Recenze reklamy WP Pro: Budování reklam, prodej a integrace

Recenze reklamy WP Pro: Vytváření reklam, prodej a integrace do jednoho balíčku

Zpracování reklam na vašem blogu je často docela únavné. Musíte se zaregistrovat do reklamních sítí, doufat, že vaše téma WordPress nabízí oblasti umístění reklam, a případně spolupracovat s nějakým kódem, aby se zajistilo, že se reklamy objeví na správných místech. Dále musíte pracovat na velikostech reklam a zjistit, že obsah, který se v těchto reklamách objevuje, je ve skutečnosti relevantní pro váš web.


K urychlení procesu je k dispozici několik doplňků pro správu reklam. Jeden z nich se nazývá WP Pro Advertising a slibuje podporu pro všechny hlavní reklamní sítě, integraci elektronického obchodu a výkonné nástroje pro přizpůsobení. V této recenzi WP Pro Advertising zkontrolujeme, zda má plugin to, co vyžaduje, aby se váš reklamní plán stal efektivním.

Plugin WP Pro Advertising System se prodává na trhu CodeCanyon. V současné době je cena 29 USD, což vám poskytne šestiměsíční zákaznickou podporu. Můžete také zaplatit 9,38 $ za prodloužení této podpory na celých 12 měsíců.

Info & DownloadView The Demo

Ad plugin je vyvíjen týmem s názvem Tunafish, který poskytuje vynikající web abyste se dozvěděli o produktech společnosti a prohlédli si dokumentaci pro vlastní potřebu. Na webu je také několik příkladů použití zásuvného modulu WP Pro Advertising, takže můžete získat představu o tom, jak ostatní využívají těchto funkcí.

Celkově je web dobrý začátek. Vývojáři pluginů nemají vždy úplné moduly podpory nebo webové stránky. Nyní se podívejme na funkce a uvidíme, co bude pro většinu bloggerů a majitelů firem užitečné.

Recenze reklamy WP Pro: Nejlepší funkce

Zobrazování více reklam s různými efekty

Flexibilita s vašimi reklamami je velmi důležitá, takže je příjemné vidět, že reklama WP Pro Advertising obsahuje několik vestavěných možností zobrazování reklam v různých formátech..

Plugin například obsahuje reklamní mřížku, která má na vašem postranním panelu několik reklamních bannerů najednou. Jednou z mých oblíbených je schopnost ukázat pětisekundovou reklamu a poté zmizet v novou. Je to podobné tomu, jak digitální billboardy využívají tento malý prostor, ale přesto zobrazují několik reklam.

Další zajímavý formát reklamy zahrnuje pokrytí celého pozadí vašich webových stránek reklamou. Viděl jsem to udělat na webu Rotten Tomatoes, kde velký filmový plakát pokrývá většinu pozadí záhlaví a postranních lišt.

A konečně, plugin WP Pro Advertising pomáhá s integrací vašich reklam do příspěvků a stránek. Pokud tedy chcete svůj obsah trochu rozdělit a umístit reklamy do oblasti, která bude mít více očí, je to zcela možné.

Vizuální tvůrce reklamních bannerů

Jako vlastník webových stránek budete někdy muset vytvořit reklamní bannerové reklamy. Jindy obdržíte návrhy od společností provádějících platby. Jindy se jednoduše připojíte k reklamní síti, kde je vám doručen veškerý reklamní obsah.

Pokud se nacházíte v situaci, kdy jste povinni navrhnout reklamu, je nejlepší nechat si vytvořit tvůrce přetahování, jako je zde uvedený..

Detekce blokování reklam

Blokátory reklam právě teď znějí, ale to online obchodníky a bloggery staví do lepkavé situace. Samozřejmě nechcete, aby vaše reklamy byly tak nepříjemné, že vaši návštěvníci jsou naštvaní, ale zároveň musíte vydělat peníze.

Naštěstí vás WP Pro Advertising pokryje na obou frontách. Plugin především pomáhá při navrhování neintruzivních a čistých reklam. Poté zjistí, kdy uživatelé používají nástroj pro blokování reklam. Tímto způsobem můžete buď zablokovat obsah, když má někdo blokování reklam, nebo je dokonce kontaktovat a požádat ho o jeho vypnutí.

Integrace s MailChimp

Při používání e-mailového zpravodaje je obtížné zjistit, jak jej zpeněžit. Nástroje e-mailového marketingu, jako je MailChimp, ve výchozím nastavení nemají jednoduché způsoby, jak zahrnout reklamy.

Program WP Pro Advertising však nabízí funkce pro rychlé vkládání reklam na webové stránky do e-mailů. Funguje to, protože každá vytvořená reklamní zóna má svůj vlastní RSS kanál. Při importu zdroje do služby MailChimp se stejné reklamy zobrazí v bulletinech.

Čistý řídicí panel pro sledování statistik a správu reklam

Protože správa více reklam má tendenci se komplikovat, plugin WP Pro Advertising se pokouší tuto nepatřičnost vyčistit a poskytnout čisté rozložení pro pochopení statistik reklamy a které z vašich kampaní právě běží..

Na hlavním panelu pluginu se rychle dostanete ke svým statistikám s klikáním, zobrazeními a CTR. Můžete si také prohlédnout nejnovější bannery spuštěné na webu spolu s nákupy bannerů.

Všechna nastavení a funkce jsou sloučeny do jedné oblasti řídicího panelu WordPress. Na kartě Reklama se zobrazují možnosti, jako jsou Bannery, Inzerenti, Kampaně, Tvůrce bannerů, Statistiky a Nákupy..

Podpora všech hlavních reklamních sítí

Dnes není tak běžné jít ven a samostatně prodávat reklamní prostor. Důvodem jsou hlavní reklamní sítě jako Google AdSense, Adsterra a Infolinks.

Reklamní sítě fungují tak, že zobrazují dynamické reklamy, takže není důvod, abyste lovili inzerenty. Tyto sítě většinou sledují aktivitu uživatelů pomocí souborů cookie a berou v úvahu, jaký typ obsahu máte na svém vlastním webu.

Takto jsou zobrazené reklamy skutečně relevantní pro váš web a uživatele.

Vše, co musíte udělat, je zaregistrovat se do jedné z reklamních sítí a připojit ji k zásuvnému modulu WP Pro Advertising. Je nutné vybrat, kde se mají reklamy zobrazovat. Poté je veškerá práce pro vás provedena reklamní sítí.

Prodej reklam dokončen prostřednictvím vašeho webu

To je jedna z funkcí, která mě opravdu zajímá. Přestože jsou reklamní sítě tak populární, můžete mít některé konkrétní inzerenty, kteří by rádi šli přímo k vám. Mnoho webů si také vyhrazuje reklamní plochy s vyšší hodnotou pro přímý prodej, protože takto mohou obvykle získat více peněz.

Prostřednictvím reklamy WP Pro Advertising můžete určit, kolik reklamních spotů je třeba prodat, a poté platbu vyzvednout prostřednictvím svého webu. Ukáže návštěvníkům, že reklama je na prodej, a provede je procesem placení za přidání.

Jak jsem již zmínil, nejedná se přesně o funkci, kterou každý použije, ale pro některé to bude nenahraditelné.

Kdo by měl zvážit reklamní modul WP Pro?

Líbí se mi plugin WP Pro Advertising pro bloggery a společnosti, které plánují provozování více reklam na webu. Pouze zobrazování jedné nebo dvou bannerových reklam na vašem webu neodůvodňuje tak silný nástroj pro správu, ale plugin vám bude dobře sloužit, pokud máte desítky reklam.

Kromě toho se v oddělení přizpůsobení vyznačuje plugin WP Pro Advertising. Můžete přidat efekty tak, aby jedna reklama vybledla a druhá vybledla.

Výhodou je také prodej reklam prostřednictvím pluginu a také zahrnutí reklam do bulletinů. Pokud vám některá z těchto funkcí zní zajímavě, cena za 29 dolarů se rychle zaplatí. Kromě toho získáte výhodu pevné zákaznické podpory.

Získejte reklamní systém WP Pro

Pokud máte nějaké dotazy týkající se WP Pro Advertising, nebo pokud chcete napsat vlastní recenzi pluginu, zanechte nám poznámku v sekci komentářů níže.

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
    Like this post? Please share to your friends:
    Adblock
    detector
    map