OptinMonster Průvodce recenzemi a postupy: Doplněk WordPress a generování potenciálních zákazníků

Získávání a údržba čtenářů je obrovskou součástí provozování úspěšného webu. Ale jak to děláte? Chvíli zpět jsme pokryli 15 způsobů, jak zapojit návštěvníky a proměnit je v čtenáře. Jedním ze způsobů, jak přimět lidi, aby se znovu a znovu vraceli na váš web, je rozesílání pravidelných zpravodajů odkazujících na nový obsah a propagační akce. Chcete-li přimět lidi, aby se zaregistrovali, můžete do postranního panelu nebo zápatí vždy vložit widget zpravodaje, ale je to trochu nudné. Místo toho můžete přidat zcela přizpůsobený formulář pro přihlášení k odběru zpravodaje, který se objeví na stránce a vyžaduje pozornost.


OptinMonster je fantastický plugin pro předplatné zpravodaje, který vám dává možnost vytvářet úžasné formuláře pro optin, jako jsou lightboxy, lepivé zápatí a zápatí. Měli jsme to štěstí, že jsme tomuto pluginu dali testovací jízdu, takže si přečtěte další informace o tom, jak plugin funguje a jaké možnosti jsou k dispozici. Nebo se do toho můžete sami ponořit tím, že si pro sebe pořídíte kopii pluginu (nebojte se, máte 30denní záruku, takže pokud nezískáte více odběratelů, dostanete všechny své peníze zpět – žádné dotazy )!

Získejte nyní OptinMonster

Přehled videa

Vydejte se na prohlídku pluginu. Provedeme vás každým krokem. Pokud byste chtěli, níže je kompletní a přepis, který pokrývá více než video.

Nainstalujte a aktivujte OptinMonster

Začínáme je snadné, protože je to jako každý jiný plugin. Stačí si stáhnout soubory zip a nainstalovat a aktivovat plugin OptinMonster. Klikněte na novou položku nabídky ovládacího panelu OptinMonster a poté klikněte na Vytvořit nový Optin.

OptinMonster Začínáme

Nyní postupujte podle pokynů a vytvořte svůj Optin.

Vytvořte Optin

První možnost, kterou jste dostali, je výběr typu možnosti. Světelný box je výchozí možnost a otevře lightbox uprostřed obrazovky vašich návštěvníků a je to jediná dostupná možnost, pokud upgradujete na jedno z rozšíření (Zápatí & Zasunutí jsou dvě rozšíření, která jsou v současné době k dispozici, o kterých si můžete přečíst níže, ale další možnosti jsou v práci).

Nastavení OptinMonster

Obecné nastavení

Nakonfigurujte vaše obecná nastavení, počínaje pojmenováním vašeho optinu.

OptinMonster Configure Settings

Odtud můžete také nastavit zpoždění načítání čas. To může být užitečné, když pomocí optin na příspěvcích poskytnete návštěvníkům čas na přečtení článku před načtením optin. Nebo pro stránky produktu, možná budete chtít načíst konkrétní optin, pokud se dívali na produkt déle než 10 sekund.

Nezapomeňte nastavit doba trvání souboru cookie takže členové, kteří si prohlédli a zavřeli vaši přihlášku, ji znovu neuvidí, dokud nevymažou své soubory cookie nebo dokud nedosáhnete nastaveného času (výchozí nastavení je 7 dní). Tímto způsobem se návštěvníci neotráví tím, že při každém příjezdu na váš web uvidí stejný optin.

Můžete také přidat v přesměrovací URL takže po dokončení přihlášení se uživatelé dostanou na stránku s poděkováním, potvrzení úspěchu, stránku dokončení nebo dokonce na jinou stránku s nabídkou. Například můžete uživatele přesměrovat na speciální stránku kupónu, když dokončují přihlášení.

Možnost pro double optin by už měl být vybrán pro vás. Díky tomu uživatelé potvrzují, že se ve skutečnosti chtějí přihlásit k odběru novinek.

Existuje také možnost načíst optin na druhá stránka prohlíženo uživatelem. Tímto způsobem můžete zacílit na kvalitnější čtenáře, kteří si prohlédnou více vašich stránek.

Dále vyberte poskytovatel e-mailu (AWeber, Monitor kampaní, neustálý kontakt, GetResponse, iContact, InfusionSoft, MadMimi nebo MailChimp). V závislosti na poskytovateli budete muset poskytnout autorizační klíč nebo klíč API nebo zaregistrovat plugin u svého poskytovatele, aby OptinMonster měl přístup k vašemu seznamu adresátů. Nebojte se – pro každou možnost, kterou vyberete, vám plugin poskytne užitečný odkaz, jak přesně najít, kde najdete potřebné informace..

Klikněte na Uložit design a Optin. Dej to minutu, může to trvat několik sekund nebo několik minut, než si uložíte svůj optin.

Design

Nyní si můžete vybrat design pro svůj optin.

OptinMonster Design

Pro typ Lightbox jsou zahrnuty čtyři výchozí motivy. Vyberte jeden a kliknutím otevřete Design Customizer.

Přizpůsobitel OptinMonster Design

Existuje mnoho možností, jak použít vlastní písma, barvy, text a obrázky k vytvoření dokonalého přihlášení. Upravte kategorie nadpisů a štítků, obsahu a polí a tlačítek a vytvořte svůj optin. Po dokončení klikněte na Uložit a poté na Zavřít.

Nastavení výstupu

Posledním krokem pro nastavení optin je změna nastavení výstupu.

Nastavení výstupu OptinMonster

Nejprve se ujistěte, že jste zaškrtli tuto možnost, aby se vaše přihlašovací údaje zobrazovaly na vašem webu.
Povolte svůj optin na celém webu zaškrtnutím, chcete-li jej načíst globálně, nebo použijte jiné dostupné možnosti k načtení pouze na konkrétní příspěvky přidáním ID příspěvku (chcete-li získat ID příspěvku, přejděte na příspěvek, jako byste šli na upravte ji, v adrese URL příspěvku uvidíte „post = #“, toto číslo je vaše ID příspěvku), na konkrétních kategoriích příspěvků nebo na konkrétních stránkách. Po dokončení klikněte na Uložit nastavení výstupu optin.

Pokud potřebujete provést jakékoli změny svého optinu, můžete k němu přistupovat kliknutím na položku nabídky ovládacího panelu OptinMonster a kliknutím na ikonu ozubeného kola Nastavení vedle optinu. Klepnutím na možnost Upravit upravte obecná nastavení nebo návrh, nebo kliknutím upravte nastavení výstupu nebo zobrazte sestavu.

OptinMonster Optin

A je to! Gratulujeme – máte první nastavení všech možností. Nyní se můžeme pohnout dál a podívat se na skvělou funkci reportování, která je součástí modulu OptinMonster Plugin, a na některá rozšíření, která jsou v současné době k dispozici.

Podávání zpráv

Přidání optinu by vám mělo pomoci rozvést váš mailing list v žádném okamžiku. Ale pokud jste vůbec zvědaví, jak dobře to funguje, můžete použít kartu Přehledy.

OptinMonster Reporting

Odtud můžete vidět statistiky svých možností na základě denního týdne, čtvrtletí nebo roku. Můžete také zobrazit přehledy všech svých možností nebo pomocí rozevíracího seznamu Přepnout přehled přehledů vybrat konkrétní optin, který chcete zkontrolovat. Toto je rostoucí způsob, jak sledovat, kolik lidí úspěšně dokončuje vaše přihlášení, která kampaň se nejlépe hodí a které příspěvky nebo stránky mají nejvyšší míru konverze.

A / B split testování

Pokud opravdu chcete optimalizovat své optiny, má OptinMonster zabudované A / B Split Testing přímo do pluginu. Na hlavní obrazovce OptinMonster jednoduše klikněte na ikonu Nastavení ozubeného kola a klikněte na možnost „Rozdělit testování“. Tím vytvoříte klon vašeho optinu. Klepnutím na ikonu ozubeného kola Nastavení klonu a výběrem možnosti Upravit upravte typ, obecná nastavení a / nebo design. Plugin náhodně zobrazí optiny a sleduje převodní poměr obou, takže můžete rychle porovnat, která pro vás funguje lépe. Chcete-li odstranit optin

Rozšíření OptinMonster

Zápatí a zasouvání

Tato rozšíření OptinMonster Plugin vám poskytne více možností typu optin.

Rozšíření typu OptinMonster Optin

Možnost zápatí je oznamovací lišta, která se při procházení webem drží na spodní straně obrazovky čtenáře. Možnost posunu je přepínač v pravém dolním rohu obrazovky, který se posouvá nahoru a dolů do vidění uživatele, aniž by bránil v prohlížení vašeho obsahu. To jsou skvělé a jemnější možnosti zobrazení vašeho optinu.

Ukončete záměr

Toto rozšíření analyzuje pohyby kurzorů návštěvníka a určuje, kdy se chystají opustit váš web. Tímto způsobem může plugin zobrazit optin, který vytvoříte speciálně, aby čtenáři měli zájem a přiměli je k odběru jedné z vašich kampaní.

OptinMonster Exit Intent

Závěr

OptinMonster je skvělý plugin s opravdu užitečnými funkcemi. Nejenže můžete vytvářet cílené kampaně, ale můžete také zjistit, zda fungují přímo na hlavním panelu. Navíc se plugin snadno integruje do vaší instalace WordPress a je velmi uživatelsky přívětivý, takže byste neměli mít žádné potíže se spuštěním a spuštěním optinů během několika minut. OptinMonster je obrovský přínos, pokud jde o budování vašeho mailing listu, a určitě byste se měli podívat!

Získejte nyní OptinMonster

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
    Like this post? Please share to your friends:
    Adblock
    detector
    map