Kuidas WordPressi GoDaddysse installida (piltidega samm-sammult)

Installige WordPress GoDaddy hostimisse
Installige WordPress GoDaddy hostimisse

Selles õpetuses näitan teile, kuidas WordDressi GoDaddysse installida ja desinstallida, ning selgitan kõiki sätteid ja mida need tähendavad.


Ühe klõpsuga installimise abil saab GoDaddy installida WordPressi sõna otseses mõttes mõne sekundiga.

Alustame siis.

Esiteks peab teil olema GoDaddy hostimisplaan ja teil on vaja sellele hostimisele osutavat domeeni. Hea uudis on see, et selle allahindluslingi abil saate osta GoDaddy plaani hinnaga alates £ 1 / m.

Kui teie domeen on teie hostikontole õigesti osutanud, peaksite oma domeeni külastades seda ekraani nägema:

Installige WordPress GoDaddy 1-le

Selles õpetuses kasutan domeeni ahosting.co (nagu näete brauseris)

Järgmisena minge GoDaddy avaekraanile ja logige sisse oma kontole.

Installige WordPress GoDaddy 2-le

Kui klõpsate oma kasutajanimel (paremas ülanurgas), avaneb megamenüü. Klõpsake nuppu Halda hostimist oma hostikonto seadete avamiseks linki.

Installige WordPress GoDaddy 3-le

Kui olete kohal, klõpsake hostikontol, kuhu soovite WordPressi installida. Meie puhul ahosting.co

Installige WordPress GoDaddy 4-le

See avab teie hostikonto juhtpaneeli, kus saate oma projekti sätteid kohandada. WordPressi installimiseks klõpsake nuppu Avatud lingi rakenduse Installatron kõrval jaotises Tööriistad.

Installige WordPress GoDaddy 5-le

See avab rakenduse GoDaddy Installatron, mis on GoDaddy erinevate rakenduste ühe klõpsuga installija. See on väga sarnane cPaneli rakendusega Softaculous.

Kerige allapoole ja näete WordPressi ikooni (kus punane nool on). Klõpsake sellel ikoonil, mis viib teid WordPressi rakenduse ekraanile.

Installige WordPress GoDaddy 6-le

Siin saate minna otse paremal asuvale nupule – Installige see rakendus

Installige WordPress GoDaddy 7-le

See avab WordPressi installiviisardi, kus peate enne installimist tegema mitu valikut.

Selgitan iga võimalust koos selle kõrval oleva numbriga:

1. Domeen – valige domeeninimi, kuhu soovite WordPressi installida.

2. Kataloog – see on tee, kuhu WordPress installitakse. Sel juhul olen valinud ahosting.co/blog mis installib rakenduse ahosting.co/blog. Kui soovite selle installida juurdomeeni, nt ahosting.co peate kataloogivälja tühjaks jätma.

3. Valige uusim saadaolev WordPressi versioon.

4. Valige installikeel, vaikimisi inglise keel.

5. Valige Nõustun (vastasel juhul ei saa te seda installida)

Installige WordPress GoDaddy 8-le

Alla kerides on rohkem võimalusi. Ma seletan neid igaüks numbriga

1. Soovitan teil valida automaatsed värskendused. See värskendab teie WordPressi automaatselt ja on kõige turvalisem viis minna, kuna teie sait ei ole avatud vanimas versioonis leitud turvaaukudele ja on alati ajakohane. See kehtib eriti siis, kui te ei logi oma saidile iga päev sisse. Negatiivne külg võib see teie saidi rikkuda, kui mõned teie kasutatavad pistikprogrammid ei ühildu uusima versiooniga. Seetõttu soovitan teil alati varukoopia teha.

2. Sama nagu 1, kuid pistikprogrammide puhul. Mulle meeldib, et automaatvärskenduse võimalus on sisse lülitatud.

3. Nagu 1 ja 2, aga teemade puhul – ka edasi.

4. Valige esimene suvand – varukoopia loomiseks ja selle taastamiseks, kui värskendus nurjub. See on teie saidi turvalisuse tagamiseks hea võimalus.

5. Valige ja administraatori nimi. GoDaddyl on juba teie jaoks juhuslik käepide, kuid saate selle alati muuta midagi, mis teile meeldib. Ärge kunagi kasutage vaikenimena kasutajat admin. See on turvameede.

6. Valige tugev parool või genereerige see paremal asuvast nupust. Ärge unustage seda kindlasti kirjutada või tippige see alla, kuna vajate seda hiljem, kui logite sisse WordPressi administraatori paneelile.

7. Sisestage e-kiri, kuhu soovite oma uue WordPressi saidi kohta teatist saada.

8. Sisestage siia oma saidi pealkiri. Saate seda alati hiljem muuta.

9. See on veebisaidi sildiriba, mis ilmub jaotise Pealkiri alla. Võite jätta selle tühjaks või sisestada oma ajaveebi loosungi.

Installige WordPress GoDaddy 9-le

Enne installimise alustamist on veel mõned seaded

1. Valige mitte lubada kahefaktorilist autentimist (saate seda teha hiljem, kuid see pole vajalik, kui olete valinud administraatorist erineva kasutajanime ja tugeva parooli).

2. Hoidke see jah, piirake ebaõnnestunud sisselogimiskatseid. See on turvafunktsioon, mis takistab robotitel teie administraatori parooli ära arvata ja sundida jõude teie saidile.

3. Selle seadistus peaks olema Ei. Kui teil on seda suvandit vaja, saate mitme saidi lubada hiljem, kui install on installitud.

4. Võite jätta selle automaatseks. GoDaddy seadistab vaikimisi kõik muud seaded ja te ei pea selle pärast muretsema

Kui olete valmis, võite lõpuks klõpsata nupul Installi nuppu paremas alanurgas. See peaks käivitama WordPressi installiprotsessi.

Installige WordPress GoDaddy 10-le

See ekraan on installimise edenemisriba. Tavaliselt tehakse seda vähem kui minut.

Kui see on lõpule jõudnud, minge oma domeenile ja teele, kuhu olete WordPressi installinud, ja peaksite nägema WordPressi vaiketeekraani.

Uue saidi sisselogimiseks sisestage tee lõpus ja / wp-admin. Meie puhul on URL, kus asub WordPressi juhtpaneel, ahosting.co/blog/wp-admin.

Installige WordPress GoDaddy 11-le

Kuidas WordPressi GoDaddyst desinstallida??

Installige WordPress GoDaddy 12-le

Nüüd, kui oleme WordPressi installinud, kui soovite seda mingil põhjusel desinstallida, on GoDaddyl väga kiire ja puhas võimalus otse hostimise juhtpaneelilt.

Minge uuesti Installatronile ja alla Minu rakendused, näete oma WordPressi rakendust koos sellega seotud teabega. Paremas ülanurgas näete X-ikooni ja kui kursorit hoiate, kuvatakse käsk Desinstalli. Klõpsake seda ja see kustutab teie WordPressi installimise, failid ja andmebaasi ühe klõpsuga.

Installige WordPress GoDaddy 13-le

Nii saate WordPressi GoDaddysse installida ja desinstallida vaid mõne klõpsuga ja vähem kui 5 minutiga.

GoDaddy on suurepärane võimalus, kui teil on eelarve või te alles alustate. Kui vajate oma saidi kasvades aga võimsamat WordPress-hostimist, lugege kindlasti meie artiklit Ühendkuningriigi parimate WordPress-i hostimisettevõtete kohta. Ja kui soovite majutada midagi muud kui WordPress, vaadake meie hostimissoovitusi Top5hostingu kodulehel.

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
    Like this post? Please share to your friends:
    Adblock
    detector
    map