SiteGround Cloud’i hostingu ülevaade

Pilvemajutus on üks huvitavamaid ja kasulikke tehnoloogiaid, mis veebisaitide omanikele, administraatoritele, kujundajatele ja kodeerijatele Internetis saadaval on. Oma veebisaidi pilvemajutuse kasutamist hostitakse tegelikult mitmes serveris, võimaldades teil tavaliselt rohkem ressursse kasutada. Kui üks pilveserver on võrguühenduseta, on ka teisi, mis muudavad teie veebisaidi võrgus püsima.


Koos pilve hostimine võite saada üleliigset salvestusruumi, paindlikkust, palju funktsioone ja parimat saadaolevat veebimajutusteenust. Nüüd saate kasutatavat tarkvara vastavalt soovile muuta, kuna see töötab mitmel serveril ja puuduvad sellised piirangud nagu jagatud veebimajutuses. Stabiilsust ja turvalisust pakutakse ka igal serveril, millel on oma turvatarkvara. Lisaks saate oma pilve hostimiskava igal ajal täiendada, lisades lihtsalt uue protsessori, uue mälu või uue kettaruumi.

SITEGROUNDi logo
UPTIME
996
KIIRUS
998
TOETUS
997
HIND
942
FUNKTSIOONID
955
ROHELINE
950
INNOVATIIVNE
989

SiteGround on veebimajutusettevõte, mis pakub 2004. aastal asutatud veebiteenuseid. Praegu haldab SiteGround reaalajas vestluse kaudu enam kui 2000 tugipiletit, 1000 telefonikõnet ja 2000 sõnumit. Neil on ka umbkaudu 500 000 domeeni. SiteGround omab mitut andmekeskust kolmel mandril: USA-s Chicagos, Suurbritannias Londonis, Amsterdamis NL-is ja Singapuri SG-s. SiteGroundil on mitmeid rajatise aspekte, näiteks väga kättesaadav võrk, koondatud elektrisüsteemid ja tipptasemel füüsiline turvalisus.

Üks huvitavamaid veebimajutusteenuseid, mida SiteGround pakub, on Cloud Hosting. Seda tüüpi veebimajutus on skaleeritav, kiire ja täielikult hallatav. Kui olete pilvemajutuse ostnud, saate ka ööpäevaringse lisatasu tuge koos muude oluliste funktsioonidega, nagu skaleeritavad ressursid, kiire platvorm, tasuta CDN, perioodilised varukoopiad ja hallatavad serverid.

Sisuhaldussüsteemid

Saate hõlpsalt kasutada mitut sisuhaldussüsteemi ja igaüks neist on saadaval oma funktsioonidega. Mõned neist CMS on:

 • WordPress on üks populaarsemaid sisuhaldussüsteeme. SiteGround pakub WordPress Cloud hostimist ühe klõpsuga installeerijaga, kes suudab teie WordPressi saidi käivitada ainult ühe hiireklõpsuga, automaatvärskendused, et saada uusim WordPressi versioon, SuperCacher, mille pakuvad pluginad ja Memcache, SSH ja WP-CLI sätted, et täielikult kontrollida oma WordPressi veebisaiti ja palju muud.
 • Magento on üks e-kaubanduse sisuhaldussüsteemidest, mida kasutavad paljud veebipoed, ja saidi SiteGround pakutav versioon sisaldab unikaalset vahemällusüsteemi, ühe klõpsuga installimist, SSH lubab ja GIT eelinstalli.
 • Drupal on veel üks populaarne sisuhaldussüsteem, mida pakub SiteGround koos pilvemajutuse ja Drupal Supercacheriga, mis kiirendab teie Drupali veebisaiti, kui klõpsate automaatilist installijat, Druse eelinstalli ja Giti integreerimist..
 • Joomla on viimane platvorm, mis pakub pilvemajutusega saidil SiteGround, kuid see hõlmab ka JHackGuard installimist, ühe klõpsuga installimist, SuperCacheri installimist, automaatvärskendusi ja Giti integreerimist.

Põhilised pilvemajutusfunktsioonid

Kõik pilve hostimise plaanid hõlmavad juurdepääsu WHM-ile ja cPanelile, aga ka Apache-serverit, CentOS-i opsüsteemi, Exim Mail-serverit, IP-tabelite tulemüüri, MySQL 5 ja PostgreSQL andmebaase, 5 PHP versiooni, Softaculous automaatseadistaja skripti, 1 pühendatud IP-d, tasuta domeeninime , tasuta privaatne SSL ja SSH juurdepääs.

Põhimõtteliselt on 4 erinevat kava:

 • Sisenemine, mis maksab umbes 48 naela kuus, koos 1x 3,0 GHX protsessori, 2 GB DDR3 muutmälu, 20 kettaruumi ja 5TB ribalaiusega.
 • Ettevõte, mis maksab umbes 64 naela kuus ja sisaldab 2×3,0 GHz protsessorit, 2 GB DDR3 muutmälu, 40 GB kettaruumi ja 5TB ribalaiust.

Business Plus on pisut kallim, makstes umbes 90 naela ja sellel on 3 GB DDR3 muutmälu ja 60 GB kettaruumi. Kõik ülejäänud funktsioonid on samad, mis äriplaanis

 • Ettevõtlus on kõige kallim plaan. See maksab umbes 112 naela kuus ja on varustatud võimsa pilvemahutiga, mis kasutab 4×3.0GHz protsessorit, 4 GB DDR3 muutmälu, 80 GB kettaruumi ja 5TB ribalaiust.
 • Kohandatud on täpselt see plaan, mida soovite enda jaoks, kuna saate selle luua nullist. Minimaalseid ressursse, mida võite küsida, on sisenemisplaanist ja võite küsida maksimaalselt 16 protsessori tuuma, 16 GB muutmälu ja 200 GB kettaruumi. Kui soovite kogu ressurssi maksimaalselt, maksab see teile umbes 370 naela kuus.

Kõik hinnad on saadaval ilma käibemaksuta ja kõik plaanid pakuvad teie 5TB ribalaiust.

Kuidas tellida pilve hostimiskava

Pilve hostimisplaani ostmiseks peate valima soovitud plaani ja kas registreerima uue domeeni või kasutama olemasolevat, mis teile kuulub. Kui soovite registreerida uue domeeni, võite kasutada domeeni valideerijat, et leida saadaolev domeen ja valida õige laiendus.

Lisaks peate kirjutama oma andmed, parooliteabe, makseteabe ja valima lisateenused, kui vajate näiteks domeeni registreerimist, mis on sel juhul tasuta, domeeni privaatsust, mis maksab teile aastas umbes 13 naela, SSL-sertifikaati ja privaatset DNS-i, mis on pilvemajutuskavade jaoks tasuta, WHMCS, mis maksab umbes 6 naela kuus, ja HackAlert Monitoring, mis maksab 13 naela aastas.

Miks valisime saidi SiteGround?

SiteGround värskendab sageli serveri- ja juhtpaneeli tuuma ning kõiki nende teenuseid, näiteks: apache + PHP, MySQL, Exim jne.. SiteGround jälgib rünnakuid – nii võrgu- kui ka häkkimiskatseid, rämpsposti tegevust, kasutajate ebaharilikku ressursikasutust ja rikkumisi serveritasemel.

Võrdlus SiteGroundi pilvimajutuse funktsioonide ja teiste ettevõtete pilvimajutuse funktsioonide vahel

Kui SiteGround pakub 5 pilve hostimiskava, pakuvad muud veebisaidid vähem plaane, näiteks DreamHost. Kuid DreamHost pakub kahte suurt plaani: üks veebisaidi jaoks ja teine ​​ladustamiseks. DreamCompute’i kasutatakse veebi- ja mobiilirakenduste loomiseks ning sellel on ka sellised funktsioonid nagu täielik juurjuurdepääs, API-juurdepääs, kohandatud Linux ja palju muud. DreamCompute’i hind algab 4,5 kroonist kuus ja võib sõltuvalt vajalikest ressurssidest tõusta kuni 96 naela. DreamObjectsit kasutatakse failide salvestamiseks. Sellel on sellised funktsioonid nagu kasutajasõbralik liides, piiramatu sissetulev edastus ja see on skaleeritav. Hind algab 0,025 kr iga GB kohta kuus.

DigitalOcean pakub võimalust kasutada SSD pilveserverit vähem kui minutiga, luues kohese konto. Ettevõte pakub usaldusväärseid ja skaleeritavaid pilveservereid, mille hinnad jäävad vahemikku 5–80 naela kuus.

HostGatoril on 33% soodustust nende esimesele pilve hostimisplaanile nimega Hatchling Cloud. See plaan maksab 5,95 naela ja sellega on kaasas üks ühtne domeen, 2 GB muutmälu, 2 protsessorit ja jagatud SSL-sertifikaat. Soovitatav plaan on beebipilv, mis 41% -lise allahindlusena maksab peaaegu 7 naela kuus ja millel on piiramatu domeenid, 4 GB muutmälu ja 4 protsessorit. Viimane plaan on Business Cloud üks allahindlusega 39% ning 6 GB mälu ja 6 protsessoriga. HostGator pakub pilve hostimisplaane funktsioonidega, nagu integreeritud vahemälu, intuitiivne armatuurlaud ja ressursside haldamine.

Võrdlus SiteGroundi pilvhostimise ja muude SiteGroundi veebimajutusteenuste vahel

SiteGround pakub mitut tüüpi veebimajutusteenuseid, millest igaühel on oma funktsioonid.Üks SiteGroundi pakutavatest veebimajutusteenustest on lisaks pilveteenusele ka WordPressi hostimisteenused, mis pakuvad tasuta ülekandmist, reaalajas tasuta domeeninime, tasuta malle ja ühe klõpsuga installimine koos kiire, tugeva turvalisuse, igapäevase varukoopia, automaatse värskenduse ja palju muuga. Võite kasutada StartUpi plaani, mille maksumus on umbes 4 naela, GrowBig, mis maksab umbes 9 naela, GoGeek, mis maksab 15 naela kuus. Kõikides plaanides on mitu GB mälupulki vahemikus 10–30 ja lai ribalaius alates 10.000 külastusest kuni 100.000 külastuseni.

Joomla hostimine on veel üks suurepärane veebimajutus, mida pakub SiteGround ja millel on peaaegu samad funktsioonid kui WordPressil samade hindadega.

Jagatud veebimajutus on saadaval ka samade funktsioonide ja samade hindadega SiteGroundi klientidele, samal ajal kui pühendatud serverite hinnad on alates 200 kuni 360 naela. Sõltuvalt soovitud plaanist võite hankida kas Intel Xeon E3 1230 CPU 3,20 GHz, 4CPus, 8 CPU niidiga, 8MB vahemälu, 5TB ribalaiust ja 500 GB HDD, kas kaks Intel Xeon E5 2620 CPU koos 2 GHz protsessoriga ja 12 südamikuga. , 24 lõime ja rohkem kui 10 MB vahemälu. Lisaks saate viimase paketi eest 2TB HDD. See teenus on kõige kallim, seega pole seda lihtsatele kasutajatele nagu pilveteenus soovitatav.

Miks valisime saidi SiteGround

Kui piletite keskmine reageerimise aeg on vähem kui 15 minutit ja vestluse ning telefoni ooteajad praktiliselt puuduvad, saate parimat tuge!

KÜLASTAMINE SiteGround logo JA SAA HIND

Tehniline

 • 99,9% tööaja garantii
 • Kõigi plaanide SSD-draivid
 • Täiustatud jõudlus koos NGINX, HTTP / 2, PHP7 ja tasuta CDN-iga
 • Kasutajarakenduste automaatvärskendused
 • Parim LXC tehnoloogia, automaatne jälgimine ja igapäevane varundamine
 • Ranged tulemüüri turvareeglid
 • Tasuta seadistamine; Ülekanne
 • Piiramatu liiklus, e-kirjad, DB-d
 • Igapäevane tasuta varundamine
 • cPanel ja SSH-juurdepääs
 • Tasuta CloudFlare CDN
 • Parim veebisaidi jõudlus SuperCacheriga
 • Automaatne installija hõlpsaks käivitamiseks
 • Uued kiire jõudlusega serverid
 • Andmekeskus Londonis
 • Puudub

Toetus

 • Tehniline tugi ööpäevaringselt
 • Tasuta seadistamine; Ülekanne
 • Igapäevane tasuta varundamine
 • 24-tunnine Euroopa tugiliin
 • SysAdmins hoolitseb teie piletite eest 10 minutiga
 • Vestluse ja telefoni teel ooteajad puuduvad
 • Nad pakuvad peale hostimise ka ekspertide rakenduste tuge (WordPress, Joomla, Magento)
 • Me ei leidnud ühtegi

Hinnakujundus

 • Paindlikud plaanid
 • Saab osta igakuiselt
 • 30 päeva raha tagasi
 • Uuendamine on natuke kallis

Järeldus

Isegi kui saidi SiteGround pilvemajutusteenus võib olla pisut kallim kui jagatud, peaksite selle valima, et oma saidil oleks pilve varundamine, kui ilmnevad tehnilised probleemid. Pilve hostimisplaane kasutades saavad külastajad Google’is ja teistes otsingumootorites näha teie veebisaidi salvestatud versiooni, isegi kui see on tegelikult võrguühenduseta.

Lisaks ei ürita SiteGround inimesi petta, öeldes, et nad pakuvad piiramatuid ressursse. Nad esitavad oma plaane ainult sellisena, nagu nad tegelikult on. Võrreldes teiste veebimajutusettevõtetega pakub SiteGround pilveveebimajutusteenuste jaoks kvaliteeti, kiirust, tuge ja madalaid kulusid. Pilvemajutusega saate kasutada sama tarkvara, mida soovisite kasutada teist tüüpi veebimajutuste korral, näiteks Magento, Joomla, PrestaShop, WordPress ja nii edasi. Samuti saate allahindlusi, kui maksate mitme kuu eest ettemaksuna ja saate ka muid tasuta lisaressursse, näiteks tasuta domeeninime.

Siin saate vaadata ka teisi Ühendkuningriigi parimaid veebimajutusettevõtteid, ülevaateid ja võrdlust.

Külastage saiti SiteGroundKülastage saiti SiteGround
Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map