SiteGround andmekeskused ja serveri asukohad (2020): kuidas valida oma veebisaidile õigem? Milline on parim ja kiireim?

SiteGround andmekeskuse serveri asukoharajatis Singapuris (Aasia)

Teie veebisaidi kiirus, jõudlus ja stabiilsus sõltub peamiselt teie veebimajutusettevõtte serveri asukohast ja ka teie hostingu andmekeskuse omadustest. Seetõttu teeb SiteGround tihedat koostööd ainult nende võimalustega, mis on maailma parimad, ja seetõttu valisid nad uhkusega kõige võimsamad serverid ja uusima järgmise põlvkonna riistvara, et ehitada oma suurepärase hostimise infrastruktuuri alus.


Parima laadimisaja saamiseks valige lähim SiteGround andmekeskus, valides oma veebisaidi / ajaveebi külastajate lähedal asuva hostiserveri asukoha. Teil on võimalik oma Jagatud või Pilveserver arveldab saidil SiteGround USA (Põhja-Ameerika), Euroopa või Aasia ja Vaikse ookeani piirkond Andmekeskused.

Kus asuvad saidi serverid, mis asuvad kogu maailmas?

Praegu on SiteGroundil olemas 6 andmekeskuse asukohta kogu maailmas, kus teil on võimalus valida oma ajaveebi / veebisaidi majutamiseks saidi SiteGround jaoks parim serveri asukoht. Siin on SiteGround andmekeskuste (serverite asukohad) loend:

1. Chicago (USA)

Parim SiteGround andmekeskus asub USA mille saate valida – sobib kõige paremini külastajatele sihtimiseks Põhja-Ameerika (eriti USA ja Kanada), Lõuna-Ameerika ja Aafrika piirkond.

2. Iowa (USA)

Teine SiteGround andmekeskus asub USA mille abil saate külastajaid sihtides valida Põhja-Ameerika, Lõuna-Ameerika & Aafrika.

3. London (Suurbritannia)

Parim SiteGround andmekeskus asub London mida saate valida, kuna see on kõige parem külastajatele sihtimiseks Euroopa regioon (eriti Suurbritannia ja naaberriigid) & Venemaa.

4. Amsterdam (Holland)

Saidil asuv SiteGround andmekeskus Holland mida saate valida, kuna see on parim külastajatele sihtimiseks Euroopa, Venemaa, ja muud naaberriigid.

5. Eemshaven (Holland)

Teine SiteGround andmekeskus asub Holland mille abil saate külastajaid sihtides valida Euroopa & Venemaa.

6. Singapuri linn (Singapur)

Teine SiteGround andmekeskus asub Singapur mida saate valida, kuna see on parim külastajatele sihtimiseks Okeaania (Austraalia ja Uus-Meremaa), Aasia riigid (Singapur, Malaisia, India, Pakistan, Bangladesh, Sri Lanka, Philipines, Jaapan, Hiina, jne), Lähis-Ida piirkond (Pärsia lahe riigid nagu AÜE, Saudi Araabia, Katar, Bahrein, Kuveit, jne) & Vaikse ookeani lõunaosa piirkond.

SiteGround on oma veebimajutusplaanide jaoks andmekeskuste valimisel eriti ettevaatlik olnud, kuna nad valisid kõige kiiremini toimivate serveritega kõige usaldusväärsemad (pärast ranget ja hoolikat uurimist). Pidev jälgimine (24/7), nende tipptasemel SiteGroundi serverite uuendamine, vigade viivitamatu parandamine, hooldus ja turvamine (asub 6 erinevas andmekeskuse asukohas) teostavad SiteGroundi süsteemi administraatorite kõrgelt kvalifitseeritud professionaalne meeskond.

Miks on SiteGround andmekeskused parimad??

Siin on kolm peamist aspekti, mida SiteGroundi professionaalne meeskond rangelt järgib, tagamaks, et nende andmekeskused pole mitte ainult parimate hostiserveritega võrdsed, vaid ka ületavad teie ootusi:

1. Väga kättesaadav 24/7/365 päeva võrk

Suurima võimaliku saadavuse, kiiruse ja jõudluse tagamiseks sõltuvad SiteGroundi partnerrajatised võrguühendusest teiste peamiste operaatoritega. See tagab, et SiteGroundi hostimisvõrgud on väga usaldusväärsed, tõhusad ja kogu aeg saadaval, mis omakorda parandab nende serverirajatise üldist jõudlust ja kiirust.

Vaadake täielikke üksikasju saidi Ground Server Speed ​​Technology kohta

2. Tipptasemel füüsilise serveri turvalisus ja järelevalve

Kõik SiteGroundi rajatised on alati hästi kaitstud ööpäevaringselt 7/365 päeva kestvate inimeste turvajõudude, juurdepääsu kontrollimise inimeste lõksude, biomeetria autentimise, pideva videovalve ja kuulikindlate fuajeega. Selliste usaldusväärsete turvameetmete olemasolul on SiteGroundi meeskond kahtlemata nende serveriseadmete täieliku haldamise ja jälgimise meister, tagamaks, et ükski kolmas osapool ei pääse oma süsteemi soovimatult juurde..

Vaadake kõiki üksikasju SiteGround Serveri turbetavade kohta

3. Üleliigsed ja eriti töökindlad elektrisüsteemid

SiteGround kasutab spetsiaalselt patenteeritud elektrigeneraatoreid, mitut toiteallikat ja väga võimsaid äriklassi UPS-tehnoloogiaid, et nende andmekeskused ei satuks elektrikatkestustesse. See tagab, et SiteGroundi serverid saavad sujuvalt ja tõhusalt töötada null- või minimaalse voolukatkestusega, nii et teie veebisait saab üles töötada (kogu aeg) püsivalt peaaegu 100% tööajaga.

Vaadake kõiki üksikasju saidil SiteGround Server Uptime Technology

Kas ma saan muuta oma saidi maapealset andmekeskust? Kuidas muuta oma saidi maapealse serveri asukohta?

JAH! SiteGroundi kliendina saate muuta oma praeguse SiteGroundi andmekeskuse / serveri asukoha uueks andmekeskuseks (vajadusel). Saate oma SiteGround andmekeskust muuta, minnes aadressile TELLIMISE EKSTAD jaotises oma Kasutaja piirkond ja seejärel klõpsake rohelist värvi Saage nuppu. Andmekeskuse ülekandmisprotsessi läbiviimiseks võite pöörduda ka SiteGroundi tehnilise toe poole.

NÄITEKS: Kui teie praegune SiteGround andmekeskus asub Singapur ja soovite seda muuta nii, et saaksite SiteGroundi Londoni andmekeskus. Selliseid muudatusi serveri asukohtades saab teha igal ajal (kui sa tahad). Kui soovite lisateavet saidi kohta, klõpsake siin, et võtta ühendust SiteGroundi toega SiteGroundi hostikonto ümberpaigutamine.

Kuidas valida parim SiteGround andmekeskus, mis töötab just teie veebisaidi või ajaveebi jaoks?

Kokkuvõtteks peate valima SiteGround andmekeskuse / serveri asukoha vastavalt oma veebisaidi sihtrühma lähimale geograafilisele kaugusele. See mitte ainult ei aita teil oma saidi lehe kiirust optimeerida, vaid laadib ka teie veebisaidi sisu külastajatele palju kiiremini.

NÄITEKS: Kui otsustate sihtida India külastajad oma saidiga, siis peate valima SiteGround Singapuri andmekeskus nagu see on lähim serveri asukoht kui võrrelda ülejäänud (muud 5 SiteGround andmekeskust). Lisaks saate isegi konfigureerida CDN teenused (Hankige saidi SiteGround abil tasuta CDN) parandada oma saidi laadimisajad ükskõik millises riigis (sel juhul on India).

Loodan, et see ülevaade on SiteGround serveri asukohad ja andmekeskused (2020) on aidanud teil oma veebisaidi jaoks parima SiteGroundi serveri asukoha valimisel.

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
    Like this post? Please share to your friends:
    Adblock
    detector
    map