20 parimat veebimajutuse küsimust, millele vastati

20 parimat veebimajutuse küsimust, millele vastati

Viimase aasta jooksul oleme oma lugejatelt saanud palju küsimusi ja oleme otsustanud kirjutada terve artikli kõige levinumate veebimajutusega seotud küsimuste kohta. Laiendasime natuke uurimistööd ja otsisime kõige rohkem küsitud küsimusi sellistelt saitidelt nagu Yahoo Answers, Quora, Ask ja Google. Siin on nimekiri kõige tavalisematest küsimustele ja vastused, mis meil neile on..


Mis on veebimajutus?

Veebimajutus on veebisaitidele salvestusruumi ja juurdepääsu pakkumine. Näiteks kui loote veebisaidi või muu sisu, millele soovite, et teised kasutajad Internetis juurde pääseksid, peate ostma veebimajutusplaani ja oma failid veebiserverisse üles laadima (väga kiire arvuti, mis on optimeeritud edastama sisu ja ühendatud väga kiire võrguga). Siis, kui keegi sisestab oma brauserisse veebiaadressi, näiteks https://top5hosting.co.uk, ühendab Internet veebiserveri külastajate arvutiga ja edastab faile. Nii saavad külastajad teie veebisaidi sisu kaudu surfata.

Mis on veebimajutus

See tõstatab veel ühe küsimuse. Kas te ei saa oma veebisaiti oma arvutis hostida? Vastus on jah, saate. Veebiserveri rolli võib mängida iga võrku ühendatud arvuti. Põhjuseid, miks te ei peaks seda karmi tegema, on palju – teie arvuti peab olema ööpäevaringselt võrgus, teil peab olema veebiserveri tarkvara töötav, oma turvalisuse eest ise peate hoolitsema jne. Tänapäeval saate osta professionaalse veebimajutusplaani nii madala hinnaga kui 1 naela kuus.

Milline on Ühendkuningriigi parim veebimajutusteenuste pakkuja?

Sellele küsimusele pole ühesõnalist vastust. On palju mainekaid Ühendkuningriigi hostimisettevõtteid, mis võivad olla teie veebiprojekti koduks. Parima veebisaidi pakkuja leidmine sõltub teie ettevõtte vajadustest, teie ärimudelist, igakuisest liiklusest ja külastajatest, teenuse või andmete tüübist, mida oma kasutajatele pakute, ja vajaliku toe tasemest. Kõik veebisaidi hostid, mis asuvad meie top 10 Ühendkuningriigi hostimistabelis, on hea mainega ja neist piisab, kui alles alustate. Kui teil on täpsemaid vajadusi, võtke meiega kindlasti ühendust ja meie eksperdid pakuvad teile üksikasju tasuta hostimisnõustamine mis on kohandatud teie projekti vajadustele.

Mis vahe on veebimajutuse ja domeeninime registreerimise vahel??

Domeeninime registreerimine ja veebimajutus on kaks tihedalt seotud, kuid väga erinevat teenust. Domeeninimi on teie digitaalne identiteet ja see, mida inimesed sisestavad oma veebibrauserites teie sisu nägemiseks. Vaadake allolevat pilti.

Erinevus domeeninimes ja veebimajutuses

Inimesed ostavad domeeninimesid erinevatel põhjustel: oma veebisaitide majutamiseks, kohandatud e-kirjade saamiseks või ettevõtluse jaoks ostmiseks – hiljem kõrgema hinnaga müümiseks või parkimiseks ja reklaamidelt raha teenimiseks. Nii et teil võib olla domeen ilma veebisaidita, kuid oma veebisaiti ei saa olla, kui te ei osta domeeninime (erandid on tasuta lahendused, näiteks wordpress.org või blogger.com kuid seal pole sait tegelikult teie oma). Lisateavet selle teema kohta leiate meie domeeni ostmise juhendist

Ja siin on visuaalne ülevaade veebimajutuse ja domeeninime erinevusest selles videos GoDaddyst.

Kui palju maksab veebimajutus aastas?

Kõik sõltub teie vajadustest. Mida vähem liiklust ja ruumi vajate, seda väiksemad on kulud. Kui te alles alustate oma äri veebis, võite hankida odavat veebimajutuskava ühelt Ühendkuningriigi sellesse loendisse kuuluvalt veebimajutajalt. Kasutage kindlasti seda linki, mille oleme teile pakkunud, sest kui lähete meie linkide kaudu, saate eripakkumispakkumisi nii madalale kui 1 naela kuus. Mida rohkem teie vajadusi külastajate ja ruumi osas kasvab, seda rohkem teie veebimajutusplaan maksab.

Kuidas saada tasuta domeeni ja veebisaidi hostimist??

Paljud veebimajutajate pakkujad annavad teile tasuta domeeninime, kui ostate neilt hostimiskonto. Kui vaatate diagrammi domeeni veeru all oleval diagrammil top5hosting, leiate meie soovitatud veebimajutusettevõtteid ja anname teile tasuta domeeninime. Nagu tavaliselt miski tasuta, peaksite lugema peenprinti. Mõned teenusepakkujad säilitavad selle tasuta domeeni ainult teie jaoks, kuni hostite oma veebisaiti koos nendega. Kui otsustate mingil põhjusel oma hostimist muuta, peate selle ikkagi maksma ja mõned ettevõtted lähevad isegi kaugemale ja säilitavad domeeni. Seega võiksite enne tasuta domeeni valiku alustamist lugeda meie artiklit selle kohta, miks peaksite oma domeeni ja hostiteenuse pakkujad eraldi hoidma.

Kuidas muuta oma veebimajutusteenust??

Kui te pole praeguse hostiteenuse pakkujaga mingil põhjusel rahul, saate seda hõlpsalt muuta. Esmalt kasutage kõiki meie kodulehel loetletud samme.

Kui olete oma uue hostiettevõtte valinud, peate kõigepealt migreerima kõik oma andmed, failid ja andmebaasid uude majutusse. Tehke varukoopia oma praegusest saidist ja laadige see uude majutamisse.

Testige seda liivakasti URL-aadressil (saate URL-i küsida uue hostingu toelt) ja kontrollige, kas kõik töötab ja töötab õigesti. Seejärel minge oma domeeni registripidaja juurde ja muutke domeeni DNS-i kirjeid uue veebisaidi hostiettevõtte antud aadressiga.

Mis on veebimajutuses pühendatud IP-aadress ja kas ma seda vajan??

Alustame kõigepealt sellest, mis on IP-aadress. See on punktidega eraldatud kordumatu numbrijada, mis identifitseerib iga seadme, mis kasutab Internetti võrgu kaudu suhtlemiseks. Serveril, kus teie veebisaiti majutatakse, on ka IP-aadress, mis seda identifitseerib, ja jagatud hostimise korral võib sama IP-aadressiga ühendatud olla palju domeeninimesid.

Spetsiaalne IP-aadress veebimajutuses tähendab seda, et server määrab kindla numbri, mida kasutatakse ainult teie ja teie domeeninimi. Näit sellest, kuidas see töötab, näete pildil.

Pühendatud IP-aadress

Kas teil on seda vaja? On mõned põhjused, miks inimesed soovivad oma domeenile pühendatud IP-d. Üks juhtum on see, kui soovite kasutada SSL-sertifikaati ja see vajab teie saidi identiteedi tuvastamiseks eraldi kihti.

Teine põhjus on see, kui teie veebisaidil on palju liiklust ja soovite seda kiiremini säilitada ning vähendada oma kasutajate krahhide ja aegumiste tõenäosust. Seetõttu eelistatakse pühendatud või pilvemajutust, kui oodata on suurt külastajate arvu.

Kolmas suurem juhtum on SEO põhjustel. Kui olete mures, et teiega samas serveris ja IP-s on hostitud palju rämpsposti saite ja soovite neist end eraldada. Selle video kohta on lähemalt selgitatud. Ja selleks, et kontrollida, kes teie serveris veel saite majutab, võite kasutada sellist teenust nagu www.my-ip-neighbors.com

Kuidas kontrollida veebisaidi veebimajutusteenust pakkuvat ettevõtet?

Veebisaidi hostiks kontrollimiseks kasutage tööriistu nagu hostimise kontrollija. Sisestage lihtsalt domeeninimi, mida soovite kontrollida, ja see kuvab hostingu pakkuja.

Mis on veebimajutusülevaated ja kas ma peaksin neid usaldama?

See on veel üks hea küsimus. Vastus on see, et peaksite olema veebimajutuste arvustuste saitidelt teavet lugedes väga ettevaatlik ja tehke oma uurimistöö hästi. Ehkki meil on testidel ja uuringutel põhinevaid ülevaateid, soovitame oma lugejatel siiski koostada endale nimekiri ja järgida top5hostingus loetletud samme, et teha oma ärimudeli jaoks parim otsus.

Siin on oluline see, et suurem osa veebisaite, mis majutavad arvustuste saite, teenivad oma sissetulekuid sidusettevõtete komisjonitasude põhjal ja reastavad veebimajutaja pakkujad ainuüksi müügisumma eest makstava rahasumma põhjal. Ka meie tulud saadakse sellisel viisil, kuid saate seda muuta. Üks näide on, kui lähete a Parimad Ühendkuningriigi veebimajutuste arvustused google’i saiti, enamik neist reklaamib USA halva mainega ettevõtteid nagu iPage, FatCow ja nii edasi.

Erinevus seal leiduvate top5hostingu ja muude hostisaatjate saitide vahel on see, et me loetleme ainult usaldusväärseid hostiettevõtteid, kellel on Suurbritannias või Euroopas andmekeskused, mis edastavad teie sisu kiiremini, ja Ühendkuningriigis asuva tugiteenusega, mis vastab teie vajadustele kohaliku aja järgi koos tehniliste administraatoritega.

Kuidas veebimajutuseks DNS-i üles seada / suunata??

Siit leiate üksikasjaliku juhendi, kuidas suunata / ühendada oma domeeninimi oma veebimajutusse, seadistades õige DNS-i aadressi.

 • Võtke ühendust oma hostingu toega ja küsige, millised on teie DNS-aadressid. Neid peaks olema vähemalt 2 ja need peaksid välja nägema: dns1.yourhostingcomany.com; dns2.yourhostingcomany.com
 • Logige sisse oma veebimajutuse tagaotsa ja lisage oma kontole oma domeeninimi.
 • Võtke ühendust oma domeeniregistriga ja küsige, kuhu peaksite sisestama DNS-nimed või otsima nende tugiteenuste andmebaasist. Enamikul registripidajatel on hea abiosa.
 • Logige sisse oma domeeni registripidaja kontole ja seadke oma DNS-kirjed.

Üksikasjaliku näite saamiseks vaadake allolevat videot, kus demonstreerime, kuidas ühendada GoDaddylt ostetud domeeni saidi saidi veebimajutusplaanil. Enamik teisi registripidajaid ja hostreid on sarnased, nii et kui järgite ülaltoodud juhiseid ja rakendate neid oma juhtumi jaoks, peaksite olema kiire ja töökorras.

Odavad ja usaldusväärsed veebimajutusteenuste pakkujad?

Midagi odavat, eriti veebimajutust ostes peate alati tegutsema ettevaatusega. Paljudel mainekatel ettevõtetel on väga head käivituskavad, mis on odavad, kuna need on mõeldud piiratud hulga külastajatele piiratud ressurssidega, kuid saate sama head tuge ja usaldust, mida võite oodata nende suuremate plaanide jaoks ning neid on lihtne mastaapida. . Meil on nimekiri odavate ja usaldusväärsete hostimiskavadega Ühendkuningriigiks.

Mis on hea veebimajutus algajatele?

Kui te alles alustate, soovitame veebimajutust, millel on hea ja kiire tugi ning mis aitab teid kogu aeg. Sel juhul on saidiplatsil oma reaalajas vestluse toega suur eelis, et võite saada 2. taseme toe igal suuremal juhul, kui praegune esindaja ei suuda teie probleemi lahendada. EUKhost ja TSOhost on ka kaks Ühendkuningriigi veebimajutusteenuse pakkujat, kellel on väga head tugimeeskonnad.

Mis on domeen?

Domeen on teie digitaalse kohaloleku nimi ja teie kõige väärtuslikum digitaalne vara. See on aadress, mille oma veebibrauserisse sisestate. Oleme eelmises küsimuses domeeni ja veebimajutuse erinevuse kohta katnud suure osa sellest, mis on domeen. Samuti on meil olemas domeenide ostmise juhend algajatele, kus on täielik teave, mida võite oma domeeninime ostmisel ja õige valimisel vajada..

Linuxi või Windowsi veebimajutus?

See sõltub täielikult teie käivitatavast rakendusest. Kui see saab olema üks levinumaid CMS-süsteeme nagu WordPress, Joomla, Drupal või e-kaubanduse platvorm, siis on need kõik PHP-põhised, nii et vastus on, et otsite Linuxi hostimist. Kui see põhineb ASP-l, .NET-il või muul Microsoftiga seotud, peaks see olema hostitud Windowsi serveris. Lisateavet selle teema kohta leiate meie artiklist Linux vs Windows.

LinuxCommunity

Mis on veebimajutuse ribalaiuse piirang??

Ribalaius = andmete üldkogus, tavaliselt mõõdetuna megabaitides või gigabaidides, mida võib konkreetselt veebisaidilt või veebimajutuskontolt alla laadida või üles laadida antud kuu jooksul. Meil on siin põhjalik artikkel ribalaiuse kohta.

Milline on WordPressi parim veebimajutus?

Lühike vastus on see, et iga WordPressi teenindav hostiettevõte võib teie WordPressi saiti majutada. WordPressi parim veebimajutus on segu parimatest üldistest hostimiskavadest ja mõnedest konkreetsetest WordPressi funktsioonidest, näiteks tasuta teemad, ühe klõpsuga installimine, automaatsed tuumivärskendused, ühe klõpsuga installimine ja migratsioon ja nii edasi. Siin on nimekiri WordPressile spetsialiseerunud mainekate veebimajutusettevõtetega.

Mis on pilvemajutus?

Erinevalt jagatud või pühendatud hostimisteenustest, mis põhinevad ühel masinal (veebiserveril), kasutab pilve hostimine uusimaid pilvandmetöötluse tehnoloogiaid, et kasutada mitme ühendatud veebiserveri võimsust. Pilves võõrustades on teie saidil rikke tõttu serveri hooldamise tõttu palju vähem seisakuid ning külastajate tippude skaleerimine või haldamine on palju lihtsam, kuna see võib ühendada mitme masina töötlemisvõimsuse, salvestusruumi ja RAM-i.

Pilvemajutus on järgmise põlvkonna hostimisteenus, mis võib olla tasuline, kui te plaani kasutate. See võib säästa teie raha, kui eeldate, et teie saidi külastajad on haripunktidega ebaühtlased või kui eeldate suurt liiklust, millega ükski masin ei saaks hakkama. Lisateabe saamiseks vaadake meie valitud Ühendkuningriigi pilvehostimisettevõtete loendit.

Mis on CDN (sisu edastamise võrk)

CDN on erinevates geograafilistes punktides asuvate serverite võrk, mis edastab kasutajatele veebisaidi puhverdatud versiooni vastavalt nende asukohale. Selle toimimise skeemi nägemiseks vaadake allolevat pilti.

Kuidas sisu edastamise võrk töötab?

Kuidas CDN täpselt töötab? Kui olete oma saidi oma veebimajutusserverisse üles laadinud, puhverdatakse see kogu maailmas serverites, mis kuuluvad CDN-i. Näiteks kui pakute oma veebisaidi sisu ja pilte Ühendkuningriigi hostiettevõttelt, on Aasia kasutajate ping (viivitus) vahemaa tõttu üle 400 ms. Kui laadite selle üles CDN-i, siis suunatakse kasutaja sisu korral Aasias asuvale serverile tema asukohale lähemale ja ping on kümneid kordi madalam.

Sisu edastamise võrgu eelised on enamasti kiirus. See võib parandada teie kasutajakogemust ja SEO-d. Kui edastate sisu erinevatest serveritest, on tiheda liikluse tõttu serveri krahhi tõenäosus palju väiksem, kuna eri asukohtadest pärit kasutajad taotlevad sisu erinevatelt serveritelt.

Milline on parim tasuta veebimajutusplaan

Nagu midagi tasuta peaksite tasuta veebimajutuse otsimisel olema väga ettevaatlik. Soovitame seda kasutada ainult katseteks ja arendustegevuseks ning mitte kunagi tootmiseks. Enamiku tasuta hostimiskavade ressursid on väga piiratud, reklaamide esitamiseks või soovimatu sisu lisamiseks failidesse. Samuti peaksite lugema peentrüki, kuna neil võib olla klausleid, et nad võivad teie konto igal ajal lõpetada, ja ka teie sisu autoriõigused.

Kui soovite võõrustada privaatset ajaveebit või mõnda muud tüüpi odavat saiti, millele te ei saa kulutada paar naela kuus, on palju soovitatav kasutada mõnda tasuta avalikku ajaveebiplatvormi nagu WordPress, blogija või tumblr

Kuidas käivitada veebimajutusettevõtet??

Tänapäeval on oma hostiettevõtte asutamine suhteliselt lihtne. Kõik, mida vajate, on veebisait ja edasimüüja hostimiskonto ostmine mõnede Ühendkuningriigi parimate hostimisettevõtete hulgast. Sel moel peate tegema vaid müügiga. Kogu tehnilise toe, riistvara, tarkvara jms haldab hostiettevõte, kellega olete partner. See on lihtsaim lahendus kõige väiksemate investeeringutega raha ja teadmiste osas ning sobib igale veebidisaini agentuurile või internetiturunduse nõustamisteenusele, kellel juba on kliente.

Kui soovite selle järgmisele tasemele viia, saate rentida spetsiaalse serveri või paigutada oma riistvara andmekeskusesse ja kogu süsteemiadministraatori tööga ise hakkama saada. See on siiski keerukam tase, nii et kui selleni jõuate, teaksite, kuidas sellega hakkama saada.

Loodame, et teile artikkel meeldis ja kui teie küsimustele ei vastatud, jätke need julgelt kommentaaridesse ja võtame teiega ühendust!

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map