Recenze Pro placené členské předplatné

Recenze Pro placené členské předplatné

Pokud chcete vytvořit web pro členy WordPress, máte štěstí. Dnes se podíváme na výkonné funkce Placené členské předplatné Pro.


Vytvoření výnosného webu WordPress není snadný úkol, zejména jako začátečník. Potřebujete solidní plán a výkonný systém pro registraci členů a správu každého členství. Bez nádherného pluginu (jako jsou placené členské předplatné) budete mít těžko vytvořenou a spravovanou webovou stránku svého členství.

V dnešní recenzi zdůrazňujeme funkce, díky nimž jsou placené členské předplatné jedním z nejlepších členských pluginů WordPress na internetu. Užijte si do konce a nenechávejte bez sdílení své myšlenky v komentářích.

Co jsou placené členské předplatné?

placené členské předplatné

Placené členské předplatné je šikovný WordPress plugin od Cozmoslabs které vám pomohou vytvořit web pro členy, aniž by došlo k porušení potu. Plugin je zabalen na okraj se všemi funkcemi, které potřebujete k vytvoření výkonného webu pro členství.

Ale i přes milion a jeden rys, placené členské předplatné je intuitivní a docela snadné použití. Kdokoli (a myslím NĚKDO), kdo může používat webový prohlížeč, může snadno nakonfigurovat plugin tak, aby vytvořil web pro členy v žádném okamžiku.

Jádro plugin je zdarma, ale máte dva prémiové balíčky, tj., ZálibyPro které vám nabízejí ještě více funkcí. Pro tuto recenzi používáme placené členské předplatné Pro.

Předplatné placených členů

funkce placeného předplatného člena

Provozování webů pro členy je vážná věc, což znamená, že potřebujete výkonný plugin, který obsahuje všechny funkce, které potřebujete. Placené členské předplatné nezklame. Plugin je dodáván s pěkným sada funkcí. Zde je krátký seznam toho, co lze očekávat.

Předplatné placených členů

 • Placené a bezplatné předplatné – Pomocí zkráceného kódu [pms-register] můžete snadno přidat registrační formuláře na jakoukoli stránku nebo příspěvek. Uživatelé se pak mohou přihlásit k odběru jakéhokoli z vašich členských plánů – zdarma nebo placených
 • Správa účtu – Uživatelé mohou snadno prohlížet a spravovat své účty. K vytvoření stránky účtu použijte [pms-účet]
 • Omezit obsah – Obsah lze snadno omezit v závislosti na plánu předplatného nebo stavu přihlášení. Kromě toho můžete omezit produkty WooCommerce nebo celý váš obchod.
 • Snadné přihlášení – Pomocí krátkého kódu [pms-login] vytvořte pro své členy jednoduché přihlašovací formuláře
 • Správa členů – Placené členské předplatné je dodáváno s velkým panelem, který umožňuje prohlížet a spravovat své členy
 • Správa předplatného – Uživatelé mohou upgradovat z existujícího plánu předplatného
 • Bezplatné zkušební a registrační poplatky – Nyní můžete svým členům nabídnout bezplatnou zkušební verzi, která vyprší po stanovené lhůtě. Poté můžete účtovat registrační poplatek
 • Řízení plateb – Placené členské předplatné vám umožní snadno sledovat všechny členské platby, platební stavy a zakoupené předplatné
 • E-mailové šablony – Můžete snadno přizpůsobit e-maily zaslané uživatelům při registraci, aktivaci předplatného, ​​zrušení nebo vypršení platnosti
 • Základní reporting – Plugin vám umožní sledovat, jak si vaše členské stránky vedou, pokud jde o nové členy a příjmy
 • Export dat členů – Všechna členská data můžete snadno exportovat do souboru CSV
 • Zabraňte sdílení účtu – Můžete zabránit uživatelům v přihlášení do stejného účtu z více míst
 • Více integrací – Můžete snadno integrovat placené členské předplatné s Elementor, WooCommerce, bbPressTvůrce profilů, což znamená, že můžete nabít své členské stránky jako profesionál
 • Vytvořte členské slevy – Můžete vytvořit členské slevy na produkt nebo plán předplatného
 • E-mailová připomenutí – Můžete nastavit více e-mailových připomenutí, která se uživatelům automaticky odesílají při určitých spouštěcích událostech
 • Zaplaťte, co chcete – Tento doplněk umožňuje vašim členům platit to, co chtějí předplatit
 • reCaptcha – Zabezpečte své formuláře a zabráňte nepříjemným registracím spamu
 • Integrace s více platebními branami včetně PayPal Standard, PayPal Express a Proužek což vám umožní vybírat jednorázové a opakované platby bez škytání
 • Kapání obsahu – Můžete nastavit plány obsahu, které vám pomohou uvolnit obsah uživatelům až po uplynutí určitého období
 • Faktury – Můžete generovat faktury pro plány předplatného dynamicky
 • Více odběrů na uživatele – Uživatelé se mohou přihlásit k více než jednomu plánu předplatného

Jak vidíte, plugin pro placené členské předplatné je plný funkcí, které byste potřebovali k vytvoření výkonného webu pro členy, aniž byste rozbili banku. S funkcemi z cesty nám nastavíme plugin.

Jak nainstalovat modul plug-in předplatného pro členy

Jednou koupit placené členské předplatné, obdržíte e-mail s informacemi o vašem účtu a odkazy ke stažení pluginu. Případně si můžete stáhnout plugin a doplňky z účtu Cozmoslabs.

potvrzení o koupi placeného člena

Stáhněte si plugin a doplňky do svého počítače a pusťte se do práce. Na administračním panelu WordPress přejděte na Pluginy> Přidat nový.

jak přidat nový wordpress plugin

Další, hit Nahrát plugin tlačítko, vyberte hlavní plugin a stiskněte Nainstalovat nyní jak zvýrazňujeme níže.

nahrání pluginu pro placené členské předplatné

Počkejte na dokončení instalace a poté klikněte na ikonu Aktivujte plugin knoflík.

aktivovat placené členské předplatné

Pokud tak učiníte, přesměruje vás na níže uvedeného průvodce nastavením placeného členství.

Průvodce nastavením vám pomůže nakonfigurovat několik možností. Můžete si například zvolit automatické vytváření členských stránek, automatické přihlášení uživatelů po registraci a zabránění sdílení účtu hned na netopýru. Kromě toho můžete nastavit platební brány a měnu.

Můžete přeskočit Průvodce nastavením

Nebo můžete přeskočit průvodce nastavením a vrátit se zpět na řídicí panel WordPress, kde si všimnete nové položky nabídky Placené členské předplatné, jak je uvedeno níže.

Kliknutím na výše uvedenou položku nabídky (tj. Placené členské předplatné) spustíte následující Základní informace obrazovka. Tato obrazovka obsahuje všechny informace, které potřebujete ke konfiguraci placených členských odběrů.

Stranou: V tuto chvíli můžete nainstalovat a aktivovat své doplňky. Abyste si své doplňky mohli užít, musíte nejprve aktivovat licenci pomocí navigace na Placené členské předplatné> Doplňky jak zdůrazňujeme níže.

Sériové číslo najdete ve svém Účet Cozmoslabs.  Zkopírujte a vložte licenční klíč a klikněte na ikonu Uložit změny tlačítko, jak je uvedeno výše.

Konfigurace placených členských odběrů

Je-li vaše licence aktivní, je čas podívat se na další položky nabídky Placené členské předplatné. Podívejme se, co plugin nabízí.

Plány předplatného

Placené členské předplatné vám umožňuje snadno vytvářet plány předplatného. Jednoduše přejděte na Placené členské předplatné> Plány předplatného a klikněte na Přidat nový tlačítko, jak je znázorněno níže.

Přidejte potřebné údaje a nakonec stiskněte Uložit předplatné jak jsme detail níže.

Jakmile vytvoříte plán předplatného, ​​můžete přidat upgrade nebo downgrade, což se hodí, pokud chcete vytvořit bezplatnou zkušební verzi. Viz obrázek níže pro ilustraci.

Rychle se pohybujeme.

Členové

Chcete-li zobrazit své členy a upravit předplatné členů, jednoduše přejděte na Placené členské předplatné> Členové Jak je ukázáno níže.

Platby

Navigovat do Placené členské předplatné> Platby pro zobrazení platebních údajů, jak zdůrazňujeme níže.

Omezení produktu WooCommerce

Doplněk Placené členské předplatné vám umožňuje omezit produkty WooCommerce, což je užitečné, pokud chcete vytvářet produkty pouze pro členy. Tato funkce umožňuje omezit oba produkty prohlíženínákup, což vám nabízí spoustu kontroly nad vaším obchodem.

Jak to však dosáhnete pomocí pluginu pro placené členské předplatné? Pro začátek musíte nainstalovat plugin WooCommerce. Pro tuto část tutoriálu jsem vytvořil fiktivní obchod WooCommerce, přidal několik ukázkových produktů a vytvořil tři (3) plány předplatného, ​​tj. Zlato, stříbro a zdarma, přičemž poslední dva byly downgrades plánu Gold.

Teď, když přejdu na Placené členské předplatné> Plány předplatného, Zobrazí se následující obrazovka.

plány předplatného

Dále jsem naplnil náš testovací obchod WooCommerce několika figuríny. Chcete-li zobrazit všechny produkty v obchodě WooCommerce, jednoduše přejděte na Produkty> Všechny produkty v nabídce Správce WordPress, jak je uvedeno níže.

woocommerce-all-products

Omezení prohlížení a nákupu produktů WooCommerce

Nyní, chcete-li omezit jakýkoli produkt – řekněme fidget spinner nahoře – jednoduše klikněte na Upravit odkaz na konkrétní produkt, jak zdůrazňujeme níže.

omezit předplatné placeného člena produktu

Jakmile se editor produktu načte, přejděte směrem dolů a uvidíte a Omezení obsahu meta box, jak je uvedeno níže.

omezit prohlížení a nákup produktů woocommerce

Jak zdůrazňujeme na obrázku výše, můžete omezit, kteří členové / plány předplatného mohou prohlížet a nakupovat jakýkoli daný produkt (v našem případě fidget spinner). Jediné, co musíte udělat, je zaškrtnout Přihlášení uživatelé zaškrtávací políčko a jakékoli další příslušné zaškrtávací políčko (např. Zlatý plán) a vaše práce je hotová.

Poznámka: Pokud nedefinujete vlastní nastavení, použije plugin Placené členské předplatné výchozí nastavení omezení. Omezení svých pravidel a zpráv si můžete přizpůsobit přechodem na Placené členské předplatné> Nastavení> Omezení obsahu jak zdůrazňujeme níže.

nastavení omezení obsahu pro placené členské odběry

Výše uvedená obrazovka vám nabízí spoustu možností přizpůsobení pro různé typy omezení obsahu, včetně vlastní zprávy, šablony a přesměrování. Hrajte si s možnostmi a uvidíte, s čím můžete přijít.

Slevy pouze pro členy

Chcete-li svým zákazníkům nabídnout slevy nebo kódy slev při registraci k účtu, musíte nejprve nainstalovat doplněk slevových kódů, který najdete v účtu Cozmoslabs, jak je uvedeno níže.

přidejte slevové kódy

Po stažení doplňku jej nainstalujte a aktivujte na svém webu WordPress jako normální plugin, tj. Přejděte na Pluginy> Přidat nový> Nahrát plugin. Pak vyberte soubor .zip ze svého systému a stiskněte Nainstalovat nyní tlačítko, jak je znázorněno níže.

instalace slevových kódů pro placené členské předplatné

Po výše uvedeném procesu jednoduše klikněte na ikonu Aktivujte plugin tlačítko k tomu, aby se míč valil, jak to zvýrazňujeme níže.

aktivace doplňku slevových kódů

S aktivovaným pluginem jednoduše přejděte na Placené členské předplatné> Slevové kódy Jak je ukázáno níže.

položka nabídky slevového kódu pro placené členy

Pokud tak učiníte, vede vás k slevové kódy obrazovka níže.

Protože nemáme žádné kódy slev, vytvořte si je, abyste mohli získat pohled na to, co lze očekávat. Klikněte na ikonu Přidat nový tlačítko, jak jsme detail v níže uvedeném snímku.

přidání nového slevového kódu s pluginem pro placené předplatné

Bít Přidat nový tlačítko vás přenese k snadno použitelnému Přidat nový slevový kód editor, kde můžete zadat podrobnosti o této konkrétní slevě. Můžete si dokonce vybrat předplatné, na které se má sleva použít. Pro více informací viz obrázek níže.

Vyplňte krátký formulář vhodně a jakmile to uděláte, jednoduše stiskněte Ušetřete slevu tlačítko, jak je znázorněno na obrázku výše. Vaši uživatelé mohou použít slevový kód na svém účtu, ve formuláři seznamu plánů předplatného a v registračním formuláři.

Když už mluvíme o registračních formulářích, přidejte si je na svůj web.

Registrační formulář

Registrační formulář umožňuje uživatelům zaregistrovat se na vašem webu. Placené členské předplatné usnadňuje vytvoření registračního formuláře jako A, B, C díky [pms-register] shortcode.

Jednoduše přejděte na Stránky> Přidat nové jak ilustrujeme níže.

To vás vede k Přidat novou stránku editor. Pojmenujte stránku odpovídajícím způsobem, např. Registrovat, zadejte [pms-register] krátký kód do editoru, v případě potřeby nakonfigurujte další možnosti stránky a nakonec stiskněte Publikovat knoflík. Podrobnosti viz obrázek níže.

A níže je, jak výše uvedený registrační formulář vypadá na našem testovacím webu.

Nevypadá špatně, že? Dodává se s Slevový kód pole. A vše, co musíte udělat, je přidat [pms-register] shortcode a stiskni Publikovat knoflík.

Zprávy

Níže uvedená obrazovka s přehledy vám nabízí ptačí pohled na to, jak funguje váš web. Na stránku se dostanete přístupem na Placené členské předplatné> Zprávy jak je znázorněno.

Nastavení

Stránka nastavení umožňuje nakonfigurovat placené členské předplatné podle vašeho přání. Navigovat do Placené členské předplatné> Nastavení pro přístup na stránku, jak je uvedeno níže.

Na výše uvedené stránce můžete nakonfigurovat několik možností, například:

 • Vyberte, zda chcete použít styl CSS placených členů k úpravě rozhraní front-end
 • Automaticky se přihlaste po registraci
 • Nastavte své členské stránky, tj. Zaregistrujte se, přihlaste se, účet, zaregistrujte úspěch a ztracené stránky s heslem
 • Nastavit platební brány
 • Povolit a nakonfigurovat omezení obsahu
 • Vytvořte e-maily, tj. Úspěšný registrační e-mail, e-mail s aktivací předplatného atd

Placené členské předplatné je skvělý členský plugin a jeho použití je neuvěřitelně snadné. Neočekávám, že se setkáte s problémy.

Ceny

Cozmoslabs vám nabízí dva cenové balíčky, Pro (149 $) a Hobbyist (69 $), jak je ukázáno níže.

Žádáme vás, abyste si vybrali cenový balíček, který vyhovuje vašim obchodním potřebám. Nezapomeňte nejprve zkontrolovat funkce. Hlavně Pro přidává bezplatné zkušební verze, podporu registračních poplatků, 5 doplňků (opakující se platby, PayPal Express, Strip, fakturace, odkapávání obsahu a vícenásobné předplatné na uživatele) a neomezenou licenci na používání. A Pro a Hobbyist zahrnují 1 rok podpory a aktualizací.


Jaké je naše konečné rozhodnutí? Pokud hledáte plně funkční plugin pro členství, který se snadno používá, důrazně doporučujeme placené členství od Cozmoslabs. Tento plugin pro členství ve WordPress je dodáván se všemi možnostmi, které potřebujete k vytvoření výkonného a výnosného webu pro členství.

Máte dotaz nebo návrh? Prosím, podělte se o své myšlenky v komentářích.

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map