Recenze Youzer: Doplněk BuddyPress bohatý na funkce pro WordPress

Recenze Youzer: Doplněk BuddyPress bohatý na funkce pro WordPress

Pokud má váš web WordPress komunitní aspekt nebo má více uživatelů, pak vám tato recenze Youzer představí užitečný plugin, který by mohl pomoci vylepšit váš web..


Byl vytvořen s cílem vylepšit pluginy BuddyPress a bbPress a také základní funkce WordPress, Youzer je výkonná sada nástrojů, která přidává šablony a další funkce na váš web. Tato recenze se bude zabývat nejlepšími funkcemi Youzeru podrobněji. Mezi hlavní vlastnosti tohoto pluginu patří spousta komunikačních a síťových nástrojů, funkčnost členství a adresářů a spousta šablon a možností přizpůsobení.

Získejte Youzer pro WordPress Zobrazit všechny ukázky a funkce

Pokud byste se tedy chtěli dozvědět více o tom, proč si myslíme, že Youzer je jedním z nejlepších dostupných pluginů BuddyPress a co tento plugin může udělat pro vaše sociální webové stránky, přečtěte si dále celou naši recenzi Youzer.

Co je Youzer?

Stránka profilu uživatele

Youzer je komerční plugin WordPress, který byl vytvořen s cílem vylepšit plugin BuddyPress. Pokud tedy vytváříte sociální web pomocí BuddyPress nebo již nějaký provozujete, Youzer je zaměřen vaším směrem.

Jakmile je BuddyPress na vašem webu aktivní, můžete nainstalovat Youzer a začít přidávat výběr šablon na svůj web. Tyto šablony pokrývají přihlašovací a registrační stránky uživatele, stránky profilu uživatele a oblasti sociální zdi a globální zpravodajské oblasti, abychom jmenovali jen několik. Jak vám tato recenze Youzer ukáže, všechny tyto šablony a další funkce tohoto pluginu lze výrazně upravit pomocí vizuálního rozhraní ovládacího panelu.

Tato část recenze Youzer nyní prozkoumá nejlepší a nejužitečnější funkce tohoto pluginu, které vám pomohou rozhodnout, zda je to správný nástroj pro upgrade vaší webové stránky komunity BuddyPress WordPress..

Možnosti integrace Youzer

Youzer spolupracuje s WordPress a také při upgradování funkcí uživatelského profilu této publikační platformy se Youzer také integruje s některými dalšími zásuvnými moduly a službami. Youzer byl primárně vytvořen s cílem vylepšit a vylepšit funkčnost pluginů BuddyPress a bbPress. Možnosti integrace se však nekončí. Například můžete použít plugin Youzer k integraci svého webu s e-mailovou marketingovou službou MailChimp a rozšířit svůj seznam současně s poskytováním interaktivního prostředí bohatého na funkce pro vaše publikum..

Sociální funkce Youzer

Dalším vrcholem Youzeru jsou jeho sociální rysy. Po propojení pluginu Youzer s BuddyPress můžete tento plugin použít k přidání některých opravdu užitečných funkcí na webovou stránku své komunity nebo sociálních sítí. Mezi příklady patří vysoce funkční sociální zeď a funkce pro usnadnění přátelství a spojení mezi uživateli na vašem webu WordPress. Zatímco BuddyPress některé z těchto funkcí nabízí, Youzer tento aspekt vašeho webu ještě vylepšuje.

Youzer Review Feature Social Wall Feature

S Youzerem můžete také povolit další základní sociální a komunitní funkce, včetně skupin, zpráv, zmínek a oznámení. To vše pomáhá vylepšit váš web WordPress a učinit z něj sociální místo – něco, co je důležité, pokud chcete, aby vaše komunita prosperovala..

Funkce členství v Youzeru

Youzer má také mnoho šablon pro stránky, které by návštěvníci mohli vidět, pokud provozujete web pro členy nebo podobný typ projektu. Kromě profesionálního vzhledu těchto šablon také zjistíte, že obsahují některé užitečné funkce, jako jsou pole captcha a možnost omezit pokusy o přihlášení, aby váš web zůstal v bezpečí.

Při nastavování těchto přihlašovacích a registračních šablon pro váš web WordPress vám Youzer nabízí mnoho možností. Můžete například snadno aktivovat sociální přihlášení. Návštěvníci se proto mohou zaregistrovat pomocí Facebooku, Twitteru nebo účtu z jiných podporovaných sítí.

Máte také možnost používat vyskakovací okna a konfigurovat efekty načítání Ajaxu a přizpůsobit tak, jak vaši návštěvníci mohou přistupovat k přihlašovacím a registračním formulářům vašeho webu. Youzer také usnadňuje výběr polí, která jsou obsažena ve všech používaných formulářích, a pomáhá vám zachytit všechny informace, které potřebujete od svých uživatelů.

Funkce adresáře Youzer

Šablona adresáře BuddyPress

Ať už chcete na svůj web WordPress přidat adresář členů nebo chcete vylepšit adresářové oblasti vašeho webu podporujícího BuddyPress nebo bbPress, Youzer má v této oblasti několik užitečných funkcí. V balíčku pluginů najdete nejen šablony pro zobrazení členů, ale také adresář skupiny a globální zpravodajství.

Funkce profilu Youzer

Obsah stránky profilu uživatele

Bez ohledu na to, zda používáte BuddyPress, bbPress nebo WordPress samostatně, Youzer vám může opravdu pomoci vylepšit uživatelské profily na vašem webu. Mezi funkce pro vylepšení tohoto aspektu vašeho webu najdete výběr různých šablon, více widgetů pro zobrazení uživatelských profilů a možnost přidání vlastních karet do vašich profilů.

Snadné možnosti přizpůsobení

Protože lidé používají BuddyPress mnoha různými způsoby, je důležité, abyste si přizpůsobili všechny nainstalované doplňky. V tomto ohledu naštěstí Youzer nezklamal. Po aktivaci Youzeru na vašem webu WordPress s povoleným BuddyPress můžete přistupovat k ovládacímu panelu pluginu a přizpůsobit tak, jak to všechno funguje..

Youzer Admin Panel

Ovládací panel

Možnosti přizpůsobení zahrnuté v ovládacím panelu zahrnují barvy používané doplňkem, nastavení rozvržení a další možnosti zobrazení. Můžete také vybrat styly rozvržení šablon poskytovaných pluginem, včetně vzhledu autorských polí.

Kontrolní panel

Funkce profilu uživatele

Kromě obecného nastavení vám Youzer také poskytuje dostatečnou kontrolu nad funkcemi uživatelského profilu pluginu. Z tohoto důvodu můžete snadno definovat, jak jsou uživatelské profily aktivovány a zobrazovány na vašem webu WordPress. Mezi příklady možností a nastavení patří možnost učinit uživatelské profily soukromými, umožnit uživatelům odstranit jejich vlastní účty a nastavit výchozí profil a titulní fotografie..

Možnosti rozvržení

Rozložení a widgety

Protože Youzer je vysoce přizpůsobitelný doplněk WordPress a doplněk BuddyPress, můžete si snadno vybrat z nabídky možností rozvržení, abyste určili, jak budou vypadat vaše profily a další prvky na vašem webu. Pokud na svém webu plánujete použít libovolnou z modulů Youzer, můžete je také upravit pomocí ovládacího panelu pluginu. Naštěstí lze všechny různé widgety přizpůsobit nezávisle na sobě, aby vaše stránky fungovaly a vypadaly tak, jak chcete..

Nastavení sociálního přihlášení

Nastavení členství

Pokud chcete dát svým návštěvníkům možnost přihlásit se na svůj web, pak nastavení členství vám umožní nakonfigurovat, jak tento aspekt vašeho webu funguje. Některé z těchto funkcí, které můžete využít, zahrnují volitelné sociální přihlášení, schopnost aktivovat pole formuláře anti-spam captcha a nástroje omezující pokus o přihlášení, které mohou pomoci udržet váš web v bezpečí.

Povolení doplňků

A konečně, když nastavujete Youzer ve vašem WordPress Dashboard, máte možnost povolit malý výběr prémiových doplňků. Tyto volitelné nástroje mohou na váš web přidat ještě více funkcí, včetně nástrojů pro sociální sdílení, možnosti vytvářet neomezené typy vlastních členů a uživatelům nabídnout více reakcí na aktivitu BuddyPress. Můžete také najít rychlé odkazy na dokumentaci k pluginu na ovládacím panelu Youzer.

Podrobnosti o cenách pluginy Youzer

Jak již bylo zmíněno, Youzer je prémiový plugin WordPress, který je možné zakoupit na trhu CodeCanyon. Aktuální cena Youzeru je 49 $. To zahrnuje celoživotní přístup k aktualizacím pluginu a šestiměsíční podporu od tvůrců pluginů. Toto období podpory můžete prodloužit na 12 měsíců za cenu 16,50 $.

Vzhledem k velkému množství užitečných funkcí v pluginu Youzer je to slušná cena.

Závěr revize Youzer

Widgety profilu Youzer

Přestože existuje mnoho skvělých doplňků pro BuddyPress a bbPress, není mnoho, pokud vůbec nějaké, které jsou výkonnější a nabité funkcemi než Youzer.

Pokud chcete rychle přidat velký výběr vysoce kvalitních šablon na svůj komunitní web BuddyPress, pak je Youzer těžké porazit. Jednoduše nahrajte soubor pluginu na svůj web WordPress a poté vyberte a vyberte, které funkce povolíte, než nakonfigurujete, jak budou na vašem webu fungovat..

Pokud chcete vytvořit web zaměřený na komunitu pomocí WordPress, pak je nezbytný plugin jako Youzer.

Získejte Youzer pro WordPress Zobrazit všechny ukázky a funkce

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
    Like this post? Please share to your friends:
    Adblock
    detector
    map