Průvodce Beaver Builder WordPress Plugin a recenze

Průvodce Beaver Builder WordPress Plugin a recenze

Tvůrci stránek již nějakou dobu mluví o komunitě WordPress. Tyto nástroje jsou populární již dlouhou dobu, ale se zavedením nového Editoru bloků se mnozí ptali, jak relevantní jsou stále.


Zatímco Editor bloků je zajímavá nová funkce, nic se však netýká pluginů pro tvorbu stránek, pokud jde o navrhování vlastních stránek a příspěvků. Doplněk Beaver Builder WordPress je dokonalým příkladem výhod, které tento druh nástroje nabízí – je snadno použitelný i překvapivě silný.

V tomto příspěvku se podrobně podíváme na Beaver Buildera. Budeme diskutovat o jeho klíčových funkcích a cenách a poté vám ukážeme, jak to funguje v akci, takže se můžete sami rozhodnout, zda se jedná o správné řešení pro tvorbu webových stránek pro váš web..

Pojďme skočit přímo do našeho nového a vylepšeného, ​​aktualizovaného průvodce tvůrcem stránek Beaver Build WordPress!

Proč byste měli potřebovat tvorbu stránek WordPress

Pokud nejste na platformě úplně nový, jste pravděpodobně obeznámeni s editorem Classic WordPress:

Klasický editor WordPress

I když to bylo funkční, vždy to byl systém holých kostí. Téměř veškerý váš obsah byl přidán do jediného pole, včetně textu, médií atd. Bylo možné vytvořit jedinečná rozvržení a přidat skvělé funkce, ale často vyžadovalo kódovací know-how a / nebo některé další pluginy.

V poslední době však vývojáři WordPress vydali zcela novou verzi editoru, který nyní využívá Gutenberg:

Editor WordPress Gutenberg

Tato změna přicházela dlouho, ale není to nic zvláštního. Editor bloků je zjednodušená verze nástroje pro tvorbu stránek – řešení, které je u uživatelů WordPress již nějakou dobu oblíbené.

I když je každý tvůrce stránek WordPress jiný, na základní úrovni jsou téměř všechny založeny na stejném základním konceptu. Poskytují vám výběr předpřipravených prvků a umožňují vám z nich vytvářet obsah. Cílem je usnadnit a intuitivnější vytváření obsahu pomocí jedinečných rozvržení a funkcí, i když nemáte zkušenosti s návrhem nebo kódováním..

Je však třeba poznamenat, že Editor bloků je velmi omezenou funkcí. Umožňuje navrhovat příspěvky a stránky vizuálnějším způsobem, ale nabízí malou knihovnu bloků a malou podporu složitých rozvržení. Z tohoto důvodu stojí za to prozkoumat další možnosti nástroje pro tvorbu stránek – například plugin, o kterém budeme diskutovat po celý zbytek tohoto příspěvku.

Základy Beaver Builder

Beaver Builder pro WordPress

Info & DownloadView The Demo

Beaver Builder je jedním z nejpopulárnějších pluginů pro tvorbu stránek, a to z dobrého důvodu. Pro začátečníky je snadné vyzvednout, ale přesto nabízí širokou škálu možností, jak si s nimi hrát. Na základní úrovni se jedná o systém drag-and-drop pro vytváření příspěvků a stránek – stejně jako jakýkoli jiný tvůrce stránek. Nabízí však také mnoho dalších funkcí.

Mezi klíčové funkce tohoto pluginu patří:

 • Velká knihovna obsahových „modulů“, od základních možností (jako jsou textové a obrazové moduly) po pokročilejší funkce (výzva k akci, mapové a galerijní moduly atd.).
 • Vlastní editační rozhraní, které umožňuje vizuálně vytvářet stránky, příspěvky a vlastní typy příspěvků a okamžitě vidět změny.
 • Schopnost vytvářet složitá rozložení ve více sloupcích a upravovat velikosti, rozestupy a další.
 • Předem vytvořené sekce a šablony stránek, které vám umožní nastartovat proces návrhu, který můžete podle potřeby upravit.
 • Možnost vytvořit a uložit vlastní šablony pro pozdější použití.
 • Možnosti přidání vlastního HTML a vlastních tříd CSS pro pokročilejší uživatele.

Samozřejmě všechny tyto funkce přicházejí za cenu. Zatímco tam je Beaver Builder Lite verze je k dispozici zdarma, nabízí pouze několik základních modulů a neobsahuje mnoho základních funkcí jako jsou šablony a možnosti importu / exportu. Lite verze je však užitečná pro to, aby tento tvůrce stránek měl zkušební běh a zjistil, zda se vám líbí, jak to funguje.

Pokud plánujete použití Beaver Builderu vážně, budete chtít získat prémiovou licenci, abyste získali přístup k plnému balíčku. Začíná na 99 USD za použití na neomezených webech a na jeden rok podpory:

Ceny Beaver Builder

Tento konkrétní nástroj ano vyžadují počáteční investici. Počáteční cena se však z dlouhodobého hlediska může vyplatit v úsporném čase a efektivnějším webu, takže to není špatný obchod, pokud je to v rámci vašeho rozpočtu..

Jak začít s Beaver Builderem

Když jste u plotu o tom, zda si chcete pro svůj web vyzvednout nový plugin, je nejlepší se o něm dozvědět vše, co můžete. Pokud jde o tvůrce stránek, zahrnuje to, jak vypadají, jak fungují a jaké možnosti nabízejí.

S ohledem na to se podívejme na to, jaké to je vyzvednout Beaver Builder, a začněte jej používat k vytváření příspěvků a stránek. První věc, kterou musíte udělat, je samozřejmě nainstalovat a aktivovat plugin.

Kromě toho budete chtít aktivovat svůj licenční klíč, pokud jste si zakoupili prémiovou verzi (kterou budeme používat v tomto tutoriálu). Pak můžete začít pracovat.

Krok 1: Otevřete Editor Beaver Builder

Po instalaci pluginu se na hlavním panelu zobrazí nová karta Beaver Builder. Zde se uloží váš vlastní obsah – například pokud vytvoříte vlastní jedinečné šablony.

Obsah můžete také vytvořit pomocí nástroje pro tvorbu stránek Beaver Builder> Přidat nový. Případně můžete jednoduše jít na Stránky> Přidat nové (nebo ekvivalent příspěvků a vlastních typů příspěvků). Uvidíte novou možnost:

Spuštění Beaver Builderu

To znamená, že můžete svůj obsah vytvořit buď ve výchozím editoru WordPress, nebo v nástroji pro tvorbu stránek. Pojďme zasáhnout Spusťte Beaver Builder knoflík:

Beaver Builder Page Editor

Jak vidíte, budete přesměrováni na zcela nové rozhraní. Zde můžete vytvářet obsah a přesně vidět, jak bude vypadat na stránce.

Krok 2: Vyberte počáteční šablonu

Stojí za zmínku, že pokud to nechcete, nemusíte používat šablony. Můžete vytvářet své stránky a příspěvky zcela od nuly přidáním modulů, které se vám líbí. Nejjednodušší způsob, jak se naučit, je začít se šablonou, což je to, co zde ukážeme.

V nabídce na pravé straně editoru vyberte Šablony nahoře a uvidíte spoustu možností. Jednoduše klikněte na šablonu nebo ji přetáhněte na stránku a uvidíte plnou verzi:

Šablony Beaver Builder

Tím získáte počáteční rozložení spolu s zástupným textem a obrázky. Naštěstí lze každý prvek zde libovolně vyměnit a upravit, takže můžete pro svůj web vytvořit něco jedinečného.

Krok 3: Upravte jednotlivé moduly

Každý jednotlivý prvek v editoru Beaver Builder je samostatný modul. Chcete-li vidět, co máme na mysli, můžete umístit kurzor na část textu, obrázek nebo prvek na výchozí šabloně. Modul se zobrazí modře a pokud na něj kliknete, zobrazí se nové menu:

Nastavení modulu Beaver Builder

Toto je pole nastavení pro tento modul. Obsahuje všechny možnosti přizpůsobení pro vybraný obsah. Přesně to, co obsahuje, tedy bude záviset na typu obsahu, se kterým pracujete.

Například Fotografie modul umožňuje změnit používaný soubor a přidat popisek a / nebo odkaz. Můžete také přepnout na Styl kartu upravit zarovnání obrázku, ohraničení a další:

Nastavení stylu Beaver Builderu

Většina modulů také obsahuje Pokročilý kartu, kde můžete vylepšit její okraje, zviditelnit ji pouze na určitých typech zařízení, přidat vlastní HTML atd.:

Pokročilá nastavení Beaver Builder

Jak vidíte, přizpůsobení modulů Beaver Builder je hračkou. Seznámíme se s možnostmi, které nabízí každý typ modulů, ale bude to trochu zkušené, ale jakmile to uděláte, zjistíte, že sami přidáte svůj vlastní obsah..

Krok 4: Přizpůsobte organizaci a rozvržení obsahu

Spolu s provedením změn v jednotlivých modulech můžete také upravit svou stránku jako celek. Jedním ze způsobů, jak toho dosáhnout, je přidání a odebrání modulů. Chcete-li přidat modul, jednoduše vyberte modul z hlavní nabídky editoru a přetáhněte jej na místo na stránce:

Modul kontaktního formuláře Beaver Builder

Na druhou stranu můžete moduly odstranit klepnutím na X která se zobrazí, když na ně přejedete. Můžete také přetáhnout moduly nahoru a dolů nebo ze strany na stranu, abyste je mohli libovolně uspořádat.

Kromě toho můžete změnit celkové rozvržení své stránky. Chcete-li zobrazit příklad toho, co se děje v akci, umístěte kurzor nad modul a stiskněte Upravit sloupec> Nastavení sloupce:

Sloupy Beaver Builder

Zde najdete možnosti týkající se všech modulů v příslušném sloupci. Můžete například změnit barvu pozadí a mezeru sloupce a dokonce přidat ohraničení.

Nyní umístěte kurzor na pozadí stránky a vyberte možnost Nastavení řádku v pravém horním rohu:

Beaver Builder Rows

Zobrazí se podobné menu, ale tentokrát se možnosti vztahují na příslušnou řadu modulů. Můžete nastavit řádek na pevnou nebo plnou šířku, přizpůsobit barvy a provést mnoho stejných změn, jaké máte k dispozici u sloupců.

Nakonec znovu vyberte hlavní nabídku editoru a přejděte na Řádky karta:

Beaver Builder Možnosti sloupců

Zde můžete na svou stránku přidat nové řádky a sloupce, což vám umožní dramaticky změnit její rozvržení. Kromě toho je to první místo, kam byste chtěli jít, pokud vytváříte stránku nebo příspěvek od nuly. Nejprve můžete určit rozložení obsahu a poté přidat moduly, kdekoli chcete.

Krok 5: Rozbalte sadu funkcí Tvůrce stránek (volitelné)

Stojí za zmínku, že existují spousta dalších funkcí a možností v Beaver Builderu – zde jsme jen poškrábali povrch. Prošli jsme však klíčovými funkcemi, kterým musíte porozumět, abyste mohli začít. Poté je praktický přístup nejlepším způsobem, jak se naučit lana.

Než se zabalíme, měli bychom zdůraznit, že existuje několik způsobů, jak z tohoto konkrétního tvůrce stránek získat více. Nejprve je tu úředník Beaver Builder téma, které dostanete zdarma s prvními dvěma licenčními úrovněmi:

Beaver Builder Framework Theme

Beaver Builder můžete použít s jakýmkoli tématem, které se vám líbí. Tento je však postaven od základů a funguje společně s tvůrcem stránek. Poskytuje základní rámec, který můžete tvarovat do mnoha různých typů a stylů webových stránek.

K dispozici je také volitelný doplněk Beaver Themer:

Beaver Themer Addon

Pomocí tohoto doplňkového pluginu můžete také použít tvůrce přetahování stránek Beaver Builder na záhlaví a zápatí vašeho webu, archivních stránkách, 404 a vyhledávacích stránkách a další. To vám umožní navrhnout téměř celý web pomocí stejného systému.

Na 147 $ nemusí zapadat do každého rozpočtu, ale je to užitečný doplněk pro web, který chcete vydělávat, nebo pro vývojáře a designéry pracující na více webech..


Výběr tvůrce stránek pro váš web je velkým závazkem. Změna způsobu vytváření a navrhování obsahu na silnici může způsobit problémy s kompatibilitou, takže je nejlepší začít s nástrojem, o kterém víte, že jej budete rádi dlouhodobě používat.

naštěstí, Beaver Builder je solidní volba pro začátečníky i pokročilé uživatele. Navíc je snadné začít, jak jste viděli výše.

Už jste někdy použili Beaver Builder a jaká byla vaše zkušenost? Sdílejte s námi v sekci komentáře níže!

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map