Převádějte blogové příspěvky na sociální mediální kampaně pomocí Missinglettr

chybějící recenze

V tomto článku přezkoumáme Missinglettr – snadno použitelný, plně automatizovaný nástroj pro opětovné použití obsahu pro sociální média.


Vzhledem k tomu, že dosah příspěvků z organických sociálních médií je těsně kolem 1–2%, to dává smysl pravidelně sdílet svůj stávající obsah na těchto platformách. Opakované vytváření příspěvků ze sociálních médií ze stejného starého obsahu je však časově náročný úkol. Nechtěli byste raději trávit čas prací na novém obsahu?

Vstoupit Missinglettr.

nezveřejněná vstupní stránka přeměňuje blogový příspěvek na kampaně na sociálních médiích

Missinglettr je snadno použitelný, automatizovaný nástroj pro opakované ukládání obsahu pro sociální média. To automaticky změní vaše blogové příspěvky na poutavé sociální mediální kampaně a zveřejní je po celý rok. Je to opravdu tak jednoduché, jak to zní. Tady je jak Missinglettr funguje:

 • V Missinglettr zadáte blogový příspěvek.
 • Automaticky generuje kampaň v sociálních médiích spolu s kalendářem obsahu.
 • Každý příspěvek ze sociálních médií můžete upravit nebo odstranit podle svých představ a poté kampaň schválit.

A to je vše. Missinglettr bude sdílet vaše příspěvky ve vašich příslušných kanálech sociálních médií.

Jak používat Missinglettr k automatickému přeměně blogových příspěvků na naplánované kampaně na sociálních médiích

Během přezkumu jsem zjistil, že Missinglettr je velmi snadno použitelný a krásně navržený. Missinglettr dokázala pouhými několika kliknutími proměnit příspěvky blogů WPExplorer v celoroční sociální mediální kampaně.

Zde je návod, jak v Missinglettr vytvořit kampaň pro sociální média.

chybějící přihlašovací stránka

Krok 1: Prvním krokem je registrace nového účtu. Zaregistroval jsem se na Podnikání účet, protože obsahuje všechny funkce produktu, které Missinglettr nabízí.

Registrace účtu Missinglettr nevyžaduje CC a dostanete 14denní zkušební verzi s jakýmkoli plánem. Jděte do toho a zkuste to!

misslettr vytvořit novou kampaň 01

Krok 2: Po registraci do Missinglettr je dalším krokem vytvoření a konfigurace a nový projekt. Přemýšlejte o projekt jako zdrojové webové stránky ze kterého budou načteny všechny blogové příspěvky. Název projektu jsem vybral jako WPExplorer a vstoupil do nedávného tutoriálu, který jsem napsal.

Poté jsem připojil svůj osobní účet Twitter a pokračoval k dalšímu kroku. V době psaní této recenze Missinglettr podporuje Cvrlikání, Facebook (Stránky a skupiny) a LinkedIn (Osobní a firemní zdroje). Podpora pro Moje firma na Googlu se blíží.

misslettr vytvořit novou kampaň 02 zvolte časové pásmo

Krok 3: Poté zvolím své časové pásmo a konkrétní časy, ve kterých se má zveřejnit sociální obsah.

misslettr vytvořit novou kampaň 03 plánování po

Krok 4: V dalším kroku Missinglettr požádá o výběr výchozího rozvrhu účtování. Můžete si vybrat jakýkoli rozvrh z následujících:

 • Mírný: 4 příspěvky za 2 týdny (doporučeno)
 • Světlo: 9 příspěvků / rok
 • Těžké: 15 příspěvků za 2 měsíce

missinglettr vytvořit novou jazykovou integraci kampaně 04

Krok 5: Dalším krokem je výběr jazyka. Missinglettr ve výchozím nastavení podporuje angličtinu a můžete ji změnit podle svých požadavků.

08 missinglettr vytvořit novou kampaň 06 značky

Krok 6: Další obrazovka je obrazovka značky, na které můžete přizpůsobit obrázek, primární barvu a název vaší značky. Můžete také upravit jméno autora.

09 misslettr vytvořit novou kampaň

Krok 7: V posledním kroku musíte vybrat bublinu nabídky, která se vám nejvíce líbí, klikněte na další, a Missinglettr začne generovat kampaň.

10 misslettr vytvořit novou kampaň 08 téměř hotovo

A za pár okamžiků (v mém případě to trvalo méně než minutu) Missinglettr vytvoří a celoroční sociální mediální kampaň z jednoho blogového příspěvku.

11 misslettr vytvořit novou kampaň 09 hotovo

Kontrola automaticky generované kampaně sociálních médií Missinglettr

Jakmile Missinglettr vygeneruje kampaň, je čas ji zkontrolovat. Proces kontroly je velmi jednoduchý. Díváte se na příspěvky, upravujete je nebo odstraňujete ty, které se vám nelíbí. Zde je přehled procesu:

12 generovaných hashtagů kampaně automaticky generovaných

V prvním kroku obrazovky pro kontrolu kampaně navrhne Missinglettr několik automaticky vygenerovaných hashtagů spolu s jejich popularitou. Tyto hashtagy budou použity v každém automaticky generovaném příspěvku.

Můžete vidět nebo přeskupit hashtagy, jak vidíte jedle. Pro svůj příspěvek WP-CLI jsem vybral následující značky hash:

13 chybějících hashtriků kampaně je vlastní

Jakmile jsou hashtagy zkontrolovány, pokračujte dalším krokem.

14 chybějících kampaní

Zde budete moci zkontrolovat každý příspěvek v kampani. Můžete upravit, odstranit nebo změnit pořadí příspěvků, jak uznáte za vhodné.

15 příspěvků na kontrolu revize kampaně

U jednotlivých příspěvků vám Missinglettr dává možnost změnit nabídku v textu i na obrázku, vybrat jiný obrázek nebo použít žádný obrázek. Můžete také ručně upravit celý obsah příspěvku.

Po kontrole a ověření příspěvků v kampani přejděte k dalšímu kroku.

16 chybějících hodnocení kampaní finále

Tato závěrečná obrazovka pro kontrolu kampaně, ve které vyberete dobu trvání kampaně a aktivujete kampaň.

Správa sociálních médií v Missinglettr

1) Přehled panelu sociálních médií Missinglettr

17 přehled hlavního panelu kampaně

Hlavní panel Missinglettr vám poskytuje přehled o výkonu vaší kampaně a všechny nové kampaně čekající na kontrolu.

Missinglettr prohledá RSS kanál blogu a najde blogové příspěvky, které nebyly převedeny na kampaně, a přidá je do Čekající kampaně fronta. Můžete zkontrolovat tyto kampaně a naplánovat je tak, aby se zobrazovaly ve vašich sociálních kanálech za účelem trvalého provozu.

2) Vytvoření nového projektu v Missinglettr

18 chybějící řídicí panel aktivního projektu

Základní jednotkou účtu Missinglettr je projekt, také známý jako zdroj. Je to v podstatě a podporovaný blog od kterého Missinglettr načte obsah. Aktuální zdroj na snímku obrazovky je WPExplorer. Mezi projekty můžete přepínat z rozbalovací nabídky.

V době psaní Missingletter podporuje blogy Wix, WordPress, Squarespace a Shopify.

19 chybí přidání nového projektu p1

Krok 1: Chcete-li přidat nový zdroj, vyberte Nový web ze stejné rozbalovací nabídky.

20 chybí přidání nového projektu p2

Krok 2: Zadejte název projektu a adresu URL zdroje RSS daného webu a Missinglettr automaticky generuje příspěvky sociálních médií z blogových příspěvků tohoto webu..

3) Missinglettr Naplánované zobrazení příspěvku v kalendáři obsahu

21 chybějících obsahových kalendářů

Naplánovaný obsah stránka zobrazuje kalendář obsahu sociálních médií obsahující všechny aktivní kampaně v projektu Missinglettr. Přetažením můžete přetahovat příspěvky, přidávat nové příspěvky nebo upravovat stávající příspěvky přímo z obsahového kalendáře.

4) Měření výkonu kampaně v Missinglettr

22 panel dashboardů pro hlášení kampaní

Informační panel Missinglettr pro přehledy a analýzy zobrazuje nejvýkonnější kampaně, celkový počet kliknutí a nejaktivnější sociální sítě. Data zobrazení u organických příspěvků v této chvíli chybí. Určitě by bylo dobré mít metriku, která pomůže měřit míru prokliku (lépe známou jako míra prokliku) u vašich organických příspěvků na sociálních médiích.

Další funkce od Missinglettr

Následující funkce se nacházejí na panelu nastavení v Missinglettr a lze je použít k vytváření vysoce přizpůsobených kampaní.

1) Nabídka bublin a brandingu

23 chybějících cenových bublin a brandingu

Šablony nabídek bublin můžete přizpůsobit a omezit tak, aby používaly pouze předdefinovanou sadu obrázků. To vám pomůže udržovat konzistenci značky ve všech příspěvcích.

2) Šablony obsahu

24 chybějících šablon obsahu

Šablony obsahu pomáhají Missinglettr vytvářet příspěvky podle stylu psaní, který odpovídá hlasu vaší značky. Šablony obsahu můžete také použít k vytváření příspěvků na sociálních médiích ve vašem vlastním jazyce, kromě angličtiny.

25 chybějící šablona pro úpravu obsahu

Můžete si vytvořit vlastní šablony obsahu pomocí výchozích zástupných symbolů dostupných v Missinglettr.

3) Rozvrh obsahu

26 harmonogramu chybějícího obsahu

Missinglettr nabízí pět výchozích šablon rozvrhů od dvou týdnů do roku. Na začátku tohoto tutoriálu jsme vybrali rozvrh 4 příspěvků za 2 týdny. Na základě vašich požadavků můžete vytvořit nové rozvrhy příspěvků nebo upravit stávající rozvrhy.

4) Opětovné zveřejnění starých blogových příspěvků na médium

Missinglettr podporuje opětovné zveřejnění vašich stávajících blogových příspěvků v celém rozsahu (a nikoli jako výňatek) na médium. Tuto funkci však můžete povolit pouze v době vytvoření nové kampaně.

Všimněte si, že publikování kopie existujícího blogového příspěvku na médiu mohl negativně ovlivnit SEO vašeho webu, pokud není obsah správně syndikován. Missinglettr se o to postará pomocí kanonických odkazů v médiu, které citují váš blogový příspěvek jako původní zdroj obsahu. Tuto funkci byste však měli používat opatrně.

5) Vlastní zkrácení adresy URL a další

27 chybějících uživatelských zkrácení adresy URL

Missinglettr používá lettr.ai doména pro zkrácení odkazů na sociálních médiích. Podporuje také zkracování adres URL třetích stran, jako jsou Bitly, Replug, PixelMe, Short.cm a JotURL. Můžete se také rozhodnout nepoužívat zkrácení adresy URL, i když to není doporučeno.

Missinglettr také podporuje přidání vlastních parametrů UTM do odkazů zveřejněných v naplánovaných příspěvcích. Tímto způsobem získáte ptačí pohled na veškerý provoz přispěný kampaněmi Missinglettr přímo z ovládacího panelu Google Analytics.

Dále můžete přidat výchozí hashtagy, které se mají přidat ke každému příspěvku, nebo úplně hashtag zakázat.

Strategie stanovení cen Missinglettr

model chybějící ceny jan 2020

K dispozici jsou 3 jednoduché Cenové plány Missinglettr se 14denní zkušební verzí kreditní karty. Na roční plán dostanete také dva měsíce zdarma.

Blogger plánuje náklady 15 $ / měsíc a zahrnuje 1 zdroj obsahu (nebo projekt), 3 sociální profily, 1 000 naplánovaných příspěvků a přístup jediného uživatele.

Podnikání plánuje náklady 47 $ / měsíc a zahrnuje 3 zdroje obsahu, 8 sociálních profilů, 5 000 naplánovaných příspěvků a neomezený přístup uživatelů. V podstatě můžete spravovat přítomnost sociálních médií pro tři značky. Obchodní plán také zahrnuje další funkce, jako je automatické generování nabídek, vlastní rozvrh účtování, vlastní šablony příspěvků, automatické účtování na střední a pokročilé analýzy. Zejména úroveň podpory nabízené v EU Blogger a Podnikání plány jsou stejné.

Agentura plánuje cenu 147 $ / měsíc a zahrnuje 7 zdrojů obsahu, 25 sociálních profilů, 10 000 naplánovaných příspěvků a neomezený přístup uživatelů. Kromě všeho, co je v obchodním plánu, získáte vyhrazené funkce, klientské účty (k dispozici na vyžádání), vlastní zprávy formátu PDF a prioritní podporu se specializovaným správcem účtů..

Který plán Missingettr byste si měli vybrat?

 • Pokud jste bloger nebo solopreneur, Missinglettr’s Blogger plán by se vám hodil.
 • Podnikání plán je vhodnější pro značky s více produkty (a tedy profily sociálních médií) a pro soloprany, kteří nabízejí služby sociálních médií značkám.
 • Agentura Plán je vhodný pro malé agentury pro sociální média nebo pro sólopryskyry nabízející služby sociálních médií malým a středním klientům.

Sleva 50% Missinglettr

Na omezenou dobu můžete ušetřit 50% z ŽÁDNÉHO plánu od Missinglettr za první 3 měsíce, kdy jste členem. Stačí kliknout pro uložení a začít s plánováním vaší strategie sociálních médií.

Ušetřete 50% na Missinglettr

Zabalení

Vytváření epického obsahu je pravděpodobně nejdůležitějším faktorem úspěchu marketingu obsahu. Druhým nejdůležitějším faktorem je bezpochyby, propagace obsahu. 

Existuje několik způsobů, jak propagovat svůj obsah, včetně syndikace, příspěvků pro hosty, kampaní v sociálních sítích, reklamních zpravodajů a propagace ve vašich vlastních sociálních médiích. Poslední část je místo, kde Missinglettr přichází, což vám pomůže ušetřit čas a zároveň zvýšit provoz vašeho blogu zdarma!


Na vás – jaké jsou vaše myšlenky na Missinglettr? Jaké funkce byste chtěli vidět dále? Dejte nám vědět v komentářích níže!

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map