Lepší správa událostí pomocí kalendáře moderních událostí

Lepší správa událostí pomocí kalendáře moderních událostí

Myslím, že budete souhlasit, když řeknu: provozování webových stránek událostí je náročný úkol. Musíte vytvořit události, publikovat to samé na svém webu a zaregistrovat účastníky bez toho, aby vám něco dělali. Při práci s proměnnými, jako jsou různé časy, ceny a místa pro různé události, se úloha stává 10x těžší.


Ukázalo se to; můžete na svém webu snadno vytvořit systém pro správu událostí pomocí pluginu Moderní kalendář událostí. A v dnešním recenzním příspěvku / příspěvku vám ukážeme, proč je Kalendář moderních událostí jedním z nejlepších pluginů pro události WordPress, které ladí web.

Čtěte dále a objevte funkce a možnosti, díky nimž je Moderní kalendář událostí plugin vystupovat z davu. Nezapomeňte se podívat na skvělá videa přidali jsme ke konci článku. Jiné než to, prosím, podělte se o své myšlenky v komentářích. To z cesty, pojďme začít podnikat.

Co je kalendář moderních událostí?

recenze kalendáře moderních událostí

Moderní kalendář událostí je skvělý plugin, který vám pomůže vytvářet, publikovat a spravovat události na vašem webu WordPress. Je to mozek Tým Webnus, uctívané téma WordPress a vývojář pluginů. Doplněk je balen na okraj se všemi funkcemi, které potřebujete pro správu událostí na svém webu WordPress, jako profesionál.

A jak už název napovídá, Kalendář moderních událostí vám nabízí nejnovější metody designu a praktický způsob řízení událostí bez přetržení potu. Plugin je jako takový připraven pro mobilní zařízení, plně připraven na překlad a dobře hraje s vašimi oblíbenými nástroji, jako je WooCommerce..

Navíc je plugin výjimečně uživatelsky přívětivý a dobře navržený, aby vám ušetřil spoustu času. Namísto plýtvání času konfigurací nastavení můžete celou věc nastavit několika kliknutími a narazit na zem. Vytváření a správa událostí pomocí MEC je stejně jednoduché jako A, B, C, nepotřebujete, aby někdo držel ruku.

Pokud hledáte fantastický plugin pro správu událostí pro svůj web WordPress, moderní kalendář událostí je skutečná nabídka. A díky skvělé včasné podpoře zákazníků vám plugin pomůže ušetřit čas, peníze a poskytnout skvělý uživatelský dojem na vašem webu.

Nyní, když víte, s čím pracujeme, začneme bezplatnou verzí Kalendáře moderních událostí. Později v recenzi se zabýváme PRO verze a doplňky které vám nabízejí více funkcí bez porušení banky. Aniž bychom ztráceli vteřinu, podívejme se, co plugin nabízí, pokud jde o funkce.

Moderní funkce kalendáře událostí

moderní funkce kalendáře událostí

Doplněk Kalendář moderních událostí obsahuje v oddělení funkcí docela punč. Dokonce i bezplatná verze vám umožní úsměv s působivou sadou funkcí, které jdou nad rámec toho, co nabízí mnoho konkurenčních pluginů. S bezplatnou verzí budete mít skvělý čas, ale pokud se rozhodnete upgradovat, můžete očekávat pouze výkonnější funkce.

Počet funkcí v této věci je poměrně dlouhý, ale udělám vše, co bude v mých silách, abych shrnul to, co můžete očekávat od pluginu událostí WordPress, jako žádný jiný. Kromě toho pravděpodobně nebudete nikdy potřebovat všechny funkce, ale pokud to někdy uděláte, Kalendář moderních událostí nezklame.

Kalendář moderních událostí je dodáván s celou řadou funkcí, jak jsme klasifikovali níže.

Události Funkce

moderní kalendář událostí dokonce funkce

Plugin je dodáván s dobrým výběrem funkcí a možností, které vám umožňují snadno vytvářet různé typy událostí. Pro začátek můžete vytvářet jednodenní události, celodenní události a události, které obsahují více než jeden den.

Kromě toho můžete své události značně přizpůsobit. Můžete například přidat události do Kalendáře Google, iCal nebo Outlook pro správu událostí pomocí svého oblíbeného nástroje. Kromě toho můžete k událostem snadno přidávat obrázky, organizéry, reproduktory, značky, kategorie, vlastní rezervační formuláře, hodinové plány, varianty vstupenek a mapy umístění..

Dále můžete nastavit, aby se události opakovaly ve vlastních dnech, např. každé první pondělí každého měsíce atd. To není vše; můžete vytvářet události, které se dějí denně, týdně, měsíčně nebo ročně. Můžete také vytvářet nekonečné události, zobrazovat vybrané události, nastavovat odpočty událostí, skrýt čas události, přidávat štítky dynamických událostí a dělat tak mnohem více.

Nelíbí se; uvidíte většinu těchto funkcí v akci, když testovací modul plug-in vyzkoušíme později v tomto článku. Prozatím si ukážeme více funkcí.

Funkce displeje

moderní funkce zobrazení kalendáře událostí

Pokud jde o zobrazování událostí na vašem webu, plugin Moderní kalendáře událostí nemá dostatek atraktivních rozvržení, která nenarušují uživatelské prostředí. Vaše události vypadají ostře a čistě a jsou přístupné k prohlížení a rezervování. To je opravdu skvělá zpráva, protože mnoho jiných pluginů pro události vyžaduje spoustu přizpůsobení, aby bylo dosaženo slušného vzhledu.

Ale Kalendář moderních událostí nic z toho nebude mít. Aby vám pomohl zobrazit vaše události v nejlepším možném světle, doplněk je dodáván s několika barevnými vzhledy, možností výběru vlastních barev, ikon Awesome fontů, 5 stylů zobrazení seznamu, 7 stylů zobrazení mřížky, úplného zobrazení kalendáře, zobrazení agendy, zednictví, události v Mapách Google, výkonné vyhledávání událostí atd.

Ať už chcete zobrazit své události v mřížce, seznamu, kolotoč nebo modální, plugin Moderní kalendáře událostí má záda. S plnou podporou RTL, filtry a ještě mnohem více budou vaše události vypadat dobře na různých zařízeních. Navíc díky všem možnostem přizpůsobení, které získáte, můžete své události se značkou spojit během několika minut.

Funkce rezervace

moderní funkce kalendáře rezervace funkce

Vytváření, zobrazování a správa událostí na vašem webu WordPress je dobré a všechno, ale rezervace účastníků na akci je nadbytečná. Proč by si klient prohlížel podrobnosti události na vašem webu a počkal, až zaplatí, až se k události dostane?

Nemyslíte si, že je lepší za tuto akci účtovat dlouho předtím, než účastníci opustí váš web? Účastník tak musí na akci předložit pouze lístek. Šetříte čas, vyděláváte více peněz a zachycujete vyhlídky, které by vám jinak mohly uniknout.

Moderní kalendář událostí vám nabízí skvělou sadu rezervačních funkcí, ale pouze v profesionální verzi. Získáte pět platebních bran, různé typy vstupenek, kupóny, vlastní pole, daně, oznámení, možnosti měny a seznam pokračuje.

Pokud jde o rezervace událostí, moderní kalendář událostí vám nabízí všechny funkce, které potřebujete k automatizaci rezervace na vašem webu úplně.

Integrační funkce

integrace kalendáře moderních událostí

Moderní kalendář událostí je docela integrační. Ať už používáte jiný plugin nebo aplikaci události WordPress, moderní kalendář událostí nediskriminuje. Můžete snadno integrovat plugin s různými pluginy kalendáře událostí.

To znamená, že můžete snadno importovat události z jiných pluginů a služeb událostí WordPress. Kromě toho můžete své události exportovat na platformy třetích stran s naprostou lehkostí. Kalendář moderních událostí navíc spolupracuje s WooCommerce a různými tvůrci stránek.

Plugin je extrémně flexibilní a umožňuje vám na vašem webu spustit plně automatizovaný systém pro správu událostí a rezervací. Od vytváření po zobrazování a objednávání událostí moderní kalendář událostí zefektivňuje pracovní postup, takže se můžete soustředit na růst svého podnikání.

Moderní kalendář událostí je kompatibilní s SEO pluginy, WordPress multi-site, EventOn, Kalendář událostí, Calendarize, pluginy do mezipaměti, Kalendář Google a Plán událostí WP Plugin, mezi ostatními.

Funkce pro vývojáře

Moderní kalendář událostí je perfektním nástrojem pro výkonné uživatele WordPress díky sadě funkcí pro vývojáře. Pro začátek můžete v motivu přepsat stránky, archivy a barevné vzhledy. Kromě toho můžete spouštět vlastní funkce WordPress, filtrovat možnosti pluginu, přizpůsobovat krátké kódy a dělat mnohem více pomocí háčků.

Jak nainstalovat moderní kalendář událostí Lite

Doposud jsme tak dobře testovali vody, třeba jen s prsty na nohou. Je čas se vrhnout. Nemůžeme se nic naučit tím, že se budeme držet okrajů, takže se vrhněte a získejte praktické zkušenosti s touto šelmou. Bezplatná verze je k dispozici na oficiálním repo pluginu WordPress, takže víte, že to bude snadné.

Navigovat do Pluginy> Přidat nový, Jak je ukázáno níže.

Poté do vyhledávacího pole zadejte „Kalendář moderních událostí“ a poté stiskněte Nainstalovat nyní knoflík.

instalace moderního kalendáře událostí

Po tom, hit aktivovat tlačítko pro dokončení instalace.

aktivace moderního pluginu kalendáře událostí

Tím se dostanete na uvítací stránku Kalendáře moderních událostí, kterou vidíte na níže uvedené obrazovce.

moderní úvodní stránka kalendáře

Z obrázku výše si všimněte nového M.E. Calendar položka v nabídce správce WordPress. V tomto okamžiku můžete začít vytvářet události.

Vytváření událostí

Vytvoření nové události pomocí Kalendáře moderních událostí je snadné. Navigovat do M.E. Calendar a klikněte Přidat událost, jak ukazuje obrázek níže.

přidání nového kalendáře událostí moderní události

Pokud tak učiníte, dostanete se k dobře vypadajícímu editoru, jak je podrobně popsáno níže.

přidat nový editor událostí

Přidejte svůj název události, popis a posunutím dolů přidejte další podrobnosti o události, jak zdůrazňujeme níže.

editor moderních událostí

Na výše uvedené obrazovce můžete přidat všechny podrobnosti o své události. Můžete přidat umístění, místo konání, organizátory, náklady, hodinový rozvrh, opakování události, doporučený obrázek atd. Vytváření událostí pomocí pluginu Modern Events Calendar je snadné.

Jakmile přidáte všechny požadované údaje, klikněte na Publikovat tlačítko k odeslání události na váš web. Zde je ukázka naší ukázkové události na našem testovacím webu.

ukázka události kalendáře moderních událostí

Vypadá skvěle, když se mě zeptáte ��

Uživatelé však nemohou zarezervovat události, protože jsme neaktivovali rezervační modul, který – pokud si vzpomenete – je k dispozici pouze v Kalendář moderních událostí PRO.

Chcete-li aktivovat rezervační modul ve verzi pro, přejděte na M.E. Calendar> Settings> Booking, zatrhněte Povolit rezervační modul zaškrtněte políčko a klikněte na ikonu Uložit změny tlačítko, jak je znázorněno níže.

aktivovat funkce rezervace

Tím se přidá Platební brány do nastavení rezervace MEC a Rezervace položka do vaší nabídky WordPress pro správu.

Nyní, když můžete vytvořit událost a zobrazit ji na svém webu, pojďme pokrýt Modern Calendar Calendar Pro a doplňky.

Doplňky kalendáře moderních událostí

moderní kalendář cen událostí

Pokud potřebujete více funkcí, můžete vždy na jaře Moderní kalendář událostí Pro. Webnus nabízí tři balíčky: 1 licenci za 75 USD, pět licencí za 255 USD a 10 licencí za 455 USD.

Vyberte plán, který vám vyhovuje, zakupte si a stáhněte si plugin. Poté se přihlaste ke svému administrátorskému panelu WordPress a přejděte na Pluginy> Přidat nový.

přidání nového pluginu do wordpressu

Na Přidejte pluginy klepněte na Nahrát plugin, vyberte soubor .zip Kalendáře moderních událostí a přejděte na Nainstalovat nyní.

Dále aktivujte plugin.

aktivace prémií kalendáře moderních událostí

Poté klikněte na M.E. Calendar, přejděte dolů, zadejte nákupní token a klikněte na ikonu Předložit tlačítko, jak je znázorněno níže.

aktivace tokenu nákupu kalendáře moderních událostí

Nyní, když je připravena vaše prémiová verze Kalendáře moderních událostí, prozkoumejte několik prémiových doplňků. Chcete-li zobrazit a nainstalovat doplňky, přejděte na M.E. Calendar> Addons Jak je ukázáno níže.

doplňky kalendáře moderních událostí

Případně si můžete stáhnout doplňky z vašeho účtu MEC a nainstalovat je na svůj web jako typický plugin. Pro výuku jsme nainstalovali všechny doplňky, protože kde je legrace v zádech? ��

Pojďme se podívat na prémiové doplňky Kalendáře moderních událostí.

Doplněk WooCommerce

Doplněk WooCommerce kalendáře moderních událostí vám umožňuje prodávat vstupenky na akce prostřednictvím WooCommerce. Kromě nákupu vstupenek si uživatelé mohou také zakoupit další produkty WooCommerce. Chcete-li použít Doplněk integrace WooCommerce, potřebujete moderní kalendář událostí Pro a WooCommerce.

Na následujícím videu se dozvíte, jak prodávat vstupenky na akce prostřednictvím doplňku WooCommerce:

Vše hotovo �� Nyní víte, jak prodávat vstupenky na akci na svém webu prostřednictvím doplňku WooCommerce. Nyní jste připraveni nainstalovat další doplněk Kalendář moderních událostí: Tvůrce formulářů Elementor.

Doplněk Tvůrce formulářů Elementor

Doplněk Elementor Form Builder vám pomůže vytvořit jedinečné formuláře pro vaše lístky ve Tvůrci stránek Elementor. Doplněk obsahuje spoustu možností, jak vytvářet a upravovat své formuláře podle toho, jak si přejete.

Chcete-li doplněk používat, potřebujete Modern Calendar Calendar Pro a Tvůrce stránek Elementor. Podívejte se na krátké video níže a dozvíte se více.

Dále máme doplněk Elementor Single Builder Addon.

Doplněk Elementor Single Builder Addon

Doplněk Elementor Single Builder Addon vám nabízí přesně to, co potřebujete pro vytváření šablon pro vaše události v Elementoru. Doplněk vám nabízí spoustu možností, jak vytvořit stylové stránky událostí, které jsou super duperní a snadno přizpůsobitelné v aplikaci Elementor.

Podívejte se na video níže, kde najdete další informace o instalaci doplňku na svůj web WordPress.

Elementor Single Builder Addon z cesty, pojďme k dalšímu.

Doplněk Elementor Shortcode Builder

Elementor Shortcode Builder Addon vám umožňuje vytvářet a přizpůsobovat neomezené MEC krátké kódy v Elementoru. Krátké kódy vám umožňují zobrazit vaše události kdekoli na vašem webu. Můžete snadno přizpůsobit vlastní styly a snadno zobrazit a skrýt prvky v různých zkratkách.

Další informace naleznete v níže uvedeném krátkém videu.

Pak máme doplněk Event API.

Doplněk Event API

Pokud chcete kopírovat události z jednoho webu na druhý, budete absolutně milovat Doplněk Event API. Doplněk umožňuje prohlížet události z webu WordPress v jakékoli webové aplikaci nebo platformě. Je to perfektní nástroj pro přesun událostí mezi aplikacemi bez znalosti kódování.

Podívejte se na krátké video níže pro více informací.

Dále doplněk pro synchronizaci vícestranných událostí.

Doplněk pro synchronizaci více míst

Provozujete web pro více akcí? Díky Doplněk pro synchronizaci více míst, můžete snadno synchronizovat události na svých podřízených webech s hlavním webem. Jakmile na administrátorském panelu vyberete podřízené stránky, které se mají synchronizovat, zdědí všechny změny na hlavním webu..

Podívejte se na video níže pro více informací.

Addon panelu uživatelských panelů

Pokud chcete vytvořit konkrétní stránku pro každého uživatele, potřebujete Addon panelu uživatelských panelů. Uživatelská stránka uživatele obsahuje podrobnosti, jako jsou zakoupené vstupenky, rezervované události atd. Doplněk umožňuje uživatelům přihlásit se na frontend a zakoupit si vstupenky.

Podívejte se na video níže pro více informací.

A to je vše. Brzy přichází další prémiové doplňky, jako je fakturace, což znamená, že se můžete těšit ještě na další funkce.

Ceny doplňků

Pokud si chcete koupit některý z prémiových doplňků, jsou všechny k dispozici na webu Webnus. Ceny se pohybují od:

 • Integrace WooCommerce, která umožňuje bezproblémové propojení pluginu s WooCommerce, takže můžete na svém webu vybírat platby. Addon stojí 35 dolarů
 • Elementor Shortcode Builder, který vás vrátí zpět 35 $
 • Elementor Form Builder za 35 $
 • Elementor Single Builder za 35 $
 • Balíček Elementor Add-Ons, který zahrnuje všechny 3 addony Elementor za 79 USD
 • Balíček Woo Plus Elementor (složený ze všech 4 doplňků Elementor a WooCommerce) za 99 USD
 • Event API za 45 $ dolarů – Toto vám umožňuje zobrazit události na jiných zařízeních nebo webech
 • Synchronizace více míst za 35 USD
 • Uživatelský panel k vytvoření vlastních uživatelských stránek za 35 USD

Moderní kalendář událostí je skvělou volbou pro každého, kdo chce vytvářet profesionální akce, aniž by porušil pot nebo banku. Plugin je snadno konfigurovatelný a použitelný, i když je dodáván s milionem a jednou funkcí. A pokud budete potřebovat více šťávy, máte verzi pro i prémiové doplňky.

Jaký je váš oblíbený plugin událostí WordPress? Nebo máte nějaké dotazy ohledně Kalendáře moderních událostí, které nejsou uvedeny v průvodci? Dejte nám vědět v komentářích.

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map