Rychlý hosting pro WordPress ze setrvačníku

Šťastný nový rok! Jsme rádi, že vás zase vidíme, a my jsme chtěli začít nový rok hned – úžasným hostinským rozdáním od našich přátel na Flywheel! Nyní je skvělý čas začít nový blog a spravovaný hosting WordPress od společnosti Flywheel vám usnadňuje soustředit se na vytváření kvalitního obsahu místo správy serveru. Pokračujte ve čtení a zjistěte, co přesně dělá Flywheel tak skvělým!


Setrvačník je zařazen mezi 5% největších webhostingů, což by nemělo být překvapením. Jsou úžasní. Nejenže jsou to odborníci na WordPress, ale také nabízejí úžasné funkce, jako je staging, bezplatná migrace, vestavěné ukládání do mezipaměti, sftp přístup, monitorování malwaru, automatické zálohování, úžasná podpora a další!

Co potřebujete v hostiteli (Nápověda: Setrvačník má vše)

Flywheel je skvělý webhosting nabízející spravovaný hosting WordPress pro nové blogery, zkušené vývojáře a návrháře na volné noze. Jsou úžasní z tolika důvodů, proč bychom je nemohli pokrýt všechny na jednom příspěvku, ale zde jsou některé z největších důvodů, proč houpají!

1. Snadné a uživatelsky přívětivé

snadný

Mít hostitelskou platformu, se kterou je pro vás snadné pracovat, je velmi důležité – a setrvačník je stejně snadný, jak se dostane. Nabízejí skvělé funkce pro do-it-yourselfers, stejně jako úžasné možnosti zaměřené speciálně pro webové vývojáře (jako je schopnost stavět stránky v inscenované oblasti bez nákladů, pak přenést stránky a fakturace k vašemu klientovi, když začnete žít) ).

Součástí toho, že je Flywheel tak snadno použitelný, je skutečnost, že jsou spravovaný hostitel WordPress. To znamená, že se postarají o instalaci a správu WordPress na vašem serveru, takže vše, co musíte udělat, je zaregistrovat se do plánu a ukázat na vaše doménové jméno (které můžete získat z NameCheap nebo GoDaddy).

Migrace jsou také jednoduché se setrvačníkem, protože pro vás dělají těžké zvedání, zdarma. Stačí vyplnit migrační formulář a jejich mistři WordPress začnou. Zkopírují váš web a poté jej přesunou do Flywheel, stačí si jen vybrat hostingový plán.

Po nastavení můžete vyzkoušet nové webové designy a pluginy pomocí vestavěného systému Flywheel pracovní místa. Stačí aktivovat svůj pracovní server a můžete bez problémů (a bez námahy) zkopírovat svůj živý web pro testování. Po dokončení je import změn z pracovní oblasti na váš živý web stejně snadný jako jedno kliknutí na tlačítko.

A pokud máte nějaké otázky, můžete se kdykoli obrátit na setrvačník Podpěra, podpora tým. Odeslat lístek e-mailem 24/7. Nebo pokud byste s někým raději mluvili, můžete jim zavolat nebo zahájit živý chat s přátelským zástupcem od pondělí do pátku (9:00 – 19:00 CDT). Setrvačník nabízí jeden z nejrychlejších časů odezvy mezi hostiteli a jejich tým je vyškolen ve všech věcech souvisejících s hostingem WordPress, takže můžete rychle získat pomoc, kterou potřebujete.

2. Rychlý hosting

rychle

Neustále zvyšujeme rychlost webu a jak důležité jsou první dojmy na webu, takže je velmi důležité, aby váš hostitel hostoval váš web rychle. Noví čtenáři nechtějí čekat 10 sekund, než se načte váš špinavý levný hostitel. Udělejte si laskavost a trochu investujte do skvěle spravovaného hostitele, jako je Flywheel. Používají vestavěné ukládání do mezipaměti na straně serveru, aby zajistily rychlý provoz webu (není třeba dalších doplňků)

Jak tedy udržují weby svých zákazníků tak rychlé? Setrvačník připravuje každý ze svých úžasných plánů Virtuální soukromé servery (VPS), což je mnohem lepší než jakákoli sdílená možnost, kterou najdete jinde. Proč je VPS mnohem lepší než sdílená? Je snadno škálovatelný pro vaši firmu, nabízí větší soukromí a zabezpečení a umožňuje vám přístup k více zdrojům, aby vaše webové stránky fungovaly lépe. Jediným důvodem, proč někteří bloggerové volí sdílený hosting přes VPS, je vyhnout se nutnosti spravovat vlastní server. Ale s Flywheel můžete získat všechny výhody VPS od známého spravovaného hostitele WordPress, který se o vás postará o vaše servery.

Setrvačník také využívá 10 umístění serveru, takže si můžete vybrat místo, které je nejblíže zdroji vašeho provozu. Tímto způsobem se váš web načte ještě rychleji pro většinu vašich čtenářů (tj. Pokud většina vašich čtenářů pochází z východní Evropy, pravděpodobně je vaše nejlepší sázka londýnské datové centrum).

Ale pokud opravdu chcete urychlit své stránky Flywheel nabízí prémii Doplněk CDN Možná vás bude zajímat. Upgradováním na to Flywheel zajistí, aby vaši čtenáři po celém světě prohlíželi obrázky v mezipaměti, které byly uloženy na serverech, které jsou jim nejblíže. A protože jsou jedním z vůdců ve svém oboru, víte, že vaši návštěvníci ze Šanghaje do Syrakus si prohlíží vaše stránky warp rychlostí.

3. Zabezpečené stránky WordPress

zajistit

Pravděpodobně nemáte čas zaměřit se na všechny aspekty osvědčených postupů zabezpečení WordPress, a proto se hodí dobrý hostitel. Setrvačník vám pomůže udržet vaše stránky v bezpečí pomocí několika vestavěných funkcí, které si určitě zamilujete.

První a nejviditelnější bezpečnostní funkce je spravované aktualizace WordPress. Jedním z mnoha výhod spravovaného hostování WordPress je, že nikdy nezapomenete aktualizovat svou základní instalaci znovu. Aby bylo zajištěno zabezpečené webové prostředí, Flywheel udržuje vaše stránky aktuální s každým novým vydáním WordPress.

Automatické zálohy znamená, že si nemusíte pamatovat na ruční vytvoření kopie databáze. Setrvačník to dělá za vás automaticky, každou noc. Máte však také možnost přihlásit se ke svému účtu a spustit vlastní zálohu kdykoli si budete přát. A pokud byste někdy potřebovali svůj web odejít do důchodu pomocí jednoho ze záložních souborů, je to stejně snadné jako kliknutí na tlačítko.

Zabezpečení bez hackerů je jedním z hesel Flywheels. Vynucují silná hesla pro každého klienta / uživatele, omezit pokusy o přihlášení přerušit útoky hrubou silou a zaměstnávat inteligentní blokování IP (což znamená, že jakmile je IP adresa zachycena a snaží se být zlobivá, je blokována ze všech ostatních webů setrvačníku).

Navíc se s nimi spojili Sucuri, předního odborníka na bezpečnost WordPress, který nabízí špičkový výkon Skenování malwaru bez dalších nákladů. To vše plus vlastní implementace několika základních bezpečnostních protokolů (pravidelné změny hesla, instalace pluginů a témat z renomovaných zdrojů atd.) Znamená, že váš web na setrvačníku bude v bezpečí a zvuku.

4. Extras

doplňky

Jak jsme již uvedli, existuje mnoho důvodů, proč je plachý Flywheel skvělou možností hostování a nabízejí spoustu dalších funkcí, které určitě milujete. Jedním z nich je působivých 100% uptime. Dobrý hostitel by měl mít jistotu, že dokáže udržet vaše stránky v chodu a mnoho z nich poskytuje záruku dostupnosti 99,99% nebo 100%, což znamená, že váš web by měl „jít dolů“ pouze kvůli údržbě serveru (což obvykle trvá pouze pár minut, a provádí se v noci mrtvé, když máte pravděpodobně malý nebo žádný provoz). Setrvačník je hostitel, kterému můžete věřit, že vaše stránky budou v chodu, a bylo prokázáno, že mají 100% provozuschopnost měsíc po měsíci.

Také mají žádné nadměrné množství, vůbec. Plán, za který se zaregistrujete, je to, za co platíte, takže se nemusíte starat o svůj web, který byl uveden v příspěvku Buzzfeed. Záchvaty v provozu nebudou mít za následek směšné nadsázky, jako u některých sdílených hostingových plánů. S rostoucí popularitou vašeho webu však Flywheel usnadňuje rozšiřování na větší plán, který odpovídá vašim potřebám zdrojů.

A poslední skvělou funkcí, o které se chcete dozvědět, je skutečnost, že Flywheel nabízí užitečnou eKnihy sbírka. Jako vlastník online obchodu nebo extraordinaire bloggerů se musíte vždy naučit zůstat před konkurencí a udržet růst své čtenáře nebo zákaznické základny. Setrvačník ví, jak důležité to je, a proto se pravidelně uvolňují užitečné ebooks (ZDARMA), které si může kdokoli stáhnout, aby se zlepšil ve svém řemesle.

Setrvačník v přírodě

Sdíleli jsme proto, proč byste mohli chtít Flywheel používat sami, ale co si skuteční klienti myslí o řízeném hostování WordPress Flywheelu? Když vidím, že Flywheel je na prvním místě pro štěstí klientů, myslím, že je bezpečné říci, že je lidé milují. Zde je několik skutečných hodnocení zákazníků:

setrvačník-tweety

Před tebou

Pokud se chcete dozvědět více, stačí se vydat na web Flywheel, kde si můžete přečíst články a sledovat videa o všem, co mohou nabídnout (jako je globalizace, hromadné plány, integrace PayPal, log soubory, doplňky a další).

Setrvačník spravovaný hosting WordPress

Co si myslíš o setrvačníku? Rádi bychom se s vámi podělili o své zážitky z kolečkových kol s našimi dalšími čtenáři. Nebo máte nějaké dotazy, na které vám můžeme odpovědět? Stačí zanechat komentář níže!

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
    Like this post? Please share to your friends:
    Adblock
    detector
    map