InMotioni ülevaade

8 Üldine hinnang

Hind
4,89 dollarit
Väikeettevõtte hostimine

test

9,2 Blogi hinnang

Hind
4,99 dollarit

InMotion muudab oma ajaveebi käivitamise lihtsaks ja taskukohaseks. Nad pakuvad isegi WordPressi eelinstalli, nii et saate oma ajaveebi mõne minutiga veebis olla.

Teie sait laadib InMotioni kiiremini tänu nende SSD salvestusarhitektuurile ja spetsiaalsetele optimeerimistele PHP ja serveri OS jaoks, mis minimeerivad iga külastaja serveri koormust ja maksimeerivad laadimiskiirust.

Samuti muudavad nad turvalisuse prioriteediks, pakkudes teile automaatseid WordPressi värskendusi ja tasuta automaatseid igapäevaseid varukoopiaid. Enamik konkurente pakub ainult iganädalasi varukoopiaid.

Ainult 3,49 dollarit kuus on nende käivituspakett suurepärane väikeste ajaveebide jaoks. Nende kõige kallim Pro-pakett on endiselt vaid 7,49 dollarit kuus. Nad pakuvad isegi Pro-paketi jaoks kuutasu maksmise võimalust, mis on kindlasti atraktiivne neile, kes eelistavad kuumakse asemel selle asemel, et ühe aasta eest ette maksta, et saada suurt allahindlust.

 • WordPress on eelinstalleeritud
 • TASUTA domeen, saidi ülekanded ja automaatsed igapäevased varundamised
 • Piiramatu kettaruum ja ribalaius
 • Kiire SSD arhitektuur koos PHP ja vahemälu optimeerimisega
 • Hostige ühel kontol alates 2 kuni piiramatu saitideni

.


Raha tagasi garantii
90 päeva
Kettaruum
Piiramatu
Domeeninimi
TASUTA (1 aasta)
9.8 Pühendatud hinnang

Hind
105,69 dollarit

InMotioni spetsiaalne serveripakkumine on muljetavaldav. Võrreldes enamiku konkurentidega on nad ressursside ja jõudlusomaduste poolest heldemad – eriti algtaseme / põhiplaanide osas.

Kõiki nende pühendatud serveriplaane hallatakse ja need hõlmavad SSD esmast salvestust koos tarkvara RAID-ga koondamiseks; TASUTA cPaneli ja WHM litsentsid; 100% võrgu tööaja garantii, kaugjuhitav KVM-ühilduvus ja 24/7 põhinev USA tugiteenuste insener on valmis teid aitama.

Samuti saate suure jõudlusega Intel Xeon protsessoreid alates 2,8 GHz ja 4 tuuma / neljandast ringist, koos rohke mälu ja pühendatud IP-aadressidega.

Praktiliselt nullseisaku tagamiseks on InMotioni spetsiaalsed serverid paigas ja täiustatud nende ainulaadse taaskäivituseta värskendussüsteemiga KernelCare.

Lisaboonusena suudab InMotion kogu maailmas säilitada madalaid serveripinge tänu gigabaidise üleslingi ühendusele ja nende andmekeskusele, mis asub Interneti-vahetuspunkti lähedal Los Angeleses, CA.

 • KernelCare taaskäivita tuuma värskendused
 • SSD esmane salvestusruum koos RAID-iga
 • Hallatud teenus sisaldub hinnas
 • Komplekti kuulub tasuta WHM ja cPanel
 • Esimese astme võrk koos koondamisega
 • Smart Routing ™ tehnoloogia abil on 99,999% netiaegne tööaeg

.


Raha tagasi garantii
30 päeva
Kettaruum
Piiramatu
Domeeninimi
TASUTA (1 aasta)
9.7 VPS-i hinnang

Hind
27,99 dollarit

InMotioni VPS-i pakkumised annavad teile peaaegu igas mõttes rohkem kui konkurentsi, muutes need hõlpsalt meie VPS-i majutamiseks populaarseimaks.

Nende kaasaegne Linuxi (CentOS) SSD VPS-i host on varustatud atraktiivse hulga funktsioonidega, sealhulgas pilve toega infrastruktuur, mis on loodud reaalajas koondamiseks, tasuta serverihaldus, tasuta cPanel WHM-i litsents, CentOS ja LAMP-pinu, reaalajas olevate piltide ja palju rohkem.

Andmeturbe ja edastuskiiruse edasiseks suurendamiseks on SSD-mäluseade konfigureeritud RAID6-s.

Kui võrdlete InMotionit teiste VPS-i hostidega, siis märkate, et InMotion on RAM-i vastu heldem. Samuti ei lukusta nad teid teatud arvu CPU-tuumade jaoks nagu teised masinad. Selle asemel suurendavad nad kasutatavate tuumade arvu automaatselt vastavalt vajadusele ilma teile lisakuludeta.

Kui otsite kiiret, usaldusväärset, paindlikku ja taskukohast VPS-i, soovitame tungivalt tutvuda InMotioniga.

 • 1. kohal pilve (VPS) hostimise jaoks
 • Komplekti kuuluvad TASUTA SSD-d 20x kiirema hostimise jaoks
 • Komplekti kuulub vähemalt 4 GB muutmälu ja 3 spetsiaalset IP-d
 • TASUTA cPaneli litsents koos WHM-iga
 • Tasuta hallatav teenus hoiab teie VPS-i kiire ja turvalisena koos plaastrite ja värskendustega
 • SSH-juurdepääs ja valikuline juurjuurdepääs

.


Raha tagasi garantii
90 päeva
Kettaruum
75 GB – 260 GB SSD
Domeeninimi
TASUTA (1 aasta)
9,2 WordPressi hinnang

Hind
2,95 dollarit

Meile meeldib InMotioni lähenemisviis WordPressi hostimisele. Mis tahes plaani valimine annab teile kiire, taskukohase, hõlpsasti kasutatava, turvalise ja usaldusväärse hostimise ükskõik kus 2-st kuni piiramatu WordPress-veebisaidini.

Kõigil pakkidel on WordPress eelinstalleeritud ja kasutamiseks valmis, nii et teie sait on mõne minuti jooksul võrgus. Kui teil juba on sait, mille soovite InMotioni kolida, pakuvad nad saidi tasuta ülekandmist nullseisakuga.

Teie sait laadib InMotioni kiiremini tänu nende SSD salvestusarhitektuurile ja spetsiaalsetele optimeerimistele PHP ja serveri OS jaoks, mis minimeerivad iga külastaja serveri koormust ja maksimeerivad laadimiskiirust.

Samuti muudavad nad turvalisuse prioriteediks, pakkudes teile automaatseid WordPressi värskendusi ja tasuta automaatseid igapäevaseid varukoopiaid. Enamik konkurente pakub ainult iganädalasi varukoopiaid.

Kogenenumate kasutajate jaoks sisaldab InMotion ka juurdepääsu SSH-le ja Gitile ning muidugi FTP-le ja PHPMyAdminile. Nende juhtpaneel on tööstusstandardi cPanel ja hõlmab ka rakenduse Softaculous installeerijat. Nii et te ei saa InMotioni WordPressi hostimise valimisel piiratud või piiratud juhtpaneeli.

Ainult 3,49 dollarit kuus on nende käivituspakett suurepärane väikeste ajaveebide jaoks. Nende kõige kallim Pro pakett on endiselt vaid 7,49 dollarit kuus. Nad pakuvad isegi Pro-paketi jaoks kuutasu maksmise võimalust, mis on kindlasti atraktiivne neile, kes eelistavad kuumakse asemel selle asemel, et ühe aasta eest ette maksta, et saada suurt allahindlust.

 • WordPress on eelinstalleeritud
 • Piiramatu kettaruum ja ribalaius
 • Kiire SSD arhitektuur koos PHP ja vahemälu optimeerimisega
 • TASUTA domeen, saidi ülekanded ja automaatsed igapäevased varundamised
 • Hostige ühel kontol alates 2 kuni piiramatu saitideni

.


Raha tagasi garantii
90 päeva
Kettaruum
Piiramatu
Domeeninimi
TASUTA (1 aasta)

InMotion võib tunduda tüüpiline hostimisteenuse pakkujana, pakkudes peaaegu samu funktsioone kui peaaegu kõik suuremad hostiettevõtted seal.

Nende plaane vaadates näete aga koheselt, mis neid teistest distantseerib: mitmekesisus.

Erinevalt enamikust pakkujatest, kellel on ainult üks plaan, pakub InMotion Hosting nelja erinevat tüüpi hostimist, millel kõigil on oma eelised:

HIND KUUS kuus4,17 dollaritUPTIME & SPEED95%
KETTARUUMUNLIOMA DomeenTASUTA
LIIKLUSUNLIÜLDINE HINNANG8/10

Isiklik või odav hostimine

Väidetavalt sobib see plaan kõige paremini alustavatele veebisaitidele.

Kui proovite lihtsalt virtuaalseid veekogusid ja teil on varuks väga vähe raha, võib see olla teie veebisaidi jaoks parim plaan.

Ainult 5,99 dollari eest kuus saate luua maksimaalselt kaks veebisaiti, kasutades ühte kontot, 6 lisandmoodulit ja 25 pargitud domeeni, piiramatut ülekandmist, andmete varundamist ja kettaruumi. Samuti saate 75 dollarit krediiti, mida saate kasutada google adwordside jaoks.

Ettevõtte majutamine

See pakett on kolmes vormis: käivitamine, toide ja pro.

See sobib suurepäraselt ettevõtetele, kes soovivad luua ruumi kasvuks ja laienemiseks.

Käivitamisega saavad kliendid majutada kahte veebisaiti, toetada kuut domeeni ja 25 alamdomeeni, kasutada kahte mysql-andmebaasi ja kasutada tasuta 275 dollarist reklaamikrediiti. Kui soovite seda võimalust, peate maksma 5,99 dollarit kuus.

Täiendava 2 dollari eest saate juba kasutada energiarežiimi plaani. Siin saate hostida kuut veebisaiti, toetada 26 domeeni ja 100 alamdomeeni, kasutada viiskümmend msql andmebaasi ja kasutada reklaamimiseks 300 dollarit tasuta krediiti.

Kui peate ühe konto all hostima 25 veebisaiti, valige pro. Ainult 13,99 dollari eest kuus saate mitte ainult kõiki neid veebisaite omada, vaid saate ka piiramatut tuge nii paljude vajalike domeenide ja alamdomeenide jaoks. Lisaks saate reklaamide jaoks kasutada ka 200 mysql andmebaasi ja 300 dollari väärtuses krediiti.

VPS-i hostimine

Kui te ei soovi serverit jagada, kuid ei saa endale lubada seda rentida oma ainsaks kasutamiseks, võite hankida vps-hostingu, mida InMotion pakub.

Vps viitab virtuaalsetele privaatserveritele. See sarnaneb väga oma serveriga, kuid on taskukohasem. Sellega on kaasas teie e-posti server ja kohandatud tulemüür.

Selle plaani järgi saate iga kuu tagasi hoida vahemikus 29,99 kuni 74,99 dollarit.

See sõltub sellest, kui palju mälu, salvestusruumi, ribalaiust ja IP-aadresse teie veebisaidid vajavad. See sobib suurepäraselt kasvavatele ettevõtetele, kes ootavad tihedat liiklust.

Privaatserveri hostimine

Kiireimat kiirust ja kõrgeimat turvataset vajavate veebisaitide jaoks on pühendatud hostimise hankimine hea valik.

Muidugi, see tuleb järsu hinnaga. Seda tüüpi hallatava teenuse eest peate maksma vähemalt 119 dollarit kuus.

Mida rohkem ressursse vajate, seda kõrgemaks hind läheb. Kurss võib olla kuni 569,99 dollarit kuus.

Omadused ja kasutusmugavus

Nagu mainitud, sõltuvad funktsioonid, mida saate oma InMotioni plaanist, sellest, millise plaani te tegelikult saate. Siin on mõned üldised funktsioonid, mida võite registreerumisel oodata:

Smtp, imap, pop3 ja veebimeili teenused
Lisaks e-posti aadressidele saate nautida ka tasuta e-posti edastamist, rämpsposti kaitset ja automaatvastajaid.

Automatiseeritud varundamine
See tasuta teenus on elupäästja, kui peaks juhtuma midagi kohutavat ja te kaotate oma veebisaidi teabe ja sisu. Paljud ettevõtted võtavad selle teenuse eest tasu, nii et saate tõesti InMotioniga liitumisel allahindlust.

Kiirustsoonide maksimaalne tase
Saate valida andmekeskuse, et lühendada oma veebisaidi laadimisaega.

Kollasetel lehtedel tasuta tutvumine
Osa veebisaidi pidamise tööst on ülesanne meelitada rohkem külastajaid. Kollasetel lehtedel oleva kirje abil saate meelitada selliseid külastajaid, kellele teie ettevõte on suunatud.

Inmotion pakub ka täielikku tuge populaarsetele CM-dele ja enamikule rakendustele. Seal on isegi ühe klõpsuga installimise võimalus. Juhtpaneelil navigeerimine pole keeruline, kuid sellega võiks harjuda.

Töökindlus

Kolmandate osapoolte allikate kohaselt pole InMotioni keskmine tööaeg alates 2007. aastast kunagi langenud alla 99,98%.

Veel üks allikas väidab, et selle töökordaja protsent on 99,83% alates 2005. aastast.

Need numbrid on küll erinevad, kuid tõestavad, et InMotion on teie veebisaitide juurdepääsetavuse tagamiseks väga usaldusväärne.

Klienditeenindus ja tehniline tugi

Tehniline tugi ja kliendiabi on InMotioni prioriteet. Esiteks, kohe kui registreerute, saate e-posti aadressi. Kui vajate teavet selle seadistamise ja kasutamise maksimeerimise kohta, minge lihtsalt InMotioni veebisaidile ja otsige nende tugikeskusest õpetusi.

Samuti on olemas õpetused, kuidas oma kontoga muud tarkvara kasutada. Kui soovite rohkem teada saada, võite minna hariduskanalitesse ja valida teema, mida soovite uurida. Konkreetsete probleemide korral võite igal ajal kontakteeruda InMotioni tugimeeskonnaga vestluse, e-posti või telefonikõne kaudu.

Lõplik kohtuotsus

Võin soovitada InMotioni kui tarka valikut isikliku või väikeettevõtte majutamiseks.

Nad pakuvad mitu plaani, nii et saate valida oma eelarve ja veebisaidi vajadustele kõige paremini vastava plaani.

Nende kaasaegse tehnoloogia abil saate tagada kiire teenuse tõepoolest taskukohaste hindadega. Lisaks, kui arvate, et teie ettevõte tulevikus kasvab, on InMotioniga liitumine soovitatav, kuna nad pakuvad teenuseid väikseimatele ja suurematele ettevõtetele.

AKTIIVA 5,99 USD SOODUSHIND
Hankige InMotioni majutust alates 5,99 dollarist kuus.

Aktiveerige kupong ja avage sait

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map