Suurendage oma saidi kiirust HTTP / 2 abil

Suurendage oma saidi kiirust HTTP / 2 abil

Kaasaegses veebis loeb teie saidi toimivus iga millisekundit. See sõltub teie veebisaidi struktuurist, kuid teie saidi CloudFlare ja LoadImpact tehtud testidest saavad kasu 20% kuni 200% + kiiruse suurenemine üleminekust uuele HTTP / 2 protokollile. See test illustreerib kiiruse erinevust mitme päringuga lehe laadimisel.


HTTP / 2 on binaarne protokoll, mis kasutab serveri kohta ainult ühte ühendust. See tagab kiirema TLS-i jõudluse, toetab suuremat turvalisust ja lihtsustab teie veebirakendusi. See on suurepärane lahendus enamiku saitide ja CMS-ide jaoks, nagu WordPress. Kui soovite oma saiti veelgi kiirendada, saime siit veel 33 näpunäidet.

Sa saad pole kasu alates HTTP / 2-st, kui teie veebirakendus teenindab enamasti suuri allalaaditavaid faile või meediumivooge. Sel juhul ei soovi te tõenäoliselt TLS-i ja multipleksimine ei anna mingit kasu, kui kasutusel on ainult üks voog.

Sissejuhatus HTTP / 2

HTTP / 2 on traditsioonilise HTTP / 1.1 veebi andmeedastusraamistiku oluline läbivaatamine, mis on viisteist aastat truult teeninud veebikeskkonda kui peamist meetodit veebivara laadimiseks TCP-ühenduste kaudu.

Protokolli põhjalik ümberkirjutamine pole HTTP / 2, vaid hoopis HTTP-koodi korduvväljendamine ning kasutab samu meetodeid, olekukoode ja keelesemantikat, et lahendada väljakutsed, millega pärssiv HTTP-raamistik tänapäeval silmitsi seisab. Esiteks vähendab HTTP / 2 veebilehtede laadimise latentsusaega, suurendades täitmata taotluste arvu, mida leht saab teha ilma häkkideta nagu domeeni varjamine, liitmine ja sprindimine.

Milleks kasutatakse HTTP / 2 ja miks seda kasutada??

Interneti-tehnilise töörühma HTTP-töörühma välja töötatud HTTP / 2 põhineb varasemal SPDY-protokollil, mille on välja töötanud Google ja mida kasutatakse nende võrgukeskuse andmekasutuse kulude suurendamise probleemide lahendamiseks, ning see koosneb kahest spetsifikatsioonist: nimelt Hypertext Transfer Protocol v. 2 ja HPACK-päise tihendamise vorming.

Päise tihendamine vähendab tõsiselt andmete täielikuks laadimiseks vajalike edasi-tagasi lendude arvu; see on eriti kasulik mobiiliklientidele, kus tavaliselt näete mõnesaja millisekundi pikkust edasi-tagasi latentsusaega. Uue süsteemi alusena valiti SPDY / 2 raamistik ja pärast HTTP / 2 juurutamist on Google läbi elanud kava eemaldada SPDY tugi uute ja täiustatud protokollide kasuks..

Lõppkokkuvõttes saate oma hostingu jõudlust parandada.

Kuidas see töötab

HTTP / 2 kasutab binaarseid protokolle, mitte HTTP / 1.x raamistike tekstilisi, kuna need protokollid on kompaktsemad ja neid on kergem sõeluda..

Vanemate kujunduste puhul oli lehel neli võimalust joonte sõnumit sõeluda; uues raamistikus on see taandatud vaid ühele üleskutsele. Nagu ka see täieliku mitmekordse toe kaasamine tähendab, et pärandprotokollide reaalajas blokeerimisega seotud probleemid on kõrvaldatud, võimaldades ühe TCP-ühenduse ajal korraga olla mitu lendu rohkem kui ühele päringule ja vastussõnumile.

HTTP2

(pildi allikas Nginx)

See on oluline, kuna HTTP / 2 võimaldab ikkagi ainult ühte TCP-ühendust, osaliselt seetõttu, et enamus kaasaegseid veebilehti kasutavad mitut allikat. Mitme ühenduse loomine erinevatest lähtepunktidest suurendab brauseri võrguressursside kasutamist mõistlikust kaugemale, mistõttu kasutab HTTP / 2 serveri tõukamist ja päise tihendamist, et maksimeerida andmeedastust ja tõhusust.

Brauserivälised rakendused, veelgi enam, paketiefektiivsed rakendused, näiteks VoIP, peaksid saama kasutada ka HTTP / 2.x-ühendusi, kui nad juba kasutavad HTTP-d. Vaatamata sellele on HTTP / 2 seni optimeeritud peamiselt brauseri kasutamiseks, kuna see moodustab raamistiku põhikasutuse.

Veebiturvalisus koos HTTP / 2-ga

Siiani pole HTTP töörühm nõudnud krüptimismeetodite, näiteks transpordikihi turvalisuse (TLS) kasutamist; sellest hoolimata on nad määratlenud TLS-i profiili, mis sisaldab šifrikomplekti musta nimekirja, ja ükski brauser ei toeta praegu krüptimata olekus HTTP / 2. Praegu HTTP / 2-protokolle toetavate brauserite hulka kuuluvad Microsoft Edge, Safari, Firefox ja Chrome.

Ekraanipilt 2017 7 17 Kas ma saan HTML5 CSS3 jne jaoks kasutada tugitabeleid

Need tugistatistikad kehtivad juuli 2017. Täpsema oleku kohta saate vaadata allikas siin.

Uute protokollide rakendamine

Enamasti saab HTTP / 2 rakendada ilma eelneva HTTP / 1.x toeta. Kui te ei rakenda HTTP 1.1 rakendusekihi protokolli läbirääkimiste (ALPN) tunnuseid, on võimalik ka TLS-i krüptimise tugi. TCP-ga toimuva HTTP / 2 puhul peate siiski versiooniuuenduse HTTP / 1.1-st töötlema.

Lisaks krüptimisnõude puudumisele on HTTP / 2-l ka paar nõrka kohta. Küpsiseid pole HTTP / 1 kaudu palju täiustatud ja hoolimata nende suhteliselt kahjutust olemusest saavad häkkerid siiski küpsiseid tehniliselt kasutada, et pääseda juurde teie privaatsüsteemidele..

Kuidas ja millal vahetada

HTTP / 2-ga alustamine ei ole kliendi poolelt liiga keeruline, peate vaid kontrollima, et teie brauser oleks ajakohane, kuna enamik suuremaid kliente toetab uusi protokolle.

Serveripoolel on aga veel natuke ringi. Peate olema valmis eemalduma kujutisepritsidest, vähendama CSS-i ja Java-sidumise hulka oma lehtedel ning valmistama oma domeenikilbid ühildamiseks HTTP / 2-ga.

Viimase tegemiseks peate veenduma, et mõlemal jagatud URL-il on nõutavad TLS-sertifikaadid. Kui teil pole otsest kontrolli selle üle, millistesse serveritesse nende lehed on paigutatud, on tõenäoliselt parem oodata, kuni teate, et teie serverid värskendatakse.

Võtke ühendust oma hostiga

Lõpuks rääkige omaga WordPressi hostimine pakkuja või serveri administraator, et teha kindlaks, kas olete HTTP / 2-vormingus.

Kui olete kinnitanud, et infrastruktuur on olemas, pange uued protokollid kasutusele niipea, kui teie külastajad saavad sellest kõige rohkem kasu. Kui te ei saa serveri hostiga ühendust, on veebis saadaval avatud lähtekoodiga tööriistu, mida saate kasutada oma serveri oleku kontrollimiseks. tööriist firmalt KeyCDN.

Lugege kindlasti meie top5hostingut, et saada rohkem häid näpunäiteid oma projektide optimeerimiseks ja kui teil on HTTP / 2 protokolli kohta rohkem küsimusi, kontrollige KKK Githubis.

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
    Like this post? Please share to your friends:
    Adblock
    detector
    map