku dostatečnou podporu.

S tak působivým seznamem funkcí jsem se rozhodl dát bezplatná 14denní zkušební verze zkušební jízdu. V následující části vytvoříme obchod Selz a integrujeme jej s WordPress.

Čtěte dál a dozvíte se více.

Jak integrovat Selz s WordPress

Nyní, když víte, co můžete očekávat, vytvořte obchod Selz a integrujte jej s webem WordPress.

Vydejte se na Selz.com a trefte Začít tlačítko, jak je znázorněno níže.

selz

Na další stránce zadejte svou e-mailovou adresu, jméno a heslo. Poté potvrďte zaškrtnutí políčka a poté klikněte na Přihlásit se knoflík. Případně se můžete zaregistrovat pomocí Facebooku, Twitteru nebo Google, jak to zvýrazňujeme na obrázku níže.

selz formulář pro přihlášení

Po úspěšné registraci vás stránka přesměruje na řídicí panel. Selz vás zve, abyste poskytli více informací o své firmě a / nebo se připojili k 15 – 20 online tréninkům, jak je ukázáno níže.

Poskytněte potřebné informace a pokud si budete přát, zarezervujte si místo pro školení. Zatím je to skvělé, děláte úžasné. Poté přejděte na hlavní panel, jak je znázorněno níže.

Selz přístrojová deska

Vypadá docela pěkně, co? Nyní přidáme několik produktů a udělejme to znovu a znovu. Navigovat do Položky> Vše v navigační nabídce na levé straně a poté klikněte na ikonu Přidat položku jak zvýrazňujeme níže.

přidání nového produktu v Selzu

Dále vyberte typ produktu, který chcete přidat. Máte tři možnosti; Fyzický, digitální Služba Jak je ukázáno níže.

Pro tento kurz jsem šel s fyzickým produktem. Poté se dostanete do krásného editoru produktů zobrazeného níže.

editor produktů ve selzu

Výše uvedený editor vás opravdu překvapil. Je to intuitivní, takže to automaticky předpovídalo mou měnu. Můžete snadno změnit měnu. Kromě toho má editor mnoho možností produktu. Na jednu obrazovku můžete přidávat kategorie, varianty, SEO, licence a ještě mnohem více.

Přidejte potřebné podrobnosti, přejděte směrem k dolní části obrazovky a stiskněte Uložit knoflík.

Šel jsem dopředu a vytvořil tři figuríny pro účely testování.

Dále můžete přejít na Položky> Vše na panelu Selz zobrazíte všechny produkty, jak je uvedeno níže.

V tuto chvíli jsou vaše produkty přidány do vašeho internetového obchodu, ale na vašem webu nejsou živé. Zaškrtněte políčko vedle každého produktu a poté klikněte na Publikovat Jak je ukázáno níže.

Potvrďte, že chcete produkty publikovat. Vaše produkty jsou nyní aktivní, ale dosud jsme neaktivovali platby. Kliknutím na přejděte zpět na řídicí panel Přístrojová deska z nabídky správce, jak je uvedeno níže.

Odtud můžete povolit platby, přizpůsobit svůj obchod, vytvořit tlačítko pro nákup na svém stávajícím webu, nakonfigurovat přepravu a ještě mnohem více (většina nastavení správy je skryta v nabídce správce vlevo, takže tuto oblast můžete prozkoumat) rozsáhle vidět, co najdete).

Pokud kliknete na ikonu Přizpůsobte si svůj obchod tlačítko, například máte šanci vybrat téma, jak je ukázáno níže.

Jak si pravděpodobně všimnete, můžete také vstoupit na výše uvedenou obrazovku navigací na Obchod> Motivy. Výběr motivu vás přesměruje na úžasného tvůrce obchodu, o kterém jsme mluvili. Viz obrázek níže.

Chcete-li rychle zjistit, jak váš nový internetový obchod vypadá na front-endu, přejděte na Obchod> Náhled v nabídce Selz admin, jak je uvedeno níže.

A oh btw, níže je to, jak vypadá náš vzorový obchod s minimálním přizpůsobením (pouze jsem změnil téma a nic jsem neupravoval, i když můžete upravovat téměř všechno).

Bellisima. Prostě nádherné. A rychleji než mnoho rozpočtových hostitelů, které znám. Navíc můžete styl své webové stránky, jak se vám líbí. Nyní, když máme funkční obchod, integrujme jej s WordPress.

Nezapomeňte, že si můžete koupit vlastní doménu a používat Selz bez integrace s WordPress. Následující část je určena pro osobu, která chce přidat stávající funkce elektronického obchodování na existující web WordPress.

Integrace Selz s WordPress

Navigovat do Pluginy> Přidat nový v nabídce Správce WordPress, jak je uvedeno níže.

přidání selz wordpress plugin

Dále zadejte Elektronický obchod Selz do vyhledávacího pole. Zasáhl Nainstalovat nyní , když najdete plugin elektronického obchodu Selz WordPress, jak je znázorněno níže.

selz wordpress plugin pro elektronický obchod

Dále aktivujte plugin a poté stiskněte Připojit tlačítko, které se zobrazí na další stránce, jak je podrobně uvedeno níže.

Na další stránce autorizujte svůj účet Selz kliknutím na ikonu Dovolit tlačítko, jak je znázorněno níže.

Jakmile je váš účet Selz připojen k vašemu webu WordPress, měla by se zobrazit následující stránka.

Z výše uvedené obrazovky můžete aktivovat nákupní košík na celém webu nebo kliknout Přejděte na hlavní panel Selzu pro přístup k panelu na Selz.com. Nyní je váš web WordPress integrován se službou Selz.

Jak však zobrazujete produkt z účtu Selz.com? Ještě lepší je, jak zobrazit celý svůj obchod na svém webu WordPress?

Proces je neuvěřitelně snadný. Řekněme, že chcete produkt přidat na svou stránku obchodu. Jednoduše otevřete stránku v aplikaci WordPress admin (Selz pracuje pouze s editorem Gutenberg). Viz obrázek níže o tom, jak přidat tlačítko Selz, uložit nebo widget na stránku nebo příspěvek.

Chcete-li přidat tlačítko koupit, uložit nebo widget, jednoduše klikněte na příslušnou ikonu z obrázku výše. Pokud přidáváte tlačítko nebo widget Koupit, můžete si vybrat produkt, se kterým chcete propojit, pomocí nabídky napravo od editoru, jak je uvedeno níže.

Aaaand, to je vše! Takto vytvoříte obchod Selz a integrujete jej s WordPress. Vyzývám vás, abyste prozkoumali hlavní panel Selz a tvůrce obchodu se všemi funkcemi, které potřebujete k přizpůsobení svého internetového obchodu nad vaši nejdivočejší představivost..

Ceny Selze

Selz vám nabízí tři cenové balíčky, jak je podrobně uvedeno na obrázku níže.

My máme:

 • Lite, za 17 dolarů měsíčně měsíčně vyúčtovaných
 • Standard, za $ 23 dolarů měsíčně vyúčtovaných ročně
 • Pro, za 35 dolarů měsíčně měsíčně vyúčtovaných

Přejít na balíček, který pracuje pro vás, ale pokud nemáte představu, kde začít, Standard balíček vypadá docela solidně, pokud se mě zeptáte. Nezapomeňte, že server Selz.com účtuje poplatek za transakci ve výši 2% a poplatky za kreditní kartu ve výši 2,9% + $ 0,3. A jak již víte, existuje bezplatná 14denní zkušební verze, která vám pomůže vyzkoušet vody. Nejsou stanoveny žádné poplatky a nemusíte kupovat další hostingové služby. Existuje záruka vrácení peněz? Ne, ale to nemusí být nutně špatná věc, správně?

Závěr

Selz je mezi vámi a mnou pozoruhodná platforma elektronického obchodování. Snadno se používá i s miliony funkcí. Tato platforma vám pomůže vytvořit internetový obchod během několika minut díky tvůrci obchodu a ihned začít prodávat.

Jaká je vaše oblíbená platforma elektronického obchodování? Už jste použili Selz v minulosti? Dejte nám vědět v komentářích. Na zdraví šťastný prodej!

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map