Jak sdílet svůj obsah WordPress pomocí Blog2Social

Jak sdílet svůj obsah WordPress pomocí Blog2Social

Pokud chcete z obsahu svého webu WordPress vytěžit maximum, nemůžete si dovolit zanedbávat sociální média. Budete se chtít podělit o svou práci na co největším počtu platforem, abyste mohli rozšířit své publikum a zvýšit návštěvnost svého webu. Pokud však nemáte pomoc, může to být časově náročné úsilí. Jeden plugin, který může tento proces výrazně usnadnit, je Blog2Social.


Tento nástroj umožňuje snadno sdílet váš obsah WordPress na nejpopulárnějších platformách sociálních médií. Udržuje také kontrolu nad tím, jak vaše příspěvky vypadají, když jsou sdíleny – a dokonce můžete proces automatizovat.

V tomto příspěvku diskutujeme o tom, proč je důležité využívat sociální média a představit vám plugin Blog2Social. Poté vás provedeme kroky k zahájení sdílení vašich příspěvků. Začněme!

Proč je sdílení vašeho obsahu na sociálních médiích zásadní

Pokud toto čtete, je velmi nepravděpodobné, že potřebujete úvod do sociálních médií. V průběhu posledního desetiletí se sociální platformy jako Facebook a Twitter staly přípravkem každodenního života. Přes 2 miliardy lidé jsou například aktivní uživatelé Facebooku, zatímco Twitter přitahuje více 300 milionů uživatelé. Je pravděpodobné, že v těchto sítích máte profily sami.

Vzhledem k velkému počtu uživatelů jsou tyto platformy rozhodující, pokud jde o rozšiřování publika pro váš web WordPress. Ve světě, kde téměř polovina všech lidí na planetě používá sociální média, nikdy neexistoval odbyt, který by mohl šířit váš obsah globálně rozmanité skupině lidí..

Většina webů si to již uvědomila, a 78% malých podniků používá sociální média k přilákání zákazníků. To dává smysl, protože sociální média umožňují uživatelům plně se zapojit do vašeho obsahu. Navíc, pokud můžete na svých příspěvcích získat více sociálních podílů, může to zase zvýšit návštěvnost vašich stránek nebo obchodu.

Chcete-li zajistit úspěch vašeho obsahu WordPress, měli byste se proto snažit o zavedení účinné strategie sociálních médií. To znamená vědět, kdy sdílet svůj obsah, na které platformy cílit a jaký časový plán je optimální. Naštěstí je to mnohem jednodušší, pokud máte správný nástroj.

Představujeme zásuvný modul Blog2Social

Blog2Social Plugin

Pokud hledáte způsob, jak efektivně spravovat svou strategii sociálních médií, několik nástrojů je stejně prospěšných jako Blog2Social pro WordPress. Jedná se o plugin, který vám pomůže snadno zveřejnit váš obsah na několika nejpopulárnějších platformách sociálních médií.

Blog2Social usnadňuje úkol udržet krok s vaší přítomností na sociálních sítích. S ním můžete propojit své stránky s Facebookem, Twitterem, Instagramem, Redditem, Pinterestem a mnoha dalšími platformami. Jen sdílení vašeho obsahu je však naprostým minimem toho, co může Blog2Social udělat. Pojďme prozkoumat několik jeho užitečnějších funkcí, jeden po druhém.

Automaticky sdílejte obsah napříč několika platformami sociálních médií

Jak jsme již zmínili, Blog2Social podporuje velké množství webů se sociálními médii. Tyto sahají od největších, jako je Facebook, Twitter a Instagram, až po více specializovaných sítí, jako jsou střední a BlogLovin:

Automaticky sdílejte obsah napříč několika platformami sociálních médií

Nejlepší na tom je, že jakmile máte plugin nastavený, je toho ještě málo, co musíte udělat. Blog2Social může automaticky sdílet vaše příspěvky do sítí, které určíte, pomocí požadovaného nastavení. Tím se zkrátí čas, který strávíte tím, že se slovo o vašem obsahu sníží téměř na nulu. Vše, co musíte udělat, je soustředit se na vytváření kvalitních příspěvků, a když budou zveřejněny, budou všichni vaši sledující okamžitě vědět.

Naplánujte příspěvky samostatně na různých stránkách

Sdílení obsahu jeho zveřejněním na sociálních médiích, jakmile bude publikováno, je běžnou strategií a obvykle funguje dobře. Není to však jediná možná metoda. Můžete také chtít naplánovat sdílení příspěvků v určitém čase, nikoli okamžitě.

Můžete například zveřejnit několik různých kusů najednou, ale nechcete spamovat své profily sociálních médií pomocí blokování odkazů současně. Případně jste se pokusili vyšetřit nejlepší časy ke sdílení obsah v různých sítích a chcete maximalizovat počet zobrazení a míru interakce, kterou získáte.

Blog2Social vám dokonce dává možnost naplánovat příspěvky na sociálních médiích pro různé časy v závislosti na platformě (což je velmi podobné způsobu, jakým naplánujete své příspěvky na blogu). To znamená, že máte úplnou kontrolu nad vaší strategií sociálních médií bez ohledu na to, jak důkladně se s ní chcete dostat.

Spravujte své příspěvky a podíly

Pokud žonglujete s velkým množstvím obsahu a platforem, může být obtížné sledovat, které příspěvky a kde sdílíte. Abychom vám pomohli ven, Blog2Social obsahuje řídicí panel, kde můžete získat přehled o všech svých sdíleních v každé síti:

Spravujte své příspěvky a podíly

Tento kalendář usnadňuje sledování vašich sdílených položek a filtruje je na základě konkrétních příspěvků a sítí. Sledováním obsahu tímto způsobem můžete zajistit, aby byla dodržována vaše strategie, a můžete svůj přístup optimalizovat, kdykoli budete chtít. Můžete dokonce znovu sdílet starší příspěvky, které nemusely mít poprvé tak dobré výsledky.

Přizpůsobte vzhled svých sdílených příspěvků

Sociální média jsou víc než jen prostý text a odkazy vyvolávané dohromady bez druhé myšlenky. Klíčovým problémem je ve skutečnosti zajistit, aby vaše příspěvky vypadaly dobře, když se šíří v různých sítích. Blog2Social vám umožňuje určit vzhled každého příspěvku, když je publikován na různých platformách:

Přizpůsobte vzhled svých sdílených příspěvků

Můžete přidat metaznačky, aby obsahovaly obrázky, a dokonce přesně určit, co řekne záhlaví a popis. Je to také nejjednodušší způsob, jak přidat ke svým sdíleným kartám Open Graph a Twitter, protože se nemusíte hádat s žádným kódem ani dalšími doplňky. Vždy máte plnou kontrolu nad tím, jak vaše příspěvky vypadají.

Generujte hashagy ze značek WordPress

Konečně dalším důležitým aspektem sociálních médií jsou hashtagy. Pro nezasvěcené jsou to metody značkování příspěvků podle jejich předmětu nebo potenciálního publika (# blog2social). Zahrnutím hashtagů do vašich příspěvků umožníte potenciálním čtenářům zjistit, jaká témata budou zahrnuta do samotného obsahu, a uživatelům, kteří se již o předmět zajímají, usnadní vyhledávání vašich příspěvků:

Generujte hashagy ze značek WordPress

S Blog2Social můžete generovat hashtag automaticky pomocí značek WordPress, které jste určili pro každý příspěvek. Tímto způsobem nemusíte ručně vkládat relevantní hashtagy, ale můžete se spolehnout na ty, které pro vás plugin vytvoří. Jinými slovy, je to další šikovný způsob automatizace vaší strategie sociálních médií.

Jak sdílet svůj obsah WordPress na platformách sociálních médií pomocí Blog2Social (ve dvou krocích)

Nyní, když jsme se seznámili s hlavními důvody, proč je Blog2Social tak mocným nástrojem pro sdílení sociálních médií, pojďme se dostat do praxe. V následujícím návodu vám ukážeme, jak pomocí tohoto pluginu sdílet příspěvek na různých platformách sociálních médií.

1. Připojte své profily sociálních médií

Po stažení a instalaci pluginu Blog2Social (zde je náš návod, jak nainstalovat pluginy, pokud máte nějaké dotazy), musíte nejprve spojit profily sociálních médií, které chcete použít. Budou to platformy, na kterých jsou vaše příspěvky sdíleny, takže je důležité, abyste přidali všechny weby, na kterých vám záleží, předem (i když můžete vždy zahrnout více později).

Přejděte na ovládací panel Blog2Social> Sítě na administrátorský panel a zobrazte seznam dostupných platforem:

Blog2Social: Připojte své profily sociálních médií

Zjistíte, že některé platformy vám umožňují vybrat více možností, například stránku nebo skupinu. Jak můžete očekávat, tyto možnosti vám umožní sdílet obsah přímo na spravovaných stránkách a skupinách, jakož i na vašem základním profilu.

Když kliknete na tlačítko vedle konkrétní platformy, objeví se nové vyskakovací okno. Budete požádáni o autorizaci účtu v této službě:

Blog2Social: Autorizace sociálního přístupu

V závislosti na platformě může být nutné zadat údaje o vašem účtu a potvrdit, že chcete poskytnout přístup. Jakmile to uděláte, okno se zavře a uvidíte svůj profil pod sítí v seznamu:

Blog2Social: Facebook Connect

Jednoduše opakujte tento proces se všemi účty, stránkami nebo skupinami, které chcete propojit. Až nastavíte potřebné platformy, budete připraveni začít ihned sdílet.

2. Sdílejte svůj obsah na sociálních sítích

Standardní postup zveřejňování obsahu pomocí Blog2Social je velmi jednoduchý. Pro ilustraci procesu pojďme sdílet základní blogový příspěvek na Facebooku. Aby to fungovalo, musí být příspěvek publikován nebo naplánován na zveřejnění.

Otevřete příspěvek, který splňuje jedno z těchto kritérií, a v horní části editačního rozhraní (s názvem Auto-Post on Social Media) si všimnete nového políčka:

Blog2Social: Auto-Post na sociálních sítích

Zde můžete klepnutím na Přizpůsobit a naplánovat příspěvky sociálních médií nakonfigurovat příspěvek před jeho sdílením. Otevře se nová stránka, kde si můžete přizpůsobit vzhled příspěvku ve vaší určené síti:

Blog2Social: Automatické plánování příspěvků

V tomto případě je sítí Facebook. Takže příspěvek bude doplněn obrázkem z článku, stejně jako jeho hlavičkou a popisem metadat. Tyto možnosti se budou lišit v závislosti na síti, kterou si vyberete, a také na tom, zda používáte bezplatnou nebo prémiovou verzi pluginu (o této chvíli více).

Nyní můžete klepnutím na Sdílet sdílet příspěvek do svého profilu na Facebooku. Poté se můžete podívat na svůj profil a zobrazit příspěvek:

Blog2Social: Publikovaný obsah

Díky tomu jste úspěšně použili Blog2Social ke sdílení příspěvku WordPress!

To je samozřejmě jen škrábání povrchu toho, co s pluginem můžete udělat. Jak jsme již zmínili, můžete také naplánovat příspěvky pomocí Blog2Social nebo automaticky sdílet obsah do svých profilů. Přístup k těmto pokročilým funkcím získáte přístupem na některý z doplňků prémiové plány, které začínají na 69 USD ročně.

Závěr

Mnoho uživatelů se při hledání obsahu spoléhá na sociální média, takže musíte být schopni sdílet své příspěvky WordPress snadno as minimálními problémy. Jedním ze způsobů, jak tento proces zjednodušit, je použití Blog2Social zapojit. Tento nástroj umožňuje přizpůsobit způsob sdílení příspěvků a dokonce proces automatizovat.

V tomto článku jsme vám ukázali, jak začít s Blog2Social a jak jej používat. Chcete-li shrnout, stačí ke sdílení příspěvku pouze tyto dva kroky:

  1. Propojte své profily sociálních médií.
  2. Sdílejte svůj obsah na sociálních sítích.

Máte nějaké dotazy týkající se sdílení vašeho obsahu na sociálních médiích nebo jak může Blog2Social pomoci? Dejte nám vědět v sekci komentářů níže!

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
    Like this post? Please share to your friends:
    Adblock
    detector
    map