Evoluce OptinMonster pro WordPress: Opravy, aktualizace a změny

OptinMonster je plugin WordPress, který usnadňuje vytváření vyskakovacích formulářů, které mohou zvýšit váš konverzní poměr. Protože existuje celá řada doplňků pro přihlášení, možná vás bude zajímat, zda opravdu není potřeba přidat další do seznamu. OptinMonster však získává trakci ve světě, kde návštěvníci stránek pravidelně reagují na vyskakovací okna.


OptinMonster byl uveden na trh v říjnu 2013, takže je stále relativně nový. Přesto by to nemělo být podceňováno navzdory relativní mládí. Již zaznamenala některé opravy, aktualizace a řadu změn ve svém krátkém životě, díky kterým je nyní lepší, než když jsme se poprvé dostali k recenzi. Pokud aktualizace pokračují stejným směrem, můžeme bezpečně předpokládat, že tento plugin je určen pro velikost přihlášení.

Nové doplňky

Pro ty, kteří již tento plugin znají, byly přidány dvě nové oblasti přihlášení: postranní panel a po příspěvku. Tvůrci navíc v současné době pracují na doplňku Canvas, který uživatelům umožní vytvářet žádný typ vyskakovacího okna Lightbox, nikoli pouze ty, které jsou založené na e-mailu.

I když šablony stále ještě nejsou tak snadné, jak by si tvůrci přáli, aby se to stalo, stále se pracuje na jejich změně. Budoucí plány zahrnují přidání dalších vzhledů spolu s vývojem typu mobilního přihlášení. Vývojáři se mohou také připojit k přidanému rozhraní API, což jim umožňuje přizpůsobit se obsahu svého srdce.

Instalace zásuvného modulu OptinMoster WordPress je jednoduchá. Prohlédněte si následující kroky jako krátký opakovací kurz:

instalace optinmonster

Popup Mýtus

Všechny tyto rozhovory o vyskakovacích formulářích mohou způsobit zvednutí obočí. Prohlížeče přicházejí s blokátory vyskakovacích oken, lidé instalují blokátory vyskakovacích oken a vyskakovací okna jsou obecně něčemu, čemu by se lidé chtěli vyhnout, že?

Ačkoli lidé mají sklon nenávidět vyskakovací okna, statistiky týkající se jejich účinnosti nelže. Ve skutečnosti jsou tyto přihlašovací formuláře vysoce účinnými nástroji pro generování potenciálních zákazníků, protože zajímavě vypadající vyskakovací okno může člověka přesvědčit, aby upustil svou e-mailovou adresu do e-mailového pole. V jedné případové studii provedené společností OptinMonster plugin zvýšil počet odběratelů e-mailů o 600%. Ve studii se web zvýšil ze 70 na 80 předplatitelů denně na 470 za den.

Takže zatímco lidé nenávidí vyskakovací okna, milují je současně. Právě tento vztah láska / nenávist vede k úspěchu společnosti OptinMonster. Díky nejnovějším změnám a budoucím vylepšením, která jsou v práci, se tento nástroj pro generování potenciálů stane ještě efektivnějším.

Výše uvedené je příklad vyskakovacího okna použitého v tématu případové studie. Rozbalovací okna mohou obsahovat tolik nebo kolik grafik, kolik chcete, vlastní barvy a variace velikostí.

Doplňkový modul OptinMonster-Review-WordPress-Popup-A-Lead-Generation-Plugin

Unikátní funkce OptinMonster

Existují tři samostatné cenové plány a podle toho, který cenový plán je vybrán, určí vlastnosti, které jsou v ceně. Mezi funkce patří:

 • Vytváření neomezených formulářů, které lze použít v různých oblastech webu.
 • Díky přehledům Analytics je možné zjistit, která forma převádí nejlepší. Toto a A / B testování může fungovat ruku v ruce.
 • Některé formuláře mohou být zobrazeny na konkrétních stránkách v cílení na úrovni stránky
 • V závislosti na cenovém plánu existují různé typy optinů a možnosti designu
 • Technologie „exit záměr“, která je integrována do prémiového balíčku, detekuje, kdy uživatel opustí váš web, a poté spustí vyskakovací okno, které je může přesvědčit, aby zůstali nebo se vrátili. OptinMonster tvrdí, že 70% lidí, kteří opustí web, se nikdy nevrátí.

optinmonster-setup

Při pohledu na nastavení je to poměrně jednoduché. Zde přicházejí do hry některé nové funkce. Je skutečně překvapivé, jak snadné je nastavení tohoto pluginu, protože základní funkce jsou obsaženy v jediném souboru pluginu. V tomto souboru jsou také některé volitelné doplňky. Doplňky mají co do činění s různými dostupnými typy přihlášení a funkcemi ukončení záměru.

Po instalaci je nová položka nabídky přidána do postranní nabídky na hlavním panelu WordPress. Díky tomu bude plugin snadno přístupný.

Chcete-li vytvořit nový formulář optin, jednoduše klikněte na tlačítko „create new optin“. Odtud kliknete na typ přihlášení.

typy optinů

Výběrem „Lightbox“ budete moci být velmi kreativní při vytváření vyskakovacích oken. Toto je oblast, která byla vylepšena, takže můžete vytvořit optin, který je více specifický pro potřeby vašeho webu. Je třeba poznamenat, že ne všechny tyto typy jsou k dispozici ve všech cenových bodech. Základní balíček obsahuje pouze možnost lightbox. Ve vývoji jsou další typy optinů, například formuláře v obsahu a widgety postranního panelu.

Lišta zápatí je přesně tak, jak to vypadá, protože je to lišta v zápatí, která vyžaduje e-mailovou adresu. K tomu je možné zvolit barvu pozadí, nadpis a tagline a písma. Totéž lze vybrat i pro snímek, který se obvykle nachází v pravé dolní části stránky. Posuvník může uživatel otevřít a zavřít. Nejedná se o vyskakovací okno nebo automatický snímek, protože vyžaduje aktivaci uživatelem.

Zjistíte také, že nastavení jsou označena docela dobře a pro každý z nich jsou popisy. Je to víceméně jako průvodce v nastavení, takže nemusíte opustit obrazovku, abyste se podívali, jak něco udělat.

Bezproblémová integrace s e-mailovými marketingovými programy

Existuje také řada e-mailových marketingových programů, se kterými se plugin snadno integruje. Zahrnují MailChimp, AWeber, Infusionsoft a iContact. Existuje přibližně osm programů, s nimiž OptinMonster pracuje hned po vybalení z krabice.

Pokud se v současné době používá jedna z těchto podporovaných e-mailových zpravodajských služeb, stačí pouze vybrat poskytovatele e-mailového zpravodaje z rozbalovací nabídky a poté ověřit svůj účet. Počet poskytovatelů zpravodajů v rozevíracím seznamu se vždy mění, ale pravděpodobně se časem bude zvyšovat.

Motivy a přizpůsobení

Pro formulář optin Lightbox jsou použity čtyři hlavní témata. Existuje téma vyvážení, téma obsazení studie, téma Bullseye a téma čisté břidlice.

optinmonster-témat

Když otevřete nástroj Design Customizer, můžete přizpůsobit nadpis a nadpis, seznam bulletinů, obrázek Optin, Optin Odeslat text a text pole e-mailu. Barvy, písma a zarovnání lze v každé sekci upravit. Můžete také zvýraznit různá slova tím, že je odvážně. Přizpůsobitel je poměrně jednoduchý a využívá rozhraní WordPress, které uživatelé WordPressu samozřejmě znají.

Přestože společnost OptinMonster říká, že celý proces nastavení lze dokončit za jednu minutu, je nejlepší na něm strávit více času, aby byla kampaň vysoce efektivní. Podpůrná grafika a příslušný text budou mít značný rozdíl, proto si to určitě promyslete.

Závěr

OptinMonster je mladý, ale jeho tvůrci poslouchají jeho uživatele implementací změn na začátku hry. Ačkoli je nyní silný, v průběhu času se stane ještě silnějším optinovým pluginem. S dalším vývojem na horizontu, jako je postranní panel a po integraci, budou mít vývojáři větší flexibilitu při vytváření vyskakovacích oken Lightbox, zápatí a snímků, které generují více potenciálních zákazníků k převodu.

Získejte OptinMonster

Používáte aktuálně plugin OptinMonster? Rádi bychom slyšeli, co si o tom myslíte, a jeho nejnovější aktualizace.

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map