Link Whisper: Chytřejší interní propojení WordPress

Link Whisper: Chytřejší interní propojení WordPress

Ve světě SEO některé vyhrajete a některé z nich ztratíte. Bylo by však škoda ztratit, pokud jde o vnitřní propojení. To je prostě špatné, zvláště když Link Whisper, předmět dnešního přezkumu, vám nabízí přesně to, co potřebujete k internímu propojení jako profík.


Přestože většina lidí ignoruje, přidání interních odkazů je skvělé pro uživatelské prostředí (UX) a optimalizaci vyhledávače. Uživatelé mohou najít relevantní obsah rychle a vyhledávače mohou indexovat více vašeho obsahu bez škytání. Kromě toho může interní propojení zvýšit zapojení a snížit míru okamžitého opuštění, protože uživatelé tráví na vašem webu více času.

Přesto je interní propojení únavné, zejména pokud máte spoustu obsahu. A pokud si nebudete opatrní, můžete na svém webu skončit s osamoceným obsahem, což je stejně špatné jako vůbec žádný obsah. Koneckonců, proč se obtěžovat vytvářením obsahu, který nikdo nevidí?

Vstoupí do pluginu Whisper Link a můžete se rozloučit se všemi svými interními problémy spojování. V dnešním příspěvku zjistíte, proč je tento interní propojovací plugin WordPress jedním z nejlepších nástrojů pro každého vlastníka webu. Kromě toho vám přesně ukážeme, jak plugin funguje, což znamená, že můžete zasáhnout na zem.

Bez dalšího povzbuzení nám dovolte navléknout vaše odkazy tak, aby to prospělo vašim uživatelům a úsilí SEO. Nenechávejte prosím bez sdílení své myšlenky v sekci komentářů na konci příspěvku. Pokud víte o pluginu, který bije Link Whisper, rádi bychom o tom slyšeli ��

Co je Link Whisper?

link whisper interní linking wordpress plugin

Link Whisper je fantastický plugin WordPress, který vám umožňuje přidávat a spravovat interní odkazy na vašem webu. Díky funkcím, jako je text inteligentní kotvy, umělá inteligence (AI) a hlášení, můžete na svém webu vlastnit interní odkazy jako šéf..

Podle vývojáře, „Link Whisper vám pomůže vzít to, co bylo kdysi časově náročné fuška (která se s růstem vašeho webu ještě zvětšuje), a proměňuje ji v příležitost pro vás mít lépe optimalizovanou stránku než vaši konkurenti.“

To vůbec nezní špatně. Zejména část, která zní „… příležitost pro vás mít lépe optimalizovaný web než vaši konkurenti.“ Co se na tom nemiluje?

O Link Whisper také touží další majitelé webových stránek:

Link Whisper odstranil 90% práce, která se podílí na interním propojení. Co bylo kdysi úkolem, který mi trvalo dlouhou dobu, nebo bylo pro VA velmi obtížné dělat to správně, nyní trvá jen pár minut a je hotové tak, jak chci. Vzhledem k hodnotě interního propojení v SEO na stránce není tento plugin žádným problémem. – Jared Bauman

A 5hvězdičková hodnocení stále přicházejí. Vývojář navrhl Link Whisper, aby provedl jednu práci a provedl ji správně. Je to jeden z nejlepších interních propojovacích pluginů pro WordPress. Doufám, že vám ukážu, proč za pár sekund, zejména nyní, když víme, co je Link Whisper a co dělá.

Propojte funkce šeptání

propojit funkce šeptání

Nejlepší část o Link Whisper je skutečnost, že není příliš komplikovaná, jako mnoho jiných pluginů. Je to tak jednoduché, jak to jde, což znamená, že nebudete ztrácet čas konfigurací hordy složitých nastavení. Je to všechno plug and play, ale než se dostaneme ke všemu, podívejme se, co Link Whisper nabízí, pokud jde o funkce.

Návrhy na automatické propojení

link šeptá návrhy automatického odkazu

Link Whisper je intuitivní interní propojovací plugin WordPress. Plugin používá neuvěřitelné AI k navrhování kontextových a relevantních interních odkazů při psaní příspěvku. To je správně; nemusíte opustit editor příspěvků WordPress, abyste na svém webu našli a odkazovali na relevantní obsah.

Bez ohledu na počet článků na vašem webu, Link Whisper při navrhování možných odkazů kombinuje váš obsah s relevantností. Poté musíte zaškrtnout políčko vedle příslušného návrhu interního odkazu a vaše práce skončila.

Smart Anchor Text

odkaz šeptat inteligentní text kotvy

Ukotvit text je nezbytnou součástí poskytování lepších UX a zvyšování hodnocení SEO. Dobrým příkladem je kotevní text, který jsme použili pro odkaz v předchozí větě. Pokud kliknete na odkaz, víte, že přejdete na stránku, která vám řekne více o kotevním textu.

A to je to, co dělá kotevní text. Poskytuje vašim uživatelům a vyhledávacím strojům kontextové a relevantní informace o obsahu cíle odkazu. Pokud například mnoho lidí odkazuje na váš web pomocí „témat WordPress“, může váš web za tento kotevní text dobře hodnotit, i když jste ho ve svém obsahu nepoužívali..

Niche Pursuits LLC, kluci za Link Whisper, tuto skutečnost dobře znají, a proto je neuvěřitelně snadné přidat k vašim odkazům relevantní kotevní texty. Jinými slovy, plugin navrhuje ukotvení textu pro vaše odkazy automaticky. A pokud se vám nelíbí návrhy kotevního textu, můžete přidat nebo odebrat slova jediným kliknutím!

Podrobné hlášení odkazů

hlášení šeptání interních odkazů

Víte, kolik osiřelých článků máte na svém webu? Vsadím všechny své peníze, které ne. A to je obrovský problém, protože můžete mít skvělý obsah, který návštěvníci a vyhledávače nemohou najít. Nepotí se však, protože můžete věci otočit nasměrováním interních odkazů na obsah, který by uživatelé a vyhledávací nástroje jinak neviděli.

A nejlepší část? Doplněk Link Whisper je dodáván s interními přehledy propojení, které vám pomohou položit prst na strukturu propojení vašeho webu. Můžete vidět všechny příspěvky a stránky bez interních odkazů. Dále můžete vidět počet odchozích interních a externích odkazů pocházejících z každého článku.

Kromě toho můžete snadno přidat interní odkazy na vaše články hromadně. Nemusíte chodit do každé položky hledající odkazy; máte centrální řídicí panel, který proces příliš usnadňuje. Nyní musíte zjistit, jak budete používat celou tu dobu, co ušetříte.

Propojte globální nastavení Whisper

nastavení šepotu odkazu

Obrazovka nastavení Link Whisper opět není příliš komplikovaná. Získáte několik snadno použitelných možností přizpůsobení interních odkazů a návrhů. Namísto spoustu pokročilých nastavení udržuje plugin světlo obrazovky nastavení. Mnoho uživatelů nebude muset měnit nastavení, aby mohl plugin používat.

Pokud potřebujete změnit způsob, jakým plugin zachází s interními odkazy na vašem webu, Link Whisper vám nabízí několik možností. Můžete například otevřít všechny interní odkazy na nové kartě jediným kliknutím. Kromě toho můžete ignorovat čísla a určitá slova bez přerušení potu.

Kromě toho si můžete vybrat, které typy příspěvků modul prohledává interní odkazy a nabízí vám možnost zachytit všechny interní odkazy (nebo jejich chybějící), které si přejete. Dále můžete přepínat v režimu ladění v případě, že potřebujete na svém webu určit chyby. Použití odkazu Whisper je hračka a já nic přehánět.

Propojte výukové programy a podporu

propojte šeptající návody

Když už mluvíme o chybách a podobných věcech, Link Whisper přichází s video tutoriály, které vám pomohou v případě, že jste uvízli z nějakého důvodu. Nerad bych předpokládal věci, ale videa si jen stěží budete moci prohlížet, protože je plugin snadno použitelný. Pokud však potřebujete pomoc, video se vám hodí.

Kromě toho, Link Whisper přichází s podrobnou znalostní bází, která pokrývá často kladené otázky (FAQ). Pokud však potřebujete přímou pomoc, můžete si vždy vytvořit lístek, který vám poskytne prvotřídní podporu. Koneckonců, Link Whisper je prémiový plugin WordPress, což znamená, že získáte profesionální pomoc.

Navíc se můžete vždy podívat na Niche Pursuits blog pro inspirativní příspěvky na všech věcech webových stránek. Pokrývají širokou škálu témat, která se točí kolem budování úspěšných specializovaných webů a online obchodů. Ale já odbočuji; Nyní si nainstalujte plugin.

Jak nainstalovat Link Whisper Interní propojovací modul WordPress

Link Whisper je prémiový plugin, což znamená, že jej nelze stáhnout z repozice pluginu WordPress. Vydejte se na oficiální webová stránka Link Whisper a klikněte na Získejte Link Whisper Now tlačítko, jak je znázorněno na obrázku níže.

oficiální odkaz šeptající web

Dále vyberte svou licenci podle svých potřeb kliknutím na příslušné Začít tlačítko, jak je znázorněno na obrazovce níže.

odkaz šeptání ceny

Stranou: Jak je vidět na obrázku výše, máte k dispozici tři cenové balíčky. Máte licenci na jeden web, což stojí 67 dolarů za rok. Kromě toho máte licenci pro 3 a 10 stránek za 97 USD a 147 USD za rok. Vždy jděte na balíček, který odpovídá vašemu rozpočtu a potřebám.

Na další obrazovce vyberte preferovaný způsob platby (PayPal nebo karta), zadejte své údaje a klikněte na ikonu Nákup v dolní části této stránky, jak zdůrazňujeme níže.

odkaz šeptat stránku pokladny

Po dokončení nákupu vás web přesměruje na váš účet, jak je znázorněno níže.

propojit vlastní účet whispepr

Na stránce účtu si můžete prohlédnout svou licenci a stáhnout si plugin Whisper. Dále Link Whisper vám pošle přátelský e-mail s pokyny ke stažení a aktivaci.

odkaz na aktivační e-mail zašeptání

Poté si stáhněte plugin do svého počítače.

Instalace odkazu Whisper

Poté se přihlaste ke svému administrátorskému panelu WordPress a přejděte na Pluginy, a klikněte Přidat nový jak jsme detail níže.

instalace odkazu šeptá

Na Přidejte pluginy klepněte na ikonu Nahrát plugin knoflík. Další, hit Vyberte soubor vyberte plugin Link Whisper, který jste stáhli dříve, a poté stiskněte Nainstalovat nyní knoflík. Viz obrázek níže pro kroky.

nahrání odkazu whisper plugin

Poté klikněte na ikonu Aktivujte plugin tlačítko, jak je znázorněno níže.

aktivace šeptání odkazu

Po aktivaci pluginu přejděte do nabídky správce WordPress a klikněte na Link Whisper, jak je ukázáno na obrázku níže.

propojte položku nabídky šeptání wordpress

Na obrazovce Link Whisper zadejte licenční klíč a klikněte na ikonu aktivovat Licence tlačítko, jak je znázorněno na obrázku níže.

aktivace licence na šeptání odkazu

N / B: Licenční klíč najdete v účtu Link Whisper nebo v e-mailu ke stažení / aktivaci, který jste obdrželi.

Po aktivaci licenčního klíče Link Whisper odemkne další položky podnabídky, jak je znázorněno na obrázku níže.

propojit položky šeptající nabídky

A to je vše; jste připraveni použít plugin Whisper pro rychlé zlepšení interních odkazů. Použití pluginu je stejně jednoduché jako A, B, C. Například pro zobrazení přehledů přejděte na Link Whisper> Report, jak ukazuje obrázek níže.

propojte zprávy o šeptání

Chcete-li zobrazit nastavení Link Whisper, přejděte na Propojte šepot> Nastavení na administračním panelu WordPress, jak zdůrazňujeme níže.

propojte nastavení správce šeptů

Vidět? Celkově jednoduché.

Potřebujete více informací? Zde je krátké video ukazující, jak používat Link Whisper.


Link Whisper je vynikajícím řešením pro všechny vaše interní problémy s propojováním. Plugin lze snadno konfigurovat a používat; měli byste být v provozu během několika minut. Nabízí spoustu možností hromadného přidávání interních odkazů nebo jednotlivě, což vám ušetří spoustu času a peněz.

S cenami začínajícími na pouhých 67 USD za rok by vás nic nemělo bránit v implementaci interních odkazů na vašem webu WordPress jako profesionál. Plugin je od renomovaných vývojářů a online obchodníků, což znamená, že jste v bezpečí.

$ 10 Off Link Whisper pro čtenáře WPExplorer

Přemýšlíte o tom, jak získat Link Whisper pro zlepšení interního propojení a SEO na vašem webu? S naším exkluzivním WPEXPLORER kupónový kód můžete ušetřit 10 $ – osobní licenci za první rok tak získáte pouze 57 USD!

Ušetřete 10 $ na Link Whisper

Jaké jsou vaše názory ohledně Link Whisper interní propojovací plugin? Používáte místo toho jiný interní propojovací plugin? Prosím, podělte se o své myšlenky v sekci komentářů níže. Díky předem!

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
    Like this post? Please share to your friends:
    Adblock
    detector
    map