Recenze MaxCDN: Nejlepší CDN pro WordPress?

 1. 1. Průvodce pro začátečníky k porozumění vnitřním funkcím WordPress
 2. 2. Co je ukládání do mezipaměti WordPress a proč je to důležité?
 3. 3. Jak funguje ukládání do mezipaměti WordPress?
 4. 4. Jak nainstalovat a nastavit mezipaměť WordPress s WP Super Cache
 5. 5. Jak nastavit mezipaměť WordPress s mezipamětí W3 (W3TC)
 6. 6. Aktuálně čte: Recenze MaxCDN: Nejlepší CDN pro WordPress?

Síť pro doručování obsahu (CDN) je vzájemně propojený systém počítačů na internetu, který rychle poskytuje webový obsah mnoha uživatelům duplikováním obsahu na více serverech a nasměrováním obsahu na základě blízkosti. Pro webové stránky s vysokým provozem a pro eCommerce je naprosto nezbytná. Dnes se chystáme zkontrolovat MaxCDN – jednu z nejpopulárnějších společností CDN v oboru.


MaxCDN byl založen uživatelem Chris Ueland v roce 2009. Nabízejí širokou škálu služeb CDN včetně specializovaných služeb pro hlavní systémy správy obsahu (CMS), jako je WordPress, Magneto. Díky řešením pro webové stránky pro jednoho člověka i pro podniky na úrovni podniku si MaxCDN rychle osvojila titul značky CDN č. 1.

Lekce historie:

maxcdn fúze

Až do posledního měsíce roku 2013 byla mateřskou společností MaxCDN NetDNA – poskytovatel CDN na podnikové úrovni. Na 17tis v prosinci, blog MaxCDN oznámil shledání otce a syna pod jedním jménem – MaxCDN. V dubnu 2014 společnost MaxCDN zaměstnává více než 50 lidí, kteří se nacházejí v různých částech světa.

Chopy serveru:

maxcdn síť

Globální peeringová síť MaxCDN se skládá z více než 53 lokalit PoP, z toho 22 v Severní Americe a 31 v Evropě. V Asii a Jižní Americe se spojili s předními poskytovateli internetových služeb, aby poskytli nejrychlejší možnou síť pro doručování obsahu.

Zákaznická základna MaxCDN:

maxcdn zákaznická základna

MaxCDN má za svým trůnem působivou armádu zákazníků. Přední hostingové společnosti Managed WordPress, jako jsou WPEngine a ZippyKid, se spojily s MaxCDN, aby svým klientům přinesly velmi rychlé doby načítání webových stránek bez ohledu na jejich umístění. Mezi další významné společnosti patří Forbes, The Washington Post, Next Web, AndroidCentral, TemplateMonster, Web Page Test, Buy Buy Sell Ads, StumbleUpon a Yoast.

Proč používat CDN?

CDN výrazně zvyšuje dobu načítání vašeho webu tím, že distribuuje statický obsah na všech serverech v jejich globální peeringové síti. Když návštěvník požádá o stránku, jsou statické soubory doručeny ze serveru CDN, který je fyzicky nejblíže k jeho umístění (návštěvníkovi). Statické soubory zahrnují soubory JavaScript a CSS, obrázky, vlastní webová písma a další webové objekty.

Výhody používání CDN:

 • Rychlost a celkový výkon webu se výrazně zvýší
 • Uloží se značné množství šířky pásma hostitelského serveru
 • Vyrovnávání zatížení během „dopravních špiček“
 • Rychlý web pomáhá zlepšit míru konverze a hodnocení vyhledávače (Google považuje rychlost webu za jeden z jeho faktorů hodnocení)

Výhody používání MaxCDN

Uvedl jsem některé funkce, které se mi na MaxCDN nejvíce líbí. Doufám, že je považujete za zajímavé a užitečné jako já:

1. Snadno použitelný ovládací panel

maxcdn dashboard

MaxCDN má ovládací panel all-inclusive, díky kterému je provádění úkolů spontánní událostí, a to i pro prvního uživatele. Nahrál jsem několik snímků obrazovky ovládacího panelu MaxCDN.

vytáhněte zóny

Vytváření a správa push / pull zón v MaxCDN je procházka v parku.

maxcdn zprávy

Zprávy panel mi poskytuje nejnovější informace o spotřebě šířky pásma mých stránek.

2. Několik typů zón CDN:

video na vyžádání

CDN tradičně nabízí Pull Zones a Push Zones. MaxCDN také nabízí VOD Zone a Live Zone. Základním rozdílem mezi těmito dvěma je skutečnost, že zóna VOD se používá pro streamování předem nahraného videa, zatímco druhá se používá pro streamování živého videa. Jak můžete zjistit z odkazů, FAQ je dobře zdokumentováno.

3. Podpora více CMS:

podpora cms

MaxCDN poskytuje rozsáhlou dokumentaci a výukové programy, které vám pomohou nastavit MaxCDN pomocí více platforem CMS, portálů elektronického obchodování a fóra. Znalostní základna MaxCDN obsahuje všechny své návody čistým a uspořádaným způsobem. Zde je seznam všech aktuálně podporovaných CMS platforem: WordPress, Drupal, Joomla, Magneto, PrestaShop, OpenCart, X Cart, SocialEngine, IPBoard, vBulletin a PyroCMS.

4. Znalostní zákaznická podpora

Každá společnost musí nabízet dobrou zákaznickou podporu. Díky podpoře bezplatného telefonu, faxu, e-mailu a chatu – 365 dní v roce není zákaznická podpora MaxCDN nic vynikajícího. Zákazníci v podniku obdrží specializovaného manažera podpory, kterému mohou kdykoli zavolat. Už žádné nekonečné čekání, odpověď botů s přednastavenými slovy. Získáte řešení šitá na míru vašim potřebám.

Dovolte mi, abych se s vámi podělil o osobní zážitek. Kontaktoval jsem zákaznickou podporu MaxCDN prostřednictvím chatového portálu. O pár dní později dostanu e-mail s nabídkou slevy. Dostal jsem měsíční předplatné jen za dolar!

5. Vážné zabezpečení

protokol činnosti

Váš účet MaxCDN je chráněn pomocí SSL, dvoufaktorové autentizace, proaktivních e-mailových upozornění, IP whitelistu a úplného protokolu aktivit. Do svého účtu můžete přidat nové členy, aby mohli vytvářet / upravovat zóny bez sdílení podrobností o vašem účtu. To je velmi užitečné pro týmy pracující pod jedním účtem. Otevřete obrázek pro lepší vzhled.

6. API

MaxCDN nabízí výkonné API pro snadnou integraci do vašich aplikací v programovacím jazyce dle vašeho výběru. Mají úložiště v GitHubu pro následující jazyky:

 1. .SÍŤ
 2. Ruby on Rails
 3. Krajta
 4. PHP
 5. Perl
 6. Uzel (NPM)

7. Konkurenční ceny

standardní cena 2

MaxCDN nabízí velmi rozumnou cenu i přes svou hodnotu značky. Roční předplatné získá dva měsíce zdarma. Plány začínají na 9 USD měsíčně, s limitem 2 zóny. Stejný plán by vás stál 90 USD ročně (namísto obvyklých 108 USD).

Vysoký objem cen začíná na 499 USD / měsíc za 10 TB, včetně hovoru 1 na 1. A hádejte co, platí zde také roční sleva!

8. Lukrativní affiliate program

přidružený program

Partnerský program MaxCDN si zaslouží zvláštní zmínku. Zacházejí se svými zákazníky stejně jako s lidmi, kteří jim přinášejí zákazníky – se stejnou úctou. Minimální výdělek za doporučení je 20 USD. Maximum? Financování dvojího semestru s poklesem čelistí 12 500 USD. Aby byly věci ještě neodolatelnější, mají přidružený tým pro dva muže, který nám pomůže – telefonicky, e-mailem nebo Skype!

9. Vracejí se

Slyšeli jste někdy, že v pátek večer Subway krmil bezdomovce? MaxCDN dělá totéž na internetu. No, nejedná se o krmení bezdomovců, ale sponzorují velké množství projektů s otevřeným zdrojovým kódem – některé seriózní projekty, jako je Bootstrap CDN, jQuery a FontAwesome. Podívejte se na všechny projekty sponzorované MaxCDN. To je opravdu chvályhodné úsilí od MaxCDN a oni mě mají respekt.

Závěr: Kdy mám použít CDN?

Mladá krásná žena v podnikání nosit v práci

Jak si dokážete představit, služba CDN není bezplatná. Přestože existují bezplatné CDN pro WordPress, jako je CloudFlare nebo Incapsula, které fungují dobře do určitého bodu, přichází čas, kdy je nutný přechod. Jde o to, že když do něčeho investujete, vždy existuje otázka hodnoty za peníze – „třesk za babku“, pokud chcete. V jakém okamžiku tedy začnete používat CDN?

 • Lidé s vysokým provozem (nad 500 návštěvníků denně) se spoustou obrázků by měli používat CDN.
 • Pokud váš web není mladší než tři měsíce a denně přijímá přibližně 100 zobrazení stránky, pak je CDN zbytečné – váš server by měl stačit, aby zvládl zatížení
 • Webové stránky elektronického obchodu by měly používat CDN hned od prvního dne. Jakákoli reklamní kampaň prostřednictvím televizních, rozhlasových nebo sociálních médií, jako je Facebook nebo Twitter, přivede na vaše stránky obrovské množství návštěvníků. CDN by vyrovnal zatížení serveru a zabránil prostojům.

Jako vždy, rádi bychom slyšeli vaše myšlenky. Jaký je tvůj oblíbený CDN? Jaká je vaše denní spotřeba šířky pásma? Těšíme se na setkání s Vámi! Máte-li jakékoli dotazy, formulář pro komentáře je celý váš.

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map