Kuidas Wixi kasutada (õpetus)


wixi õpetus


Wix on hõlpsasti kasutatav, võimas ja üsna soodsa hinnaga veebisaitide koostaja, mida saab kasutada äri- / isiklike veebisaitide, veebipoodide ja portfellide loomiseks.

See lihtne, samm-sammuline õpetus aitab teil õppida Wixi veebisaidi koostaja põhitõdesid.

Näitame teile, kuidas veebisaiti Wixi abil nullist üles ehitada. See hõlmab malli valimist, saidi kohandamist, lehtede, toodete ja muu lisamist.

Kas olete valmis? Alustame…

Kuidas luua veebisaiti Wixi abil (sisukord):

 1. Wixiga registreerumine
 2. Valige selle veebisaidi tüüp, mida soovite luua
 3. Malli valimine
 4. Saidi kohandamine
 5. Saidi optimeerimine mobiilile
 6. Lehtede loomine
 7. Blogi käivitamine
 8. E-poe avamine
 9. Tutvuge Wixi peamise armatuurlauaga
 10. Funktsioonide lisamine rakenduste kaudu
 11. Hinnaplaani valimine ja oma poe avalikkusele tutvustamine

Wixi abil veebisaidi loomise koguaeg: ~ 30 minutit
Oskuste tase: Algaja

Täielik avalikustamine: See õpetus sisaldab Wixi sidusettevõtte linke. Kui otsustate Wixi osta meie saatekirjade kaudu, teenime komisjonitasu. Tänan toetuse eest.

1) Minge saidile www.Wix.com ja klõpsake nuppu „Alusta”

Wix võimaldab teil kohe oma saidi ülesehitamisse minna, ilma et peaksite mõtlema seadistuse tehnilistele üksikasjadele. Sellegipoolest tasub kogu protsessi selgitamiseks veidi aega võtta:

Esimene asi, mida Wixiga töötamisel teada tuleb, on see, et peate kõigepealt oma saidi üles ehitama ja alles siis otsustama, kas maksta lisafunktsioonide eest või jääda täiesti tasuta häälestusse.

Alustamiseks peate liikuma ainult Wixi peamisele veebisaidile, klõpsake suurel Alustama nuppu ja siis edasi Registreeri.

wix.com

Sisestage oma kontaktteave ja klõpsake peamist Registreeri nuppu. Pärast seda saate teid otse nn Wix ADI – tehisintellekti disainer.

wix adi

Kliki Teeme seda alustada.

Nende esimeste sammude ajal küsib Wix teile rea küsimusi ja seab teie saidi teie vastuste põhjal paika konkreetsete optimeerimistega.

Esimene küsimus on väga lihtne:

wix adi 1

Asi, mida kõige tõenäolisemalt soovite seal valida, on “mina”.

Teises küsimuses küsitakse teilt, millist tüüpi saiti soovite ehitada:

wix adi 2

Nagu näete, on saadaval mitu võimalust. Te ei tohiks seda sammu unarusse jätta, sest Wix annab teie panuse ja kasutab seda oma veebisaidi teie jaoks optimeerimiseks.

Selle juhendi jaoks valime „ettevõtte”, kuna see on kõige levinum veebisait, mida inimesed loovad.

Järgmised küsimused on eeskujuks ja viivad teid veebisaidi kena, ühe lausega määratlemiseni ja selle eesmärgini.

2) Valige veebisaidi tüüp, mida soovite luua

Kui esialgsed küsimused pole otsustanud, küsib Wix, kas usaldate ADI-d piisavalt, et lasta sellel teile näidisveebisaiti luua, või soovite kõik üles ehitada käsitsi. ADI-ga tutvumine on palju tõhusam lähenemisviis, eriti kuna saate hiljem tagasi tulla ja oma saidi kõiki pisidetaile kohandada. Te ei ole kinni esialgsetest soovitustest, mida Wix teile annab.

käivita adi

Kliki Alusta kohe.

Sõltuvalt minut tagasi antud vastustest on Wixil mõned jätkuküsimused, et täpsustada täpselt selline kujunduse tüüp ja saidi struktuur, mis teie stsenaariumi korral kõige tõenäolisemalt töötab.

Esimene küsimus on ettevõtte tüübi kohta, mille jaoks soovite veebisaidi üles ehitada.

veebisaidi tüüp

⚠️ Märge; kui valisite eelmises etapis mõne muu valiku – mitte „ettevõtte sait”, vaid võib-olla ka „veebipood” -, siis näitab Wix teile teist valikut valikuid.

Niipea kui hakkate oma ettevõtte määratlust sisestama, on Wixil rida ettepanekuid. Näiteks kui sisestame „massaaži”, on Wixil järgmised soovitused:

massaaži soovitused

Näitame teile seda lihtsalt selleks, et öelda, kui palju erinevaid äritüüpe Wix toetab ja mille jaoks on neil eelprojektid ja saidi struktuurid. Lõppkokkuvõttes oleme meie valitava näitesaidi jaoks valinud “Massaažiterapeut” nimekirjast.

Kliki Järgmine kui leiate ettevõtte / veebisaidi tüübi, mis sobib teile kõige paremini.

Lähtudes kõigest, mille olete seni valinud, soovitab Wix teie saidi funktsioonide komplekti.

vali funktsioone

Meie puhul soovitab Wix moodust veebipõhisteks broneeringuteks, vestlusteks, ajaveebiks ja käputäis muid asju jaoks. Sellel ekraanil kuvatav võib teie vastuste põhjal varieeruda. Tutvuge selle loendiga ja tehke linnuke funktsioonidest, mis tunduvad olevat teie saidil mõistlikud.

Järgmises etapis küsib Wix teie ettevõtte nime kohta, millest saab teie veebisaidi nimi.

ärinimi

Kui see on teie loodava isikliku kaubamärgi veebisait, saate sinna sisestada oma nime.

Järgmisena küsib Wix, kas teil on juba veebis sisu, mida soovite oma uuele Wixi veebisaidile importida. Wix lubab importida teistelt veebisaitidelt ja ka Google Placesi kirjetest. Praktikas võib sisu importimine teistelt veebisaitidelt olla tülikas, seetõttu on kõige parem jätta see välja. Klõpsake lihtsalt nuppu Järgmine.

import teistelt saitidelt

Selle tööga lubab Wix teil nüüd valida oma veebisaidi kujunduse.

3) Valige mall (kujundus)

Wix üritab disainivaliku protsessi võimalikult sirgjooneliseks muuta, nii et selle asemel, et näidata teile sadade mallide seinu, mille vahel valida, küsib ta kõigepealt, millist kujundusstiili eelistate.

vali disainistiil

Seal on paar võimalust ja teie vastuste põhjal esitab Wix teile filtritud loendi mallidest, mis on kooskõlas teie eelmiste valikutega.

Meile tundub, et stiil kutsus “Breeze” on massaažiterapeudi jaoks sobilik, kuid võite ise oma valiku teha.

Niipea kui olete valiku teinud, näete, et Wix paneb kokku üsna täpsed kodulehe alternatiivid, mille hulgast valida. Teie eelnevate valikute põhjal on need kodulehed eeltäidetud asjakohase graafikaga ja vastavad antud kujundusstiilile. See soovitab meile järgmist:

wixi kodulehe soovitused

Võite märgata, et nendel kodulehtedel on palju massaažiga seotud pilte. Te peaksite teadma, et me ei pannud neid sinna. Wix ADI teeb kõik selleks, et proovida ennustada, mis minu ja minu ettevõtte heaks töötab. Suurepärane!

Valige koduleht, mis teile kõige rohkem meeldib, ja jätkake.

4) Kohandage saiti

Pärast teile meelepärase avalehe valimist heidetakse teid otse Wixi ADI-redaktorisse, kus saate kohandada kõiki pisidetaile selle kohta, kuidas veebisait ilmub ja milliseid elemente see sisaldab.

Alustuseks näete sellist liidest:

Wixi toimetaja

See kõik on väga intuitiivne, nii et peaaegu kõik lehe elemendid käituvad nii, nagu võiksite oodata.

Näiteks kui soovite mõnda lehel olevat teksti redigeerida, klõpsake lihtsalt antud tekstiosa. Ilmub uus külgriba, kus saate muudatusi teha.

Näiteks klõpsasime allpool keskel asuvat põhiplokki (öeldes “Wyatt Collier”). Ilmus külgriba, mis lubas mul nime muuta ja lisada ka subtiitrid ja kirjelduse.

põhiplokki muuta

Mõnel muul avalehel klõpsamisel klõpsates on sama efekt – lastakse teil redigeerimisliidesesse, kus saate antud ploki sisu muuta.

Siin on näide, kuidas me töötame bloki „Minu ravi” kallal. Saame iga tekstiosa redigeerida eraldi ja töötada ka töötluste loendis.

minu raviprotseduurid blokeerivad

⚠️ Märge; Wix ADI-redaktor töötab automaatse salvestamisega, nii et te ei pea muretsema oma edusammude kaotamise pärast.

Kuid kujunduse kohandamine on midagi enamat kui lihtsalt siin-seal tekstide muutmine:

Jagude ümberhindamine

Wix ADI-redaktor võimaldab üksikuid elemente ümber lehe lohistada ja muuta ka jaotiste järjekorda.

Kui vaatate mõnda jaotist, näete jaotise paremas ülanurgas kahte nooleikooni:

blokeeri nooled

Need nooled võimaldavad teil liikuda antud sektsiooni üles ja alla. Klõpsake lihtsalt neil ja näete, et teie jaotis mõne sekundiga kohad nihkub.

Sektsioonide kujundusstiilide vahetamine

Lisaks sisulõikude redigeerimisele saate muuta ka jaotiste endi üldist kujundust. Näiteks kui liigutame hiirekursori jaotise „Minu ravid” kohale, hüppab vasakusse ülanurka väike nupp, millel on silt „Kujundus”. Pärast sellel klõpsamist kuvatakse täiesti uus paneel koos mõne alternatiivse kujundusstiiliga, mille vahel valida:

lülitiploki disain

Valige lihtsalt üks, mis teile kõige rohkem meeldib, ja see pannakse ühe klõpsuga vana asemele.

Uute jaotiste lisamine

Juba lehel olevate jaotiste kohandamine on üks asi, kuid võite ka uusi lisada. Selleks klõpsake nuppu Lisama ja klõpsake siis nuppu “Jaotis lehele.”

lisa jaotis lehele

Näete, et valida on tõesti palju erinevaid sisulõike. Õnneks on selle hõlpsamaks jaotamiseks eelkategooriad:

sektsioonide tüübid

Võite haarata ükskõik millise sektsiooni külgribalt ja lohistada seda lõuendile paremale.

Näiteks siin on, mida a iseloomustus jaotis näeb välja nagu lehele lisades:

iseloomustus lehel

Nagu arvata võiks, saate selle iseloomustava osa ja selle sees olevate tekstide üksikasju viimistleda.

Fontide ja värvide määramine

Kui alustate Wix ADI redigeerija kasutamist, saate otseväravast eelnevalt määratletud värviskeemi ja fondi sätted. Need on enamikul juhtudel piisavalt head, kuid saate neid täpsema välimuse saamiseks lihtsalt muuta.

Selleks klõpsake nuppu Kujundus nuppu ülemises menüüs ja seejärel edasi Värvid.

värvide fontide muutmine

See on järjekordne koht, kus Wix teeb kõik, mis teie töö lihtsustamiseks. Selle asemel, et näidata teile tuhandeid värvivalikuid, küsib see teilt vaid peamist eelistatud värvi, mille jaoks soovite oma kujunduse üles ehitada, ja soovitab siis selle põhjal konkreetseid värvilahendusi..

värvid viitavad

 1. Valige peamine seemnevärv.
 2. Valige värvirežiim (toonitud, värvikas, elavat, valgus, tume, segada).
 3. Valige hulgast soovitatud värvipalettide hulgast.

Üldiselt võtab kogu värviskeemi muutmine vaid paar minutit.

Sama asi kehtib ka teie fontide kohta. Alustage samast Kujundus nuppu ülemises menüüs ja valige Fondid.

värvide fontide muutmine

Jällegi on Wixil teile terve rida ettepanekuid.

fondid viitavad

Parem on lihtsalt vahetada valikuid edasi-tagasi, kuni leiate midagi, mis teile meeldib. Samuti peaksite proovima fondi suuruse tööriista, veendumaks, et kõik teie saidi tekstid on loetavad.

Piltide, slaidiseansside ja muude visuaalsete funktsioonide lisamine

Wix on valmis teie veebisaidil vastu võtma igat tüüpi visuaalset sisu. Olgu need pildid, videod, slaidiseanssid, galeriid ja isegi Instagrami kanalid; Wix saab kõigega hakkama!

Alustame põhitõdedest; piltide lisamine oma saidile või olemasolevate muutmine.

Klõpsake lihtsalt jaotisel, mis sisaldab pilti, mille soovite asendada, ja siis klõpsake külgribal nuppu Redigeerimine ja asendamine.

asenda pilt

Sellel nupul klõpsamisel kuvab Wix teile veel ühe paneeli, kus saate pilti täiendavalt kohandada.

asenda pilt 2

Kui soovite pildi asendada, klõpsake lihtsalt nuppu Asenda nuppu. Näete, et Wixil on sama teema järgimiseks soovitatav arv pilte. Need on pildid, mida saate oma saidil vabalt kasutada, ilma et peaksite muretsema autoriõigustega seotud probleemide pärast.

pilte valida

Kui soovite üles laadida oma pildi, klõpsake nuppu + Laadige meedium üles nuppu vasakus ülanurgas. Kui üleslaadimine on lõppenud, saate pilti vajadusel muuta.

pildi muutmine

Kui olete lõpetanud, klõpsake nuppu Kandideeri pildi lisamiseks lehele.

Muud tüüpi kandjate lisamiseks klõpsake peamist Lisama ja seejärel liikuge saadaolevate jaotiste loendist soovitud kategooriasse:

lisage visuaalsed kategooriad

Protseduur sarnaneb väga piltide lisamise või asendamisega. Klõpsake lihtsalt samamoodi plokki, siis klõpsake nuppu Redigeerimine ja asendamine, ja korraldage oma meedia vastavalt.

5) Häälestage oma saiti mobiilseadmete jaoks

Nendel päevadel on mobiiltelefonid sageli inimeste peamised seadmed veebi saamiseks. Tegelikult kasutab mobiiltelefoni rohkem inimesi kui laua- ja sülearvuteid kokku (andmed). Mida see praktikas tähendab, on tõesti lihtne, peate kindlasti veenduma, et teie veebisait näeks mobiilis korralikult välja! Kui sellega ebaõnnestub, lahkuvad inimesed ega tule enam kunagi tagasi.

Pealegi, kui juhtute kohalikku ettevõtet, on mobiili mõju veelgi suurem. Mitmesugused minu lähedal olevad otsingud moodustavad kogu Google’i kohaliku liikluse suure osa (andmed) ja nende kasutajate kiire teenindamise võimalus on ülimalt oluline, kui soovite teenida nende ettevõtet.

Kujutage näiteks ette, et juhite ülalmainitud massaažisalongi. Kui keegi otsib “Massaaž minu lähedal” ja teie sait ilmub, kuid nende telefoni laadimine ebaõnnestub, siis tulevane klient teie juurde ei tule.

Õnneks on teie saidi Wixiga mobiilside jaoks optimeerimine lihtne. Alustamiseks klõpsake ülemisel ribal kuvamisnupul. See:

lülitu mobiilile

See laadib lehe uuesti ja näitab teile, kuidas see mobiilseadmetes ilmub.

sait mobiilis

Enamikul juhtudest näeb teie veebisait just väravast kenasti välja, kuid võite teha mõned väikesed muudatused, et tähtsamad elemendid esile tõsta ja mitte nii olulisi varjata..

Kõige olulisem on see, et kõik siin tehtud muudatused ei mõjuta teie saidi töölauakujundust. See on mõeldud ainult mobiiltelefonidele!

Selle saate teha selleks, et muuta oma sait mobiilis paremaks:

 • peida pildid, mis pole üliolulised, ja võta lihtsalt mobiilvaates ruumi
 • pange oma kontaktteave lehel kõrgemale – inimesed tahavad sellele kiiresti juurde jõuda
 • tõsta esile ainult oma peamine toode või teenus

Wix võimaldab teil siin kohandada tõesti palju, mis puudutab lehe erinevate elementide peitmist, tervete jaotiste joondamist ja nii edasi. Kasutage seda ära ja katsetage.

Kui olete lõpetanud, lülitage lihtsalt sisse töölauavaade jälle. Teie muudatused salvestatakse automaatselt.

6) Looge muid lehti

Nüüd, kui koduleht on meil valmis, on aeg hakata tegelema mõne muu lehega, millest enamik veebisaite kasu saab. Pealegi peaksite looma:

 • lehel Teave
 • kontaktide leht

Keskendume praegu vaid neile kahele, et näidata teile uute lehtede loomise põhimõtteid.

Teave lehe kohta

Alustamiseks klõpsake nuppu Leht: Kodu nuppu vasakus ülanurgas. Seejärel klõpsake nuppu + Lisa leht.

lisa leht

Wix soovitab juba mõnda populaarset tüüpi lehte, mille loomine teid võiks huvitada. Mitte juhuslikult, loendis on esimene soovitus lehel About.

soovitatud lehed

Wix ei soovita mitte ainult lehti, mida saate üles ehitada, vaid sellel on ka igale lehele valmiskujundused.

Oma lehe Teave valmimiseks sirvige lihtsalt saadaolevate lehekujunduste loendit ja valige see, mis teile kõige rohkem meeldib.

Wix ADI-redaktor laadib liidese uuesti sisse ja laseb teil töötada oma uuel lehel About. Kõik toimivad täpselt ja samamoodi nagu koduleht.

Jätkake lihtsalt sisu sisulõikude lisamist, mis teie arvates peaks teie lehel Teave sisaldama, ja muutke neid vastavalt.

Olles siin vaid paar minutit veetnud, peaks teil olema päris ilus leht Teave teie kohta.

lehe kohta

Kontaktleht

Kontaktlehe loomise viis on väga sarnane, kuid sellel lehel on paar originaalelementi. Alustamiseks klõpsake uuesti nuppu Leht nuppu ja siis edasi + Lisa leht. Vaheta Võtke ühendust ja vaadake, mis Wix teie jaoks on.

vali kontakt

Valige üks soovitatud kujundustest.

Wix ADI redigeerimisliides laaditakse uuesti uuesti. Tõenäoliselt näete sellel lehel mõnda algset blokki vs teie leht Teave või isegi avaleht. Need on:

 • kontaktvorm
 • interaktiivne kaart

kontaktleht

Wix soovitab teil kasutada mõlemat nimetatud elementi, et klientidele oma äri hõlpsamini leida. Kontaktvorm on täielikult töökorras, mis tähendab, et külastajad saavad seda kasutada teile otse sõnumite saatmiseks.

⚠️ Kui te ei tegutse ettevõttes ega soovi oma aadressi jagada, saate kaardi keelata ja jääda lihtsalt kontaktivormi.

Muud nišispetsiifilised lehed

Esialgsete vastuste põhjal, mille andsite Wixile registreerumisel, võite oma saidil näha ka teisi Wixi eelnevalt tehtud lehti.

Meie puhul on olemas: Broneeri veebis leht ja Broneerimine Checkout lehel. Sellel klõpsates näete, milline on teie veebisaidi olukord Leht nuppu vasakus ülanurgas uuesti.

lehed

Vaadake, millised need lehed välja näevad, ja vajadusel töötage nende kallal. Põhimõtted on samad.

Saidil navigeerimise täpsustamine

Vaikimisi lisatakse iga teie loodud uus leht automaatselt teie saidi põhimenüüsse.

Kui soovite muuta lehtede menüüs kuvamise järjekorda, klõpsake oma saidi päisel ja seejärel nupul Redigeeri nuppu kõrval MENÜÜ.

redigeerimise menüü

Lehtede ümberkorraldamiseks saate lohistada.

redigeeri menüüd 2

Menüüüksusi saate käsitsi lisada ka siis, kui soovite linkida väljaspool veebisaiti asuvatesse kohtadesse (nt näiteks oma sotsiaalmeedia profiilidesse).

7) lisage ajaveeb (valikuline)

Blogimine on üks parimaid viise, kuidas jõuda uute vaatajaskondadeni ja muuta need vaatajaskonnad potentsiaalseteks klientideks. Mitmesugused allikate aruanne et ajaveebimine on veebiettevõtete seas kõige tõhusam turunduskanal. Kui turundajad, kes eelistavad ajaveebi pidamist, näevad oma võrgupüüdluste positiivset investeeringutasuvust 13 korda suurema tõenäosusega kui need, kes ei.

Teisisõnu, kui soovite, et inimesed otsiksid teie saiti aktiivselt, peate andma neile selle põhjuse. Blogimine võib olla üks selline põhjus, kui teie avaldatud sisu on hea kvaliteediga ja vastab teie vaatajaskonna vajadustele ja soovidele.

Wixist ajaveebi avamine on tehnilisest küljest tõesti lihtne – teil on kõik vajalikud tööriistad juba sisseehitatud.

Wixis ajaveebi loomine

Klõpsake ülamenüüst nuppu Leht nuppu ja siis edasi + Lisa leht. Valige loendist Blogi ja siis valige endale meelepärane ajaveebi paigutus.

vali ajaveebi paigutus

Teie valitud täpne paigutus on ainult teie enda otsustada. Kõik nad töötavad suurepäraselt! Wixi redaktor laaditakse uuesti ja näete oma uut blogi lehte toimimas:

ajaveebi leht

Saate seda lehte redigeerida samamoodi nagu kõiki teisi selle saidi lehti. Kõige tähtsam on see, et saate:

 • muutke oma ajaveebi postituste kuvamise viisi lehel,
 • ajaveebi paigutuse muutmine (kuhu pildid lähevad jne)
 • muutke postituste kõrval kuvatavat (autori nimi, kuupäev jne)

Samuti saate hallata ajaveebi ja kirjutada uusi postitusi.

Uute ajaveebipostituste kirjutamine

Klõpsake peamist ajaveebi jaotist ja seejärel nuppu Halda blogi.

hallata blogi

Sealt saate hallata nii olemasolevaid postitusi kui ka luua uusi.

blogi kriips

Liidest on väga lihtne kasutada ja see sarnaneb sellega, mida näete MS Wordis või Google Docsis.

ajaveebi kirjutamine ui

Saate järgmist:

 • Integreeritud SEO tööriistad – veendumaks, et teie postitusi kuvatakse Google’is
 • Rikaste tekstiredaktor
 • Kategooriad ja räsimärgid
 • Võimalus töötada koos mitme kirjanikuga
 • Suurepärane mobiilikogemus
 • Kohandatud HTML-i tugi

8) Veebipoe lisamine (valikuline)

Tõenäoliselt pole see teile praegu üllatus, kuid võite Wixiga veebipoe üsna kiiresti käivitada. Lisaks saab sellest täielikult toimiv veebipood, mis ei piira teid mingil viisil.

 • Teil võib olla piiramatu arv tooteid.
 • Hankige kohandatud poe- ja ostukorvi kujundus.
 • Müüge füüsilisi ja digitaalseid tooteid.
 • Jälgi tellimusi.
 • Seadke tariifid.
 • Veebimaksetega nõustumine.
 • Müüa Facebooki ja Instagrami kaudu.
 • Hallake oma müüki liikvel olles Wix-i ​​rakendusega.

Wixiga veebipoe loomine

Klõpsake ülamenüüst nuppu Leht nuppu ja siis edasi + Lisa leht. Valige loendist Online pood ja valige endale meelepärane poe paigutus.

valige poe paigutus

Poe haldamiseks ja toodete lisamiseks klõpsake kaupluse jaotist ja seejärel nuppu Halda tooteid.

hallata kauplust

Näete eraldi liidese laadimist, kus saate tooteid lisada, nende kirjeldusi muuta, hindu määrata ja nii edasi.

hallata kauplust 2

Eduka veebipoe rajamine on eraldi juhendi teema, nii et me ei kavatse siin üksikasjalikumalt käsitleda. Põhiline, mida me siin teile näidata tahtsime, on see, et Wixiga e-poe avamine on väga võimalik. Saate tõesti kõik funktsioonid, mida kunagi vaja läheb.

9) Tutvuge Wixi peamise armatuurlauaga

Oleme tegelenud peamiselt Wixi ADI-ga ja kõige sellega, mida sellega on võimalik saavutada, mis on palju!

Siiski on saadaval terve eraldi Wixi juhtpaneel. Selle eesmärk on anda teile laiem ülevaade teie veebisaidiga toimuvast ja kõigist sellega seotud mõõdikutest.

Armatuurlauale pääsemiseks logige lihtsalt välja ja logige uuesti sisse Wixi. Näete midagi sellist:

wix kriips

Selgitame bloki kaupa, mis sellel lehel on:

 • a) – esmane külgriba, kuhu pääsete kiiresti juurde oma veebisaidi üksikutele aladele. Kui teil on ajaveeb või veebipood, näete jaotisi oma toodete, tellimuste, ajaveebi postituste või seal tehtud broneeringute haldamiseks. Samuti on linke muudele tööriistadele ja rakendustele. Allosas on link saidi redigeerimiseks, mis suunab teid samasse Wix ADI redaktorisse, mida kasutasime ka varem.
 • (b) – teie veebisaidi peamine juhtpaneel. Siin saate valida oma saidil kasutatavate toimingute hulgast.
 • c) – Alustamine läbikäiguga. Järgige neid samme, et veenduda, et teie sait on inimeste näitamiseks 100% valmis.
 • Lehel allpool on ka plokid koos täiendavate näpunäidetega oma saidi kasutamiseks.

Üks valdkond, kus võiksite uurida sügavamalt, on see Seadistused menüü – pääseb peamisele külgribale. Siit leiate kõik oma saidi põhiseaded, nagu nimi, üldteave, integratsioon teiste tööriistadega, maksevõimalused, valuuta ja palju muud. Isegi kui te ei kavatse seal midagi muuta, on siiski hea mõte vaadata neid valikuid ja vaadata, mis on saadaval.

seaded

10) Lisage funktsionaalsus Wix Appsi kaudu

Kui Wixist kastist välja pakutavad funktsioonid pole piisavad, võite uurida Wixi rakenduste turgu. Sealt leiate rohkem kui 200 erinevat rakendust, mis aitavad teil oma veebisaiti luua ja laiendada.

Rakendustele juurdepääsu saamiseks klõpsake nuppu Rakendused Wixi armatuurlaua peamisel külgribal.

rakendused

Seal on rakendusi igasuguste erinevate asjade jaoks. Turundusabistajatest SEO-ni, reaalajas vestlusele, infolehtedele, sotsiaalse meedia integratsioonidele, hüpikakendele, A / B testimisele, ostukorvist loobumise tööriistadele, kontaktihalduritele ja paljudele teistele palju rohkem.

Rakendusi saab lisada paari klõpsuga. Valige lihtsalt loendist rakendus, mis teile meeldib, ja klõpsake nuppu Lisage rakendus.

lisa rakendus

Teie valitud rakenduse põhjal võib vaja minna mõnda täiendavat häälestamist.

11) Valige hinnaplaan ja käivitage oma sait

Protsessi selles etapis on teie veebisait peaaegu valmis. Nüüd saate selle avalikustada. Vaja on veel paar asja …

Oma saidi avaldamiseks minge tagasi Wix ADI redigeerija juurde (klõpsake Redigeeri saiti nuppu, mis asub Wixi juhtpaneeli vasakus alanurgas) ja klõpsake siis peamist Avalda nupp:

avalda sait

Peate valima, kas soovite kasutada tasuta alamdomeeni Wix (see näeb tavaliselt välja nagu YOURUSERNAME.wixsite.com/veebisait) või ühendage kohandatud domeeninimi.

alamdomeen

Nüüd, enne kui selle valiku teete, räägime erinevate Wixi plaanide hinnastamisest, kuna konkreetse plaani valik dikteerib ka teie domeeni valiku.

Esiteks, Wix on saadaval täiesti tasuta. Selle osana:

 • teil on lubatud kasutada ainult tasuta Wixi alamdomeeni ja te ei saa kohandatud domeeninime ühendada,
 • Wix-reklaamid ilmuvad teie veebisaidi igal lehel,
 • saate kuni 500 MB salvestusruumi ja 500 MB ribalaiust, mis pole palju,
 • te ei saa veebipoodi avada,
 • te ei saa Google Analyticsi ühendada.

Kui teile need piirangud sobivad, võite minna edasi ja valida ülaltoodud ekraanipildist selle tasuta alamdomeeni valiku. Selles etapis on teie sait võrgus ja valmis külastajaid vastu võtma. ��

Kui teisest küljest on neid piiranguid liiga palju, peate üle minema ühele premium-paketile. Klõpsake lihtsalt ühte neist Upgrade nupud, mis on armatuurlaual nähtavad.

täiendada

Valige endale kõige sobivam hinnakava. Saadaval on kahte tüüpi plaane:

 • Siin on hinnad, kui soovite käivitada Wixiga klassikalise veebisaidi (ei veebipoodi ega midagi, mis hõlmaks teie külastajaid saidil millegi eest maksma):

wixi hinnastamine 1

 • Siin on hinnad, kui soovite saidilt midagi müüa:

wixi hinnakujundus 2

Nagu näete, on siin palju, kuid otsuse tegemiseks ei pea te kulutama liiga palju aega. Oma saidi jaoks ideaalse Wix-plaani valimiseks kaaluge seda lihtsustatud malli:

 • �� Kas soovite saidil midagi müüa? Valige Business Basic plaan 23 dollarit kuus. Saate kõik vajalikud e-kaubanduse funktsioonid.
 • �� Tahad lihtsalt optimeeritud isiklikku, äriteavet või ajaveebi veebisaiti? Valige Piiramatu plaan 17 dollarit kuus.

Miks soovitame, millised on põhimõtteliselt kõige odavamad plaanid? Lihtne; kui teil on olulisi piiranguid, saate alati minna üle kallimale plaanile.

Mõlemas soovitatud plaanis osalemine annab teile ka esimesel aastal juurdepääsu tasuta domeeninimele. Domeeninime valimisel uurige midagi, mida on lihtne meelde jätta ja mis sobib teie ettevõtte / kaubamärgiga.

Kui olete uuele versioonile üle läinud ja lisate ostuprotsessi, on teie sait ametlikult võrgus ja ettevõtluseks valmis! ����

Valmis!

Palju õnne! Olete just õppinud, kuidas Wixil funktsionaalset veebisaiti luua, ja olete selle kõik ise teinud.

Nagu näete, on Wix uskumatult võimas ja võimekas DIY veebisaitide valdkonnas. On üsna uskumatu, kuidas tänapäeval saate ise professionaalse veebisaidi luua!

Kui teil on küsimusi, ärge kartke neid kommentaarides esitada.

Lisateavet oma uue veebisaidi reklaamimise ja laiendamise kohta leiate meie muudest juhenditest:

 • 5 lihtsat viisi veebisaidi liikluse suurendamiseks
 • 33 veebisaidi raha teenimise viisid
Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map