Ühendkuningriigi parimad veebimajutusettevõtted (tugi ja jõudlus)


Parima veebisaidi majutamise valimine [kontrollnimekiri]kontrollnimekirja infograafiku majutamine

 • koosta nimekiri usaldusväärsete veebimajutavate ettevõtetega, mida soovite kontrollida – saate kasutada meie ülaltoodud tabelist.
 • veebimajutuse asukoht – soovite Ühendkuningriigis / Euroopas asuvat andmekeskust (palju kiirem andmete edastamine) ja Suurbritannias / Euroopas inglise keelt kõnelevat ettevõttesisest tuge (nad asuvad teie ajavööndis ja saavad teie probleemid kiiremini lahendada)
 • veebisaidi hostimise kiirus – kiirus on kõik. Mida kiirem sait, seda rohkem liiklust ja konversioone on teie ettevõttele rohkem. Seetõttu vajate kohalikku hostimist ja testige nende pingimise ja lehe kiiruse laadimisaega, Google soovitab serveri reageerimise aeg alla 200ms. Veebisait Kiirus on järjestamise tegur samuti.
 • toetus – üks olulisemaid omadusi. Kui hostiettevõttel on hea riistvara, töötab teie sait kas hästi või ei tööta üldse. Ja kui teine ​​juhtub, soovite jõuda kellegi pädevusse, kes suudab teie probleemi lahendada. Parim on Ühendkuningriigisisene tugi, mille saavad süsteemiadministraatorid reaalajas vestluse või telefoni teel. Ka reageerimise ajad on väga olulised, kuna iga minut, kui teie sait on maas, kaotate raha, liiklust ja potentsiaalselt otsingupositsioone.
 • veebimajutaja turvalisus – kas nad pakuvad CMS-ide (nt WordPress ja Joomla) isoleeritud kontosid, tulemüüre ja automaatvärskendusi?
 • andmete varundamine – kõik juhtub. Teie andmed on teie ettevõtte kõige olulisem osa ja võite midagi tahtmatult kustutada või nakatuda viirusesse. Teie veebimajutusteenusel peab olema varukoopia!
 • lugege veebimajutuste arvustusi ekspertide poolt (saate aru saada kogemustega inimeste teadmistest, kuid pidage meeles, et ka nemad on seotud hostiteenuse pakkujatega, nii et ärge tehke arvustust 100%)
 • lugege klientide arvustusi – sirvida veebis ja leida valitud veebimajutava ettevõtte klientide ülevaateid. Samuti ärge usaldage seda 100%, kuna seal on tasulisi ülevaateid ja on ka vihkavaid ülevaateid.

Parimad Ühendkuningriigi veebimajutuste arvustused

Meie eksperdid on võrrelnud parim veebimajutus pakkujad Ühendkuningriigis 2019. Loe parimat Suurbritannia veebimajutusülevaated ja valige kõige usaldusväärsem veebimajutusettevõte.

Sõltuvalt teie vajadustest on veebisaidi majutusteenuseid erinevaid. Seetõttu proovime oma ülevaateid pidevalt täiustada uute vajadustepõhisemate võrdlustabelitega. Ühendkuningriigi üldised veebimajutusteenuste pakkujad on toodud ülaltoodud tabelis.

Siin on nimekiri parimatest 5 WordPressi hostimisteenusest. Täpsemad ülevaated ilmuvad varsti lehel odavad veebimajutusettevõtted, Joomla veebi pakkujad ja loetelu tasuta veebisaidi majutusteenused Ühendkuningriigis.

Meie ajaveebi jaotises on teile mõned põhinõuded, kuidas valida oma ettevõttele parim veebimajutus, milline hostimislahendus teile sobib, põhitõed, mida peaksite oma hostikonto haldamisel teadma, ja muud nõuanded ning näpunäited, nii et veenduge kontrollite sageli ja olete veebimajutusmaailma uudistega kursis.

Ja neile, kellele see teema on uus, on siin mõned head lingid selle kohta, mis on Veebimajutus teenus ja mis on a Domeeninimi.

Külastage meie Google+ profiil või Facebooki leht esitada küsimusi. Kui olete lihtsalt mittetehniline inimene, on odavaim ja kiireim viis oma veebisaidi loomiseks valida parim veebisaidi ehitaja turule ja ehitage see üles. Alates 2019. aastast oleme koostanud oma nimekirja Ühendkuningriigi parimatest veebisaidiehitajatest.

Meie eksperdid on võrrelnud Ühendkuningriigi parimaid veebimajutusteenuste pakkujaid 2019. aastaks. Lugege parimaid Ühendkuningriigi veebimajutusteenuseid ja valige kõige usaldusväärsem veebimajutusettevõte..

E-kaubanduse hostimine

Kui e-poe hostimine erineb tavalise ajaveebi või infosaidi hostimisest, on meilil palju küsimusi. Ja vastus on Jah.

Veebipoodidel on tavaliselt palju tooteid ja mõni nende leht pole vahemällu salvestatud. Sellepärast kasutavad nad palju rohkem ressursse kui tavaline sait.

Ka kiirus kajastab siin konversioone. Sellepärast kasutavad e-kaubanduse platvormid erifunktsioone, nagu Redis (andmebaasi vahemälu) ja Varnish (esiotsa vahemälu).

Peate veenduma, et veebisaidi host neid toetab.

Magento on praegu kõige professionaalsem ja levinum e-kaubanduse CMS, nii et oleme koostanud spetsiaalse lehe, mis hõlmab kõike, mida peate teadma, et valida parim Magento hostimine.

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me

  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map