Suur 3 või riigikoodi tippdomeenid

Suur 3 või riigikoodi tippdomeenid

Suur kolm – .COM, .NET, .ORG

.com on väljas ja eemal on seal kõige laialdasemalt levinud tippdomeen. Alates 2013. aasta juulist on määratud nimede ja numbrite netoettevõtte (ICANN) andmetel kogu maailmas registreeritud 112 071 447 .com domeeni ruut. suurem osa neist .com-domeenidest pärineb Põhja-Ameerikast, ainuüksi ühel mandril on registreeritud seitsekümmend seitse miljonit!


Tippdomeen .com oli algselt mõeldud kasutamiseks tööstuslike funktsioonide jaoks (seega lühike tüüp „com”), kuid see on praegu turul peaaegu kõigile. Selle kvaliteet paneb üldsuse arvama, et nende kontrollitav veebisait kasutab seda tippdomeeni. Pole üllatav, et peaaegu kõik inimesed otsivad mehaaniliselt oma nime pakkumist .com-ist.

.net ja .org kasutatakse tavaliselt ka veebisaitide levitamiseks. minevikus olid .net-domeenid reserveeritud veebiettevõtetele, samas .org-domeenid olid mõeldud organisatsioonidele ja mittetulundusühingutele. Tänapäeval registreerib igaüks oma veebisaidi nendel tippdomeenidel, kuna regulatsiooni pole.

ICANNi statistika näitab, et 2013. aasta juuli seisuga on ruutmeetreid umbes viisteist,5 miljonit registreeritud .net-domeeni ja vähesel määral üle kümne miljoni registreeritud .org-domeeni. Täpselt nagu .com, on ka enamus seal asuvaid .net- ja .org-saite ruutmeetreid registreeritud. Põhja-Ameerikas.

Teine võimalus – riigikoodi tippdomeenid

Riigikoodi TLD-d või ccTLD-d, alaühiku domeenilaiendid (mida nimetatakse paremini tähtedeks, mis tunduvad kord teie kõige populaarsemaks domeeninimena), on see piirkonnaüksus, mis on spetsiifiline konkreetsele ruumile või riigile. Mõned näited hõlmavad .co.uk (Ühendkuningriik), .ca (Kanada) ja .com.au (Austraalia). võrgule määratud numbrite amet (IANA) – see tähendab, et võrgu haldamist hõlbustavaid tehnilisi standardeid haldav administratsioon avaldab turul ccTLD-de loendi.

Vaadakem nüüd pilk ccTLD-de pakutavatele eelistele.

Eelis nr 1: ccTLD-d pakuvad loomuliku sihtimise ja SEO kasumit

ccTLD-d võimaldavad teil keskenduda liiklusele planeedi konkreetsetest piirkondadest. Ütleme nii, et soovid | soovid | soovid} keskenduda külalistele Ühendkuningriigist Ühendkuningriigi pagariäri veebisaidile; tasub mõelda .co.uk valimisele oma domeenilaiendiks. See tagab, et avalikustate Suurbritannia ja Põhja-Iiri Ühendkuningriigis, mitte Austraalia või Põhja-Ameerika rahva või mõne muu piirkonna elanike otsingutulemustes.

See seob teie programmi optimeerimise (SEO), mis on veelgi väärt. ccTLD kasutamine pakub teile paremat SEO-d, mis on väärt riigipõhiseid otsingutulemusi. Selle põhjuseks võib olla see, et otsimootorid naasevad täiesti erinevate tulemustega, nagu ka mitmed pärismaalased, võttes arvesse otsingut tegeva isiku andmetöötlusaadressi. see tähendab, et kui keegi Ühendkuningriigis jälitab Suurbritannia ja Põhja-Iiri Ühendkuningriigi sünnipäevakooke, näib teie Ühendkuningriigis asuva pagaritöökoja veebisait otsingupositsioonides kõrgem kui siis, kui teil pole .co.uk ccTLD.

Eelis nr 2: ccTLD-d sisendavad ostjate usaldust

ccTLD-alade seade on nutikas kvaliteedi osas ja see, et nad pakuvad teie veebisaidile külastajatele täiendavat usaldust. Kuna nad arvavad, et veebisait on looduslik, võivad külalised tunda, et ostude loomine on lihtsam, eriti kui nad näevad, et aadress asub kuskil, mida nad tunnistavad, mitte kauge aadressi asemel. Samuti meeldib paljudele inimestele tehingute lõpuleviimine ja saitide külastamine nende enda keelelises suhtluses, valuutas ja piirkonnas.

Eelis nr 3: ccTLD-d võimaldavad teil oma võimeid paremini esile tuua

Mõnus trikk, mida mõned ettevõtted koheldakse, et oma nime ümber võimas komplekt teha, on väärkohtlemine, mida nimetatakse saidi häkkimiseks. see võib olla niipea, kui sõna või nimega on loodud väärkäitlus, nime ja ccTLD-ga väärkasutades. näiteks beach.es kasutab hispaania ccTLD, food.ie kasutab eire ccTLD ja subscri.be kasutab Belgia ccTLD. See on isegi fraas või otsus tegutseda, näiteks check.in või help.us. Selliste transistoride valikul, millel saate tulla, pole mingeid piiranguid! pidage meeles, et HostPapa pakub kõiki ccTLD-de tippe, luues teile hõlpsa näitamise koos kohutavalt enda kunstilise domeeni häkkimisega.

£ 1,29 / kuu majutamine 12 kuud alateslogo GoDaddy

Reeglid ja seadused

Ärge unustage, et paljudel ccTLD-del on piirangud sellistele asjadele nagu riigikoodidomeeni ostmine, uuendamine ja ülekandmine. Siin võiks olla nimekiri laialt levinud ccTLDdest, mille kohta soovite mõelda. Pange tähele, et paljudel neist on piirangud:

.CA – selle ccTLD saamiseks peate täitma CIRA soovid. Need vajadused aga ei tundu olevat piiratud ühega järgmistest: Kanada subjekt või alaline elanik, Kanada korporatsioon, ühing, institutsioon või kaubamärk.

.COM.AU – Seda ccTLD-d reguleerib AUDA, mis väidab, et domeeninimesid ei saa eelregistreerida ega reserveerida; erinevate sõnadega, nad on ainult turul esmasel tagasitulekul, esmasel kättetoimetamisel. Samuti on nime litsentsi summa 2 aastat ja seda saab taaselustada ainult siis, kui täidate ikkagi oma soove.
.DE – selle ccTLD saamiseks tuleks täita Diamond StateNIC domeeni viiteid. ülioluline nõudmine on seotud organiseeritud kontaktid Saksamaa piirides.
.IE – eire ccTLD vajaduste ostmine, mida te lihtsalt rahuldate, et isDR-i vajadused, mis kujutavad endast asumist kolmekümne kahes maakonnas, või tõendusmaterjal riigi kuulumise kohta, näiteks kaubandus ja / või ettevõte.
Lõpuks on ülioluline mitte unustada võimalust, et väärkohtlemine toimub nii tippdomeenina .com kui ka ccTLD, et võluda rahvusvahelisi ja kohalikke kliente. Mitte ainult saate pöörduda kohalike külaliste poole eriti konkreetses geograafilises piirkonnas, kuid lisaks on teil potentsiaalseid võimalusi uute klientide tagastamiseks ja võõrandamiseks.

Rohkem suundumusi ja Ühendkuningriigi populaarseimad hostimiskavad avalehel.

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
    Like this post? Please share to your friends:
    Adblock
    detector
    map