Recenze ProfileGrid: Snadný způsob, jak vytvořit uživatelské profily

Recenze ProfileGrid: Snadný způsob, jak vytvořit uživatelské profily

Sníte o vybudování neuvěřitelné sociální sítě na WordPress? Pokud ano, budete milovat dnešní recenzi ProfileGrid, fantastického uživatelského profilu a komunitního pluginu.


Je jasné, že vytvoření impozantního komunitního webu na WordPress je stejně obtížné jako uchopení stínu, a upřímně se cítím za vás. Nemějte však obavy ProfileGrid bere výzvu z budování stránky členství, které chcete.

Díky rozsáhlému seznamu fantastických funkcí mění ProfileGrid názor na komunitní weby WordPress. Plugin zcela zničí starý způsob vytváření sociálních webů. Chcete-li to napravit, získáte moderní rámec pro vytváření komunitních webů, které houpají váš svět.

V této recenzi zdůrazňuji, proč společnost ProfileGrid vyfukuje konkurenci úplně z vody. Ale znáš mě; Nezastavím se tam. Nainstaluji plugin a ukážu vám, jak to celé funguje, takže můžete začít budovat svou vysněnou komunitu hned.

Jak to zní? Pokud se vám líbí to, co čtete, pojďme zvážit kotvu a nechat se plavit, protože tam je tuna na pokrytí.

Recenze ProfileGrid: Vytváření uživatelských profilů a komunit WordPress jako profesionál

profilegrid uživatelské profily wordpress plugin

Ať už jste začátečník nebo výkonný uživatel WordPress, ProfileGrid vám pomůže vytvořit výjimečné komunitní weby během několika minut. Namísto plýtvání dny konfigurací vaší sociální sítě budete v provozu hned po instalaci pluginu.

Jo, ProfileGrid funguje přímo z krabice. A nejlepší část? Jádro plugin je zcela zdarma a open-source na WordPress.org. To znamená, že můžete zahájit párty přímo z ovládacího panelu administrátora WordPress. Bezplatná verze vám nabízí velké množství funkcí, ale v případě potřeby si můžete vždy zakoupit prémiové doplňky.

ProfileGrid vám především pomáhá vytvářet krásné a přizpůsobitelné uživatelské profily na vašem webu WordPress. Tato krása je však dodávána s dalšími komunitními / sociálními sítěmi, které by mohly soupeřit s obdobím BuddyPressu.

ProfileGrid vám dává pocit, že jste tech ninja; průvodce jakýmsi druhem designu. Jinými slovy, plugin vám umožní vytvořit komunitní weby z této galaxie, aniž byste museli psát řádek kódu.

Chcete-li aktivovat funkce sociálních sítí, stačí přepnout tlačítka a vaše práce je hotová. Lidé, kteří si prohlíží vaše sociální stránky, se budou ptát: „Jak to sakra udělali?“

A to se zlepší: Vaši uživatelé nikdy nebudou vědět, že používáte WordPress, i když a když se přihlásí.

Proč je to tak? ProfileGrid přichází s výjimečnými front-end a back-end funkce.

První vám umožňuje nabídnout neuvěřitelnou uživatelskou zkušenost a zároveň udržet uživatele mimo vaši administrátorskou oblast WordPress. Díky tomu je správa vaší komunitní stránky hračkou, aniž by vás obtěžovala nepříjemnými možnostmi.

ProfileGrid je plně kompatibilní s bbPress a WooCommerce, což vám umožní vylepšit vaše fóra a obchody s elektronickým obchodem bez přerušení potu.

Funkce ProfileGrid

funkce mřížky profilu

Vždycky chirpám, že plugin je jen tak dobrý jako funkce, které nabízí, a ProfileGrid nezklame jeden bit. Doplněk obsahuje docela punč a nabízí vám všechny funkce, které potřebujete k vytvoření vynikajících uživatelských profilů a komunit.

I když pokrýváme většinu funkcí, když instalujeme plugin, myslel jsem, že by bylo hezké vyjmenovat, co ProfileGrid nabízí, kdybychom něco později zmeškali. Takto budete mít všestrannou představu o tom, co lze očekávat od pluginu uživatelského profilu, jako žádný jiný.

Stručný přehled funkcí

Plugin ProfileGrid WordPress ovládá jedinečnou sadu funkcí, jako například:

 • Více typů uživatelských profilů
 • Skupiny uživatelů se samostatnými registračními formuláři
 • Skupinoví manažeři a moderátoři
 • Členské limity pro skupiny
 • Filtrování uživatelského profilu
 • Veřejné nebo soukromé skupiny
 • Členové mohou poslat žádost o přátelství
 • Soukromý živý chat jako Facebook
 • Oznámení uživatele
 • Zprávy
 • Uživatelé se mohou připojit k více skupinám
 • Vlastní pole pro obohacení profilů použití
 • Krátké kódy
 • Úžasný a uživatelsky přívětivý administrátorský panel
 • Spousta globálních nastavení
 • Předem vyrobené výchozí stránky: účet, přihlášení, registrace, obnovení hesla atd
 • Přizpůsobitelné e-mailové šablony
 • Přizpůsobitelný profil a titulní fotografie
 • Výkonné funkce omezení obsahu
 • Blogy front-end uživatelů – Uživatelé mohou vytvářet blogy bez přístupu k vašemu administrátorskému panelu WordPress
 • Počkejte, je seznam příliš dlouhý?
 • Vlastní přesměrování po registraci uživatele, přihlášení a odhlášení
 • Bezpečnostní funkce, jako je reCAPTCHA
 • Integrace plateb PayPal zdarma
 • SEO-přátelský kód
 • Dobře, zastavme se u toho nebo celý tento příspěvek bude jeden dlouhý seznam funkcí ��

Jde o to, že ProfileGrid přichází s více funkcemi, než kdy budete potřebovat. A to je jen bezplatná verze; měli byste vidět rozsáhlý seznam prémiových doplňků.

Správně, pravděpodobně nebudete používat všechny dostupné funkce, ale víte, co říkají; lepší to mít a nepotřebovat to než potřebovat a … víte, jak to chodí. Plugin vám nabízí kompletní systém pro vytvoření sociální sítě / členství / komunitní stránky, které máte rádi vy i vaši uživatelé.

Nepotírejte se, pokud vám výše uvedený seznam funkcí nedává smysl. Po instalaci budete lépe rozumět tomu, jak můžete použít příznivý nástroj ProfileGrid.

Jak nainstalovat ProfileGrid

S úvodem a funkcemi z cesty nám dejte nainstalovat ProfileGrid. Doplněk je k dispozici na WordPress.org, což znamená, že nemusíte opustit svůj řídicí panel WordPress. Tady je co dělat.

V nabídce Správce WordPress přejděte na Pluginy> Přidat nový jak zdůrazňujeme níže.

instalace nového pluginu WordPress

Na další obrazovce zadejte do vyhledávacího pole „ProfileGrid“ a klikněte na ikonu Nainstalovat nyní tlačítko, jak je znázorněno níže.

jak nainstalovat plugin wordpress mřížky

Poté aktivujte plugin kliknutím na tlačítko, které zvýrazníme na obrazovce níže.

jak aktivovat plugin mřížky profilu

Jakmile aktivujete ProfileGrid, plugin automaticky vytvoří výchozí stránky, které si můžete zobrazit procházením Stránky> Všechny stránky jak ukazuje obrázek níže.

přístup na všechny stránky v řídicím panelu wordpress admin

Měli byste vidět všechny stránky ProfileGrid, jak je uvedeno níže.

profilové tabulky výchozí stránky

Celkem je celkem devět stránek:

 • Všechny skupiny, které obsahují seznam všech vašich skupin
 • Výchozí skupina uživatelů, což je výchozí skupina pro všechny uživatele. Všimněte si, že můžete vytvořit další skupiny podle libosti
 • Zapomenuté heslo, kde uživatelé mohou obnovit ztracená hesla
 • Přihlaste se, aby se uživatelé mohli přihlásit z klientského rozhraní
 • Můj profil, což je stránka profilu uživatele na vašem komunitním webu
 • Registrace, která umožňuje uživatelům registrovat se na vašem webu od klientského rozhraní
 • Prohledávejte uživatele, aby se uživatelé na vašem webu mohli snadno najít
 • Odeslat nový blogový příspěvek, který uživatelům umožňuje vytvářet blogové příspěvky na front-endu
 • Uživatelské blogy – stránka, která zobrazuje uživatelské blogy na vašem webu

Stránky jsou již publikovány a vše, co musíte udělat, je přidat do navigačních nabídek, jak uznáte za vhodné. Níže je například vzhled registrační stránky na mém testovacím webu, který používá téma Total WordPress.

Poznámka: Já jsem neupravil ani jednu věc; Toto jsou výchozí stránky s výchozím nastavením.

Registrační stránka

stránka registrace profilu

Zde se uživatelé mohou snadno zaregistrovat na vašem komunitním webu. Výše uvedený registrační formulář je plně funkční; nemusíte dělat nic, abyste mohli začít přijímat registrace uživatelů.

Můžete přesměrovat uživatele na jakoukoli vlastní stránku v nastavení administrátora ProfileGrid, jak se dozvíme později v příspěvku.

Přihlašovací stránka

přihlašovací stránka profilu

Uživatelé se mohou snadno přihlásit na svůj komunitní web pomocí výše uvedené stránky front-end. Výchozí přihlašovací stránka WordPress je uživatelům skrytá.

Profilová stránka

stránka profilu profilu

Poté, co se uživatel přihlásí na váš web, jsou ve výchozím nastavení přesměrováni na stránku profilu, i když v nastavení GeneralGridGrid můžete nastavit jinou stránku. Dále si můžete snadno upravit výchozí stránku profilu zobrazenou výše.

Ale za současného stavu je jasně vidět, že obsahuje několik karet napájených AJAX. Z tohoto důvodu nemusíte čekat na načtení stránky a zobrazit různé karty, jako jsou O skupině, Skupiny, Blogy, Zprávy, Oznámení, Přátelé a Nastavení.

ProfileGrid přichází také s možností změnit profil a titulní fotografie v klidu kliknutím. Kromě toho můžete ve výchozím nastavení ProfileGrid nastavit všechny profilové fotografie do avatarů Gravatar.

Zapomenuté heslo

stránka s profilem zapomněla heslo

Pokud uživatel zapomene své heslo, může jej snadno resetovat pomocí stránky se zapomenutým heslem zobrazeným na obrázku výše. Vše, co uživatel musí udělat, je poskytnout svou e-mailovou adresu nebo uživatelské jméno a zasáhnout Obnovit heslo knoflík.

Výchozí stránka skupiny uživatelů

profilegrid-default-user-group

Každý uživatel, který se zaregistruje na vašem webu, je automaticky přiřazen ke skupině, kterou jste nastavili jako výchozí. Nebojte se, administrátoři mohou skupiny snadno mazat nebo upravovat.

Jak je vidět na obrázku výše, na stránce jsou uvedeny také všichni členové skupiny. K dispozici je také tlačítko pro připojení ke skupině.

Odeslat novou stránku blogu

profilegrid odeslat novou stránku blogu příspěvek

Chcete uživatelům nabídnout možnost odesílat příspěvky na blogu prostřednictvím rozhraní front-end? Pokud ano, ProfileGrid poskytuje pouze funkci, kterou potřebujete.

Prostřednictvím stránky Odeslat nový blogový příspěvek, přihlášen uživatelé mohou na váš web odesílat příspěvky z multimediálních blogů, aniž by přistupovali k vašemu administrátorskému panelu WordPress.

Uživatel může snadno připojit obrázky, přidávat štítky a nastavovat soukromí obsahu. Kromě toho jsou příspěvky uživatelských blogů ukládány na jiném místě mimo vaše příspěvky WordPress.

Nyní, když pochopíte, co některé výchozí stránky dělají (a jak vypadají), pojďme pokrýt některá nastavení administrátora ProfileGrid, abychom to mohli nazvat den. Koneckonců, toto se už stává zdlouhavým příspěvkem.

Nastavení správce ProfileGrid

nastavení správce profilové mřížky

V sekci Nastavení administrátora ProfileGrid najdete všechny sladké funkce, díky kterým můžete svůj komunitní web změnit podle toho, jak si přejete. Jakmile aktivujete plugin, dostanete ProfileGrid v nabídce Správce WordPress, jak je znázorněno na obrázku výše.

Začněme globálním nastavením ProfileGrid.

ProfileGrid Globální nastavení

globální nastavení profilu

Globální nastavení ProfileGrid vám pomůže spravovat váš komunitní web bez psaní kódu. K globálním nastavením se dostanete přístupem na ProfileGrid> Globální nastavení jak ukazuje obrázek níže.

menu globálního nastavení profilu

Obrazovka globálního nastavení má několik oddílů:

 • Všeobecné
 • Bezpečnostní
 • Uživatelské účty
 • E-mailová oznámení
 • Nástroje
 • Uživatelské blogy
 • Soukromé zprávy
 • Systém přátel
 • Nahrávání
 • SEO
 • Omezení obsahu
 • Registrační formuláře
 • Oznámení o profilu
 • Platby
 • Rozšíření

Krátce přejdu každou sekci. Začněme sekcí Obecné.

Všeobecné

obecná nastavení profilu

Chcete-li získat přístup k obecné sekci v globálním nastavení, přejděte na ProfileGrid> Globální nastavení a klikněte na Všeobecné kartu, jak je znázorněno na obrázku výše.

Tím se dostanete na obrazovku obecných nastavení zobrazenou na obrázku níže.

stránka s obecnými nastaveními profilu

Hej! Výše uvedená obrazovka přináší spoustu pěkných nastavení. Kromě toho vývojář poskytuje jasné pokyny, což znamená, že můžete provádět změny bez toho, aby vám kladli mozek. Můžete aktivovat / upravit několik funkcí, včetně:

 • Šablona – Můžete si vytvořit a definovat své vlastní šablony, což znamená, že si můžete rozsáhle přizpůsobit vzhled vaší komunity / členství / sociálních stránek.
 • Téma – Můžete si vybrat světlé nebo tmavé téma. Většina lidí půjde o světlé téma, ale vývojář doporučuje temné téma, pokud má vaše téma WordPress černé nebo tmavé pozadí
 • Automaticky přesměrovat stránku autora na jejich profil – Pokud tuto funkci aktivujete, budou návštěvníci, kteří navštíví stránku autora, automaticky přesměrováni na stránku profilu autora.
 • Enable Gravatar – Není to zřejmé?
 • Povolit přístup k přihlašovací stránce řídicího panelu pro hosty – Vypnutím této funkce přesměrujete hosty na přihlašovací stránku ProfileGrid. Pokud ji zapnete, budou hosté používat výchozí přihlašovací stránku WordPress
 • Povolit přístup na stránku registrace řídicího panelu pro hosty – Vypnutím této funkce přesměrujete hosta na stránku registrace do profilu ProfileGrid. Pokud ji zapnete, budou hosté používat výchozí stránku registrace WordPress

A je tu ještě více…

 • Skrýt panel nástrojů WordPress – Můžete snadno skrýt panel nástrojů WordPress admin pro přihlášené uživatele. Pokud si to přejete, můžete jej pro administrátora udržovat viditelným
 • Nastavit limit pro pokusy o obnovení hesla – Můžete definovat, kolikrát může uživatel resetovat své heslo
 • Povolit více příloh – uživatelům můžete nechat připojit více souborů
 • Výchozí stránka registrace WP – Zde můžete nastavit výchozí stránku registrace uživatele. Chcete ji nastavit na registrační stránku ProfileGrid
 • Po přihlášení přesměrovat uživatele na – Není to zřejmé?
 • Po odhlášení přesměrování uživatele na – Toto je také zřejmé… duh
 • Zbytek nastavení zahrnuje nastavení výchozích stránek pro všechny skupiny, registraci, profil, přihlášení, obnovení hesla, odesílání skupin a blogů uživatelů.

Po definování nastavení přejděte do dolní části stránky a stiskněte Uložit tlačítko, jak je znázorněno níže.

uložit obecná nastavení mřížky profilu

Pojďme k další části globálního nastavení ProfileGrid: zabezpečení.

Bezpečnostní

nastavení zabezpečení profilu

Navigovat do ProfileGrid> Globální nastavení a klikněte na Bezpečnostní kartu, jak je znázorněno na obrázku výše. Tím se dostanete na stránku zabezpečení, kterou zvýrazňujeme níže.

stránka nastavení zabezpečení profilu

Stránka zabezpečení umožňuje posílit zabezpečení vašeho webu. Zajímá vás, co je v obchodě, tj. pokud výše uvedený obrázek nedal všechno pryč? Můžete tedy povolit reCAPTCHA, odhlásit uživatele automaticky po uplynutí určité doby nečinnosti, IP na whitelist / blacklistu, stejně jako blokovat e-mailovou adresu a vulgárnost.

Po definování nastavení nezapomeňte kliknout na ikonu Uložit tlačítko ve spodní části stránky. Dále máme uživatelské účty.

Uživatelské účty

nastavení uživatelského účtu profilové mřížky

Klikněte na ikonu Uživatelské účty výše uvedená karta pro přístup na obrazovku nastavení uživatelského účtu uvedenou na obrázku níže.

Stránka nastavení uživatelského účtu profilové sítě

Na výše uvedené stránce máte plnou kontrolu nad schvalováním registrace uživatelů, profilovými a titulními fotografiemi, e-maily s aktivací účtu, mazáním profilů, ochranou osobních údajů a změnami e-mailů..

E-mailová oznámení

e-mailová upozornění na profil

Dále máme e-mailová oznámení. Sakra, mám pocit, že tuto recenzi opravdu zabíjíme. Určitě doufám, že se bavíte. Kliknutím na ikonu E-mailová oznámení výše uvedená karta vás přivede na následující stránku.

stránka s e-mailem s informacemi o profilu

Na výše uvedené stránce můžete dělat několik věcí, jako například:

 • Odesílat oznámení o registraci uživatele správci webu
 • Pokud účet potřebuje zkontrolovat, informujte správce
 • Přizpůsobte e-mailová oznámení pro účty, které je třeba zkontrolovat
 • Pokud uživatel odstraní účet, informujte správce
 • Povolte SMTP, abyste mohli odesílat e-mailová oznámení od externích poskytovatelů e-mailů namísto serverů

Nástroje

profilové rastrové nástroje

V rámci nástrojů ProfileGrid můžete importovat a exportovat uživatele. Kromě toho můžete uložit aktuální konfiguraci ProfileGrid nebo nahrát soubor nastavení pluginu.

Uživatelské blogy

nastavení uživatelského blogu s profilovou mřížkou

Pod Uživatelské blogy kartu najdete Nastavení blogu stránka uvedená výše. Na této stránce můžete aktivovat uživatelské blogy a aktivovat / upravovat řadu nastavení blogů.

Můžete například nastavit výchozí stav příspěvku na blogu a povolit také doporučený obrázek, značky, editor Tinymce a soukromí obsahu. Kromě toho můžete upozornit:

 • admin, když uživatel odešle nový příspěvek
 • uživatel, když správce příspěvek zveřejní

Jak krásné??

Soukromé zprávy

soukromých zpráv z profilu

Pod Soukromé zprávy, můžete povolit funkci soukromých zpráv, jak je znázorněno na obrázku výše. Kromě toho můžete povolit upozornění na nepřečtené zprávy.

Systém přátel

systém přátel profilů

Pod Systém přátel, můžete povolit nebo zakázat navazování přátel na webu komunity WordPress. Dále můžete povolit členům posílat následné žádosti o přátelství osobě, která zamítla předchozí žádosti.

Nahrávání

nastavení nahrávání profilu

Obrázky jsou důležitou součástí každé webové stránky, spíše sociální stránky. Zároveň nemůžete povolit uživatelům nahrávat obrázky v jakékoli velikosti, která by mohla negativně ovlivnit rychlost vaší stránky. Vývojář společnosti ProfileGrid tuto skutečnost chápe docela dobře.

Na Nahrávání na obrazovce výše, můžete určit maximální velikosti souborů pro profilové a titulní fotografie. Kromě toho můžete definovat kvalitu obrazu na stupnici od 1 do 100, přičemž 1 je nejnižší kvalita (ale rychlejší výkon) a 100 je nejvyšší kvalita (se sníženým výkonem). Pokud zvolíte dobrý hosting WordPress, neměl by to být problém.

Kromě toho můžete nastavit minimální šířku profilových a titulních obrázků, aby na vašem webu poskytovaly jednotný dojem.

SEO

nastavení seo profilové mřížky

Nemůžete ignorovat hodnotu SEO pro WordPress, pokud jde o řízení organického provozu na vašich sociálních stránkách. Chcete-li nastavit názvy stránek SEO a popis metadat, ProfileGrid vám nabízí stránku nastavení SEO zobrazenou na obrázku výše. Můžete použít zástupné symboly ProfileGrid, např. {{display_name}} a {{site_name}} mimo jiné pro obohacení vašich uživatelských profilů SEO-moudrý.

Omezení obsahu

V globálním nastavení ProfileGrid není co dělat, pokud jde o omezení obsahu.

Co dělat?

ProfileGrid vám umožňuje omezit obsah na stránku nebo na příspěvek. Při vytváření stránky nebo příspěvku přejděte dolů ProfileGrid Možnosti Box a vyberte svá pravidla pro omezení obsahu, jak je znázorněno na obrázku níže.

omezení obsahu profilu

Máte několik pravidel pro omezení obsahu. Můžete mít obsah, který je přístupný:

 • Každý
 • Přihlášení uživatelé
 • Členové autorských skupin
 • Přátelé uživatele
 • Jen ty

Dále můžete zpřístupnit obsah určitým skupinám, což je skvělé, pokud chcete zobrazovat prémiový obsah například platícím členům.

Oznámení o profilu

oznámení profilu profilu

Věděli jste, že můžete aktivovat žít oznámení profilu v ProfileGrid? Pokud jste netušili, plugin vám nabízí tuto možnost, což znamená, že můžete mít oznámení o živém profilu stejně jako Facebook!

Platby

integrace platební brány s profilovou mřížkou

Možná si budete myslet, že potřebujete kódovací dovednosti na úrovni boha, abyste mohli začít přijímat platby přes ProfileGrid. Nic nemůže být dále od pravdy. Díky výše uvedenému snadno použitelnému Nastavení plateb na stránce, můžete rychle nastavit PayPal na svém komunitním webu.

Pro další platební brány budete potřebovat Prémiové doplňky ProfileGrid.

ProfileGrid zdarma a prémiové doplňky

profilové mřížky zdarma a prémiové doplňky

Ve spodní části stránky Globální nastavení ProfileGrid najdete kartu (viz obrázek výše), která vás přivede na dlouhou stránku bezplatných a prémiových doplňků, jak je uvedeno níže.

doplňky z mřížky profilu

Na výše uvedenou stránku můžete také přejít přejetím na ProfileGrid> Rozšíření.

Všimněte si, že výše uvedená stránka rozšíření se načte do vašeho správce WordPress. Upřímně řečeno, jedná se pouze o malý vzorek dostupných doplňků.

S globálním nastavením ProfileGrid z cesty, pojďme pokrýt další dostupné funkce.

Další nastavení ProfileGrid

Vedoucí skupiny

manažer skupiny profilů

Pokud si myslíte, že jste to všechno viděli, máte velké překvapení. Navigovat do ProfileGrid> ProfileGrid (viz obrázek výše) pro spuštění Vedoucí skupiny obrazovka níže.

manažer skupiny profilů

Na výše uvedené obrazovce můžete vytvářet nové skupiny nebo rozsáhle upravovat stávající skupiny. Klikněte na Nastavení odkaz pro úpravu aktuální skupiny (v našem případě to je Výchozí skupina uživatelů). Klikněte na ikonu Pole odkaz pro přidání nebo úpravu vlastních polí v registračním formuláři, který uživatele vede do této konkrétní skupiny.

Uživatelské profily

uživatelské profily

Možná vás zajímá, jak si můžete prohlížet uživatele na svém webu. To je stejně snadné jako A, B, C. Přejděte na ProfileGrid> Uživatelské profily pro spuštění obrazovky zobrazené na obrázku výše. Na stránce můžete udělat docela hodně.

Můžete přidat nové uživatele, zobrazit podrobnosti o uživateli, aktivovat / deaktivovat uživatele, mazat uživatele a přiřadit uživatele ke skupinám. Všechno je pro vás připraveno. Správa uživatelů je hračkou s programem ProfileGrid a já nic nenasytím.

Žádosti o členství ve skupině

žádost o členství v profilu

Když se členové začnou připojovat ke skupinám, budete potřebovat snadný způsob schvalování žádostí o členství. ProfileGrid má tuto oblast také dobře pokrytou. Stačí přejít na ProfileGrid> Žádosti.

E-mailové šablony

e-mailové šablony s profilem

E-mailový marketing je neuvěřitelný způsob, jak oslovit uživatele a rozšířit komunitní web.

ProfileGrid vám nabízí centrální rozbočovač pro vytváření / úpravy e-mailových šablon pro všechny fáze, ať už se uživatel připojuje ke skupině, aktivuje účet, resetuje hesla atd. Jednoduše přejděte na ProfileGrid> E-mailové šablony a odemkněte si geniální marketing.

Krátké kódy

kódové mřížky

Bez zkratek CodeGrid byste měli těžký den pokusit se vytvořit každou stránku na svém komunitním webu. Pokud byste například neměli zkrácený kód [PM_Registration ID = ”x”], museli byste vytvořit registrační stránky od nuly, což může ukrást obrovský kus času.

Nyní stačí jen zkopírovat krátký kód na novou stránku a vaše práce je hotová. Chcete-li zobrazit dostupné krátké kódy CodeGrid, přejděte na ProfileGrid> Shortcodes.

Phew! Jaký to dlouho seznam impozantní funkce?


ProfileGrid je fantastický uživatelský profil a komunitní plugin pro WordPress. Pomocí pluginu můžete na své stránky WordPress přidat funkce sociálních sítí, vylepšit uživatelské profily a obohatit uživatelské profily WooCommerce..

Navíc je snadná instalace a konfigurace. A díky rozšíření nemáte žádné limity toho, čeho lze dosáhnout v relativně krátké době.

Dejte to šanci a dejte nám vědět, co si myslíte. Koneckonců, je to zdarma, což znamená, že můžete otestovat bez rizika. Co myslíš? Je ProfileGrid váš šálek čaje?

Prosím, dejte nám vědět své myšlenky v sekci komentář níže. Šťastné vytváření!

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map