Veebimajutus CooliceHost

Pärast põhjalikku ülevaadet jõudis CooliceHost meie Ühendkuningriigi äri parimate veebimajutusettevõtete nimekirja tippu. See on suhteliselt väike ettevõte, mis on loodud veebimeistrite veebimeistrite jaoks, nii et iga klient saab erikohtlemist, nad kasutavad SSD-draividega tipptasemel servereid, CPaneli taustal, DDoS-kaitset, ainult 4ms ping Londonist ja CooliceHosti kaudu toetavad nad uusimaid tehnoloogiaid nagu PHP7. ja LiteSpeed, mis võivad teie saidi toimivust kahekordistada.


Suurbritannia CooliceHost ülevaate logo
UPTIME
997
KIIRUS
998
TOETUS
977
HIND
962
FUNKTSIOONID
965
ROHELINE
905
INNOVATIIVNE
979

Kiirus ja töökindlus – CooliceHost näitab viimase aasta jooksul silmapaistvat pingutust vaid 4ms Londonisse ja 99,982% serverite tööaega. Teie sisu pakutakse SSD-draividest ja need toetavad uusimaid tehnoloogiaid, nagu PHP7 ja LiteSpeed, mis võivad teie saidi jõudlust kahekordistada. Nii öeldes võite olla kindel, et teie sisu edastatakse teie Ühendkuningriigi kasutajatele ööpäevaringselt väga kiiresti.

Turvalisus – Kõik CooliceHosti teenused on hästi kaitstud. Konto blokeerib kõik IP-aadressid, millel on 3 ebaõnnestunud sisselogimistaotlust, ja hoiab selle kasutaja 24 tunni jooksul blokeerituna. Muidugi võiks klient end vooliku kliendihaldusest vabastada, kuid kellal pole muudatusi. See on loodud spetsiaalselt selleks, et kaitsta CooliceHosti kliente häkkimiste ja ohtude eest. Veel üks suurepärane turvaelement on DDoS-kaitse, mida hostimine oma klientidele pakub. Viimase statistika kohaselt on DDoSi rünnakute arv viimastel aastatel kasvanud enam kui 200%. Ja sellepärast integreeris CooliceHost selle oma plaanidesse. Ja see kõik tuleb ilma lisatasuta. Ettevõte pakub ka turvalist VPS-i hostimist, mille saate tellida nende saidilt, kasutades kontaktvormi. Selle teenuse turvalisus on veelgi kõrgem. See on suurepärane lahendus tundliku teabega tegelevatele suurtele ettevõtetele.

Varukoopiad tehakse kaks korda nädalas. Hostimine keskendub kiirusele, turvalisusele, hõlpsale Cloudflare CDN-i integreerimisele, täpsemale rämpspostitõrjele, et suurendada kliendikogemust ja saavutada parem jõudlus.

Toetus – CooliceHost pakub ööpäevaringset tuge kompetentsete insener-tehniliste töötajate poolt teie probleemide lahendamiseks. Tehnika-, arveldus- ja turundusosakonda pääsete piletimüügisüsteemi, posti, telefoni teel. Parim viis oma probleemi lahendamiseks on piletimüügisüsteemi kasutamine nende veebisaidi kliendipiirkonnast. Sel juhul liigub probleem vajadusel kiiresti kõrgema taseme süsteemiadministraatoritesse. Keskmine reageerimisaeg on umbes 10 minutit ja kuna selle taust on väga kasutajasõbralik, peate pöörduma tugiteenuste poole nagu kord kuue kuu jooksul, kuid kui teil on neid vaja, võite olla kindel, et arenenud tehnoloogia meeskond aitab teid ükskõik.

Riistvara – CooliceHost kasutab HP, Delli ja SuperMicro servereid koos Intel E3 ja E5 protsessoriga, kolmanda astme andmekeskustes paiknevaid Inteli ettevõtlusklassi SSD-draive, mis tähendab, et see vastab kõigile Tier 2 nõuetele või ületab seda, ja IT-seadmeid teenindavad mitmed sõltumatud levitamisteed, kogu IT seadmed on kahe toitega ja ühilduvad täielikult saidi arhitektuuri topoloogiaga ning on samaaegselt hooldatava saidi infrastruktuuriga, eeldatava saadavusega 99,982%. Kõigil serveritel on DDoS-kaitse ja tarkvara, mis blokeerib soovimatud taotlused teie saitidele.

Skaleeritavus – CooliceHost pakub oma klientidele ühist veebimajutust ja VPS-i hostimist mitte ainult igakuiselt. Kui tellite plaani pikaks ajaks, saate allahindlust. Mida pikem periood on, seda suurem on allahindlus. Iga paketi eest saab tasuda nii kuu, kvartali, poolaasta kui ka aasta tellimuse alusel.

Saate oma plaani igal ajal administratsioonipaneelil uuendada või alandada (alates Webmaster Minist kuni Webmasterini, Big Dogini, Big Dog 2-ni ja vastupidi), sõltuvalt teie vajadustest. Või võite valida järgmise taseme lahenduse – VPS Hybrid plaanid, kui kukkusite, vajate rohkem jõudu. Kui olete oma Cpanelisse sisse loginud, näete ise nende SSD-serverite võimsust.

Plaanid

SSD Nginxi hostimine – Tavalised SSD veebimajutusplaanid, mida CooliceHost pakub, on Webmaster Mini, Webmaster, Big Dog, Big Dog 2, need erinevad kettaruumi, protsessori, domeenide arvu, andmebaaside arvu ja DDoS ribalaiuse poolest. Näiteks väikseim Webmaster Mini pakett (2,98 eurot kuus) on varustatud 2 GB SSD, 5/15 MySQL andmebaaside / ühendustega, 2 hostitud domeeni, 200 GB DDOS ribalaiusega, cPanel, piiramatu e-posti ja palju muud. See sobib suurepäraselt ettevõtte veebisaidi, ajaveebi või e-poe avamiseks.

VPS Hybrid plaanid – Peale tavalise jagatud hostimise pakub CooliceHost hübriidplaane nagu VPS, kuid oma olemuselt on see jagatud hostimine. VPS hübriidplaanid, tuntud ka kui poolpühendatud, on põhimõtteliselt jagatud hostimine, kasutades VPS-i ressursse. See on suurepärane lahendus neile, kellel pole reaalse VPS-i juhtimiseks ja haldamiseks teadmisi, aega ega raha. Väikseim plaan on LSV VPSh 512 (see pärineb LiteSpeed ​​Varnishi virtuaalserveri serverist ja kavas kasutatud RAM 512) on 1 x vCPU @ 2,0 GHz, 512 MB muutmälu, 15 GB HDD, LiteSpeed, cPanel ja palju muud . Ja see tuleb ainult 4,98 euroga kuus. Need plaanid sobivad suurepäraselt juba välja töötatud ja töötavatele veebisaitidele, tekitades tohutult liiklust, võimaldades neil laadimist veelgi kiiremini teha, võrreldes tavaliste hostimiskavadega. Kõik VPS Hybrid’i plaanid on paindlikud ja kohandatud igat tüüpi äri jaoks, olenemata selle suurusest või vajalikest ressurssidest.

Kõik nende plaanid värskeima infoga näete siit.

Testi tulemused

Oleme üles laadinud Joomla e-kaubanduse saidi ühte CooliceHosti jagatud hostimiskavasse ja testinud seda teie jaoks. Altpoolt näete tulemusi. Veenduge kindlasti täpsema kuva saamiseks klõpsake piltidel.

CooliceHosti test 1

Teema: https://blog.coolicehost.com/ Vahemälu: pistikprogramm on keelatud HTTP Server: LiteSpeed ​​http / 2 Lubatud PHP versioon: 5.5.25 / 7.0 Zend Opcache: Lubatud

Tulemused PHP 5.5 + ZendOpcache 257ms PHP 7.0 NG + Zend Opcache 112ms

Kui teie skriptid seda toetavad, võib PHP7 saidi jõudlust kahekordistada.

CooliceHosti test 2

LiteSpeed ​​vs Nginx vs Apache

Selles testis näete peamiste veebiserverite jõudluse erinevust päringutes sekundis.

CooliceHosti test 3

Check-host tulemused, mis näitavad ülikiiret pingimist Suurbritanniast – 4,4 ms

CooliceHosti test 4

Pingdomi test kiiruse jõudluse kohta nende Amsterdami serverist.

Nagu näete, laadis Joomla e-pood 94% kiiremini kui teised testitud saidid, mille jõudlusaste oli 94/100.

CooliceHosti test 5

LoadImpact’i stressitesti, mis näitab ühtlast laadimisaega isegi teie saidi samal ajal kõrgetele kasutajatele.

Isegi kui 25 kasutajat sirvib erinevaid lehti, on laadimisaeg kõigiga võrdne. Need on mõned väga head näited.

Kokkuvõtteks, peate kontrollima kutte CooliceHostis. Ettevõttesisesed töötajad, tipptasemel serverid, kõrge turvalisuse tase, väga kiire reageerimisaeg teie Ühendkuningriigi kasutajatele, uusimad tehnoloogiad ja kõik, mis on soodsa hinnaga. Siin näete nende plaane ja kui te pole kindel, mida täpselt vajate, võtke nendega ühendust. Samuti pakuvad nad nõu ja suunavad teid oma Ühendkuningriigi ettevõtte jaoks parimale hostimislahendusele.

Kui vajate lisateavet ja valikuid, pöörduge lihtsalt tagasi meie kodulehele ja vaadake teisi Ühendkuningriigi parimaid veebimajutusettevõtteid, mille oleme teie jaoks üle vaadanud.

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
    Like this post? Please share to your friends:
    Adblock
    detector
    map