Doplněk WordPress Recenze produktu WP

Chcete vydělat trochu peněz prostřednictvím recenzí produktů Android a přidružených odkazů? Možná váš blog o zahradničení vyhodí do povětří a je čas předvést ty nejlepší produkty, které jste použili při výrobě vlastní plodiny ve městě. Ať už plánujete zpeněžit své recenze, nebo ne, WordPress nabízí pěkné shrnutí pluginů pro recenzi produktů, které zahrnují hodnocení hvězdičkami, nákup tlačítek, hodnocení uživatelů a další.


Jednou z nejlepších možností je plugin WP Product Review, takže jsem dal dohromady recenzi pluginu WP Product Review (to je sousto), abychom ukázali, jak můžete rychle předvést své recenze na pluginech WordPess, plenkách, baseballových pálkách, zahradnických nástrojích, knihy nebo cokoli, co vás nejvíce baví.

Plugin aktualizace produktu WP

Existují dvě verze pluginu – bezplatná a placená – proto chci nastínit výhody každé možnosti a ukázat vám přesně, jak implementovat určité funkce pro zobrazování vašich recenzí produktů..

Recenze produktu WP Lite Recenze produktu WP PRO

Nyní se podívejme na bezplatné a prémiové verze pluginu a na jaké funkce v nich najdete!

Plugin aktualizace produktu WP – bezplatná verze

Začněte aktivací Doplněk pro kontrolu produktu WP na hlavním panelu WordPress. Společnost má také další informace a odkaz na stažení souboru ZIP. Po aktivaci přejděte na kartu Recenze produktu na levé straně řídicího panelu WordPress:

Recenze produktu Tab

Stránka nastavení aktualizace produktu WP

Když kliknete na Produktová recenze tlačítko vás přivede na hlavní Nastavení stránku, kde můžete změnit několik výchozích nastavení. Obecné nastavení jsou poměrně jednoduché a umožňují vám upravit, pokud chcete, aby se recenze produktu objevila po nebo před vaším obsahem. V případě potřeby můžete recenzi také zadat ručně.

K dispozici je také oblast pro aktivaci komentářů k vašim recenzím a zcela jedinečná možnost zohlednit vaše uživatelské recenze s celkovým hodnocením vašeho produktu. Pokud například někdo ohodnotí počítač, který jste právě zkontrolovali, změní celkové hodnocení vaší recenze.

Obecná nastavení 1

Šířka obsahu je určena k omezení šířky kontrolního modulu. Pokud je kontrola na vašem webu trochu přehnaná, můžete to změnit.

Obecná nastavení 2

Karta Hodnocení barev jednoduše určuje, jaké odstíny barev chcete po ohodnocení produktu odhalit. Výchozí barvy jsou dost standardní, takže to pravděpodobně nemusíte měnit. Jak vidíte níže, nižší hodnocení obdrží červené a oranžové barvy, zatímco vyšší hodnocení mají zelené a modré barvy.

Hodnocení Barvy

Konfigurace barev textu jsou také součástí Nastavení oblast, což je pěkná funkce, protože můžete nastavit, aby text odpovídal barvám značky na vašem webu.

Typografie 1

Plugin také umožňuje změnit text Nevýhody a Pros, aby se vaše recenze trochu odlišily od jiných webů. Upravte šířku a barvu rámečku ohraničení recenze tak, aby odpovídal velikosti a brandingu vašeho webu.

Typografie 2

Další nastavení poskytuje možnosti pro změnu vzhledu tlačítek Koupit. To vám umožní vyzkoušet, jaké barvy a texty fungují, aby na vašem webu tlačily více přidružených prodejů.

Tlačítko Koupit 1

Jakmile změníte výchozí nastavení, můžete začít psát a vytvářet recenze produktů!

Vložení recenze produktu do příspěvku

Plugin WP Product Review umožňuje rychlé a snadné začlenění vašich recenzí do příspěvků, protože konfigurační modul je umístěn přímo pod každým vytvořeným příspěvkem. Přejděte pod editor příspěvků a vyhledejte Zvláštní nastavení kontroly produktu plocha. Určete, že příspěvek je skutečně recenzním příspěvkem. To odhalí všechny možnosti, které potřebujete k nastavení kontroly.

Je to recenzní příspěvek

Začněte s podrobnostmi o produktu, vyplňte jméno, nahrajte obrázek a přidejte odkaz, pokud jej máte. Nezahrnují možnost měny, ale do pole Cena produktu můžete jednoduše zadat požadovanou měnu.

Oblast Nastavení možností produktu je trochu nepopsatelná, ale v zásadě je to místo, kde píšete, v jakých oblastech plánujete hodnocení produktu a jaké hodnocení jim chcete dát.

Vyplňte oblasti a pro každou z nich vyberte hodnocení. Mějte na paměti, že známky neurčují pořadí, ale spíše se spoléhají na pořadí, ve kterém je děrujete. S bezplatnou verzí obdržíte pouze pět kategorií.

Nastavení možností produktu

Dále udeřte do výhod a nevýhod, aby produkt ukázal lidem, proč by měli nebo neměli kliknout na tlačítko Koupit. Ve bezplatné verzi dostanete každý 5 kladů a záporů, což je podle mého názoru rozumné.

Výhody a nevýhody

Po dokončení kontroly a zahrnutí veškerého obsahu, který chcete do příspěvku, zobrazte náhled nebo publikujte příspěvek WordPress, aby se vaše recenze zobrazilo na frontendu. Zobrazení recenze je docela elegantní a ukazuje cenu a jméno s velkým písmem. Minimalistický design je osvěžující příspěvek k recenzním příspěvkům, o nichž je známo, že se vymkly kontrole.

Všimnete si, že když do systému přidáte další známky, přidá se pod oblast kladů a záporů trochu bílého prostoru, což pro prezentaci není všechno skvělé.

Přehled produktů frontend

Pokud zahrnete odkaz na produkt, zobrazí se ve spodní části tlačítko Koupit nyní a uživatelé mohou dokonce kliknout na obrázek produktu a přejít na stránku nákupu.

Tlačítko Koupit

Recenze produktu WP – verze Pro

Můžete upgradovat na verzi Pro uvnitř pluginu nebo získat produkt WP Product Review PRO přímo z ThemeIsle a nainstalovat na svůj web WordPress. Cena je docela rozumná, a pokud spravujete více webů, musíte zaplatit až 49,95 USD za neomezenou licenci. Nyní je otázkou: Nabízí verze Pro dostatek funkcí pro investici?

Chcete-li zakoupit verzi Pro, najděte tlačítko uvnitř ovládacího panelu WordPress, těsně nad oblastí nastavení v pluginu WP Product Review.

Koupit verzi Pro

Je příjemné, že nabízejí tři typy licencí, jeden pro jeden web, druhý pro 2-5 webů a poslední možnost pro neomezený počet webů. Samozřejmě, pokud máte pouze jeden web, měli byste jít s první možností, ale pokud máte nějaké plány na rozšíření, nebo pokud vytvoříte stránky pro klienty, je neomezená možnost webu tou nejlepší hodnotou.

Co tedy obdržíte, když zaplatíte za verzi Pro?

 • Až 10 polí pro klady a zápory
 • Až 10 možností třídění
 • Automatické použití doporučeného obrázku, pokud nenahráváte obrázek produktu
 • Změňte ikonu hodnocení
 • Použijte zkratku a umístěte recenzi kamkoli na příspěvek nebo stránku
 • Předběžně načíst možnosti třídění z předchozích příspěvků

Takže, je verze Pro stojí za to? Odpověď je ano, pokud provozujete web, který pravidelně kontroluje recenze, a chcete začít prezentovat čistě vypadající recenze a vydělávat jim peníze pomocí přidružených odkazů.

Chcete-li začít, předběžné načítání je úžasné, takže pokud neustále kontrolujete počítače, můžete vždy předem načíst možnosti třídění, které jste používali v minulosti. To udržuje konzistenci a zkracuje pracovní dobu.

Předpínač

Další pole pro hodnocení a klady a zápory fungují skvěle a poskytují čtenářům další podrobnosti, což vám umožňuje odlišit se od jiných webů..

Až 10 polí

Automatické uchopení obrázku vám může ušetřit trochu času, ale není to tak skvělé. Funkce modifikace ikon hodnocení je však ideální pro změnu toho, co se ikony zobrazují u různých produktů. Například místo výchozích pomlček, které se zobrazují, můžete použít znaky dolaru, srdce, hvězdy, řadiče videoher a další.

Ikona hodnocení

Krátké kódy vám také poskytují trochu větší pružnosti v tom, jak chcete, aby se recenze produktu zobrazovala, místo aby se drželi výchozího nastavení.

Závěr

Recenze produktu WP dělá téměř vše, co potřebujete, s přizpůsobitelnými hodnotícími ikonami, integrací příspěvků WordPress a minimalistickou prezentací, která vašim čtenářům pomůže pochopit, zda by si měli produkt koupit nebo ne. Obzvláště těším z toho, že si můžete vyzkoušet bezplatnou verzi a poté zaplatit přiměřenou cenu za další funkce.

Recenze produktu WP Lite Recenze produktu WP PRO

Pokud máte jakékoli dotazy nebo připomínky týkající se pluginu produktu WP, dejte nám vědět v sekci komentářů. Vyzkoušeli jste tento plugin dříve?

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map