Recenze Local by Flywheel: Okamžitě vytvářejte místní prostředí WordPress

Recenze Local by Flywheel: Okamžitě vytvářejte místní prostředí WordPress

Skutečně rychle, Local by Flywheel je revoluční místní vývojový nástroj WordPress, který je řez nad ostatní. Dříve známý jako Pressmatic, Local by Flywheel zabalil dvakrát úder za nulové peníze. Yap, Local by Flywheel je ke stažení a používání zcela zdarma!


Poznámkové bloky, pera, hrnky a věci připravené, dnes se budete učit.

Jste vývojář, designér nebo průměrný Joe, který chce testovat WordPress. Častěji než ne, bičujete místní prostředí, abyste mohli projekty řídit, takže jste obeznámeni s místním rozvojem. Pokud to nejste vy, možná jste ten druhý, kdo se učí lana. Je to všechno dobré, jste na správném místě.

Mohli byste používat MAMP, VVV, DesktopServer, XAMPP, WAMP nebo něco jiného. Jednoduše řečeno, stavíte weby (a další aplikace) místně. Přesněji řečeno, stavíte (nebo chcete stavět) weby WordPress, motivy, pluginy a další aplikace WP v počítači.

Jak efektivní je však vaše aplikace pro místní rozvoj? Můžete odesílat zkušební e-maily bez zaplavení vaší poštovní schránky nebo vystavení uvedené poštovní schránky vnějším hrozbám? Můžete přepínat mezi prostředími serveru, testovat své stránky na více zařízeních nebo snadno upravovat své místní adresy URL? Kolik času vám stojí nastavení základního prostředí místního rozvoje pro každého z vašich klientů?

Souhlasíme, že se jedná o všechny relevantní otázky, které si můžete položit. A ve snaze odpovědět na tyto a další otázky, vás upozorníme na robustní místní vývojovou aplikaci WordPress, která si klade za cíl zmírnit většinu vašich potíží jako vývojáře. Dámy a pánové, potkejte se Místní od Flywheel.

Co je místní Flywheel?

Chtěl jsem vás informovat, že Flywheel nedávno spustil Local by Flywheel, bezplatnou, robustní místní vývojovou aplikaci WordPress, která již má TON buzz na Twitteru a v komunitě WordPress. Dříve známý jako Pressmatic, Local by Flywheel nabízí bezproblémový způsob, jak vybičovat místní weby WordPress. Zatímco Pressmatic dříve stáhl $ 129, rozhodli jsme se ho nabídnout zdarma.

To bylo před 12 dny z našich e-mailů, ale z našich zjištění, Local by Flywheel začal fungovat 1. prosince roku našeho Pána 2016:

Místní oznámení Flywheel Twitter

Pokud jste již existující uživatel Pressmatic nebo Flywheel, pravděpodobně to už víte, protože podle Morgana Ryana Flywheel rozeslal každému z vás aktualizace. Co? Také bych udělal hodně hluku, kdybych získal neocenitelný nástroj tohoto druhu.

Dříve známý jako Pressmatic, Local by Flywheel je první a nejnovější akvizicí Flywheel, kluků, kteří se hrdí na poskytování špičkových služeb spravovaných WordPress hosting.

Místní vývojáři mají důvod k úsměvu

Tento nástroj je určen návrhářům, vývojářům a všem ostatním, kteří se přiklánějí k místnímu rozvoji. Mezi vámi a mnou je to místní aplikace WordPress pro vývoj steroidů.

Local by Flywheel hraje podle svých silných stránek – stejné silné stránky, které vám nabízejí způsob, jak zjednodušit pracovní postup WordPress. Mluvte o věcech, jako je rychlost, naprostá jednoduchost, podpora SSL, flexibilita a ještě mnohem více.

Ihned po vybrání vám Local by Flywheel ušetří spoustu času. To je největší odměna – ušetřený čas a my víme, že lžete, když řeknete, že nepotřebujete ještě jednu minutu navíc ve svůj den.

Tuto další část můžete přeskočit, pokud vám hodiny historie pošlou chladnou páteř.

Místní by Flywheel Stručná historie

Místní by Flywheel inženýr Clay Griffiths

Clay Griffiths spustila Pressmatic v červenci 2016 a v relativně krátké době zabudovala tento nástroj do jedné z nejlepších místních vývojových aplikací WordPress, jaké kdy najdete. Je tátou, manželem, spoluzakladatelem témat Headway a technikem Flywheel v době psaní.

Zatímco Clay usilovně pracoval na tom, aby Pressmatic dostal do velkých výšek, Flywheel proměňoval sny v inovaci a na trh pro „… překrásnou, moderní platformu místního rozvoje…“ Flywheel vždy chtěl takový nástroj, nebo jak to Dusty uvádí „… v zády naší mysli, vždy jsme věděli, že to chceme postavit. “

Ale Clay už porazil Rickyho, Tonyho a Dustyho na úder s Pressmaticem. Už měl „… překrásnou moderní platformu místního rozvoje…“, která vynikla mezi všemi ostatními nástroji, které jsou k dispozici pro místní vývoj WordPress. A co je důležitější, nástroj, který odrážel základní vizi Flywheela.

Místo toho, aby kolo znovu vynalezlo, udělalo to, co by měl udělat každý chytrý podnikatel; zahájili výkup a nabídli Clayovi lukrativní práci. Dnes je Pressmatic známý jako Local by Flywheel a ve svém novém domově je připraven pro světlejší budoucnost.

Když potřásli rukama v obchodě, Flywheel dostal produkt s pěti hvězdičkami (aby přilákal ještě více zákazníků) a Clay a rodina si užili solventnost:

Tato akvizice a zaměstnání zajistí mně a mé rodině mnohem větší stabilitu, než jakou jsme měli po dlouhou dobu, a umožní mi lépe se soustředit na Headway ve svém volném čase, “řekl Griffiths. „To zahrnuje zavádění nadcházející verze 4.1 a tvrdou práci, abychom zajistili, že podpora a další nevyřešené problémy budou vyřešeny pro všechny naše zákazníky. – Jak je vidět na WPTavern.

Ano, tady je to, co Flywheel řekl:

Jak by to osud měl, tak asi v době, kdy jsme začali oficiálně zkoušet zahájení projektu, jsme se spojili s Clayem na Pressmatic a rozhodli jsme se, že má smysl zahájit konverzaci a možná spolupracovat … Čím více jsme si povídali, tím více jsme si uvědomili že jsme měli velmi podobné vize, a že možná byla příležitost se spojit a vybudovat něco opravdu velkého a působivého. – Dusty Davidson, spoluzakladatel Flywheel.

Stručně řečeno, Local by Flywheel je společností „… závazek budovat zlatý standard pro místní vývoj WordPress.“ Je to jeden nástroj, který každý vývojář / návrhář WordPress potřebuje ve své profesionální sadě nástrojů WordPress. Local by Flywheel je místní vývoj WordPress nově definován a je zdarma. Pokud se vám líbí freebies s přívlastkem přídavných jmen, je to také krásné ��

Funkce místního setrvačníku

Pojďme si rozebrat tento nástroj a zjistit, co přesně na vás čeká na druhé straně této dlouhé recenze.

Local by Flywheel se může pochlubit extrémně zdlouhavým seznamem funkcí, nemluvě o připravované verzi PRO, která je dodávána s ještě více dobroty. To jsou některé z funkcí, které vám ušetří spoustu času a zaručené peníze.

Flexibilní serverová prostředí

Díky programu Local by Flywheel si můžete jedním kliknutím vybrat mezi Apache a NGINX a otestovat své stránky v různých prostředích sloužících. A protože PHP přichází ve více variantách, můžete přepínat mezi verzemi pouhým kliknutím. K dispozici je pět verzí PHP, včetně PHP 7.0.3 a dalších, které jsou na cestě.

Xdebug a PHPStorm jsou zahrnuty jako add ons, a jo jo, máte také Opcache. Můžete přepínat verze a dokonce měnit svou doménu webu, aniž byste ztratili pokrok, protože vše zůstává v provozu a databáze se bezpečně aktualizují.

Rychlost a jednoduchost

Od uživatelského rozhraní, přes funkce a intuitivní obrazovku administrátora vám Local by Flywheel nabízí příležitost zkrátit čas strávený nastavením místních prostředí. Tato aplikace je úhledná, rychlá a funkční. Je to jednoduché nastavení a používání, což je dokonale v souladu s operačním úkolem Flywheela pomáhat návrhářům dělat to, co mají rádi.

Věříme, že weboví designéři a agentury by se měli moci soustředit na to, co umí nejlépe, a nemusí se starat o spoustu technických mumbo-jumbo. – Zaprášený

Snadná instalace WordPress

Zatímco některé (nebo spíše většina) místní vývojové aplikace vám hodí křivku, když potřebujete nainstalovat WordPress, Local by Flywheel vám nabízí plynulý proces, díky kterému je vytváření okamžitých webů WordPress hračkou..

Je toho ještě víc. I když je vytvořena aplikace pro místní vývoj pro WordPress, můžete snadno vytvářet weby jiné než WordPress. Musíte pouze vytvořit typický web WordPress a smazat všechny soubory WordPress. Můžete odstranit všechny tabulky související se systémem WordPress ve svých databázích, pouze udržujte připojení databáze naživu.

Předveďte svou práci se stylem

Máte web WordPress, na který se nemůžete dočkat, až se vám zobrazí přátelé, fanoušci, spolupracovníci nebo klient? Vynikající! Local by Flywheel má přesně funkci, kterou potřebujete k vytvoření sdílených adres URL, aby se vaše místní weby WordPress prezentovaly na celém světě..

To zjednodušuje schvalování projektů, protože jste pravděpodobně dříve museli rozmístit vzdálené servery nebo znovu načíst a nakonfigurovat místní servery. Nyní můžete svým klientům zobrazovat weby jediným kliknutím a po dokončení tuto funkci vypnout.

Klienti si mohou dokonce prohlížet svá místní prostředí v reálném čase, aniž by to narušilo váš pracovní postup, což šetří život. Jak úžasné.

Local by Flywheel + HTTP / HTTPS Tunnel

Local by Flywheel má funkci tunelu podporovanou programem ngrok, která vám nebo vašim čtenářům umožňuje prohlížet si web WordPress z jakéhokoli mobilního zařízení, tabletu nebo počítače na celém světě. Potřebujete pouze živé připojení k internetu.

To je skvělá zpráva, protože můžete snadno otestovat kompatibilitu a citlivost prohlížeče. Tato funkce navíc umožňuje testovat integrace třetích stran, jako jsou rozhraní PayPal, Stripe a REST API.

Mailcatcher

Zasílání testovacích e-mailů z místního webu WordPress je nevyhnutelné. Je to něco, co vývojáři dělají pořád. Ale pokud se budete muset vypořádat se zatopenou poštovní schránkou, může rychle zestárnout a chutnat. Google dále upozorňuje, že udělení přístupu místním aplikacím pro přístup k vašemu účtu Gmail způsobí, že uvedený účet bude zranitelný vůči potenciálním útokům.

Mailcatcher tento problém zmírňuje zachycením odchozích e-mailů z PHP sendmailu a uložením do centrálního pole pro prohlížení a ladění. Už žádné zaplavení vašich poštovních schránek! To také znamená, že můžete odesílat e-maily, když jste offline.

Plány, klony a vývozy

Pro začátek nemusíte začínat od základů pokaždé, když zahájíte nový projekt. Představte si celou dobu, kterou byste ušetřili, kdybyste nemuseli instalovat a aktivovat pluginy, úvodní motivy, možnosti nastavení webů atd..

Můžete vytvořit libovolný web, který vytvoříte pomocí aplikace Local by Flywheel, jako šablonu známou jako Blueprint (více o tom za sekundu). Tento plán umožňuje snadno replikovat vaši startovací šablonu, protože obnovuje všechny soubory včetně konfiguračních souborů, databází a místních nastavení.

To není konec, můžete klonovat místní weby WordPress jediným kliknutím a vytvořit tak úplné zálohy (soubory, databáze a konfigurace serveru).

Dále můžete snadno exportovat a importovat místní weby WordPress. Export a import webů obnoví všechny soubory, databáze, konfiguraci a místní nastavení. Vyberete-li soubory z exportu, můžete je jednoduše vybrat. To vše by vám mělo dát spěch.

Přehled dalších funkcí

Vytvoření sítě (WP Multisite) je stejně snadné jako volba, zda máte rádi instalace v doméně (https://subdomain.network.dev) nebo v podadresáři (https://network.dev/subdirectory/).

A s SSH a WP-CLI (rozhraní příkazového řádku WordPress) můžete mít root SSH přístup ke každému z vašich webů. Kromě toho existují protokolové soubory do Apache, MySQL, NGINX a jednotlivých verzí PHP.

Všechny lokální weby, které vytvoříte, jsou připraveny na HTTPS a jediným kliknutím můžete potlačit oznámení prohlížeče pro certifikáty s vlastním podpisem. Co takhle??

Již brzy: Nasadit rovnou na setrvačník

Spojte místní s setrvačníkem a máte pracovní postup, který přinese hmatatelné výsledky. Představte si toto: Vytvořte web lokálně za pár dní, získejte zpětnou vazbu od klientů nebo předvést svou práci pomocí demo adres URL. Přizpůsobte svůj web obsahu svého srdce a až bude připraven, publikujte ho přímo na setrvačníku. Můžete si dokonce vyzkoušet Flywheel zdarma a hladký zážitek vám přinese další touhu. Barva mě ohromila.

Ano, v nadcházejících dnech budete moci rozmístit weby na Flywheel jediným kliknutím. Mezitím však můžete implementovat weby, které vytvoříte s Localem, přes bezplatná migrační forma. Plugin jako Duplikátor se vám hodí při migraci vašich stránek.

Minimální požadavky Local by Flywheel jsou OS X 10.9 a 1 GB volného místa na disku. Když Windows verze zasáhne trh, Flywheel říká:

Tak brzy! Je to první v plánu, takže bude brzy k dispozici.

Je nám líto, uživatelé systému Windows, budete muset počkat trochu déle, ale čekání se vyplatí každou sekundu.

Pokud jste již existující uživatel Pressmatic, můžete snadno přejít na Local by Flywheel. Jednoduše smažte aplikaci Pressmatic z počítače Mac a poté stáhněte a nainstalujte místní. Přechod z Pressmatic na Local by Flywheel neovlivní vaše stránky ��

Jak nainstalovat místní pomocí setrvačníku

Teď, když jste obětí tepla, které tento nástroj přináší do tabulky při nulových nákladech as poměrně minimálními požadavky na systém, projdeme instalačním procesem jen tak pro zábavu.

Navštivte local.getflywheel.com a klikněte na tlačítko Stáhnout. Tím se spustí krátký formulář, ve kterém musíte zadat své jméno a e-mail. Chcete-li zahájit stahování, odešlete své informace:

Local by Flywheel Download

To je opravdu snadné.

Instalační balíček je asi 400 MB, což znamená, že jej budete mít na svém počítači Mac v žádném okamžiku. Jakmile máte balíček, rozbalte jej a klikněte na soubor aplikace Local by Flywheel.

Jakmile dokončíte snadnou instalaci, dostanete se na první obrazovku Local. Zde můžete buď začít vytvářet nový web, nebo nakonfigurovat několik nastavení. Záleží to jen na tobě:

Místní Flywheel Vítejte

A zde nastavení:

lLocal by Flywheel Settings

Můžete změnit spoustu nastavení a nakonfigurovat své prostředí na velké délky, takže se neváhejte rozhlédnout.

Vytvoření nového webu WordPress

Klikněte na tlačítko Webové stránky a poté na tlačítko Přidat web. Pamatujte, že tímto způsobem můžete vytvořit mnoho webů, z nichž každý je izolován ve svém vlastním kontejneru a replikuje produkční server:

Místní Flywheel Vítejte

Dále přejde na obrazovku Nastavení webu. Vyplňte možnosti svého webu…

Lokální podle setrvačníku Nastavení webu část 1

… Přizpůsobte své prostředí…

Local by Flywheel Sit Setup Část 2

… A nakonec nakonfigurujte své možnosti WordPress:

Možnosti WordPress pro místní setrvačník

S poskytnutými informacemi je dobré jít. Stiskněte tlačítko Přidat web ve spodní části. Objeví se poslední obrazovka nastavení webu:

Local by Flywheel Add Site

Po několika sekundách vám Local by Flywheel představí všechny podrobnosti o vašem místním místním WordPress webu:

Místní nastavení setrvačníku po instalaci

Můžete přistupovat ke svému administrátorovi WordPress (stačí kliknout na tlačítko Správce), obdivovat vaši novou tvorbu (kliknout na tlačítko Zobrazit web), prohlédnout si databázi a předvést svou práci přátelům a klientům tím, že přejdete na Nástroje.

Nastavení obrázků s laskavým svolením nejoblíbenější Diane Laidlawové, nezávislé webové designéry se sídlem v Londýně ve Velké Británii:

Místní podle Flywheel Blueprints

Kvůli nedostatku lepšího slova jsem tento příspěvek okomentoval termínem Blueprints, takže se podívejme, o čem jsou všichni. Plány jsou jednoduše šablony, které můžete použít jako základ pro související projekty. Blueprint obsahuje vaše pluginy, nastavení, motivy a vše ostatní.

To znamená, že můžete vytvořit různé plány pro různé typy webových stránek, ať už jde o elektronický obchod, portfolio, zpravodajské weby atd.

Jediné, co musíte udělat, je navrhnout šablonu, jako byste měli normální web, a uložit ji jako plán. Kdykoli začínáte s novým projektem, můžete si kdykoli vybrat libovolný Blueprint:

Local by Flywheel Save Blueprint

Ceny místního setrvačníku

Nejlepší část o tomhle shebangu je cena. No, funkce (jako demo URL + Blueprints) nesou den, ale nic nemůže porazit skutečnost, že Local by Flywheel je zcela zdarma. Nemusíte být ani zákaznickým setrvačníkem, abyste si mohli užít tento jedinečný nástroj!

V dílech je verze Local Pro a existuje pověst, že všichni stávající uživatelé Pressmatic dostanou Pro zdarma, takže ano, vaše peníze jsou v bezpečí. Ale znáte zvěsti. Ať už je Local by Flywheel úžasným nástrojem, můžete očekávat, že verze Pro odhodí vaši paruku.

Vývojáři, jako je Jeff Matson, Rich Tabor a mnoho dalších, touží po této aplikaci, protože 1) Local by Flywheel je skutečně skutečným vítězem, kde se vyvíjí místní vývoj WordPress a 2) Flywheel je váženým hostitelem WordPress hostovaného.

Závěr

Pressmatic superusers nemusí být příliš přesvědčivý, aby přepnul, protože Local je prakticky stejný vývojový nástroj, na který jste zvyklí, pouze to, že nyní je dodáván s extra punčem. Vývojáři, kteří si vzali Local by Flywheel na rotaci, se nakonec zamilovali a nakonec z tohoto chlapce udělali aplikaci pro vývoj.

Co o tobě? Jste připraveni na jízdu svého života? Pokud jste připraveni na dobrodružství, začněte tím, že si stáhnete svou bezplatnou kopii Local. Koneckonců, nemáte co ztratit, protože nástroj je zdarma, ale musíte přijít s plánem na celou dobu, kdy ušetříte.

Až příště, na zdraví ��

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
    Like this post? Please share to your friends:
    Adblock
    detector
    map