DigitalOceani pilvemajutuse ülevaade

DigitalOcean on pilveinfrastruktuuri pakkuja, kes on keskendunud tarkvaraarendajate veebitaristu lihtsustamisele. Selle asutasid 2011. aastal Ben ja Moisey Uretsky. Alles 3 aasta pärast, 2014. aasta oktoobris, ületas DigitalOcean Rackspace’i kui suuruselt neljanda hostingu pakkuja maailmas. Ettevõte rendib võimsust olemasolevatest andmekeskustest, sealhulgas saitidest New Yorgis, Amsterdamis, San Franciscos, Londonis, Singapuris ja Frankfurdis.


DigitalOceani pilvemajutamise logo
UPTIME
996
KIIRUS
990
TOETUS
947
HIND
992
ANDMEKESKUSED
994
ROHELINE
980
INNOVATIIVNE
995

DigitalOcean lõi kiireima ja ühe mugavaima pilvetehnoloogia, mis aitab teil oma infrastruktuuri hõlpsamalt ja tõhusamalt hallata, et saaksite uuesti kodeerimise juurde naasta. Need pakuvad kõigile oma kasutajatele suure jõudlusega SSD-kõvakettaid, paindlikku API-d ja võimalust valida lähim andmekeskuse asukoht.

Kiirus ja töökindlus – Oleme oma veebisaidi jaoks valinud asukoha London, kuid teil on rohkem kui hea meel valida, kumb teile meeldib, ja tavaliselt jõuab see teie lähimasse asukohta, kõik asukohad pakuvad kogu maailmale suurt kiirust. Oleme kinnitanud oma veebisaidi (WordPress Droplet) Amsterdamist, Hollandist ja Londonist, Suurbritanniast ning tulemused olid väga muljetavaldavad – 8,2ms Amsterdamist (veebisait on kiirem kui 99% kõigist testitud veebisaitidest) ja 2,4ms Londonist. Veebisaidi koormuse suurendamiseks kogu maailmast saate lihtsalt oma Dropleti hetktõmmise koopia kõigisse piirkondadesse (London, Amsterdam, San Francisco, New York, London ja Singapur) üle kanda. DigitalOcean pakub 99,99% tööajaga SLA-d võrgu, toite ja virtuaalserveri saadavuse osas. Kui teenuse osutamine ei õnnestu, krediteerib ta teile seda, kui kaua teenus polnud saadaval.

Turvalisus – Pilvemajutus hoiab teie sisu turvalisena. Jagades serveriandmeid koondatud serveritesse, kaitstakse pilves hostitavat teavet riistvara rikke eest. Automatiseeritud varukoopiad ja hetktõmmised tagavad serveri sisu ohutuse ja ajakohasuse. Selle tulemusel puudub ühelgi DigitalOceani tehnilise toe personalil juurdepääs teie tagavara hüperviisoritele, kus asuvad virtuaalserverid, ega otsest juurdepääsu NAS / SAN-salvestussüsteemidele, kus asuvad hetktõmmised ja varupildid, ainult tehnilistel meeskondadel on otsene juurdepääs tagapõhiserverid. Igas andmekeskuses töötab 24/7/365 kohapealne turvalisus ja loata sisenemise eest kaitsmine, turvakaamerate, juurdepääsu jaoks biomeetriliste lugejate ja vähemalt kahefaktorilise autentimisega, et pääseda juurde rajatistele.

Hetktõmmised ja varukoopiad (pilte) salvestatakse NAS / SAN-serverites sisemisse mitteavalikult nähtavasse võrku. Kliendid saavad otse hallata, kui paljudes piirkondades on nende hetktõmmised, mis võimaldab klientidel suurendada taustprogrammis salvestatud failide koondamist..

Levitamine ja ühe klõpsuga installimisrakendused – Valige oma lemmik Linuxi levi (Ubuntu, CentOS, Debian, Fedora, CoreOS, FreeBSD) või installige oma lemmikrakendus (Django, Docker, Dokku, Drone, Drupal, ELK, FreeBSD, AMP, Ghost, GitLab, Joomla, LAMP, LEMP, Magento, MEAN, MediaWiki, MongoDB, Node.js, ownCloud, Redmine, Ruby on Rails, WordPress ja palju muud) ühe nupuvajutusega. Tilga loomisel klõpsake vahekaardil Rakendused ja olge vähem kui minut pilveserveris.

Toetus – Meie arvates kõige nõrgem koht. DigitalOcean pakub ainult ühte tüüpi tuge – DigitalOcexi tugisüsteemi kaudu, mis igal juhul pole asjakohane. Neil puudub reaalajas vestluse tugi ja telefonitugi.

KÜLASTAMINE DIGITAL OCEAN logo JA TESTIGE TASUTA

Tehniline

 • Suure jõudlusega SSD kõvakettad
 • KVM virtualiseerimistehnoloogia, tagatud süsteemiressursid
 • Serverivõrgu kiirus 1Gbps
 • Spetsiaalsed IPv4 ja IPv6 aadressid
 • Privaatne võrgundus on saadaval
 • Lihtsalt kasutatav juhtpaneel, peaaegu lollikindel
 • Serveri hetktõmmised ja automaatsed varundusvalikud
 • WordPressi, Joomla, LAMP ja RoR ühe klõpsuga installida
 • Digital Ocean pakub 99,99% -list Uptime SLA-d. Kadunud aeg makstakse teie kontole tagasi tunnihinna alusel.
 • 10 andmekeskust – London, 3 Amsterdamis, Frankfurt, 3 New Yorgis, San Franciscos ja Singapuris
 • Saadaolev DNS-i haldus
 • Me ei leidnud ühtegi

Toetus

 • Ööpäevaringne tehniline tugi piletisüsteemi kaudu
 • E-posti tugi
 • Küsige DigitalOceksi kogukonnalt
 • Teil pole reaalajas vestluse tuge
 • Teil pole telefoni tuge

Hinnakujundus

 • Makske ainult selle eest, mida kasutate
 • Võrreldes teiste pilvemajutuslahendustega on hind väga odav, alates 5 dollarist kuus.
 • 30 päeva tasuta prooviversioon
 • Hinnad on dollarites

Päris algusest

Lisaks mõistlike hindadega suurepäraste teenuste pakkumisele muudab DigitalOcean kõik lihtsaks ja hõlpsaks. Registreerumiseks, kontole raha lisamiseks, tilga loomiseks ja WordPressi saidi käivitamiseks kulub meil täielikult 6 minutit. Veenduge kindlasti täpsema kuva saamiseks klõpsake piltidel.

Kuidas registreeruda DigitalOceani

DigitalOceani registreerumine

Konto avamine DigitalOceanis on uskumatult lihtne, sisestage lihtsalt e-posti aadress ja parool, mida soovite kasutada, ülejäänud üksikasjad saadetakse teile meilisõnumiga..

Oma Twitteri ja Githubi kontosid saate ühendada rakendusega DigitalOcean, nemad kasutavad seda teavet ainult teie konto kinnitamiseks.

DigitalOceani makseviisid

DigitalOceani makse

Võite kasutada krediitkaarti, USA pangakontot või PayPali kaudu ettemaksu. Te ei maksa kunagi terve kuu eest, vaid ainult kasutatud ressursside eest. See teeb ka testimise jaoks uute tilkade loomise väga lihtsaks.

Lisasime oma kontole 5 dollarit ja oleme valmis oma esimese tilga looma. Klõpsake lihtsalt suurt rohelist nuppu veebisaidi paremas ülanurgas.

Meie esimese tilga loomine

Samm 1 – valige tilga hostinimi ja valige tilga suurus, mida soovite omada.

2. samm – valige piirkond, kus soovite oma serverit kuvada. Valisime teie testisaidi jaoks Londoni.

3. samm – valige serveripilt. Valige oma lemmik Linuxi levi (Ubuntu, CentOS, Debian, Fedora, CoreOS, FreeBSD) või installige oma lemmikrakendus (Django, Docker, Dokku, Drone, Drupal, ELK, FreeBSD, AMP, Ghost, GitLab, Joomla, LAMP, LEMP, Magento, MEAN, MediaWiki, MongoDB, Node.js, ownCloud, Redmine, Ruby on Rails, WordPress ja palju muud) ühe nupuvajutusega. Klõpsasime 14.04 ühel DigitalOceani rakenduste (eelehitatud piltide) WordPressil.

Digitaalne ookean, mis loob tilga

Juurparooli saate oma e-posti aadressile sõna otseses mõttes mõni sekund pärast seda, kui olete klõpsanud suurel rohelisel nupul „Loo tilk”. Näete pildil mõnda “Saadaolevaid sätteid”:

Privaatvõrgud: Lubab lisaks vaikenimega avalikule liidesele ka privaatse võrguliidese. IPv6: Lubab IPv6. Lubab varundamine: Lubab tilga varundamist. Luba kasutajaandmed: Võimaldab teil suvalisi andmeid edastada teenuse DigitalOcean Metadata kasutaja andmete võtmesse.

DigitalOceani konto armatuurlaud

DigitalOceksi armatuurlaud

Nagu näete, on meil ainult üks tilk IP-aadressiga 46.101.43.227, 1 GB mälu, Ram30GB SSD ketas, Londoni regioon, mis töötab 1Ubuntu WordPressil 14.04.

Roheline tuli näitab, et tilk on aktiivne.

DigitalOceani pilt

Selles jaotises saate hõlpsalt hallata oma pilte, varukoopiaid või juba hävitatud tilka. Kujutise saate luua ka suvalisest väljalülitatud tilgast.

DigitalOceani DNS

Klõpsake jaotises DNS nuppu Lisa domeen ja täitke järgmisel lehel selle domeeni domeeninimi väli ja IP-aadress, millega soovite selle ühendada..

Märkus. Domeeninime alguses pole WWW-d.

Kui seadistate oma domeenis registreerimisel oma nimeservereid – DigitalOceani nimeserverid on:

ns1.digitalocean.com | ns2.digitalocean.com | ns3.digitalocean.com

DigitalOcean API

DigitalOcean API võimaldab teil DigitalOceani pilves olevaid tilkasid ja ressursse hallata tavalisel HTTP-taotlusel lihtsal ja programmilisel viisil. Lõpp-punktid on intuitiivsed ja võimsad, võimaldades teil hõlpsalt helistada teabe hankimiseks või toimingute teostamiseks..

Kõik funktsioonid, mis teile DigitalOceani juhtpaneelil tuttavad, on saadaval ka API kaudu, mis võimaldab teil skriptida keerukaid toiminguid, mida teie olukord nõuab.

DigitalOceani tugi

Tugipiletit on väga lihtne avada, anda DigitalOceani meeskonnale kõik üksikasjad ja see aitab teil probleemi võimalikult kiiresti lahendada.

Või lihtsalt küsige DigitalOceksi kogukonnalt. See on aktiivne nutikate arendajate rühm, kes saavad aidata teil oma DigitalOceani kogemusest maksimaalselt kasu saada.

DigitalOcean Droplet Armatuurlaud

Digitaalse ookeani tilkade juhtpaneelil saate oma tilku hallata:

 • Tilga väljalülitamine – Pange tähele: tilga väljalülitamisel võetakse selle eest endiselt arve
 • Toitetsükkel või serveri raske lähtestamine
 • Tilkade suuruse muutmine – püsiv või paindlik
 • Tehke hetktõmmised või taastage need hetktõmmistest – hetktõmmised (käsitsi varundamine) võivad hõlpsalt hõlbustada süsteemi ulatuse suurendamist: saate teha hetkeseisu praegusest serverist ja kerida hetkepildist uue tilga. See maksab teile 20% virtuaalserveri maksumusest
 • Seadistusmenüüst saate lubada valikud “Privaatvõrk”, “Avalik IPv6 võrk”; värskendage oma konfiguratsiooni; käivitage kernel taastamise turvarežiimi, et saaksite teha selliseid toiminguid nagu fsck kõvakettad, kui see on määrdunud olekus, või lihtsalt oma hostinimi ümber nimetada
 • Menüü Graafik – saate vaadata kasutatud ribalaiuse, plaadi või protsessori üksikasjalikku statistikat
 • Vaadake oma tilkade ajalugu
 • Võite oma tilga ümber ehitada või hävitada

Testi tulemused

DigitalOceani testi tulemused

Esimene ja tõenäoliselt kõige olulisem tööriist on Pingi test:

Ping võimaldab teil testida masina juurdepääsetavust ja mõõta edasi-tagasi aega sõnumite puhul, mis saadetakse lähtemasinalt sihtarvutisse.

Check-host tulemused näitavad ülikiiret pingimist Suurbritanniast – 2,3ms

DigitalOceani testi tulemused

Pingdom testida kiiruse jõudlust nende rootslaste serverist.

Nagu näete, laadis WordPressi veebisait 99% kiiremini kui teised testitud saidid, mille jõudlusaste oli 99/100.

Veebisaidi laadimisaeg oli 347 ms. Proovime seda hiljem uuesti täielikult töötava veebisaidiga.

DigitalOceani testi tulemused

LoadImpacti stressitesti aitab kindlaks teha teie veebisaidil teatud hulga kasutajate (koormuste) käsitlemise võime. Eesmärk on näha, kuidas teie veebisait töötab, kui see on nii eeldatav kui ka stressirohke.

Isegi kui 25 kasutajat sirvib meie veebisaiti, on laadimisaeg kõigi nendega võrdne (1,3 sekundit).

Need on mõned väga head näited.

Järeldus

DigitalOcean on selgelt suurepärane ja odav viis oma veebisaidi käivitamiseks pilvandmetöötluse maailmas. Need pakuvad KVM-i, suure jõudlusega SSD-d, esimese astme ribalaiust, lihtsat, kuid võimsat juhtpaneeli, mis võimaldab teil laieneda, kui teie veebisait kasvab.

DigitalOcexi serverid võetakse kasutusele vähem kui minutiga, saate valida mitmest asukohast üle maailma ja kõik on nende klõpsamise installisüsteemiga lihtne ja lihtne.

Praegu ei kasuta me oma veebiarendusprojektides DigitalOceani, kuid lähitulevikus teeme seda kindlasti.

Siin saate vaadata ka teisi Ühendkuningriigi parimaid veebimajutusettevõtteid, ülevaateid ja võrdlust.

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map