Snadné offsite bezpečnostní tipy pro WordPress

Snadné offsite bezpečnostní tipy pro WordPress

V době digitálního brandingu se WordPress vznáší ve zvýšené poptávce po své uživatelsky přívětivé platformě, která podporuje různé weby od elektronického obchodování až po osobní značky..


WordPress se může pochlubit rozmanitou klientskou základnou od jednotlivých nomádů pro vývoj webových aplikací, kteří chtějí využít digitální prostor k prodeji svých jedinečných dovedností společnostem, které provozují některé z nejpopulárnějších blogů na webu..

Rozhodnutí vytvořit web je vzrušující a děsivé. Tam bude smích, slzy a spousta Google how-to vyhledávání. Ale netrvá dlouho, než se do euforie dostanou noví rodiče, kteří přicházejí s přizpůsobením svého nového dítěte, aby vyhovovalo jejich vizi..

Většina uživatelů WordPress se ale nezaměřuje na to, jak vytvořit nejbezpečnější web. Místo toho jsou buď doháněni v tématech, aby jejich blog vypadal avantgardně, nebo přemýšleli o obsahu optimalizovaném pro SEO, aby vedli k organickým výsledkům vyhledávání..

Na obou těchto věcech samozřejmě záleží, ale pravdou je, že uživatelé by neměli snižovat potřebu zabezpečení. Přestože tvoří pouze třetinu všech majitelů webových stránek, zdrojem je WordPress více než 90% všech hackerských incidentů na webu kvůli nízké úrovni priority, kterou uživatelé kladou na prvek zabezpečení.

Společné chyby zabezpečení zaměřené na uživatele WordPress

SQL Injection je jedním z nejpoužívanějších a nejobvyklejších kybernetických útoků WordPress, které nikoho nešetří. Jeden ironický případ útoku SQL zahrnoval společnost pro bezpečnost sítí Barracuda Networks, která upadla do injekce zaměřené na zranitelnost v jejich kódu. Hackeři dokázali najít zranitelnou stránku, která je vedla do primární databáze společnosti.

Představte si SQL injekci jako agresivní sérum pravdy. Hackeři cílí na servery, které využívají SQL (strukturovaný dotazovací jazyk) a obcházejí opatření zabezpečení aplikací. To jim umožňuje načítat záznamy z databáze SQL nebo jinak upravovat nebo mazat stávající záznamy.

CrossScripting XSS Attacks

Na serverech WordPress je běžný útok napříč skriptováním (útok XSS), který nedostatečně využívá vhodná bezpečnostní opatření. Cílem je ukrást data od uživatele, zejména cookies. Toto je jeden z více škodlivých útoků pro nic netušící uživatele, protože to korisťuje na totožnosti uživatele.

Uživatelé však nejsou nutně jedinými oběťmi tohoto útoku. Správce webu také prudce poklesne z možných ekonomických ztrát a ztráty důvěry uživatelů. Útoky napříč skriptováním mají mezi lety 2016 a 2017 se více než ztrojnásobil.

Mezi další běžné útoky patří injekce příkazů a zahrnutí souborů, kde škodlivé informace spojené se zranitelnými servery vedou ke kompromitovaným webům. Toto kouzlo zkázy pro rozrušeného majitele stránek a šíří nedůvěru mezi jejími uživateli, kteří nejsou schopni poskytnout citlivá data.

Zastavte idealizaci pluginů

Jednou z komponent, díky kterým je WordPress tak uživatelsky přívětivý, je jeho široká dostupnost pluginů. Nakupování nejchladnějšího pluginu pro jazz na vašem webu je stejně vzrušující, jako objevování nové aplikace pro váš smartphone, která slibuje (i když naprosto selhává), aby si váš život udržel pořádek.

I když se jedná o desítku tuctu a snadno se dá začít s pár kliknutí na tlačítko, nabízejí falešný pocit bezpečí. V současné době jsou k dispozici desítky tisíc pluginů, ale pouze asi 2 000 z nich byly přidány během posledních dvou let, což znamená, že mnoho z nich je vysoce zranitelných.

Zastaralé pluginy se často stávají oběťmi zneužití souborů, kde hackeři získají snadný přístup k vašim databázím, kterým se lze vyhnout odpovědnými bezpečnostními kroky WordPress, jako je údržba pluginu. Aktualizace a silná hesla jsou však bezpečnost na místě – pojďme se tedy dostat do toho, jak zabezpečit WordPress mimo pracoviště.

1. Zvolte Kvalitní webový hostitel

Vyberte si kvalitní hosting

Nejviditelnější oprava zabezpečení mimo web WordPress je výběr dobrého hostování WordPress, který upřednostňuje kybernetickou bezpečnost. Webhosting nemusí být tak vzrušující jako motiv nebo originální obsah, ale neměli byste být příliš rychle na to, abyste jej odepsali.

Přestože rozhodnutí o adrese webu je jednou z nejvíce zdůrazňovaných složek kreativního procesu, většina uživatelů se neznepokojuje „http“ nebo „https“, které vychovává cenné dítě jejich tvůrčí mysli. Věřte tomu nebo ne, jednoduchá přítomnost „s“ je tím rozdílem; vyloučit to na vlastní nebezpečí.

„S“ označuje zabezpečený web, který využívá Secure Socket Layers nebo SSL. To sděluje uživateli, že web může být důvěryhodný a všechna data, která se rozhodnou sdílet, jsou bezpečně sdílena. Ve skutečnosti, více než dvě třetiny uživatelů uvedli, že tento zámek je nezbytný pro jejich rozhodnutí pokračovat v prohlížení webu bez odhlášení. Weboví hostitelé často nabízejí možnosti SSL buď s prémiovými doplňky nebo jako doplňkovou funkci.

Vývojáři WordPress by se měli vzdát populárních bezpečnostních aplikací, protože jim obvykle chybí funkce, jako je nastavení bezpečného souboru cookie a přísná bezpečnost přenosu HTTP. Uživatelé mohou být v pokušení to vyřešit načtením svých stránek do bezpečnostních pluginů, ale v tomto případě není více veselé. Nadměrné doplňky mohou způsobit nepohodlné zpoždění stránek a mohou ovlivnit pokusy o ladění.

Hostitel nejen nabídne certifikáty SSL (pokud jste si udělali domácí úkoly a učinili vzdělané rozhodnutí), ale také nabídnou přístup k dalším neocenitelným bezpečnostním prvkům, jako je běžné prověřování ke kontrole zranitelností, zálohování stránek, aby se zabránilo katastrofické ztrátě dat, a brány firewall webových aplikací, které přidávají další vrstvu zabezpečení.

Noví vývojáři webových stránek by si také měli dát pozor na pokušení možností bezplatného hostování. Platí zde také staré pořekadlo „dostanete, za co platíte“. Bezplatní weboví hostitelé poskytují minimální životaschopný produkt, což znamená, že bezpečnostní opatření jsou často omezována a vaše stránky jsou zranitelné vůči virům a spywaru..

Sečteno a podtrženo: váš výběr webhostingu předpovídá úspěch vašeho webu. Nedovolte, aby toto rozhodnutí bylo vaše nejinformovanější.

Zatímco vrstvené pluginy vám neposkytnou bezpečnou výhodu, kterou hledáte, kombinace mimo pracoviště vám mohou poskytnout pocit bezpečí. Spojte své vzdělané rozhodnutí webového hostitele s virtuální privátní sítí a, voila, kybernetická bezpečnost je nyní anekdotou vašeho životopisu.

2. Investujte do sítě VPN

Virtuální soukromé sítě obsluhují všechny tvary a velikosti webových stránek bez ohledu na to, zda je jejich cílem vytvořit jedinečný web pro kupující / prodávající P2P nebo být centrem pro nejvyhledávanější myšlenkový obsah na webu.

Investujte do sítě VPN

VPN funguje jako virtuální tunel, který je neproniknutelný pro hackery a další škodlivé pokusy o zabezpečení citlivých informací, které zadáváte, a informací návštěvníků vašeho webu.

Přidaná vrstva zabezpečení VPN poskytuje nápor funkcí, které téměř zní příliš dobře, než aby to byla pravda, jako je skrytí identity, maskování umístění a likvidace protokolů.

Po instalaci maskuje VPN umístění a síťovou aktivitu a neuchovává žádné protokoly, aby byla zajištěna správná bezpečnost po použití. Vezměte na vědomí, že téměř všechny dostupné dostupné služby VPN tyto druhy funkcí nemají.

Procvičujte řešení mimo pracoviště pro úspěch na místě

I když jsou kybernetické útoky běžné, existuje nespočet opatření, která mohou učinit i ti nejzkušenější weboví návrháři. Jedná se o jednoduché kroky, abyste se ujistili, že vydávají bezpečný produkt, který zajišťuje bezpečnost sebe i jejich uživatelů.

Zapomeňte na URL. Výběr webhostingu je v konečném důsledku jedním z nejdůležitějších rozhodnutí, která učiníte při stavbě svého webu. Vzhledem k tomu, že se jedná o jeden z prvních kroků, vybírejte opatrně a nedělejte samy od začátku. Poté zůstaňte na vrcholu aktualizací motivů a pluginů a zvažte další ochranu VPN.

Je na čase, aby vývojáři WordPress dali zabezpečení do popředí svého vývojového procesu. Ať je to proaktivní rozhodnutí versus retroaktivní lítost.

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
    Like this post? Please share to your friends:
    Adblock
    detector
    map