SiteGround PayPali makse (juhend) »Kas ma saan maksta PayPaliga?

SiteGroundi veebimajutus PayPali meetodil (2020)

Kui teil tekkis küsimus, kas SiteGround aktsepteerib makseid PayPali abil või mitte. Jah, nad teevad! See on aga kõige vähem tuntud makseviis, mida SiteGround kasutab, ning kõige tavalisem variant on Krediitkaardimakse. PayPalit ei ole SiteGroundi veebimajutuse tellimuste lehtedel loendis, kuid sellegipoolest saate maksta PayPali kaudu veebimajutusteenuste eest, mida ostsite saidi SiteGround kaudu.


Kui olete juba a SiteGround klient, saate lihtsalt Logi sisse saidile SiteGround Kasutaja piirkond, siis navigeerige nende juurde Tugileht ja lõpuks pöörduge nende poole Arvelduse tugimeeskond PayPali makse jaoks. Ja kui olete SiteGround uus ja plaanite seda teha Registreeri ja makske deebetkaardi või PayPali abil (kõige vähem populaarsed makseviisid, mida SiteGround kasutab), peate lihtsalt nendega ühendust võtma Müügiosakond kasutades saidi SiteGround kiiret ja ülisõbralikku reaalajas vestlust.

Miks ei ole SiteGroundi tellimislehel loetletud deebetkaardi või PayPali makseviisi?

Jah see on õige! SiteGround pole oma tellimislehtedel loetlenud maksevõimalusi, nagu deebetkaart ja PayPal. Samuti on nad maininud, et nad aktsepteerivad järgmist tüüpi krediitkaarte nagu VISA kaardid, MasterCard, Avastage kaarte, ja American Expressi kaardid (Amex).

Kuid alternatiivina pakub SiteGround oma klientidele täiendavaid maksevõimalusi, et tasuda oma SiteGroundi ostude eest deebetkaardi või PayPali konto kaudu (kui klientidel pole krediitkaarti või kui neil on SiteGround makseid raske teha).

Kuidas maksta SiteGroundi hostimisteenuste eest PayPali või deebetkaardiga? [Lihtne samm-sammuline juhend]

Siin on meie samm-sammult hõlpsasti mõistetav juhend, mis aitab teil maksta SiteGroundi teenuste eest PayPali või deebetkaardiga, registreerudes samal ajal nende veebimajutusplaanide ja -pakettide jaoks.

1 1. SAMM ⤵

Esiteks külastage saiti SiteGround.com ja valige a Veebimajutuskava soovite maksta deebetkaardi või PayPali konto kaudu.

2 2. SAMM ⤵

Registreeri domeeninimi omal valikul.

3 3. SAMM ⤵

Täitke oma andmed Konto teave, Teave kliendi kohta, ja Ostuinfo jaotises, kuid jätke vahele Makseteave osa ja jätke see tühjaks. Lõpuks valige Kinnitan märkige ruut ja lõpuks klõpsake nuppu Maksa nüüd nuppu.

MÄRGE: Te ei pea SiteGroundi valima ega selle eest maksma Lisateenused nagu SG Site Scanner ja Domain Privacy (mille leiate alajaotusest Ostuinfo jaotis).
LOE KA: Kas SiteGroundi SG saidiskanner on seda väärt? (Arvustus)
Kas SiteGround domeeni privaatsuse kaitse on vajalik? (Arvustus)

4 4. SAMM ⤵

Kui olete klõpsanud nupul Maksa nüüd nuppu, saate kohe teate Viga! See sarnaneb rohkem a-ga Teateteade mis ütleb, et te pole kohustuslikku täitnud Makseteave põld.

MÄRGE: Selle pärast ei pea muretsema VIGA kuna ülejäänud teave on juba kogunud SiteGround meeskond, kes võtab teiega varsti ühendust!

5 5. SAMM ⤵

SiteGround meeskond saadab teile varsti E-posti teel teavitamine et nad on saanud teie hostikonto ostmisega seotud teabe, mille esitasite saidi kohapeal registreerumise vormi täitmisel (v.a makse andmete sisestamine).

Seega võite oodata, kuni SiteGroundi meeskond võtab teiega ühendust või võite nendega otse ühendust võtta ka otseülekande tugisüsteemi kaudu, mille leiate ülalt (all Abi menüü).

Hõljutades üle Abi menüüst saate rippmenüü ja peate klõpsama nuppu Alustage müügivestlust link ühenduse loomiseks saidi SiteGround reaalajas vestluse tugitiimiga.

6 6. SAMM ⤵

Kui hakkate vestlusega SiteGround müügitoe agent, andke talle lihtsalt teada, et olete juba olemas Loonud saidi SiteGround konto kuid pole veel täitnud Makseteave kui soovite neile maksta PayPal või Deebetkaart (ja mitte krediitkaardiga).

SiteGround tugiesindaja võib sinult küsida Sinu nimi, E-kirja ID, ja Telefoninumber (lihtsalt oma hostikonto kande kinnitamiseks) ja siis teile a Spetsiaalne kohandatud link millele peaksite klõpsama, et maksta oma saidi SiteGround veebimajutuse tellimuse eest PayPali või deebetkaart (see, mis teile meeldib).

7 7. SAMM ⤵

Kui olete sisestanud kõik Makseteave, täitke oma SiteGround registreerumisprotsess. Lõpuks saate a Ostu lõpetamise teatis saidilt SiteGround kinnitada sama.

MÄRGE: Saate SiteGround meeskonna kaudu isegi e-posti teel teate oma eduka tellimuse täitmise kohta!

Järeldus: kas PayPali makse on saidi Ground abil ohutu kasutada?

PayPal on üks turvalisemaid viise SiteGroundi ostude eest tasumiseks ja teie kontole raha kandmiseks, kuna PayPali sait on väga turvaline ja krüpteeritud. Samuti peidetakse tehingu ajal kogu teie isikliku teabe vahetamine SiteGroundi või kolmandate osapoolte soovijate silmade eest. Seega saab iga PayPali klient kaitsta oma ostja kaitseplaani.

See on peamine põhjus, miks erinevad veebimajutusettevõtted (sealhulgas SiteGround) aktsepteerivad makseid PayPali kaudu – see on üks turvalisemaid maksevõimalusi.

Loodetavasti leidsite selle üles ülevaade peal Saidipõhised Paypal-makse- ja deebetkaardimakseviisid (2020) abivalmis. Kui teil on kahtlusi SiteGroundi PayPali või deebetkaardimaksevalikute osas, võtke edasise abi saamiseks ühendust nende 24 × 7 tugitiimiga!

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
    Like this post? Please share to your friends:
    Adblock
    detector
    map