Recenze Amelia Plugin: Snadná rezervace schůzek pro WordPress

Recenze Amelia Plugin: Snadná rezervace schůzek pro WordPress

Ne všechny zásuvné moduly pro rezervace WordPress jsou všechno, co jsou určeny. Některé z nich postrádají funkce potřebné k tomu, abyste mohli provádět efektivní operaci schůzky, zatímco jiné vypadají staré a zastaralé. Nechcete ani jeden z nich, ale zdá se, že Amelia rezervační plugin chce zajistit, aby všichni uživatelé byli spokojeni s funkčností i stylem.


V této recenzi zásuvných modulů Amelia budeme hovořit o jejích nejlepších funkcích, proč si myslíme, že je to jeden z nejlepších doplňků rezervace WordPress, který je k dispozici a jak je to vysoce přizpůsobitelný rezervační engine pro mnoho typů podniků.

ZÍSKEJTE VÍCE O AMELII

Co odlišuje rezervační systém Amelia?

Amelia je považována za zásuvný modul pro rezervace na úrovni podniku. Celý váš tým se proto může přihlásit k motoru a spravovat schůzky, které přicházejí. Jedná se o poměrně lehký systém, přesto však stále dostáváte celou řadu nástrojů pro věci, jako je správa služeb, umístění, zákazníků a plateb..

To vše se provádí prostřednictvím ovládacího panelu WordPress, kde jsou všechna nastavení a nástroje Amelia sloučeny do jednoho elegantního uživatelského rozhraní.

Takže, pokud bych měl hádat dvě věci, které dělají rezervní motor Amelia vyniknout, řekl bych rozhraní backend a frontend. O backendu jsme už mluvili, ale je důležité si uvědomit, jak hladké rezervace procházejí pluginem.

Zaprvé, zásuvný modul pro rezervaci Amelia lze přizpůsobit pro několik typů průmyslových odvětví. například právní poradce by neměl problém s vytvářením výkonného modulu pro přivádění nových klientů.

Zde jsou některé z dalších podniků, o nichž je známo, že získají plugin Amelia:

 • Lázně a salony
 • Tělocvičny a osobní trenéři
 • Opravárenská centra
 • Soukromé kliniky
 • Kosmetické salony
 • Psychologové
 • Průmysl cestovního ruchu
 • Jakýkoli lékař
 • Mnoho dalších

Recenze zásuvného modulu Amelia: Ukázky

A to je skvělé na Amelii. Začnete tím, že chytíte šablonu a přidáte pole potřebná pro váš rezervační engine. Poté můžete upravit značku tak, aby vyhovovala vašemu aktuálnímu tématu, aniž byste museli modul kódovat sami. Jedná se o průvodce krok za krokem, který zákazníky provede procesem jmenování s co nejmenší možnou záměnou.

Nejlepší funkce od Amelia

S rezervačním modulem Amelia si můžete přizpůsobit rezervační systém pro své vlastní podnikání a integrovat platební systém pro své zákazníky, aby vám mohli ihned posílat peníze. Kromě toho existuje spousta informací o backendu, abyste viděli, kolik schůzek prošlo a co potřebujete spravovat.

Co jiného můžete od Amelie očekávat?

Více zaměstnanců, hodin a míst

Motor Amelia je velmi flexibilní s vašimi hodinami a zaměstnanci. Například umožňuje rezervace s několika zaměstnanci. Plugin má možnosti pro prodej více služeb nebo jejich rozdělení do kategorií.

Také mě baví funkce umístění firmy, což znamená, že tělocvična by mohla sbírat schůzky na základě místa nejblíže zákazníkovi.

Snadný kalendář pro správu

Kalendář je zobrazitelný na přední a zadní straně. Použijte nastavení pro zobrazení a zobrazení filtrů na základě personálního obsazení, umístění a služeb. Amelia navíc zahrnuje společné zobrazení kalendáře s možnostmi odhalení různých zobrazení, jako je zobrazení měsíčně nebo denně.

Společný kalendář Amelia

Rezervační rozhraní s nástroji pro vyhledávání

Amelia poskytuje vyhledávací lištu, která se stala normou pro mnoho rezervačních webů. Tímto způsobem může uživatel zadat několik klíčových slov, která odpovídají jejich preferencím vyhledávání. Poté rezervační systém rozhodne, které výsledky jsou pro zákazníka nejrelevantnější.

Amelia Booking Plugin Review: Rezervační rozhraní s nástroji pro vyhledávání

Skvělým příkladem by byl osobní trenér v tělocvičně. V této konkrétní tělocvičně mohou mít desítky trenérů, ale osobně se mi líbí jen dva z nich pro můj výcvikový pluk. Proto bych řekl rezervačnímu systému, že chci Johna jako svého trenéra k určitému datu.

Zásuvný plugin pro Amelii by potom dodal všechny dostupné časy pro Johna k tomuto datu.

Katalog služeb a kategorií

Služby jsou často rozděleny do zvláštních kategorií. Například tělocvična jógy má nejrůznější třídy, z nichž některé nejsou vhodné pro všechny zákazníky. Můžete tedy mít krásnou galerii založenou na mřížce, která vám představí všechny tyto služby. Funguje to s krátkým kódem, takže galerii lze vložit kamkoli na váš web.

Amelia Booking Plugin Recenze: Katalog služeb a kategorií

Zkombinujte to s průvodcem krok za krokem a vyhledávacím pruhem a Amelia vytváří skvělé uživatelské rozhraní.

Kolik to bude stát?

Zásuvný plugin Amelia je prodáván zásuvnými moduly TMS. Licence na jednotlivé stránky (od května 2019) činí 59 USD ročně pro jeden web, což je neuvěřitelná cena za takový výkonný plugin pro schůzky. Tato licence je určena pro použití na jednom webu – ať už je to váš vlastní, nebo klientský. To poskytuje přístup ke všem úžasným a výkonným funkcím pluginu pro rezervaci a účtování poplatků koncovým uživatelům (s jedinou výjimkou jsou omezené oblasti vašeho webu, např. Když uživatelé musí nejprve zaplatit) před přístup k rezervačnímu formuláři).

Jak vidíte, je cena poměrně rozumná. To zahrnuje i celý rok zákaznické podpory, takže cena podle našeho názoru stojí za to.

Stejně jako u všech pluginů CodeCanyon není třeba rozšiřovat vaši podporu. Poplatek 59 $ je jednorázová platba, která poskytuje zásuvnému modulu aktualizace na celý život.

Zákaznická podpora od vývojářů Amelia

Recenze zásuvného modulu Amelia: Podpora

Zákaznickou podporu pro Amelii poskytují TMS-Pluginy, které jsou známé odpovědnými a užitečnými odpověďmi. Je to nezbytné, pokud vaše firma spoléhá na rezervační systém, který zákazníkům umožní procházet vašimi dveřmi.

Jak je uvedeno v sekci o cenách, uživatelé Amelia dostávají podporu po dobu šesti měsíců s běžnou licencí. Tuto podporu můžete rozšířit na 12 měsíců a pokračovat v placení, pokud chcete ještě víc.

TMS-Plugins má prodej vstupenek na svém vlastním webu, takže můžete přímo komunikovat s týmem podpory. Z toho, co jsem zažil, je tým podpory velmi citlivý a dobře informovaný pro tento konkrétní plugin.

Je také příjemné vidět, že komentáře jsou plné odpovědí vývojářů. To je skvělé pro všechny vaše předběžné otázky. Celkově se zdá, že byste neměli mít žádný problém s kontaktováním podpory zákazníků, pokud platíte za Amelii.

Kdo by měl zvážit zásuvný modul pro rezervaci / schůzku Amelia?

Řekl bych, že pokud potřebujete pro svou firmu rezervační nebo jmenovací modul, považujte Amelii za jednu z možností číslo jedna. Je riskantní nainstalovat bezplatný plugin a pokusit se kolem něj provozovat celou vaši firmu. Neexistuje žádná záruka kvalitní podpory a kdo ví, jestli se plugin chystá do dvou let?

Se společností Amelia získáte vynikající tým podpory, rezervační systém se spoustou funkcí a možnosti přizpůsobení, které potřebujete, aby se nástroj pro rezervaci přizpůsobil vaší aktuální webové stránce..

Kromě toho plugin pracuje s celou řadou podniků a průmyslových odvětví, jako jsou lékaři, tělocvičny a salony. Takže vyzkoušejte Amelii a vyzkoušejte dema před provedením nákupu.

Další informace o Amelii

Pokud máte jakékoli dotazy týkající se recenze tohoto pluginu pro rezervaci Amelia, dejte nám vědět v komentářích níže. Nebo pokud jste použili plugin a chcete ho sdílet, rádi bychom věděli, co si myslíte o tomto výkonném rezervačním pluginu.

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map