Media Temple Managed WordPress Hosting Recenze a průvodce po spuštění

Přestože byl Media Temple v hostitelském podnikání po dlouhou dobu, jejich spravovaný hosting WordPress je stále relativně nový (byl vydán teprve v březnu 2014). Ale nenechte se tím držet zpátky – jejich nové specifické plány WordPress jsou lepší než kdy jindy. V tomto příspěvku si povíme o tom, co je obsaženo v hostovaném plánu WordPress pro správu Media Temple a krok za krokem vám ukážeme, jak snadné je snadno nastavit.


Získejte WordPress Hosting řízený mediálním chrámem

Spravované funkce hostování WordPress

Dobře, čas vykopat si to, co přichází se spravovaným hostingovým účtem WordPress od Media Temple. Mnoho hostingových plánů od Media Temple zahrnuje skvělé funkce, které byste chtěli pro jakýkoli web: neomezená šířka pásma pro přenos dat, 20 GB SSD úložiště, krásné vlastní all-in-one účetové centrum, super rychlé SSD servery, 1000 e-mailových adres a samozřejmě úžasná podpora 24/7. Krása jejich spravovaných hostingových plánů WordPress je však přidaná funkce, která byla vytvořena speciálně pro uživatele WordPress.

Automatické aktualizace WordPress a zabezpečení
WordPress již zahrnuje možnost automatických aktualizací pro opravy a opravy zabezpečení, ale u hostovaného WordPress hostovaného Media Temple se nemusíte starat o žádné aktualizace. Pečlivě testují a implementují každou aktualizaci za vás, takže vaše instalace jsou vždy aktuální.

Automatické skenování malwaru
Zabezpečení by mělo být nejvyšší prioritou každého webmastera a Media Temple vám ještě usnadňuje přidání další vrstvy ochrany na vaše webové stránky WordPress. Jejich spravovaný hostingový plán WordPress zahrnuje automatické kontroly Malwaru, které mohou chránit vaše stránky před phishingem a hackerskými útoky.

Denní snímky zálohy
Dalším bezpečnostním bonusem jsou automatické denní zálohy vašich stránek. Pro každou z vašich instalací ukládá služba Media Temple záložní snímky v hodnotě 30 dní. Pokud se něco stane a kdykoli budete potřebovat obnovit svůj web, vše, co musíte udělat, je přejít do nastavení účtu a vybrat jednu ze záloh z rozevíracího seznamu. Obnovení jedním kliknutím usnadňuje rychlé oprava vašich stránek.

1 Klikněte na Staging
Takže s plánem získáte 3 instalace, ale pro každou z nich můžete také vytvořit 2 weby s inscenacemi. To znamená, že můžete bezpečně testovat nová témata, provádět změny, přidávat vlastní typy příspěvků a další, aniž byste museli vytvářet místní instalaci WordPress nebo nepořádek se svým živým webem. Pro vývojáře je to obrovský přínos. Navíc je k dispozici vlastní zásuvný modul Site Stager, který se automaticky aktivuje na každé z vašich instalací WordPress, takže sloučení vašeho živého webu s jedním z vašich pracovních serverů je stejně snadné jako několik kliknutí.

Weby s mediálními chrámy

Klonování stránek
Další funkcí jediného kliknutí je, že můžete klonovat kterýkoli ze svých webů a vytvořit nový, perfektní duplikát jako nový web. To by se mohlo hodit, pokud plánujete vývoj skupiny podobných blogů, obchodů nebo jiných webů, kde chcete stejné téma, doplňky a dokonce i nastavení.

Exkluzivní témata
Kdo nemá rád pěkné bezplatné téma? Ve WPExplorer samozřejmě máme spoustu úžasných bezplatných témat WordPress. Když používáte hosting WordPress pod správou Media Temple, získáte několik pěkných bezplatných témat. To jsou skvělé možnosti pro váš blog nebo portfolio stránek nebo pro dočasné použití při hledání prémiového tématu WordPress, které vyhovuje vašim potřebám.

Exkluzivní témata chrámu médií

Takže jen shrnout, je to plně spravovaný hosting WordPress. Nemusíte zvedat prst, abyste mohli spravovat svůj server nebo aktualizovat své základní instalace WordPress. O to se postarají technici chrámu médií. Navíc získáte spoustu úžasných funkcí, jako je postup jedním kliknutím, e-mailové účty, nepřetržitá podpora a další. Existuje jen několik upozornění, o kterých byste měli vědět.

Spravovaná omezení hostování WordPress

Pro některé se může počáteční cena 20 $ / měsíc pro osobní plán zdát trochu drahá ve srovnání s jinými hostingovými plány, které začínají za nižší ceny (obvykle jsou ostatní sdílené hostingové plány velmi levné – ale také pomalé). Ale musíte si uvědomit, že další výdaje, které platíte, jsou plně spravované hostování WordPress. Pokud chcete ušetřit nějaké peníze, můžete si kdykoli naplánovat sdílený hostingový plán jinde, ale nedostanete funkce, rychlost a podporu, které najdete u spravovaného hostingu.

Existuje také dobrý počet nepovolené doplňky s programem Media Temple, ale jakmile se podíváte na seznam, nemělo by to na vás mít příliš velký dopad. Pluginy jsou většinou zakázány, protože se jedná o duplicitní funkce, které již Media Temple provádí, nebo proto, že mohou způsobovat problémy s výkonem kvůli způsobu jejich práce nebo množství potřebných zdrojů..

Druhou funkcí, kterou by vám mohla uniknout, je multisite. Snažil jsem se to povolit a všechny kroky jsem prošel dobře. Přistoupil jsem na svůj web přes FTP (informace o SFTP můžete získat přímo ze stránky Nastavení účtu), upravil jsem své soubory .htaccess a wp.config a aktivoval jsem je pomocí ovládacího panelu WordPress. Dokonce jsem vytvořil několik dílčích webů, ale bohužel žádný z nich nefungoval – byl jsem vzat zpět na hlavní panel webu pokaždé, když jsem se pokusil přejít na nový dílčí web. Ale možná je to funkce, kterou by mohl Mediální chrám v budoucnu přidat.

Kromě těchto několika omezení je hostování WordPress pod správou Media Temple úžasné. Má spoustu skvělých funkcí, které si (nebo vaši klienti) určitě zamilujete.

Podpora nepřetržitého provozu médií

Jednou z funkcí, kterou stojí za to se blíže podívat, je podpora. Media Temple nabízí nepřetržitou podporu prostřednictvím vstupenek, chatu, telefonu a Twitteru – můžete získat pomoc kdekoli a kdykoli ji potřebujete. Takže když jsem se pokoušel povolit multisite, rozhodl jsem se vyhledat podporu. Přihlaste se do svého účtu a získejte přístup k odkazům na lístky, chat nebo telefonickou podporu. Čekání na podpůrný lístek bylo necelých 5 hodin a nebyl jsem opravdu připraven čekat tak dlouho…

Podpora vstupenek na mediální chrám

Místo toho jsem se rozhodl pro jejich podporu chatu. S pouhým 4 minutovým čekáním jsem byl rád, že mohu pomoci.

Podpora Media Temple Chat

Dobře. A nemusel jsem ani čekat celé 4 minuty. Velmi nápomocný podpůrný personál mi pomohl s mým vícestranným zmatením a odpověděl na mé otázky v rekordním čase. Takže podpora chatu podle mého názoru definitivně získá A +.

Průvodce rychlým startem v chrámu médií

Nyní, když víte o všech dobrotách, které získáte díky spravovanému hostování WordPressu z Media Temple, necháme vás vše připravit! Nejprve se přihlaste k účtu Media Temple. Na domovské stránce účtu klikněte na tlačítko Správce.

Přihlašovací obrazovka chrámu médií

Zde jsou uvedeny všechny vaše nastavení WordPress webů v tomto účtu. Klikněte na tlačítko Přidat nový web.

Media Temple Přidat nový web

Nyní byste měli vidět obrazovku podobnou té, která vás vyzve k nastavení vašeho administrátorského účtu. Jedna věc, kterou znovu a znovu zmíníme (a téměř v každém blogu, který píšeme o zabezpečení WordPress), je to, že byste neměli mít účet správce se jménem Admin. Důrazně doporučujeme vytvořit účet administrátora s jiným jménem – vaše jméno, pracovní zařazení, název společnosti, stačí vybrat něco, co si budete pamatovat. Znovu zkontrolujte, zda je uveden správný e-mail pro správce, poté zadejte heslo a klikněte na Vytvořit web.

Podrobnosti o administraci mediálního chrámu

Chrám Next Media udělá vše pro to, aby nainstaloval WordPress, nakonfiguroval nastavení a přidal za vás administrátora. I když se to všechno děje v pozadí, uvidíte takto probíhající obrazovku.

Probíhá nastavení chrámu médií

Bude to trvat jen minutu. Stačí jít zkontrolovat svůj e-mail nebo sledovat vtipné video na YouTube na chvíli, pak se vraťte a aktualizujte svou stránku. Váš web by měl být dobrý. Stačí kliknout na dočasný název domény nebo na snímek webové stránky (který je v tuto chvíli prázdný, protože jste dosud nepřidali téma nebo obsah).

Správa mediálního chrámu

Na této obrazovce můžete spravovat všechny své úžasné funkce webových stránek, které přicházejí s hostováním WordPress hostovaného v chrámu médií. První upaging stránky. Pro každý z vašich webů WordPress můžete přidat 2 pracovní místa. To je skvělé pro stavbu webů dříve, než chcete, aby byly uvedeny do provozu, nebo pro použití jako testovací oblast, takže můžete vyladit nové téma před aktivací na svém živém webu..

Media Temple Account Center

Na této stránce je také možnost klonovat celý web WordPress. Možná to budete chtít udělat pro účely testování, abyste se ujistili, že nové téma hraje pěkně se všemi požadovaným obsahem a zásuvnými moduly, nebo pokud chcete znovu použít stávající web k vytvoření nového..

Další možností, kterou uvidíte při rolování dolů, je import webových stránek. Pokud již máte web WordPress na jiné instalaci nebo dokonce na jiném hostiteli, můžete jej importovat přes FTP. Vše, co potřebujete, je trochu informací (včetně FTP serveru / IP adresy, uživatelského jména a hesla FTP, cesty serveru WordPress a vašeho uživatelského jména a hesla administrátora webu, který chcete importovat) a můžete přesunout všechny své informace o webu ( témata, pluginy, obsah, komentáře a všechny).

POZNÁMKA: Pomocí této možnosti v aplikaci Media Temple nemůžete migrovat web ze stránky WordPress.com na hostovaný WordPress.

Poslední funkce na této stránce je pro obnovení stránek jedním kliknutím. S programem Media Temple automaticky pořizuje záložní snímek vašich stránek každý den a poté si za vás uloží posledních 30 dní právě zde. Pokud se váš web z nějakého důvodu rozpadne a potřebujete jej obnovit, stačí v rozevíracím seznamu vybrat jednu ze záloh a kliknout na Obnovit. Je to tak snadné.

Existuje několik dalších užitečných odkazů, které byste mohli chtít využít. Pokud kliknete na Nastavení, najdete informace o své doméně a SSH / SFTP, odkaz pro přihlášení do phpMyAdmin a odkaz pro smazání celého webu. Zde také můžete změnit primární doménu. Pokud jste si zakoupili název vaší domény od společnosti Media Temple, zobrazí se jako součást rozevíracího seznamu. Pokud jste si své doménové jméno zakoupili jinde, budete ho muset směřovat na server Media Temple Server (GUIDE ???). Pokud kliknete na e-mail, můžete spravovat e-mailové účty, které jste v tomto účtu nastavili, a odkaz na návody obsahuje užitečné video průvodce pro použití možností v (mt) motivech.

Nastavení centra účtů Media Temple

Nyní, když jste viděli své Centrum účtů, budeme se dál chugging a kliknout na tlačítko Správce WP v pravém horním rohu a přejít na hlavní panel WordPress.

Tlačítko Správce médií WP Temple

Pokud stále používáte dočasné doménové jméno, zobrazí se upozornění, jen abych vám to připomněl. Nyní jej můžete ignorovat nebo kliknutím na odkaz změníte název primární domény. Kromě toho si všimnete, že váš web WordPress je připraven a připraven!

Media Temple WP Dashboard

Existuje několik dalších odkazů, které nenajdete na všech instalacích WordPress prostřednictvím jiných hostitelů. Media Temple přidává svůj vlastní (mt) plugin pro poštu, aby vám poskytoval rychlý přístup k vašim e-mailovým účtům, stejně jako jejich plugin Site Stager (který je stále v práci), který usnadňuje vytváření stagingového webu a později jeho sloučení s živým webem než kdy jindy (bez obav, po kliknutí na položku nabídky Site Stager jsou na hlavní stránce podrobné pokyny). Další funkcí, která se mi opravdu líbí, je odkaz Vyprázdnit mezipaměť na horním panelu administrátora. Když přidám nový obsah na web, rád propláchnu mezipaměť, jen abych se ujistil, že každý vidí správné nedávné příspěvky a co ne. Tento odkaz Vyrovnávací mezipaměť je mnohem pohodlnější, než kdybyste museli navigovat do jiné části řídicího panelu WordPress.

Chcete-li nastavit web WordPress, musíte nejprve vybrat motiv. Přejděte na Vzhled> Motivy, kde můžete použít jeden z přednastavených motivů, najeďte kurzorem na motiv a klikněte na tlačítko Aktivovat. Nebo nahrajte svůj vlastní kliknutím na tlačítko Přidat nový v horní části obrazovky a nahrajte soubor zip pro téma WordPress, které jste si stáhli jinde (naše nejprodávanější téma Total WordPress je skvělé pro všechny weby díky super flexibilní, vestavěné- v, front-end drag & drop tvůrce stránek a dalších skvělých možností přizpůsobení).

Mediální chrám Vyberte téma

Po výběru motivu byste měli také přejít do Nastavení> Permalinky, abyste se ujistili, že vaše odkazy mají formátování, které chcete pro svůj web. Chcete-li nainstalovat jakékoli pluginy, přejděte na Pluginy> Přidat nové, kde můžete procházet knihovnu pluginů WordPress.org a získávat bezplatné pluginy, jako je Kontaktní formulář 7 nebo WordPress SEO, nebo nahrát jakékoli prémiové pluginy, které jste si zakoupili.

Až doladíte všechna nastavení svého webu, můžete začít přidávat obsah! V závislosti na motivu, který používáte, můžete mít blog, portfolio, zaměstnance, posudky nebo jiné vlastní typy příspěvků. Jakmile začnete přidávat příspěvky, kategorie a stránky, nezapomeňte nastavit své nabídky a přidat widgety do všech postranních panelů nebo zápatí, které máte. Až na to, že jste hotovi! Pokud jste nepřepnuli z dočasného názvu domény, váš web ještě není k dispozici. Použijte odkaz v oznámení na hlavním panelu WordPress nebo se vraťte na stránku Nastavení centra účtů Media Temple a vyberte aktivní doménu, kterou chcete pro svůj web použít..

Media Temple Nový web WordPress

A to je vše! Za (snad) za méně než hodinu máte plně funkční web WordPress (jdi!). Media Temple usnadňuje každému uživateli, začátečníkovi pro, rychlé nastavení webů WordPress. A správa vašich webů nemohla být snazší díky úžasnému Centru účtů.

Media Temple Review Wrap Up

Takže teď, když víte, co Media Temple nabízí, a viděli jste, jak snadné je začít s jejich spravovaným hostingem WordPress, co vás zastavuje? Ponořte se přímo do účtu a zaregistrujte se ještě dnes! Spravovaný hosting WordPress vám nejen ušetří čas, ale se všemi přidanými funkcemi pro chlapce pro rychlost, zabezpečení, e-mail, podporu 24/7 a vše ostatní vám určitě ušetří peníze v dlouhodobém horizontu. Media Temple zná webové stránky a znají WordPress.

Získejte WordPress Hosting řízený mediálním chrámem

Používáte hostovaný WordPress spravovaný Media Temple? Nebo máte? Rádi bychom věděli, co jste si mysleli, a abyste se mohli podělit o své zkušenosti s ostatními čtenáři v sekci komentářů níže.

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
    Like this post? Please share to your friends:
    Adblock
    detector
    map