Recenze Qards: Efektivní tvůrce přetahování a přetažení stránky pro WordPress

I když miluji internet a možná jsem vytvořil vlastní webové stránky nebo dva, nemohu navrhnout webovou stránku tak, aby vypadala tak, jak bych měla. Moje kódovací schopnost není srovnatelná s mou představivostí. Zní povědomě? A pak se představili tvůrci stránek a já jsem vydechl úlevou!


O pluginech WordPress pro tvůrce stránek jsme už mnohokrát hovořili, protože existuje tolik skvělých možností. No, Designmodo nedávno vydal pro nás vlastní tvůrce stránek, který můžeme přidat do tohoto seznamu – Qards. Zde je malý vkus Qards pro vás může udělat.

Qards: Pablo Demo

Na co lze Qards použít ?

Qards je skvělý plugin WordPress, pomocí kterého můžete vytvářet úžasné webové stránky a snad i webové stránky, stránky za stránkou. Pomocí tohoto tvůrce stránek s přetažením můžete vytvářet krásné, elegantní a citlivé webové stránky bez jakýchkoli omezení.

Používání Qards je velmi podobné hraní lega se stohem karet, můžete je spojit dohromady a nechat kousky zapadnout. Plugin dělá tento proces potěšením a extrémně snadným.

Stránky, které vytvoříte, nemají žádnou charakteristiku svého motivu nebo jiných stránek, začnete prázdnou obrazovkou a pokračujte odtud. S Qards můžete upravovat každý drobný detail na nově vytvořené webové stránce, to vše bez dotyku řádku kódu.

Qards: Vitríny

To znamená, že si můžete vytvořit téměř jakoukoli webovou stránku vhodnou pro jakýkoli účel, mohl bych vytvořit nákupní stránku nebo webovou stránku pro osobní blog s minimálním designem nebo vstupní stránku s rozvržením mřížky pro webovou fotografii. Qards je inzerován jako plugin, který pracuje s jakýmkoli tématem WordPress a měl by s největší pravděpodobností tak učinit. Takže bez ohledu na to, jaký typ webu nebo motivu spustíte, měl by se tento plugin hodit, pokud budete někdy potřebovat vytvořit úžasnou webovou stránku.

A pokud jste odborník na design a znáte svou cestu kolem, můžete také přidat svůj kód. K tomu se ale dostaneme později.

Používání Qards

Qards: Přidat novou stránku

Na panelu Qards WordPress je k dispozici jednoduché okno pro přidání nové stránky, kouzlo začíná zde. Zde můžete přidat a uložit tolik stránek, kolik chcete. Po vytvoření nové stránky vás tato obrazovka přivítá.

A máte k dispozici řadu možností, a to:

 • Pokrýt
 • obraz
 • Text
 • Vlastnosti
 • Mřížka
 • Jídelní lístek
 • Zápatí
 • předplatit

Qards: Přidávání karet

Uživatelské rozhraní je velmi intuitivní a snadno použitelné. Každý, kdo dříve použil tvůrce drag and drop, najde pomocí tohoto pluginu hračku.

Takže po vytvoření nové stránky můžete přidat karty nebo bloky obsahu, které mohou být jedním z 8 výše uvedených prvků. Jakmile přidáte jeden blok, postranní panel zmizí a můžete se podívat na webovou stránku bez rozptylování. Nyní můžete znovu kliknout na ikonu plus ve spodní části obrazovky a přidat další bloky obsahu. Objeví se jeden po druhém. Celý proces je velmi plynulý a plynulý.

Nyní jsem přidal tři náhodné bloky obsahu, jak to vypadá.

Qards: Bloky obsahu

Doladění vlastních bloků

Pomocí Qards můžete přidávat nové obrázky, videa, měnit polohu textu na své webové stránce, vybrat mezi zobrazováním / nezobrazováním záhlaví, hrdiny a tlačítek. Barvy lze upravovat a bloky obsahu lze přesouvat nahoru a dolů po různých úrovních. Z tohoto rozhraní můžete duplikovat blok obsahu a také přizpůsobit CSS. Na pozadí můžete také přidat videa z YouTube na celou obrazovku. Snímek obrazovky níže je příkladem toho, jaké změny mohou být začleněny do obsahových bloků, jakmile jsou přidány.

Qards: Úpravy bloků

Blok obsahu mřížky je vždy užitečný pro všechny webové stránky, které vyžadují zobrazení portfolia. Příkladem může být burzovní makléř, který zobrazuje portfolio svých nejlepších obchodů. Možnosti mřížky umožňují snadno přidávat nové dlaždice, rozhodovat, které prvky každé dlaždice jsou zobrazeny, zvolit rozvržení, použít hladkou mřížku a také vybrat počet sloupců v mřížce.

Jakékoli změny formátování, jako je písmo nebo barva textu v jedné dlaždici, se replikují do všech dlaždic mřížky se svolením položky Synchronizace stylů položek..

Qards: Grid Style Sync

Funkce je prvek, který lze použít k upoutání pozornosti na jakýkoli konkrétní aspekt webové stránky. Dalo by se použít, aby se vaše nejprodávanější kniha nebo produkt do centra pozornosti. Pozici a velikost obrázku lze změnit a změnit barvy pozadí.

Qards: Feature Element

Obrázky přidané do obsahových bloků lze snadno upravovat a provádět velké úpravy. Pozici obrázku, barvy, vložené odkazy a výplň lze upravovat pomocí Qards.

Qards: Obrázky

Inline textový editor usnadňuje jakékoli úpravy textu a formátování. Můžete nastavit značky nadpisů, dělat tučně, kurzívou, přidávat odkazy a měnit písmo tak snadno jako u dokumentu Word. To znamená, že budete vědět, jak se váš web objeví, a když zadáte nový text nebo upravíte starý text.

Qards: Inline editace

Podobně přidáte nabídku, zápatí, záhlaví a lištu odběrů s bloky obsahu, které jsou ve výchozím nastavení na Qards. Mohli byste vytvořit lepkavé menu, pokud by to vyhovovalo webové stránce, kterou chcete vytvořit. Vše provedeno pomocí několika kliknutí myší a editační části je velmi intuitivní jako u předchozích bloků obsahu.

Qards: Ukázka vstupní stránky

Všechny bloky obsahu lze z webové stránky odstranit, zamíchat nahoru a dolů a duplikovat. A také si můžete upravit CSS, pokud jste si jisti, že vaše webové stránky mohou vypadat ještě lépe s osobním dotykem.

Upravit HTML a CSS

Pro odborníky na WordPress a zvědavé, kteří by chtěli tento plugin co nejlépe využít a měli trochu zkušeností s designem, se můžete trochu zamotat pomocí kódu a získat vzhled webové stránky přesně podle toho, co potřebujete. Můžete přistupovat k vlastní volbě CSS a změnit CSS a HTML pro všechny bloky obsahu podle svých představ. Poté můžete aktualizovat náhled a rozhodnout se ponechat změny nebo ne.

Qards: HTML a CSS

Kromě toho můžete přistupovat k nastavení vzhledu z řídicího panelu WordPress a upravovat prvky CSS vašich webových stránek a také globální nastavení CSS rozložení stránky..

Qards: Nastavení

Pokud používáte CSS Hero, funguje to spolu s Qards velmi dobře. O tom si můžete přečíst více tady.

Pocit pochybností ?

Podívejte se na toto video a zjistíte, jak snadné je tento plugin používat.

Qards A WooCommerce

I když byste mohli pomocí Qards teoreticky vytvořit velké množství webových stránek pro váš web, tento plugin vám nejlépe poslouží, když jej používáte k vytvoření jedné nebo několika stránek jako součásti vašeho celkového webu. Například jednostránkový web nebo nejprodávanější produktová stránka nebo stránka portfolia atd. Takto můžete využít sílu Qards s WooCommerce a lépe prodávat. Toto video vám ukáže, jak snadno můžete využít Qards k lepšímu prodeji!

Proč se mi líbí Qards?

Dokážu vytvořit úžasnou webovou stránku od nuly, aniž bych se musel dotknout řádku kódu. Snadný přístup a úprava CSS. Používání pluginu je jednoduché a intuitivní, i když by nováček WordPress neměl používat tento plugin, není příliš obtížné.

Qards lze použít k vytvoření vynikajících webových stránek na jedné stránce a každou z těchto stránek mohu uložit. Pokaždé, když změníte názor, mohou být prvky na stránkách upraveny a použity pro zcela nové účely a změna pořadí bloků obsahu se hodí.

Tento tvůrce stránek s přetažením je ideální pro vytváření konkrétních stránek pro jakýkoli web. Můžete jej použít k prezentaci svých produktů a podvádět zákazníky nebo investory zobrazením svého portfolia práce. Tvůrce se stane obzvláště užitečným, když potřebujete vytvořit konkrétní webové stránky pro velmi specifické účely.

Qards: Různé možnosti

Spousta možností, jak používat a přizpůsobovat své webové stránky a které není složité používat. Jakmile to pochopíte, použití pluginu je přirozené.

Vložený textový editor je opět velmi užitečný při předpovídání vzhledu webové stránky při úpravě textu. Totéž platí i pro editaci kódu, mohu zobrazit náhled a zvolit, zda se budou změny zachovat nebo se zbavit, nemusím si dělat starosti s tím, abych si něco dělal.

Může mi to ušetřit spoustu času a úsilí, které bych jinak musel věnovat vytváření webových stránek pokaždé, když mám projekt, který vyžaduje speciální webovou stránku. Qards může ušetřit jakékoli hodiny návrháře nebo kodéru a hodiny práce, které lze produktivně utratit vytvořením něčeho jiného.

Jednou nevýhodou, kterou jsem našel, by bylo hezké, kdybych mohl přidat obrázky z aktuálních médií, mé galerie WordPress.

Ceny Qards

Qards je cena za jednorázový poplatek 99 $ a budete jej moci používat s jedním webem. Na $ 199, můžete použít pro 5 webových stránek. S ohledem na čas, který s Qards pravděpodobně ušetříte, to pravděpodobně stojí za peníze.

Qards: Ceny

Závěr

Qards je úžasný, intuitivní plugin pro přetažení, přetažení a sestavení krásných webových stránek. V každém případě, pokud nejste spokojeni s Qards, můžete vždy požádat o vrácení vašich peněz, Design Modo poskytuje velmi štědrou záruku vrácení peněz 20 dní.

Získejte Qards pro WordPress

Takže – vyzkoušel někdo z vás Qards? Jaké byly vaše myšlenky na plugin? Rádi bychom od vás slyšeli!

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map