Nejlepší recenze GridBuilderWP: Flexibilní sítě a filtry

Nejlepší recenze GridBuilderWP: Flexibilní sítě a filtry

Když si sednete a sledujete fotbalovou hru, můžete superstary snadno zjistit z míle daleko.


Jejich stylová a leštěná hra je odděluje a často mění výsledek zápasu. Fanoušci a manažeři je milují, protože když hrají, jsou v naprostém nejlepším.

Totéž platí pro superhvězdy v hudebním průmyslu. Obvykle dali do práce, serenádovali nás hity a stále pokračovali. Hvězdy jsou mistry jejich obchodu a posouvají naši fantazii na hranice.

Víte, stejně jako Gridbuilder WP, předmět dnešního přezkumu.

Zde je základní nátěr: Víme, že budování rozvržení mřížky není pro zdivočelé, spíš jako začátečník. Je to náročný úkol i pro poměrně zkušené uživatele.

Rozložení mřížky je však úžasný způsob zobrazování a filtrování obsahu na vašem webu WordPress. Něco takového:

Ukázka elektronického obchodu gridbuilder

Gridbuilder WP Ukázka elektronického obchodu

Nebo toto:

Ukázka portfolia zásuvných modulů gridbuilder WordPress

Gridbuilder WP Ukázka portfolia

Vytváření rozvržení mřížky pro váš web WordPress však bohužel není jednoduché. Nebo to bývalo před příchodem mřížkových pluginů WordPress.

Chcete-li vytvořit fantastická rozvržení mřížky bez porušení potu, potřebujete jednoduchý, ale výkonný plugin mřížky WordPress.

Pokud hledáte takový plugin, Gridbuilder WP perfektně pasuje na účet.

A v dnešním článku s recenzemi / postupy naleznete, proč Gridbuilder WP je mřížka a zásuvný modul filtru pro stále větší počet uživatelů WordPress. Díváme se pod kapotu a hrajeme si s pluginem, takže už víte, že to bude zábava.

Bez dalšího povyku si stočíme rukávy a zašpiníme se.

Co je Gridbuilder WP?

gridbuilder

Také známý jako WP Grid Builder, Gridbuilder WP je krásný plugin WordPress, který vám umožní rychle vytvořit pokročilé rozložení mřížky. Je vybaven intuitivním uživatelským rozhraním, které je docela příjemné používat.

Plugin je dodáván s krásnou sadou funkce ideální pro začátečníky i vývojáře. Pro nováčky je WP Grid Builder kompletním řešením pro vytváření flexibilních a filtrovatelných rozvržení mřížky a jejich filtrování bez znalosti kódování. Pokud jste vývojář, stavitel mřížky přichází se spoustou akcí a funkcí, aby vás nenudil.

Funguje se všemi tématy WordPress a hladce se integruje s většinou vašich oblíbených nástrojů. Doplněk navíc obsahuje doplňky, které doplňují rozvržení mřížky a vyhledávací filtry (známé jako fasety).

V době psaní nabízejí pouze prémiovou verzi programu WP Grid Builder, ale to se může v budoucnu změnit. Nebo jako Loic Blascos – vývojář – říká v e-mailu, který poslal ihned po mém dotazu:

e-mail s podporou wp grid builderu

Přesto mají tři plány, které stojí mezi 49 a 249 $ za rok. Vyberte si plán, který vyhovuje vašim potřebám.

Pokud nejste spokojeni s nákupem, společnost WP Grid Builder vám nabízí 14denní záruku na peníze. Navíc, hodí nějaké skvělé slevy na obnovu (20% pro základní plán, 30% pro prémiový plán a 40% pro plán Ultimate) pro dobrou míru.

Odborníci WordPress chválí dohodu a pochvalují WP Grid Builder. Zde je jeden spokojený zákazník:

Gridbuilder ᵂᴾ je uživatelsky přívětivý i pro vývojáře a je skvělým produktem a novým vzorem pro tento druh funkce. Dobře integrovaný do WordPress Core, poskytuje pěkný Admin UX a ohnivý rychlý front-end zážitek. – Jb Audras, Vývojář jádra WordPress.

Dokonce Chris Lema, jedno z největších jmen v kruzích WordPress, nemá za WP Grid Builder nic jiného než chválu:

chris lema chválí gridbuilder wp

Navíc získáte rychlou podporu na světové úrovni a podrobnou dokumentaci, která vám pomůže při rozsáhlé instalaci a konfiguraci nástroje WP Grid Builder..

Nyní víme, s čím pracujeme, pojďme se krátce podívat na funkce WP Grid Builder WP.

Gridbuilder WP Funkce

funkce gridbuilderu

Program WP Grid Builder je dodáván se všemi funkcemi, které potřebujete k vyřizování rozložení mřížky jako profesionál. Na rozdíl od konkurentů je díky pluginu příliš snadné vytvářet rozložení pro váš elektronický obchod, web portfolia, blog a adresář..

Ve vaší kopii aplikace WP Grid Builder můžete očekávat následující funkce:

 • Hladká integrace s WooCommerce, snadné digitální stahování, SearchWP, Relevanssi, Polylang, WPML, Advanced Custom Fields a Gutenberg
 • 100% citlivý a mobilní s dotykovou podporou pro lightbox a karusel
 • SEO friendly – WP Grid Builder je kompatibilní s W3C a používá nejlepší SEO postupy
 • Rychlý výkon díky vlastním koncovým bodům AJAX
 • Pokročilý systém filtrování, který umožňuje efektivní třídění obsahu WordPress podle (vlastních) termínů taxonomie, poštovních polí nebo vlastních polí
 • 15+ typů aspektů včetně rádií, zaškrtávacích políček, posuvníků, výběrů, hodnocení, posuvníků, hodnocení, tlačítek pro načtení, resetovacích tlačítek a dalších, což uživatelům umožňuje zúžit výsledky vyhledávání
 • Importujte a exportujte funkce, abyste mohli snadno přesunout nastavení programu WP Grid Builder na jiný web
 • Vestavěný lightbox
 • Drag-and-drop stavitel mřížky
 • 20+ hotových a snadno přizpůsobitelných rastrových karet. Dále si můžete vytvořit své karty od nuly
 • 900+ písem Google
 • 250+ ikon SVG k ozdobení mřížkových karet podle potřeby
 • Podpora sociálního sdílení umožňuje sdílení obsahu na sociálních sítích přímo z vašich sítí
 • Podpora obrázků, videa (včetně vložení z webů, jako je YouTube), galerií a zvukových příspěvků
 • 3+ rozvržení mřížky včetně zdiva, zarovnání a metra
 • Líné načítání, které zvyšuje rychlost načítání stránky
 • 20+ načítání animací, což snižuje vnímanou dobu načítání uživateli
 • 20+ odhalí animace
 • Podpora RTL pro jazyky psané zprava doleva
 • Intuitivní administrační panel
 • A mnoho dalších nastavení

Jak působivý seznam funkcí? Nyní si nechte nainstalovat WP Grid Builder a vyzkoušejte, čeho můžeme dosáhnout pomocí mřížky jako žádný jiný.

Jak nainstalovat Gridbuilder WP

Nyní zábavná část ��

Instalace WP Grid Builder je stejně snadná jako A, B, C. Pokud víte, jak nainstalovat prémiový plugin, neměli byste mít žádný problém s instalací WP Grid Builder. Po zakoupení pluginu najdete ve svém účtu složku WP Grid Builder ZIP nebo nákupní e-mail.

Nejprve si stáhněte do počítače soubor ZIP WP Grid Builder. Poté se přihlaste ke svému administrátorskému panelu WordPress a přejděte na Pluginy> Přidat nový, Jak je ukázáno níže.

jak nainstalovat nový plugin pro

Poté klikněte na ikonu Nahrát plugin , vyberte soubor ZIP WP Grid Builder, který jste stáhli, a stiskněte Nainstalovat nyní tlačítko pro uvedení věcí do pohybu. Zde je snímek obrazovky popisující tento postup:

ruční instalace rastru wordpress plugin ručně

Dále aktivujte WP Grid Builder:

aktivovat plugin wp gridbuilder

Aktivace pluginu přidá Gridbuilder WP položka do vaší nabídky WordPress pro správu. Dále přejděte na Gridbuilder WP > Řídicí panel, jak jsme detail níže.

Položka nabídky WP grid Builder

Poté zadejte licenční e-mail a licenční klíč a klikněte na ikonu aktivovat Zapojit knoflík:

Aktivace licence stavitele mřížky wp

Chcete-li využívat automatické aktualizace, můžete si aktivovat licenci, která je k dispozici v e-mailu s potvrzením objednávky nebo stránka vašeho účtu:

licenční klíč

Nyní, když jsme nainstalovali a aktivovali WP Grid Builder, můžeme vytvořit první rozložení mřížky.

Jak nakonfigurovat Gridbuilder WP

V následující části se naučíte, jak vytvořit funkční mřížku. Budu se snažit pokrýt většinu (pokud ne všechna) nastavení. Vynikající novinkou je, že funkce WP Grid Builder mají jasné popisy v administračním rozhraní. Musíme začít pojmenováním naší nové mřížky pro budoucí použití.

Pojmenování nové mřížky

Chcete-li vytvořit nové rozvržení mřížky, přejděte na Gridbuilder WP > Všechny sítě v nabídce správce WordPress:

Pokud tak učiníte, vede vás k Všechny sítě obrazovka, která je prozatím prázdná. Poté klikněte na ikonu Vytvořit mřížku knoflík:

vytvořit novou mřížku

Ukázky můžete také importovat z webu wpgridbuilder.com. Ukázky jsou však pouze pro účely nastavení rozvržení. Obsah zobrazený v mřížce závisí na vašich příspěvcích, médiích, produktech atd.

Pro naše účely testování jsem šel s první možností, vytvořit novou mřížku od nuly. Vytvořit mřížku tlačítko vás přivede na následující stránku:

pojmenování nové mřížky v wp grid builderu

Na výše uvedené obrazovce můžete:

 • Pojmenujte svou mřížku. Pro náš příklad používám „Test Gallery“
 • Přidejte a vygenerujte vlastní třídu CSS, takže si můžete do mřížky přidat vlastní styly, pokud si to budete přát
 • Definujte chybové zprávy, které uživatelé uvidí, pokud nenaleznou žádné výsledky

Vyberte média, která se zobrazí v mřížce

Je na čase vybrat médium, které chcete zobrazit v mřížce. Za tímto účelem přejděte na další sekci, tj., Nastavení mřížky> Zdrojový obsah, Jak je ukázáno níže.

nastavení obsahu zdroje

Jak je uvedeno výše, máte tři druhy zdrojů Typ zdroje:

 • Typ příspěvku – Můžete stahovat obsah ze svých příspěvků, stránek, knihovny médií nebo jakéhokoli jiného vlastního typu příspěvku
 • Období – Můžete zdrojový materiál založený na kategoriích, značkách nebo jakýchkoli jiných vlastních taxonomických termínech.
 • Uživatel – Tato možnost umožňuje zdroj obsahu konkrétních uživatelů WordPress

Pod tím můžete nastavit počet položek na stránku. Použijte hodnotu „-1“ pro zobrazení všech příspěvků. Nulové (0) výchozí nastavení počtu příspěvků na stránku v nastavení WordPress.

Sekce dotazovaných příspěvků

Pod tím máte Dotazované příspěvky sekce:

dotazované příspěvkyNa výše uvedené obrazovce můžete provádět několik následujících akcí:

 • Vyberte svůj typ příspěvků pod položkou Typ příspěvků jak je vyznačeno na obrázku. Pokud chcete vytvořit mřížku pro své příspěvky na blogu, zvolte Příspěvky. Pokud pro své médium vytváříte mřížku (řekněme, chcete vytvořit vizuální portfolio), vyberte Média, jako v našem příkladu výše. Další dostupný typ příspěvku je Stránky.
 • Pod typy příspěvků můžete vybrat stav příspěvku obsahu, který chcete zobrazit v mřížce. Máte několik možností, ale doporučil bych, abyste se drželi Publikováno. Dále si můžete vybrat autory příspěvků, typy MIME a zahrnout / vyloučit konkrétní obsah z mřížky.
 • Jak je vidět na obrázku 3 (3) na obrázku výše, můžete přímo přidat další média, což vám může ušetřit spoustu času, zejména pokud chcete rychle nasadit mřížku.

Při přechodu do dolní části obrazovky si všimnete možností, které vám pomohou uspořádat obsah mřížky podle hodnot, značek a vlastních polí. Tyto možnosti budete potřebovat pouze při jemném doladění vaší mřížky:

Stranou: Chcete-li se vyhnout nechtěné ztrátě pokroku, klikněte na ikonu Uložit změny při vytváření mřížky. Pojďme nastavit formáty médií.

Mediální formáty

Navigovat do Nastavení mřížky> Formáty médií:

mediální formáty gridbuilderu

Můžete si vybrat formáty médií, které chcete použít ve svých sítích. WP Grid Builder podporuje galerie, videa a zvuk. Ve spodní části obrazovky můžete nastavit výchozí miniaturu v každé rastrové kartě (nebo dlaždici) pro případ, že obsah chybí.

Na stejné obrazovce se můžete rozhodnout automaticky zachytit první médium ve vašich příspěvcích (v případě, že obsah chybí). Můžete také povolit prezentace galerií uvnitř mřížkových karet, používat plakáty z vložených videí a otevírat videa v lightboxu místo mřížkové karty.

Styl mřížky

Jít do Nastavení mřížky> Styl mřížky přizpůsobte si mřížku, jak je uvedeno výše. Ve výchozím nastavení máte tři styly mřížky: Zednictví, Metro a Zarovnání. Používám zdivo pro ilustraci. Také jsem dříve publikoval obrázky do své knihovny médií. WP Grid Builder automaticky přidá fotografie do mřížky.

Kromě toho můžete ovládat další možnosti, jako je chování mřížky, přepsání velikostí karet a ovládání odezvy. S výjimkou výběru mřížkového stylu a převažujících velikostí karet se nastavení téměř nedotknete. Vyberte si styl mřížky a přejděte k další části.

Rozvržení mřížky

Rozvržení mřížky tvůrce mřížky wp

Není zde co vidět. Pro své sítě máte dva typy rozvržení; Standardní svislý design a rozvržení Carousel. Kromě toho můžete své sítě rozšířit na celou šířku. Pracuji se standardním designem a moje mřížka je v plné šířce.

Jdeme dál.

Grid Composer

skladatel mřížky

Grid Composer se hodí, když přizpůsobujete své mřížky pomocí faset, např. Filtrem, hodnocením, vyhledáváním, zaškrtávacími políčky, načtením více, stránkováním a ještě mnohem více.

Ve spodní části obrazovky najdete tvůrce rozložení mřížky drag-and-drop. Například níže, viz můj příklad se třemi aspekty: Filtrovat podle data, Vyhledávání, a Načíst další knoflík.

Pokud publikuji svou mřížku v tomto okamžiku, uvidím následující mřížku, doplněnou o mé tři (3) plně funkční aspekty:

Není špatné �� vůbec špatné. Doufám, že se vám zdá podstata věcí, kromě toho, že jsme to neudělali. Vraťme se do administrátorské oblasti WP Grid Builder.

Styly karet

Sekce Styl karty uvedená výše vám umožňuje přizpůsobit mřížkové karty. Grid karty jsou jednoduše obdélníkové nebo čtvercové dlaždice, které tvoří mřížku. Když začnete používat program WP Grid Builder, možná budete muset importovat ukázky, jak je znázorněno na obrázku výše. Můžete však, vytvořte své karty od nuly, což odemkne nekonečné možnosti.

Tak jsem šel napřed a importoval všechny karty a přiřadil mi výchozí mřížky výchozí kartu. Poté jsem pro každý typ příspěvku, včetně mých médií, vybral kartu. Používám Beryl jako moje výchozí karta. Tady je moje testovací mřížka v akci:

Vypadá to docela spolehlivě, tento stavitel mřížky WordPress, barva mě udělala dojem. Dále máme animace.

Animace

animace gridbbuilderu

Znovu tu nic moc vidět; jen pár animací, které odhalí karty v mřížce, když uživatel posouvá nebo klepne na ikonu Načíst další knoflík. Tato funkce je neuvěřitelně snadno použitelná a vytváří krásné efekty, které zvyšují zapojení uživatelů.

načítání

Dále máte možnosti načítání, jak jsme podrobně popsali výše. Na obrazovce můžete přepínat na líné načítání a výrazně tak zvýšit rychlost vašich sítí. Líné načítání načte média pouze tehdy, když je ve výřezu uživatele, což může zkrátit dobu potřebnou k načtení vašich sítí.

Na druhé straně lišta načítání nebo ikona snižuje vnímanou dobu načítání uživateli. Zavaděč se objeví, když uživatel načítá sadu příspěvků. Objeví se při načítání mřížkové stránky a když uživatel filtruje nebo třídí mřížku. Je to pohodlný a uživatelsky přívětivý způsob, jak udržet uživatele na vašem webu.

Přizpůsobení

Pamatujete si vlastní třídu CSS, kterou jsme do naší tabulky přidali dříve? Používáte třídu k úpravě stylů CSS pluginů v prostředí Nastavení mřížky> Přizpůsobení okno. Pokud nevíte, jak se pohybovat kolem CSS, je lepší v případě potřeby najmout pomoc venku.

Gridbuilder WP Doplňky

doplňky pro gridbuilder

Doplňky umožňují rozšířit funkčnost pluginu WordPress. WP Grid Builder se dodává s několika doplňky, které můžete snadno nainstalovat pomocí navigace Gridbuilder WP > Doplňky. V současné době WP Grid Builder přichází se čtyřmi doplňky, jmenovitě:

 • Map Facet – umožňuje přidat mapy z Map Google, Mapboxu nebo Letáku a zobrazit značky
 • Ukládání do mezipaměti – Chcete-li zrychlit mřížky ukládáním obsahu a aspektů do mezipaměti
 • LearnDash – Zobrazení informací o kurzu na kartách
 • Vícejazyčný – integrujte WP Grid Builder s Polylang a WPML

Další Gridbuilder WP Nastavení

globální nastavení gridbuilderu wp

Chcete-li získat přístup k obecným nastavením WP Grid Builder, přejděte na Gridbuilder WP > Nastavení. Na obrazovce najdete možnosti jako:

 • Povolit WP Grid Builderu vykreslování bloků v Gutenbergu
 • Povolit podporu formátů příspěvků
 • Zobrazit možnosti příspěvků a termínů (formáty příspěvků a barvy termínů)
 • Vymažte mezipaměť a vyčistěte šablony stylů
 • Změňte globální barvy
 • Nastavte další velikosti obrázku
 • Nakonfigurujte si plugin Lightbox
 • Obnovte globální nastavení pluginu

Závěr

WP Grid Builder je báječná mřížka WordPress a zásuvný modul filtru vhodný pro začátečníky i vývojáře. Je dodáván s rozsáhlým seznamem úžasných funkcí, díky nimž je vytváření citlivých rozvržení mřížky hračkou. Navíc vám nabízejí flexibilní strukturu cen a rychlou podporu.

Co si myslíte o Gridbuilderu? WP? Něco nám chybělo? Prosím, dejte nám vědět v sekci komentář níže.

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map