Veebimajutusjuhend algajatele

Veebimajutusjuhend algajatele

Selles artiklis oleme kogunud kogu olulise teabe, mida vajate uue veebimeistrina oma veebisaidi edukaks kavandamiseks ja ehitamiseks. Veebisaidi loomisel tuleks kaaluda kolme peamist sammu: veebisaidi sisu loomiseks ja haldamiseks peate valima veebi, domeeninime ja rakenduse.


Kuidas valida veebi??

Veebi valimine on esimene samm, mida peaksite kaaluma veebisaidiprojekti alustamisel. Kui soovite, et teie veebisait oleks veebis kättesaadav, vajate kohta, kus seda majutada. Selle koha pakub veebimajutusteenuste pakkuja. Veebimajutus teenusena sisaldab ruumi, kus teie veebisaidi faile hoitakse, liiklust teie veebisaidile ja palju lisateenuseid, näiteks tulemüüri kaitse, tehniline abi, e-posti teenused, FTP-juurdepääs, domeeninime registreerimine, veebisaidi loomise tööriistad ja palju muud.

Oma veebisaidi veebi valimiseks peate arvestama järgmiste oluliste probleemidega:

Hind: kas saate minna tasuta veebiga?

Paljud veebimeistrid otsivad tasuta veebimajutuse pakkujaid, vähemalt oma esimese veebisaidi kohta. See on mõistetav – te ei tea, kuidas hostimisteenuseid võrrelda, ja kontrollite nende hindu. Noh, kui olete mõne veebisaidi avanud, näete, et on ka palju muid asju, mis ka arvestavad, ja arvestavad hinda. Näiteks avaldavad tasuta või väga odavad hostid teie veebilehtedel reklaame ja ei paku teile tehnilist abi. Allpool oleme loetlenud mõned kõige olulisemad tegurid veebiprojekti võõrustaja valimisel

Kliendi tagasiside

Kui võrdlete paari hostingu pakkujat, mis vastavad teie eelarve ja tehnika nõuetele, minge ja kontrollige klientide tagasisidet. Google’is, Yahoo-s või spetsiaalsetes hostimiskataloogides on palju teavet. Kindlasti näete, kas pakkuja on usaldusväärne, kas vastab kiiresti tehnoloogiaküsimustele, kas vastab indeksis lubatud ülenumbrile ja kas klientidele see meeldib.

Tehniline abi

Teie veebimajutajalt on alati vaja tehnilist abi, vähemalt aeg-ajalt. Kui hakkate oma veebisaidi üle töötama, tekivad järgmised küsimused: Kuidas alustada; Kuidas faile üles laadida; Kuidas luua e-posti kontot jne.

Mõnikord vajate neile küsimustele vastamist nii kiiresti kui võimalik või isegi kohe. Sellepärast peab teie veebimajutaja pakkuma 24×7 tehnilise toe abi. Teie tehnilistele küsimustele tuleks vastata maksimaalselt 1–2 tunni jooksul. Lisaks reageerimise kiirusele kontrollige, kas tugi on tehniliselt pädev. Ja ärge minge telefonitoega otsima – telefoni tugiteenuste read on alati kinni, kui teil neid vaja on. Kõige tõhusamad ettevõtted kasutavad piletimüügisüsteeme, kus saadate kõik vajalikud üksikasjad, et teie küsimusele saaks tunni jooksul vastuse.

Hostimisvõimalused: veebiruum, ribalaius, protsessori, PHP limiidid jne.

Veebimajutuskavade funktsioonid täienevad pidevalt. 2003. aastal oli maksimaalne kettaruumi kvood jagatud hostikava kohta 5 MB. 2009. aastal pakuvad vähesed pakkujad vähem kui piiramatut kõike. Selle kohta, mis võib olla piiratud, lugege kindlasti kasutustingimusi.

Kas hostiteenuse pakkuja toetab:

 • E-post, POP3, SMTP, IMAP, automaatvastajad, e-posti edasisaatjad:

Kui teil on oma sait, soovite tõenäoliselt omada näiteks teie domeeni e-posti aadresse: See e-posti aadress on spämmirobotite eest kaitstud. Selle vaatamiseks peab olema lubatud JavaScript.. Veebipostituse võimaluste saamiseks võite kontrollida POP3, SMTP (ja IMAP) olemasolu. Kontrollige meie valikut, kas saate seada e-posti aadressi automaatselt vastama saatjale olemasoleva sõnumiga (automaatvastaja). Vaadake, kas edastate sõnumi näiteks ühelt e-posti aadressilt teisele: kõik saabuvad e-kirjad See e-posti aadress on spämmirobotite eest kaitstud. Selle vaatamiseks peab olema lubatud JavaScript. tuleb ära oodata See e-posti aadress on spämmirobotite eest kaitstud. Selle vaatamiseks peab olema lubatud JavaScript.

 • PHP, MySQL, Cron töökohad:

PHP / MySQL võimalused muutuvad dünaamilise veebisaidi jaoks üha olulisemaks. Cron-töid võib vaja minna programmide jaoks, mida peate perioodiliselt käitama (nt üks kord päevas).

 • Veebisaidi tööriistad – ajaveebid, CMS, galeriid, foorumid:

Teie host võib pakkuda teile veebisaidi loomiseks tasuta tööriistu, nagu ajaveebid, CMS, galeriid, foorumid. Need tööriistad hõlbustavad ulatuslikult teie tööd teie veebisaidil ja säästate palju raha veebidisainerite ja arendajate jaoks.

 • E-poe võimalus – ostukorv, SSL (Secure Socket Layer):

Kui plaanite hallata e-kaubanduse veebisaiti, peate võib-olla vajama SSL-sertifikaati ja ostukorvi. Need rajatised hõlmavad tavaliselt kõrgemat hinnapaketti või lisatasusid. Kui plaanite oma saidil koguda krediitkaardiandmeid, vajate kindlasti SSL-sertifikaati.

 • Kontrollpaneel:

See funktsioon on eriti oluline, kui soovite oma saiti hooldada või kui keegi teine ​​hooldab seda. Juhtpaneelil saate oma saidil muudatusi teha, faile üles laadida, oma konto paroole muuta, e-posti kontot lisada / kustutada, andmebaase hallata jne..

 • DreamWeaver, GoLive, Flash:

Võib-olla soovite oma veebisaidi luua veebisaidi loomise tarkvara abil, näiteks GoLive või DreamWeaver. Hea on kontrollida, kas teie veebimajutusteenuste pakkuja neid tööriistu toetab.

Kui järgite neid põhijuhiseid, on teil usaldusväärne, tõhus ja rahuldust pakkuv hostimisteenus, mis aitab teie ettevõtte edukusele kaasa paljude aastate jooksul.

Oleme siin üle vaadanud 10 parimat Ühendkuningriigi veebimajutusteenust pakkuvat ettevõtet, nii et saate neist valida ja olla kindel, et teil on Ühendkuningriigis suurepärane hostingu pakkuja.

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map